Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 21:40   #3661
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, chciałabym spróbować Beach Waves i wcześniej trochę podciąć włosy. Myślałam o salonie Loreala w Galerii Mokotów albo na ulicy Ken 51, vis a vis bazarku. Ten na Kenie ma stronę na Facebooku i zdjęcia ich fryzur nie do końca mnie przekonują
Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat tych dwóch salonów albo samej usługi Beach Waves?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 18:58   #3662
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym spróbować Beach Waves i wcześniej trochę podciąć włosy. Myślałam o salonie Loreala w Galerii Mokotów albo na ulicy Ken 51, vis a vis bazarku. Ten na Kenie ma stronę na Facebooku i zdjęcia ich fryzur nie do końca mnie przekonują
Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat tych dwóch salonów albo samej usługi Beach Waves?
Przyłączam się do pytania, też kuszą mnie beach waves. Lena, gdybyś się zdecydowała i była po, napisz jak wrażenia. Ja na pewno napiszę, jak się zdecyduję.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 07:46   #3663
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania, też kuszą mnie beach waves. Lena, gdybyś się zdecydowała i była po, napisz jak wrażenia. Ja na pewno napiszę, jak się zdecyduję.
Jasne nie wiem tylko kiedy będę mogła iść, bo zastanawiam się ile to może kosztować. Na stronie tego salonu przy bazarku jest cennik ale wątpię aby salon w galerii miał te same stawki.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 08:58   #3664
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Jasne nie wiem tylko kiedy będę mogła iść, bo zastanawiam się ile to może kosztować. Na stronie tego salonu przy bazarku jest cennik ale wątpię aby salon w galerii miał te same stawki.
Ja dzwoniłam wczoraj do jednego z warszawskich salonów L'oreala zapytać czy wykonują ten zabieg, za ile itp. i dowiedziałam się, że fryzjerzy się skarżą na ten preparat i nie wiadomo czy salon zdecyduje się na wykonywanie tego zabiegu Mam zadzwonić dzisiaj, bo akurat dzisiaj powinni już wiedzieć jaka będzie decyzja. Zasmuciło mnie to, bo się napaliłam, ale jeśli coś jest faktycznie nie tak z preparatem, no to kiepsko...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 09:43   #3665
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Ja dzwoniłam wczoraj do jednego z warszawskich salonów L'oreala zapytać czy wykonują ten zabieg, za ile itp. i dowiedziałam się, że fryzjerzy się skarżą na ten preparat i nie wiadomo czy salon zdecyduje się na wykonywanie tego zabiegu Mam zadzwonić dzisiaj, bo akurat dzisiaj powinni już wiedzieć jaka będzie decyzja. Zasmuciło mnie to, bo się napaliłam, ale jeśli coś jest faktycznie nie tak z preparatem, no to kiepsko...

Czekam na informacje, faktycznie dziwna sprawa... Nie byłabym zadowolona ze zniszczonych włosów


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 14:25   #3666
Adela_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem b.zawiedziona Stylissimo. Kolezanka byla u Asi - chciala zafarbowac na blond odrosty, fryzjerce cyt. 'troche za bardzo sie przejechalo' i zamiast pieknych blond wlosow wyszly brunatno-zielone, bez zadnego konkretnego koloru, ciemne, matowe. Drugiej kolezance, ktora chciala naturalny rudawy kolor, zrobiono doslownie pomaranczowe jak marchewka wlosy, ktore po dwoch myciach splukaly sie na zolty blond. Po tym jak je zobaczylam odwolalam swoja wizyte.
Adela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 09:52   #3667
malerude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć włochate,

a czy któraś z Was była w salonie Cyrulik na ul. Postępu? wyskoczyło mi toto na FB ostatnio , a że jestem już w głębokiej rozpaczy z doprowadzeniem moich kudłów do jakotakiego wyglądu, szukam na prawdę dobrego fryzjera.
malerude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:43   #3668
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez malerude Pokaż wiadomość
Cześć włochate,

a czy któraś z Was była w salonie Cyrulik na ul. Postępu? wyskoczyło mi toto na FB ostatnio , a że jestem już w głębokiej rozpaczy z doprowadzeniem moich kudłów do jakotakiego wyglądu, szukam na prawdę dobrego fryzjera.
wygląda fajnie, artystycznie...
jak bys się zdecydowała to daj znać
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 21:09   #3669
Vesper1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was mogłaby polecić dobrego fryzjera do upięcia ślubnego z Warszawy i okolic (Tarczyn, Piaseczno, Grójec)?
Vesper1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:56   #3670
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, zachecam do odwiedzin salonu Agnieszka Gizinska hair&beauty na ulicy Kruczej. Trafiłam do Agi rok temu, kiedy moja fryzjerka poszla na macierzynski. Jestem absolutnie zauroczona umiejetnosciami Agnieszki. Mam dosc krotkie, krecone wlosy i kazda wizyta u fryzjera to byl dla mnie mega stres. Aktualnie nie musze nawet mowic co ma robic - siadam na fotel, ona strzyze. Zawsze jest pieknie, a co najwazniejsze wlosy nawet jak odrastaja to swietnie sie ukladaja.

Jesli chodzi o farbowanie to jest mistrzynia - zachecam obejrzec zdjecia na FB https://www.facebook.com/AgnieszkaGi...beauty?fref=ts

Edytowane przez Yasmin
Czas edycji: 2014-07-26 o 15:35 Powód: lit
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:39   #3671
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Vesper1988 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby polecić dobrego fryzjera do upięcia ślubnego z Warszawy i okolic (Tarczyn, Piaseczno, Grójec)?
Ola Oleczek, na pewno będziesz zadowolona. Zobacz sobie jej profil na fb https://www.facebook.com/aleksandra.oleczek?fref=ts
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 16:26   #3672
papillon_de_nuit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
czy była któraś ostatnio w Atelier Leszka Czajki przy Nowogrodzkiej? Proszę o opinię i ewentualnie polecenie któregoś stylisty. Kiedyś tam chodziłam, ale wiem że teraz jest nowa ekipa, wpadłam na pomysł, żeby znów tam pójść i kompletnie nie wiem czego się spodziewać
papillon_de_nuit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:30   #3673
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,znacie dobrą fryzjerkę (najlepiej w centrum) która mi fajnie pocieniuje włosy?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:37   #3674
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Pani Kasia z Milek Design - bardzo polecam, jestem jej klientka od 3 lat

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sasha100 Pokaż wiadomość
Pani Kasia z Milek Design - bardzo polecam, jestem jej klientka od 3 lat
gabinet jest na Hożej, w centrum
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:44   #3675
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Sasha100 Pokaż wiadomość
Pani Kasia z Milek Design - bardzo polecam, jestem jej klientka od 3 lat

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



gabinet jest na Hożej, w centrum
super,dziękuję
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:33   #3676
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, czy w Warszawie znajdę kogoś, kto dobrze przeprowadzi zabieg keratynowego prostowania włosów w przystępnej cenie? Nie chodzi mi o salon, na to nie liczę... Ale widzę czasami ogłoszenia w internecie, dziewczyny oferują taki zabieg za ok. 200 zł (mam włosy troszkę za łopatki) i taka cena by mi odpowiadała, ale boję się, że np.spalą mi włosy :/ Może znacie kogoś, kto wykona ten zabieg w podobnej cenie i możecie polecić?
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 20:09   #3677
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a czy ktoras z Was byla moze w salonie Afera Fryzjera na Zlotej?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:14   #3678
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zachecam do odwiedzin salonu Agnieszka Gizinska hair&beauty na ulicy Kruczej. Trafiłam do Agi rok temu, kiedy moja fryzjerka poszla na macierzynski. Jestem absolutnie zauroczona umiejetnosciami Agnieszki. Mam dosc krotkie, krecone wlosy i kazda wizyta u fryzjera to byl dla mnie mega stres. Aktualnie nie musze nawet mowic co ma robic - siadam na fotel, ona strzyze. Zawsze jest pieknie, a co najwazniejsze wlosy nawet jak odrastaja to swietnie sie ukladaja.

Jesli chodzi o farbowanie to jest mistrzynia - zachecam obejrzec zdjecia na FB https://www.facebook.com/AgnieszkaGi...beauty?fref=ts
A jak cenowo? Bo na tym fanpage'u jakoś dziwnie jest napisany ten cennik, tylko ceny "od" podane
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:38   #3679
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
A jak cenowo? Bo na tym fanpage'u jakoś dziwnie jest napisany ten cennik, tylko ceny "od" podane
Najlepiej zadzwonic do Agi bezposrednio, na fb jest komorka do niej i zapytac - zalezy od dlugosci wlosow. Ja ostatnio na ombre zaplacilam mniej niz ceny "od". Za strzyzenie bardzo krotkich wlosow place 50zł.
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 14:45   #3680
malerude
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie zdecydowałam się jeszcze na tego Cyrulika, ciągle szukam
Zastanawiałam się też nad salonem Maniewskiego....no właśnie. I tu rodzą się moje wątpliwości, bo obejrzałam kilka odcinków " Sablewskiej...", gdzie Pan Maniewski we własnej osobie "ratuje" fryzury uczestniczek. Przyznam szczerze, że na kilkanaście odcinków AŻ jedna fryzura mi się podobała. Reszta...to jakiś koszmar. Owszem, może kolory dobiera fajnie, ale cięcie?czesanie?laski wyglądają jakby piorun strzelił w rabarbar, moim zdaniem to niezbyt dobrze świadczy o fryzjerze takiej "klasy". Widziałam też dzieła innego fryzjera w innym tego typu programie, no ale gość radził sobie zdecydowanie lepiej.

A jakie jest Wasze zdanie o Panu z Vitkac'ego))
malerude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 08:40   #3681
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja polecam Studio Żurawia na ul. Żurawiej 26, dokładnie panią Magdę. Udało jej sie uratować moje długie i zniszczone włosy. Tak dobrała zabiegi pielęgnujące, ze mimo wspólnej decyzji o nie farbowaniu, kolor jest przepiękny. Bardzo fajnie je podcięła, dokładnie tak jak chciałam. W koncu u fryzjera czułam sie najważniejsza, zadawali bardzo duzo pytań o włosy, pielęgnacje, dała wiele swoich rad jak dbać o moj typ włosów. Polecam wszystkim, napewno sie nie zawiedziecie
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:36   #3682
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwonic do Agi bezposrednio, na fb jest komorka do niej i zapytac - zalezy od dlugosci wlosow. Ja ostatnio na ombre zaplacilam mniej niz ceny "od". Za strzyzenie bardzo krotkich wlosow place 50zł.
a mogłabyś pokazać swoje loki? tez mam kręcone już prawie do ramion bo moja fryzjerka na macierzyńskim.... będąc zakręconą wiesz jak ciężko o kogoś do takich włosów więc TAKIE polecenie warte jest uwagi za każde pieniądze...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:15   #3683
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć, mam kręcone włosy za łopatki. Naturalne z odrostami i małymi refleksami. Blond. Chciałabym jakąś metamofrozę Możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie, który umie ciąć kręcone włosy i jeszcze czymś mnie zaskoczy? Od lat mam identyczna fryzurę. Lubię swoje włosy, ale już mnie trochę nudzą...
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 14:49   #3684
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem już po wizycie w salonie Afera Fryzjera Zajmowała sie mna Pani Gosia, jestem bardzo zadowolona z nowego koloru. Panuje tam przemiła atmosfera i ten niebanalny wystroj Ceny równiez przystepne za farbowanie ze strzyzeniem zaplacilam 189 zł.
Wroce tam napewno
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 21:12   #3685
juhasakikirikama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Cześć, mam kręcone włosy za łopatki. Naturalne z odrostami i małymi refleksami. Blond. Chciałabym jakąś metamofrozę Możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie, który umie ciąć kręcone włosy i jeszcze czymś mnie zaskoczy? Od lat mam identyczna fryzurę. Lubię swoje włosy, ale już mnie trochę nudzą...
ja polecam Atelier Fijołek. Sama mam kręcone włosy i nieraz mi ratował (ostatni raz wczoraj) cięcie innych fryzjerów. Fajnie dobiera kolor. Cenowo - średnia półka- ja za swoje długie płaciłam ok 100zł, farbowanie jest droższe - ok 200, moim zdaniem do przezycia.
Salon znajduje się na Chmielnej 26 (szyld GOldwell).
Arek jest świetnym fryzjerem, pomimo, że jest u niego ruch to zajmuje się każda klientką. Polecam
juhasakikirikama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 09:12   #3686
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez juhasakikirikama Pokaż wiadomość
ja polecam Atelier Fijołek. Sama mam kręcone włosy i nieraz mi ratował (ostatni raz wczoraj) cięcie innych fryzjerów. Fajnie dobiera kolor. Cenowo - średnia półka- ja za swoje długie płaciłam ok 100zł, farbowanie jest droższe - ok 200, moim zdaniem do przezycia.
Salon znajduje się na Chmielnej 26 (szyld GOldwell).
Arek jest świetnym fryzjerem, pomimo, że jest u niego ruch to zajmuje się każda klientką. Polecam
a mogłabyś pochwalić się efektem?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 21:09   #3687
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
a mogłabyś pochwalić się efektem?
Hej. Jakis czas temu byłam na Chmielnej i z ciemnej blondynki zrobił Arek mnie brunetka. Okropne to było. Ale innej dziewczynie zrobił świetny kolor. Zatem mam mieszane uczucia.
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:05   #3688
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja również mam mieszane uczucia co do Atelier Fijołek...chodziłam tam ponad dwa lata temu i chyba wiecej nie pojde. Oczekiwałam jakiejs zmiany, a tymczasem wychodzilam z fryzura podobna do poprzedniej i ciagle tym samym kolorem, który zaraz robil sie zolty.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:53   #3689
francji
Przyczajenie
 
Avatar francji
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Podoba mi się tu! Kiedyś na wizażu znalazłam ZAKĄTEK FRYZUR, rok temu ARTPLANETE - fryzjer w domu. Fajnie, że możemy się podzielić opiniami i poszukać czegoś dla siebie. Na razie nie zmieniam fryzjera, ale po zmianie fryzury po raz drugi przez tą samą fryzjerkę chcę się z Wami ,dziś ja , podzielić zdobyczą( a raczej potwierdzić czyjś gust, nie pamiętam kto pisał) . Pani Aneta dojeżdża do mnie do domu, jest niezwykle profesjonalna i co wróci ze szkoleń to doda mi klasy fryzurą. Teraz jestem blondynką perłową plus powplatane na grzywce pasemka kolorowe. Wyglądam pięknie. MAM COŚ DLA WAS : PIĘKNO JEST W KAŻDEJ Z NAS, WYSTARCZY JE WYDOBYĆ.

Pozdrawiam i dziękuję
francji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:37   #3690
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, czy możecie polecić fryzjera, który pomoże dobrać fryzurę, zaproponuje coś jeśli ma się ochotę na zmianę? Nie chodzi mi o jakieś szczególne szaleństwa, bardziej wariacje z grzywką[na bok], dodam, że mam włosy falowane. Będę super wdzięczna
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.