Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 21:27   #991
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Wridiana nie chcę Cię martwić ,ale jak urodzisz to problemy dopiero się zaczną Ciesz się że masz jeszcze tą chwilę dla siebie,odpoczywaj i delektuj się ciszą.Postaraj się wyciszyć i wypier***** te złe emocje .Wiem jak to jest ,też miałam małe problemy w końcówce ciąży,też leżałam w szpitalu.Aż do porodu zresztą .....
A kasa jak to kasa,zawsze się trafi jakiś wydatek nieprzewidziany.

Nie stresuj się tak ,myśl o sobie i dziecku a reszta jakoś się ułoży

A Ty kupiłaś te granatowe buciory zamszowe? Nie chce mi się cofać a nie pamiętam już,bo znalazłam je za 60 coś

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ja miałam odpuścić allegro na rzecz wyprzedaży ,ale skoro kupony będą to zakupię jeszcze jedna sukienkę bombkową grafitową .Super jest ta czarna,ciągle ją noszę
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 08:54   #992
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
No to koniec roku i początek nowego miałaś bardzo ciężki Ale teraz przynajmniej w domu już jesteś, możesz sobie spokojnie siąść w fotelu, poczytać książkę, wypić herbatkę. Trzeba myśleć pozytywnie.

Ja się cieszę z kuponów. Miałam nic nie kupować, ale jak będzie kupon to sobie kolejną ciepłą bluzę sprawię. Teraz w te mrozy (u nas dziś było minus 18 rano) gdyby nie ciepła bluza i podkoszulka pod spodem, chyba bym zamarzła. A tak mi na serio ciepło było. Jednak sweter nawet z wełny nie jest aż tak ciepły, przez te dziurki

A ty możesz napisać do sprzedawcy od kozaków,że mu w piątek zapłacisz, może się zgodzi
Chyba mi powoli nastrój wraca bo już się zastanawiam co kliknę jak będą kupony na brak kasy nie narzekam. Nie to, żebym bogata była ale na koncie nam jeszcze 2 tys z poprzedniej wypłaty zostało więc przy takich wydatkach jakie mieliśmy biorąc pod uwagę przeglądy, akumulator, prezenty na święta, koszty leków, dojazdów, to i tak nieźle. Wczoraj to chyba choćby 3 tys. zostały to bym narzekała. Taki dzień noc nie była nic lepsza ale dziś jadę do gina po zwolnienie i odwiedzę koleżankę. Może mi się polepszy.
Piszesz o mrozach.. ja to w zasadzie od 23 grudnia nie byłam na podwórzu pomijając 10 minutowy wyskok na bazar po tunikę wtedy gdy mnie skierowano do szpitala i byłam tak zdołowana, że leki nie pomagają, że postanowiłam chociaż humor sobie na chwilę poprawić

A sprzedający od butów zdążył wczoraj wystąpić o zwrot prowizji zanim wstałam ale chyba miał jakiś dobry nastrój bo jako powód podał zwrot, reklamację lub towar uszkodzony w transporcie. Więc all zwróci mu prowizję, a ja nie dostanę ostrzeżenia

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Wridiana nie chcę Cię martwić ,ale jak urodzisz to problemy dopiero się zaczną Ciesz się że masz jeszcze tą chwilę dla siebie,odpoczywaj i delektuj się ciszą.Postaraj się wyciszyć i wypier***** te złe emocje .Wiem jak to jest ,też miałam małe problemy w końcówce ciąży,też leżałam w szpitalu.Aż do porodu zresztą .....
A kasa jak to kasa,zawsze się trafi jakiś wydatek nieprzewidziany.

Nie stresuj się tak ,myśl o sobie i dziecku a reszta jakoś się ułoży

A Ty kupiłaś te granatowe buciory zamszowe? Nie chce mi się cofać a nie pamiętam już,bo znalazłam je za 60 coś

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Ja miałam odpuścić allegro na rzecz wyprzedaży ,ale skoro kupony będą to zakupię jeszcze jedna sukienkę bombkową grafitową .Super jest ta czarna,ciągle ją noszę
Leżenie w szpitalu to jakiś horror. Przynajmniej tam gdzie byłam. Cieszę się, że mam to za sobą ale przeraża mnie teraz wizja porodu przez tą wrzeszczącą babę jedyne co mnie pociesza to mały jak kopie.. czasami się wkurzam jak zaczyna szaleć w środku nocy, a potem myślę sobie, że jest taki maluteńki (miał 10 dni temu 1 kg, więc teraz z 1200g) i bezbronny. I tak sobie wywija tym mały łbem, że zawsze mnie to rozczula

Butów granatowych nie kupiłam choć strasznie mnie na nie chęci.. kupiłam ale czarne bo do wszystkiego bardziej pasować będą. Teraz jak będą kupony to sama nie wiem co kliknę. Coś się znajdzie na pewno. Myślę, że te długie buty ażurowe, które kliknęłam ostatnio. Tylko tak się wahałam z kolorem (szary czy camel) , że sama nie wiem, który ostatecznie postanowiłam kupić

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-08 o 08:56
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:18   #993
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość

Ja miałam odpuścić allegro na rzecz wyprzedaży ,ale skoro kupony będą to zakupię jeszcze jedna sukienkę bombkową grafitową .Super jest ta czarna,ciągle ją noszę
O której mówisz?

Weridiana dobrze, że allegro potrafi poprawić humor A jak się dziaiaj czujesz?

Ja bym chciała już czuć tego mojego dziecia
W środę idę potwierdzić, że nic nie dynda między nogami
A ogólnie ostatnio brzuch mnie boli, ciągnie coraz bardziej
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:19   #994
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

zmienił mi się wygląd allegro, nie podoba mi się
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:10   #995
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
O której mówisz?

Weridiana dobrze, że allegro potrafi poprawić humor A jak się dziaiaj czujesz?

Ja bym chciała już czuć tego mojego dziecia
W środę idę potwierdzić, że nic nie dynda między nogami
A ogólnie ostatnio brzuch mnie boli, ciągnie coraz bardziej
o tej

http://allegro.pl/m290-bawelniana-dr...npage-observed
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 06:31   #996
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Beznadziejne te kupony! Tylko 10zł: (
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:03   #997
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Beznadziejne te kupony! Tylko 10zł: (
Zawiodłam się..
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 10:14   #998
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Mogli dać te 10 zł ale wtedy przy zakupie np za 30 zł, a nie 50.. Też jestem rozczarowana. A w dodatku kupon ma ważność do 23.01 więc kolejnych nie doczekamy zbyt prędko.. Zresztą mi kto wie czy się przydadzą. Już nawet nie mam siły ryczeć. Jeśli nie przestanie się pogarszać - bo o poprawie już nie ma mowy - to do końca ciąży będę leżeć w szpitalu. Co najmniej 10 tygodni. Na mnie te 7 dni traumę pozostawiło, a co dopiero 10x tyle i to 65 km od domu. W akcie desperacji choć specjalnie wierząca nie jestem, wyciągnęłam modlitwę, która pomogła mi 6 lat temu.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-10 o 10:17
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:22   #999
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Dziewczyny może wy mi wyjaśnicie o co chodzi z tą paczką.. została w końcu nadana czy nie?

...................

Czekam od 16 listopada i już mnie to zaczyna wkur....

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-12 o 14:53
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:39   #1000
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi wyjaśnicie o co chodzi z tą paczką.. została w końcu nadana czy nie?



Czekam od 16 listopada i już mnie to zaczyna wkur....
idzie do ciebie ale ona jest wysłana dopiero 05.01.2015r

Edytowane przez Klementyna12
Czas edycji: 2015-01-12 o 15:11
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:04   #1001
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Czesc, ma któraś z Was może tę sukienkę: http://allegro.pl/sukienka-z-falbank...906851729.html ? Brałam czarną stąd: http://allegro.pl/sukienka-rozkloszo...957491930.html i jest świetna, ale marzy mi się biała..
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 14:56   #1002
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Klementyna12
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Co za banda popieprzeńców, po 2 miesiącach dopiero wysyłają. Coś mi się wydaje, że to sprzedająca sobie kasę wydała i wpłaciła dopiero po dłuższym czasie, bo jakoś inną rzecz z Chin (zamówioną tego samego dnia) dostałam ponad 3 tygodnie temu.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-14 o 16:05
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 13:34   #1003
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Co tu taka cisza kobietki ? nikt nie pisze, nie chwali się ani nawet nie smęci.. aż smutno się robi wchodząc na ten wątek.

Odezwijcie się co tam u Was słychać? Ja jestem przykuta do łóżka. Od dziś mija już 4 tydzień jak leżę.

Dzisiaj wreszcie po 2 miesiącach dostałam tą koszulę :

http://allegro.pl/show_item.php?item=4788895959
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 13:53   #1004
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wreszcie po 2 miesiącach dostałam tą koszulę :

http://allegro.pl/show_item.php?item=4788895959
I jak ta koszula? sama nad nią myślałam ....
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 14:55   #1005
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
I jak ta koszula? sama nad nią myślałam ....
Szczerze.. wg mnie beznadziejna i nawet tych 30 zł bym za nią nie dała. Taki śliski niefajny materiał. Będzie się rozchodzić w szwach. Zamki są tak długie, że sięgają za łokcie. Tyle czekania na takie coś..
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:25   #1006
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Szczerze.. wg mnie beznadziejna i nawet tych 30 zł bym za nią nie dała. Taki śliski niefajny materiał. Będzie się rozchodzić w szwach. Zamki są tak długie, że sięgają za łokcie. Tyle czekania na takie coś..
Dzięki za info, uniknę kiepskiego zakupu.
Coraz mniej lubię zakupy na allegro, sama chinszczyzna i Kobylnica
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 22:00   #1007
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Co u Was kobiety? Szczerze mówiąc nie mam już chęci na zakupy, więc i się nie udzielam za bardzo. No i z kaską krucho, więc żeby nie kusić losu, nie wchodziłam tu ;P
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2015-01-21 o 13:02
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:44   #1008
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Ja też jakoś nie siedzę na all odkąd nie ma kuponów 20 zł.. Jutro mają być jakieś nowe ale pewnie znów 10 zł..

Zamawiał ktoś?

http://allegro.pl/ciepla-ekskluzywna...990399343.html

Czerwona mi się podoba ale komentarze nie zachęcają do zakupu.. długo trzeba czekać na wysyłkę, a chciałabym przynajmniej wiedzieć, że warto poczekać. Ciekawa jestem jak wygląda ten materiał - pewnie to taki miękki puszysty. Widziałam na bazarku kiedyś tuniki z takiego czegoś.

http://allegro.pl/sukienka-prosta-w-...985001049.html

Kupiłam tą sukienkę/tunikę. Kolory na żywo mam nadzieję, że będą bardziej wyraziste kliknęłam z kuponem więc wyszła mnie 35 zł także jak mi się nie spodoba to najwyżej odsprzedam i zaryzykuję z tą od HURT_MODY , która choć bardziej mi się podoba to zraża tym, że jest prawdopodobnie z takiego włochatego materiału, więc nadaje się tylko teraz i na wiosnę.

Aha - skoro nie chcecie pisać to będę tutaj gadać sama ze sobą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4990399343.jpg (126,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 432201375543.jpg (59,8 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-20 o 15:35
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 16:13   #1009
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Weridiana przyleciałam w podskokach tutaj

Wpadłam w manię posiadania bluz i chcę jeszcze więcej. Ależ one wygodne są, nie tak jak swetry, że gryzą i drapią i się rozciągają.

Myślę już o wiośnie i jakiejś kurtce z eko skóry tylko taką dłuższą bym chciała. Ma któraś z was taką? Jeszcze nie kupuję, ale się rozglądam powoli. I myślicie, że jak bluza dużo wystaje spod kurtki to wygląda to znośnie? Chcę sobie kupić tunikę bluzowatą i ona jest dość długa. Hmmm

Wczoraj był ten Bluemonday najbardziej depresyjny dzień w roku w którym jest niby najwięcej samobójstw i moja dalsza znajoma popełniła samobójstwo Strasznie mi smutno do tej pory, mimo, że nie miałam z nią kontaktu już bardzo, bardzo długo.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja też jakoś nie siedzę na all odkąd nie ma kuponów 20 zł.. Jutro mają być jakieś nowe ale pewnie znów 10 zł..

Zamawiał ktoś?

http://allegro.pl/ciepla-ekskluzywna...990399343.html

Czerwona mi się podoba ale komentarze nie zachęcają do zakupu.. długo trzeba czekać na wysyłkę, a chciałabym przynajmniej wiedzieć, że warto poczekać. Ciekawa jestem jak wygląda ten materiał - pewnie to taki miękki puszysty. Widziałam na bazarku kiedyś tuniki z takiego czegoś.

http://allegro.pl/sukienka-prosta-w-...985001049.html

Kupiłam tą sukienkę/tunikę. Kolory na żywo mam nadzieję, że będą bardziej wyraziste kliknęłam z kuponem więc wyszła mnie 35 zł także jak mi się nie spodoba to najwyżej odsprzedam i zaryzykuję z tą od HURT_MODY , która choć bardziej mi się podoba to zraża tym, że jest prawdopodobnie z takiego włochatego materiału, więc nadaje się tylko teraz i na wiosnę.

Aha - skoro nie chcecie pisać to będę tutaj gadać sama ze sobą
Nie gadaj sama ze sobą! Ja jak siedzę długo sama w domu to mówię już nawet do kwiatków, ale nigdy do siebie, bo to może skończyć się chorobą psychiczną

Kiedyś zamawiałam od hurt mody i nie byłam zadowolona, nie pamiętam już co to było, ale chyba jakiś sweter.

Ja się postaram częściej pisać, ale od kiedy nie ma fajnych kuponów, to rzadziej na allegro kupuję, do tego zima się kończy i czekam aż się pojawią ciuszki na wiosnę.

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2015-01-20 o 16:17
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 20:20   #1010
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

No nareszcie

Wg mnie spokojnie bluzka może wystawać spod kurtki. Zwłaszcza, że teraz wszystkie kurtki są produkowane dosłownie po pępek. Też bym chciała jakąś dłuższą, taką co to chociaż plecy zasłoni. I koniecznie ramoneska. Ale jeszcze trochę sobie poczekam, żeby móc się zacząć interesować normalnymi ciuchami

Nawet nie wiedziałam, że wczoraj był taki czarny poniedziałek, pierwsze słyszę o czymś takim zawsze zastanawiam się co kieruje takimi ludźmi.. ja bym się zwyczajnie bała powiesić. Kiedyś powiesił się mojego brata najlepszy kolega. Policja powiedziała, że taki człowiek nie myśli w chwili dokonywania takiego czynu. Kurcze teraz jest tyle ludzi z depresją.. są takie popieprzone czasy. Wyścig szczurów, ciągła pogoń za kasą.

Ja w zasadzie też jakoś nie szaleję z zakupami na all bo te 10 zł kupony to lipa.. teraz akurat tacie kartę doładowującą będę zamawiać za 3 dychy, dla męża za dychę, więc znajdę sobie coś za 10 zł i wtedy kupon opłaci mi wysyłkę tego przedmiotu. Pewnie będą to pieluszki dla małego. Bo na zakupy dla siebie jakoś nie mam pomysłu. Chciałam botki ocieplane na wiosnę, bo przyjdzie pora kiedy na długie buty będzie za późno, a ja jestem zmarzlakiem :

http://allegro.pl/7ep3-ocieplane-bot...991145061.html

Ale sama nie wiem czy ja je chcę czy może nie
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 07:48   #1011
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
No nareszcie

Wg mnie spokojnie bluzka może wystawać spod kurtki. Zwłaszcza, że teraz wszystkie kurtki są produkowane dosłownie po pępek. Też bym chciała jakąś dłuższą, taką co to chociaż plecy zasłoni. I koniecznie ramoneska. Ale jeszcze trochę sobie poczekam, żeby móc się zacząć interesować normalnymi ciuchami

Nawet nie wiedziałam, że wczoraj był taki czarny poniedziałek, pierwsze słyszę o czymś takim zawsze zastanawiam się co kieruje takimi ludźmi.. ja bym się zwyczajnie bała powiesić. Kiedyś powiesił się mojego brata najlepszy kolega. Policja powiedziała, że taki człowiek nie myśli w chwili dokonywania takiego czynu. Kurcze teraz jest tyle ludzi z depresją.. są takie popieprzone czasy. Wyścig szczurów, ciągła pogoń za kasą.

Ja w zasadzie też jakoś nie szaleję z zakupami na all bo te 10 zł kupony to lipa.. teraz akurat tacie kartę doładowującą będę zamawiać za 3 dychy, dla męża za dychę, więc znajdę sobie coś za 10 zł i wtedy kupon opłaci mi wysyłkę tego przedmiotu. Pewnie będą to pieluszki dla małego. Bo na zakupy dla siebie jakoś nie mam pomysłu. Chciałam botki ocieplane na wiosnę, bo przyjdzie pora kiedy na długie buty będzie za późno, a ja jestem zmarzlakiem :

http://allegro.pl/7ep3-ocieplane-bot...991145061.html

Ale sama nie wiem czy ja je chcę czy może nie
Do tego ona zostawiła dwójkę dzieci Dla mnie to egoizm jest i już.

Botki fajne Też marzę właśnie o takiej ramonesce, żeby mi chociaż tyłek zakryła. A my przecież nie jesteśmy wysokie, co mają powiedzieć dziewczyny powyżej 170cm?

Ta bluza moja będzie dużo za tyłek i właśnie obawiam się tego, jak będzie to wyglądać Ramoneska taka mini króciutka. No zobaczymy, może w tym roku jakieś nowe modele dłuższe będą
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 11:07   #1012
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Do tego ona zostawiła dwójkę dzieci Dla mnie to egoizm jest i już.

Botki fajne Też marzę właśnie o takiej ramonesce, żeby mi chociaż tyłek zakryła. A my przecież nie jesteśmy wysokie, co mają powiedzieć dziewczyny powyżej 170cm?

Ta bluza moja będzie dużo za tyłek i właśnie obawiam się tego, jak będzie to wyglądać Ramoneska taka mini króciutka. No zobaczymy, może w tym roku jakieś nowe modele dłuższe będą
Ja uważam, że samobójcy skoro są na tyle odważni by się powiesić to powinni mieć na tyle odwagi by stawić życiu czoło. Bo dla mnie śmierć jest chyba bardziej przerażająca niż cokolwiek. Tylko nam się pewnie łatwo mówi. Nikt tak po prostu nie odbiera sobie życia.


Ja myślę, że będzie ok. Przecież tuniki też się nosi z ramoneskami i dobrze to wygląda

Wczoraj byłam u chinoli i widziałam na żywo te botki. Świetne są. U nich były tylko "odrobinkę" droższe, bo po 99 zł mówię Wam te nasze chinole mają nasrane w deklu.. u nich coś kupić .. ceny mają z kosmosu chyba. Waham się tylko bo nie było rozmiaru 38.. Był 37 i 39. Siedem ciasny, dziewięć luźnawy ale nie wiem czy osiem nie byłby lekko przyciasny z kolei. A jakbyście nie zauważyły to Royal w każdej aukcji podaje te same dł. wkładek bez względu na to jakie są to buty. I pod spodem pisze sobie, że błąd w pomiarze może wynosić 3mm , a to ogromna różnica.

Dostałam sukienkę :

http://allegro.pl/sukienka-prosta-w-...985001049.html

Jestem zadowolona. Jest trochę za długa dla mnie i kieszenie odstają lekko przez brzuch ale mimo wszystko podoba mi się. Minus jedynie za to, że nie napisali, że ma polar w środku.. bo na lato się już przez to nie nadaje. No i nie zwróciłam uwagi na dł. rękawów, a chciałam długi, ale to już moje niedopatrzenie generalnie jak za te pieniądze to polecam jak najbardziej, nie wiem tylko czy jeszcze je będą wystawiać

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-23 o 17:18
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 10:46   #1013
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Hej dziewczyny podczytuję Wasz wątek i pragnę się przyłączyć Przyjmiecie kolejną allegrowa zakupholiczkę ?

Pokażę wam co kliknełam na dniach na all (raczej z jedniorazowych aukcji)
m.in.
rurki atmosphere
torebkę sinsay
kieckę f&f
komin f&f

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5748.jpg (51,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kominczarny8.jpg (81,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (55,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bd422279.jpg (60,6 KB, 2 załadowań)
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 20:39   #1014
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuję Wasz wątek i pragnę się przyłączyć Przyjmiecie kolejną allegrowa zakupholiczkę ?

Pokażę wam co kliknełam na dniach na all (raczej z jedniorazowych aukcji)
m.in.
rurki atmosphere
torebkę sinsay
kieckę f&f
komin f&f

Rety kobieto dołączaj, a nie pytaj, bo ja tu z nudów umieram!
Czekam sobie cierpliwie na kupon 20 zł, ale pewnie się nie doczekam, bo ostatnio tylko -10 zł dają
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 06:56   #1015
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Hej

Ja się nie odzywałam bo jakoś nie miałam weny, nic nie kupowałam (no, oprócz paru ciążowych ciuszków) a poza tym trochę miałam problemów, niedawno wróciłam ze szpitala i tak jakoś.. zeszło.

Teraz też w zasadzie siedzę na all i przeglądam już rzeczy dla dziecia, butelki, smoczki, etc. Czaaasami jakiś ciuch ale to wszystko ciążowe.
Na normalne nawet nie patrzę bo mi żal, że nie mogę kupić a poza tym to mam inne wydatki a kasy idziee...:/

Postaram się pisać częściej
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:26   #1016
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Rety kobieto dołączaj, a nie pytaj, bo ja tu z nudów umieram!
Czekam sobie cierpliwie na kupon 20 zł, ale pewnie się nie doczekam, bo ostatnio tylko -10 zł dają
A mi ostatnio (parę dni temu) przyszła wiadomość że otrzymałam kupon od allegro za 20 zł ale nie wiem jak go wykorzystać Moje zakupy wtedy byłyby tańsze o 20 zł nieważne za jaką kwotę kupię ?

Mam jeszcze upatrzone kilka rzeczy na all ale to licytacje więc muszę się "zaczaić" dam znać o "wynikach" mojej walki o łachy
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:23   #1017
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
A mi ostatnio (parę dni temu) przyszła wiadomość że otrzymałam kupon od allegro za 20 zł ale nie wiem jak go wykorzystać Moje zakupy wtedy byłyby tańsze o 20 zł nieważne za jaką kwotę kupię ?

Mam jeszcze upatrzone kilka rzeczy na all ale to licytacje więc muszę się "zaczaić" dam znać o "wynikach" mojej walki o łachy
To był błąd - pisali, że 20 zł, a dawali 10 zł

Tutaj masz link do wątku o kuponach

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787435

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Hej

Ja się nie odzywałam bo jakoś nie miałam weny, nic nie kupowałam (no, oprócz paru ciążowych ciuszków) a poza tym trochę miałam problemów, niedawno wróciłam ze szpitala i tak jakoś.. zeszło.

Teraz też w zasadzie siedzę na all i przeglądam już rzeczy dla dziecia, butelki, smoczki, etc. Czaaasami jakiś ciuch ale to wszystko ciążowe.
Na normalne nawet nie patrzę bo mi żal, że nie mogę kupić a poza tym to mam inne wydatki a kasy idziee...:/

Postaram się pisać częściej
Co się stało kochana, że w szpitalu leżałaś? Znasz już płeć? Rety ja mój tydzień w szpitalu wspominam jako jeden wielki koszmar. Dziękuję Bogu, że póki co wszystko jest ok. i nie muszę tam wracać. I tak sobie żyję od wizyty do wizyty, a mam je co tydzień niestety. 4 tyg. leżałam, dopiero od piątku chodzę Pierwszy raz jak wyszłam na zakupy to sapałam jak pies. Ja w zasadzie z takich potrzebnych rzeczy to mam wszystko poza nianią, monitorem oddechu (choć nie wiem czy go w ogóle chcę) - ale to już są rzeczy, które mogę, a nie muszę mieć. Pampersy mam, mleko mam, chusteczki też. I modlę się, żeby urodzić wcześniej tak co by dzidzia była mała (ale zdrowa!) , bo mnie poród zaczyna przerażać
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:31   #1018
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Oj dziewczyny, dziewczyny już jesteście bliżej niż dalej rozwiązania Trzeba myśleć pozytywnie. Fajnie chyba się tak kompletuje rzeczy dla maluszka, tylko ja sobie nie wyobrażam pierwszej doby z dzieckiem takim noworodkiem sama w domu. Bałabym się, że mu coś zrobię. Sama nie wiem, ale jak o tym pomyślę, to aż mam ciary Oo albo, że będzie miał bezdech, zakrztusi się, złamię mu kręgosłup..... Brrrr

Ja już chcę wiosnę i lato. Już mi odbiło i się rozglądam za jakimiś sukieneczkami i letnimi kurtkami i spodenkami, bo w tamtym roku już wszystkie krótkie spodenki na mnie wisiały i w tym muszę kupić Kocham zmianę pór roku, tyle można nawydawać Myślę, że teraz jeszcze te sukienki nie będą może takie drogie, może na jakąś licytację się załapię, a co
Dziś chyba je pomierzę i posegreguję w których będę chodzić, a które oddam.

Właśnie jem ciasto bananowe. Niezbyt mi smakuje, nie wyszło mi i wydaje się zakalcowate. Ale na szczęście mąż lubi zakalce. Wieczorem piekę jabłkowe Ostatnio mam fazę na ciasta domowe, o wiele zdrowsze niż kupcze czekolady i batony.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:03   #1019
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość


To był błąd - pisali, że 20 zł, a dawali 10 zł

Tutaj masz link do wątku o kuponach

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787435



Co się stało kochana, że w szpitalu leżałaś? Znasz już płeć? Rety ja mój tydzień w szpitalu wspominam jako jeden wielki koszmar. Dziękuję Bogu, że póki co wszystko jest ok. i nie muszę tam wracać. I tak sobie żyję od wizyty do wizyty, a mam je co tydzień niestety. 4 tyg. leżałam, dopiero od piątku chodzę Pierwszy raz jak wyszłam na zakupy to sapałam jak pies. Ja w zasadzie z takich potrzebnych rzeczy to mam wszystko poza nianią, monitorem oddechu (choć nie wiem czy go w ogóle chcę) - ale to już są rzeczy, które mogę, a nie muszę mieć. Pampersy mam, mleko mam, chusteczki też. I modlę się, żeby urodzić wcześniej tak co by dzidzia była mała (ale zdrowa!) , bo mnie poród zaczyna przerażać
Zaczęłam mieć skurcze na początku 20 tygodnia. Bóle brzucha jak na okres, zakażenie w moczu, ogólnie straszna męczarnia.
4 dni w szpitalu, antybiotyk dożylnie, magnez, potas.
Mam się oszczędzać, itp.

O tak, pobyt w szpitalu-nigdy więcej! Wracam tam tylko na poród
Dziewczynka będzie Chociaż ostatnio non stop słyszę o tym, że u kogoś ma być np. chłopiec a rodzi się dziewczynka

A na kiedy masz termin? Na marzec prawda? Ale dokładniej?
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, dziewczyny już jesteście bliżej niż dalej rozwiązania Trzeba myśleć pozytywnie. Fajnie chyba się tak kompletuje rzeczy dla maluszka, tylko ja sobie nie wyobrażam pierwszej doby z dzieckiem takim noworodkiem sama w domu. Bałabym się, że mu coś zrobię. Sama nie wiem, ale jak o tym pomyślę, to aż mam ciary Oo albo, że będzie miał bezdech, zakrztusi się, złamię mu kręgosłup..... Brrrr

Ja już chcę wiosnę i lato. Już mi odbiło i się rozglądam za jakimiś sukieneczkami i letnimi kurtkami i spodenkami, bo w tamtym roku już wszystkie krótkie spodenki na mnie wisiały i w tym muszę kupić Kocham zmianę pór roku, tyle można nawydawać Myślę, że teraz jeszcze te sukienki nie będą może takie drogie, może na jakąś licytację się załapię, a co
Dziś chyba je pomierzę i posegreguję w których będę chodzić, a które oddam.

Właśnie jem ciasto bananowe. Niezbyt mi smakuje, nie wyszło mi i wydaje się zakalcowate. Ale na szczęście mąż lubi zakalce. Wieczorem piekę jabłkowe Ostatnio mam fazę na ciasta domowe, o wiele zdrowsze niż kupcze czekolady i batony.
Wiesz, też się tego boję
Ale czytałam kiedyś taki wywiad z lekarką która zaczęła przytaczać przykłady kiedy np. rodziły się dzieci podczas wojny, w okropnych warunkach. I żeby sobie uzmysłowić, że nie tak łatwo jest skrzywdzić maleństwo, że dzieć jest bardziej odporny niż myślimy, skoro np. po okupacji czy po obozach dzieci wychodziły z tego wszystkiego zdrowe, a żywione były tylko wodą z cukrem
Oczywiście nie mówiła tego w takim sensie, że nie należy być czułym, uważnym, delikatnym dla malucha. Ale żeby sobie uzmysłowić, że maleństwo to nic strasznego
Mnie akurat ten artykuł dał trochę wiary w swoje siły

Ech, zazdroszczę Ci tych zakupów
Ja na razie nie planuję nic bo nie wiem jaki będę miała rozmiar po ciąży
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:31   #1020
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Sherlook szczerze.. fajnie to mi się ciuszki kupuje ale z all , bo chodzenie po sklepach to dla mnie nie lada wyczyn nie wiem czy to przez te 4tyg. leżenia czy ogólnie tak w ciąży jest.. Zawsze myślałam, że będę miała taki piękny brzuszek i będzie fajnie a tu ból pleców, zgiąć się nie mogę, bo brzuch boli i w ogóle masa innych atrakcji gratis Żyć nie umierać haha. Nie wyobrażam sobie porodu. Ja nie mam siły chodzić zbyt dużo, a co dopiero dziecko urodzić i w ogóle to nie tak miało być - miałam być piękną zadbaną biegającą po galeriach ciężarną, a nie dosłownie ciężarówką

Jezu jak ja Ci zazdroszczę tych sukienek i innych śliczności a najstraszniejsze jest to, że uzmysłowiłam sobie, że nawet po ciąży nie będę mogła kupować co mi się zamarzy, bo pewnie cycki będą większe i potem jak z powrotem się zmniejszą to wszystko będzie za duże
Jakie to przykre

Masija
ja mam termin na 29 marca i z jednej strony mam nadzieję, że urodzę szybciej, bo boję się porodu i chciałabym to mieć już za sobą. Do tego te wszystkie dolegliwości bólowe.. a to plecy, a to noga.. z drugiej strony nie wyobrażam sobie, że ten mały pokemonek nie będzie mnie już kopał, że nie będzie się rozpychał..

Swoją drogą - mówiłaś, że chciałabyś poczuć ruchy dziecka.. W załączniku zdjęcia specjalnie dla Ciebie haha i pewnie też Cię to czeka chyba, że ja mam takie wyjątkowo ciekawskie dziecko co to musi wszędzie głowę wetknąć

Moja teściowa ostatnio właśnie mówiła, że jedna babka z ich wsi miała mieć chłopca, a urodziła się dziewczynka. Sama nie wiem czy to możliwe.. chyba u jakiegoś gina ściągniętego z ulicy, bo nawet ja na usg zobaczyłam pisiolka i od razu wiedziałam, że to to a nie wiem jak Ty ale ja na tym usg nigdy nic dostrzec nie mogłam poza rękoma, nogami i głową. Jak mi gin nerki pokazywał to myślałam sobie co ten chłop tam widzi. Wszystko czarne, a on mi tłumaczy " o ,a tu mamy nerki "

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-01-28 o 15:02
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 08:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.