Strona firmowa/ internetowa/ www/ fanpage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 18:16   #1
monaliza1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2

Strona firmowa/ internetowa/ www/ fanpage


Cześć, chciałabym dla swojego salonu otworzyć stronę internetową, z ofertą, zdjęciami fryzur i kontaktem znajomy obiecał, że się tym zajmie tylko muszę wykupić domenę i hosting. Przeszukiwałam dzisiaj internet i najtańsza oferta jaką znalazłam to 30 zł rocznie na stronie xxx powiedzcie mi proszę, jeśli się orientujecie, czy to nadaje się na moją stronę internetową? Może jakaś koleżanka miała stronę w tej firmie i chce się podzielić opinią?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-04-20 o 22:35 Powód: Link.
monaliza1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:29   #2
monaliza1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Strona firmowa

krzysiu966 dzięki za odpowiedź która tak wiele wniosła do tematu i tak bardzo pomogła mi w moim wyborze, czy ktokolwiek posiada jakiś tani dobry hosting? Może być inny niż http://pdg.pl, ważne żeby był w podobnej cenie
monaliza1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 08:47   #3
patiwwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 43
strona internetowa dla firmy

czy któraś z was może polecić mi gdzie najlepiej założyć stronę? mam na myśli dostawców w stylu one&one czy nazwa.pl gdzie otrzymuje się łatwy szablon i domenę z hostingiem?

potrzebuję nowej strony, takiej, którą mogę sama zmieniać, nie musi być super skomplikowana

macie może jakieś doświadczenia?

ile was kosztuje strona?
patiwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 21:32   #4
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: strona internetowa dla firmy

to zalezy! sama uzywam home.pl i sobie chwale. maja tam jakis prosty generetor stron.

jest jeszcze 1x1 bodajze i sluzy ona do tego co Cie wlasnie interesuje - hosting + generator prostych storn dla firm.

a ceny roznie... od 0 zl do paru tysiecy. zalezy co, jak i od kogo
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 22:12   #5
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: strona internetowa dla firmy

Ja wykupiłam serwer na netlook.pl Mają bardzo korzystne ceny w porównaniu z innymi. Niestety tam chyba nie można kupić gotowej strony.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 00:36   #6
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: strona internetowa dla firmy

Też wiele lat korzystałam z netlook, ale nie zgadzają się oni na ukrywanie danych w bazie WHOIS - http://www.whois.sc/ - co zaczęło mnie naprawdę deprymować. Prywatną [nie firmową, dla której powyższa kwestia i tak nie ma większego znaczenia] domenę zakupiłam na ovh i jestem z niej zadowolona.

patiwwa, co do Twojego problemu - może zajrzysz na groupony i inne tego typu strony? Jeżeli nie zależy Ci na czymś bardzo złożonym, możesz wybrać jakąś tanią ofertę i dostaniesz gotową stronę
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:33   #7
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: strona internetowa dla firmy

Na wordpressie jest masa darmowych szablonów i innych pierdół, dzięki którym będziesz mogła sama zrobić gotową stronę.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 00:31   #8
matkamarcina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Strona firmowa na facebooku

Witam, to mój pierwszy post na forum.

Trochę mi głupio, ze przygodę z forum zaczynam od pytań i próśb o pomoc... Przepraszam, ale witam się z Wami bardzo serdecznie i życzę spełnienia marzeń i duzo zdrowia w Nowym Roku!

Założyłam dzialalność gospodarczą. Zakupiłam towary itd. Od początku policzyłam swoją konkurencyjność. Budowanie wizerunku na allegro trwa... A serwis łupi kupującego, który wcześniej mnie płaci więcej, bym ja to na koniec mu odprowadziła... Jak ma to robić, to szczerze wolę taniej sprzedać to bezpośredniemu klientowi. Założyłam sklep, na razie darmowy, skrypt ma mnóstwo wad, ale póki co nie stać mnie na nic innego.

Towar leży, ZUS trzeba płacić, więc po kosztach ruszyłam na podbój Świata z ebay... Znowu, jestem konkurencyjna, zarobię nawet więcej niż na allegro, a tu limity dla nowych, budowanie feedback, ograniczenia na zagranicznych odłonach serwisu... Przez 2 tygodnie - 1 sprzedaż...

Uznałam, że należy pogodzić się z Facebookiem, by tam zrobić sobie stronę firmową, by ktoś o mnie usluszał. Założyłam. Na razie nie wypełniałam jej treścią, ale gdy chcę wpisać jej bezpośredni adres do wyszukiwarki to jej nie ma... I tu moje pytania: czy coś zrobilam źle? jak mam zdobyć te lajki jak jej nawet nie widać gdy w znak w znak wpisuję jej adres w pasek przeglądarki? Dodałam probny wpis... nic nie pomogło. Czy możecie szerzej otworzyć mi oczy na facebooka? Jak już zacznie być mnie widać, jak należy prowadzić stronę by odniosła sukces? Czy nie widać jej, bo za nią nie płacę??? Jak zdobyć pierwsze lajki?

PS. Nie podaję żadnych adresów, bo nie chcę Wam podpadać.

Pozdrawiam serdecznie, Ela
matkamarcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 06:28   #9
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Strona firmowa na facebooku

musisz pozapraszac ludzi aby ja polubili.
na stronie w necie zrob odnosnik do fb.
sprobuj portalom tematycznym wcisnac banner swojej firmy z odniesieniem na strone w necie.
ewentualnie mozesz tez kupic lajki choc nie wiem czy to legalne lub reklame na fb ale to ciut drogo wychodzi.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

a co do niepojawiania sie w google to spr ustawienia strony bo moze masz zablokowane znajdowanie jej przez google - ja mam tak zablokowany prywatny profil.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 10:15   #10
matkamarcina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Strona firmowa na facebooku

Dziękuję Tusiamar za szybki odzew.

Na stronie sklepu (darmowej) nie ma możliwość dodania opcji facebook.
Zaproszenie do lajkowania strony na facebooku... No właśnie mam problem, bo mogłabym zacząć od znajomych, ale co mam im wysłać linka? Link jakby nie dzialał. Stronę widzę tylko po przelogowaniu się do panelu administratora z mojego konta facebook.

Cytat:
a co do niepojawiania sie w google to spr ustawienia strony bo moze masz zablokowane znajdowanie jej przez google - ja mam tak zablokowany prywatny profil.
Możesz mi powiedzieć gdzie znajdę te ustawienia?

Mam wrażenie, że to ja gdzieś coś popsułam po drodze i dlatego nie działa jej adres www który moglaby wysłać znajomym.
matkamarcina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:49   #11
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Strona firmowa na facebooku

Cytat:
Napisane przez matkamarcina Pokaż wiadomość
Dziękuję Tusiamar za szybki odzew.

Na stronie sklepu (darmowej) nie ma możliwość dodania opcji facebook.
Zaproszenie do lajkowania strony na facebooku... No właśnie mam problem, bo mogłabym zacząć od znajomych, ale co mam im wysłać linka? Link jakby nie dzialał. Stronę widzę tylko po przelogowaniu się do panelu administratora z mojego konta facebook.



Możesz mi powiedzieć gdzie znajdę te ustawienia?

Mam wrażenie, że to ja gdzieś coś popsułam po drodze i dlatego nie działa jej adres www który moglaby wysłać znajomym.
powinnas widzie nazwe po wpisaniu w wyszukiwarke. wpisz tak jak nazywa sie firma.
a jak jestes na stronie firmy to masz tam gdzies 'zapros znajomych do polubienia strony'
a ustawienia za pewne sa w ustawieniach.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 11:00   #12
snieznapogoda
Przyczajenie
 
Avatar snieznapogoda
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Strona firmowa na facebooku

Może spróbuj znaleźć jakąś firmę, która zaplanuje dla ciebie marketing w mediach społecznościowych– jeśli nie znasz się na optymalizacji albo pozycjonowaniu stron to po co się męczyć? Wyłożysz trochę kaski, ale szybko powinnaś odczuć poprawę.

Edytowane przez snieznapogoda
Czas edycji: 2014-01-30 o 15:30
snieznapogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 11:17   #13
pati5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Strona firmowa na facebooku

Proponuję Ci poszukać kogoś kto Ci pomoże, nie wiem, z rodziny, ze znajomych. To są rzeczy bardzo czasochłonne i wymagające wiedzy, a tak to będziesz tracić energię i czas. A jak bardzo chcesz sama, to zostaje Ci szukać tematów w wyszukiwarkach, czy na YT, bo opisywanie tak obszernych zagadnień na forach mija się z celem
pati5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:29   #14
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Strona firmowa na facebooku

Skorzystaj z pomocy agencji interaktywnych, podpytaj w kilku miejscach jaką mieliby dla Ciebie ofertę. Zaoszczędzisz czas i mimo wszystko pieniądze (samodzielnie ustalając kampanie reklamowe mogłabyś po prostu przepłacić).
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:00   #15
Tomek_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Strona firmowa na facebooku

Witam serdecznie,

napisz do mnie prywatną wiadomość, pomogę Ci z Facebookiem za darmo.

Pozdrawiam,
Tomek
Tomek_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 04:48   #16
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Ciągle szukam i myślę jaką firmę mogłabym otworzyć. Czy znacie może polskie albo zagraniczne strony internetowe gidze mogę zobaczyć JAKIE firmy otworzyły osoby? Spis firm, albo ich opis.

Wiem że mogę szukać pomysłów pod hasłem franczyza ale chciałabym wiedzieć jakie małe / większe firmy ludzie otwierają na świecie, jest szansa dotrzeć do takich informacji?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 09:01   #17
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Nie wydaje mi się, żeby była jakakolwiek taka strona Po pierwsze są to dane w większości poufne i chroniące interesy firmy, a po drugie komu chciałoby się przenosić formularze administracyjne i sądowe do sieci
Jeśli dostałabyś dostęp do takich formularzy, w co wątpię, to może lepiej zainteresować się bezpośrednio w sądzie administracyjnym właśnie, urzędu gminy czy miasta?
Chyba, że interesują Cię bardziej ogólne zestawienia, ale nie wiem czy one wpłyną jakoś na Twoją sytuację, typu monity KRS czy GUS na przykład. No i czy chcesz otworzyć firmę stacjonarną czy internetową, za granicą czy w Polsce, dużo niewiadomych, bo nie wiesz w sumie czego tak naprawdę szukać

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2014-09-26 o 09:04
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 09:13   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ciągle szukam i myślę jaką firmę mogłabym otworzyć. Czy znacie może polskie albo zagraniczne strony internetowe gidze mogę zobaczyć JAKIE firmy otworzyły osoby? Spis firm, albo ich opis.

Wiem że mogę szukać pomysłów pod hasłem franczyza ale chciałabym wiedzieć jakie małe / większe firmy ludzie otwierają na świecie, jest szansa dotrzeć do takich informacji?

Jeśli brać się za biznes, to moim zdaniem przede wszystkim taki, który leży w obszarze swoich zainteresowań. Co z tego, że np. konstrukcje stalowe dobrze się sprzedają albo wynajem/produkcja szalunków, jak nie wiesz co z czym się je.

Jest taka gazeta pierwszy milion, wydawany przez forbes'a, może tam znajdziesz jakieś inspiracje. Mają też stronę internetową. W gazecie sukces, też pojawiają się charakterystyki przedsiębiorstw, w formie wywiadów.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:25   #19
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby była jakakolwiek taka strona Po pierwsze są to dane w większości poufne i chroniące interesy firmy, a po drugie komu chciałoby się przenosić formularze administracyjne i sądowe do sieci
Jeśli dostałabyś dostęp do takich formularzy, w co wątpię, to może lepiej zainteresować się bezpośrednio w sądzie administracyjnym właśnie, urzędu gminy czy miasta?
Chyba, że interesują Cię bardziej ogólne zestawienia, ale nie wiem czy one wpłyną jakoś na Twoją sytuację, typu monity KRS czy GUS na przykład. No i czy chcesz otworzyć firmę stacjonarną czy internetową, za granicą czy w Polsce, dużo niewiadomych, bo nie wiesz w sumie czego tak naprawdę szukać
dziękuję za odp.
chciałabym stacjonarną firmę, w Polsce. Wcześniej myślałam o barze, później o wiatrakach, a teraz ciągle szukam co takiego może zainstnieć w Polsce co da mi pieniądze i będzie miało sens.

Wiem że jak ludzie dostają pieniądze z UE to można chyba sprawdzić jakie projekty przeszły? hmm pamiętam że jak robiłam projekt na uczelnie - strona internetowa z branzy turystycznej (bilety, noclegi, itp) to dotarlam do projektow ktore faktycznie dostaly na to pieniadze i na jaki temat byly ich strony internetowe. Ciekawe czy inne projekty tez da sie tak sprawdzic


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Jeśli brać się za biznes, to moim zdaniem przede wszystkim taki, który leży w obszarze swoich zainteresowań. Co z tego, że np. konstrukcje stalowe dobrze się sprzedają albo wynajem/produkcja szalunków, jak nie wiesz co z czym się je.

Jest taka gazeta pierwszy milion, wydawany przez forbes'a, może tam znajdziesz jakieś inspiracje. Mają też stronę internetową. W gazecie sukces, też pojawiają się charakterystyki przedsiębiorstw, w formie wywiadów.
dziękuję za odp
Pierwszy Milion - nie slyszalam, dzieki poszukam jej
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 21:47   #20
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

zacznij od analizy w jakiej miejscowości mieszkasz czyli ilu ma mieszkańców ta miejscowość,

czy to mała miejscowość, duża, średnia,

czy już nie ma takich firm jaka chciałabyś otwotrzyć bo to, że biznes wychodzi jednej czy drugiej firmie z tej samej branży nie znaczy, że wyjdzie kolejnej firmie w tej samej branży bo może rynek być nasycony i kolejna firma tego typu może nie być potrzebna, tak może być w małej miejscowości i w dużej jeśli firma byłaby zbyt blisko innych w dodatku w tej samej dzielnicy,

zastanów się czym się chcesz zajmować, co lubisz, a jak nie lubisz to co chcesz i możesz robić bo nie wyjdzie jeśli będziesz robić coś czego nie lubisz, do czego nie masz przekonania,

to jakie firmy ludzie otwierają nic ci nie da, musisz zrobić lokalne rozeznanie rynku jak pisałem wyżej choćby idąc na spacer i poobserwować co już jest żeby nie dublować tego samego, a czego nie ma,

a i ważne - jakie są potrzeby społeczeństwa bo ludzie jak czegoś nie potrzebują to kasy nie będą na to wydawać
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 05:22   #21
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
zacznij od analizy w jakiej miejscowości mieszkasz czyli ilu ma mieszkańców ta miejscowość,

czy to mała miejscowość, duża, średnia,

czy już nie ma takich firm jaka chciałabyś otwotrzyć bo to, że biznes wychodzi jednej czy drugiej firmie z tej samej branży nie znaczy, że wyjdzie kolejnej firmie w tej samej branży bo może rynek być nasycony i kolejna firma tego typu może nie być potrzebna, tak może być w małej miejscowości i w dużej jeśli firma byłaby zbyt blisko innych w dodatku w tej samej dzielnicy,

zastanów się czym się chcesz zajmować, co lubisz, a jak nie lubisz to co chcesz i możesz robić bo nie wyjdzie jeśli będziesz robić coś czego nie lubisz, do czego nie masz przekonania,

to jakie firmy ludzie otwierają nic ci nie da, musisz zrobić lokalne rozeznanie rynku jak pisałem wyżej choćby idąc na spacer i poobserwować co już jest żeby nie dublować tego samego, a czego nie ma,

a i ważne - jakie są potrzeby społeczeństwa bo ludzie jak czegoś nie potrzebują to kasy nie będą na to wydawać
dziekuje.
Szanuje Twoje zdanie ale mam inne - to jakie firmy zostaly juz otworzone moze mi bardzo pomoc, bo mnie natchnie na wlasny biznes

Np rozmawialam 2 lata temu z przyjaciolka ktora mieszka w Nowyj Jorku i pytam ją, co u niej jest popularne i opowiedziala mi ze FROZEN YOGHURT - zaczelam szukac w Polsce, okazalo sie ze w Polsce jest kilka firm, i w Warszawie w wielu galeriach - chcielismy z TZ otworzyc swoj punkt ale zanim sie przygotowalismy okazalo sie ze nie ma miejsc juz w galeriach, a jesli są to w takich w których główni kupujący to emeryci i rencisci a nie mlodzi jak np w Arkadii czy Galerii Mokotow - mam na mysli ze GDYBYM dowiedziala sie o tym nawet pol roku wczesniej, moglabym byc pierwsza w Warszawie

Dlatego chcialabym wiedziec jakie firmy otwieraja sie w innych krajach, bo uwazam ze to jest dobre zrodło poszukiwan

Ale Twoja odpowiedz ma wiele cennych uwag - bardzo Ci dziekuje


Miejsce jest drugorzędne, mogę mieszkać zarówno w Wawie jak i okolicach Zakopanego i na Mazurach
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-09-29 o 05:24
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:26   #22
klaudia_k1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Ja skorzystałam z pomocy firmy, która pomaga wystartować z własnym biznesem - podpowiadają rozwiąznaia, przeprowadzają analizę rynku, tworzą z Tobą biznesplan. Pomagają Ci w tych początkach Mogą również podpowiedzieć, jak starać się o dofinansowanie i pomóc w wypełnieniu wniosku! Daj znać na priv, to podam Ci na nich namiary
klaudia_k1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 05:08   #23
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

Cytat:
Napisane przez klaudia_k1986 Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam z pomocy firmy, która pomaga wystartować z własnym biznesem - podpowiadają rozwiąznaia, przeprowadzają analizę rynku, tworzą z Tobą biznesplan. Pomagają Ci w tych początkach Mogą również podpowiedzieć, jak starać się o dofinansowanie i pomóc w wypełnieniu wniosku! Daj znać na priv, to podam Ci na nich namiary
Jasne już piszę, a jak to wygląda cenowo, ile zarabiają na Tobie / na mnie?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:51   #24
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Własna firma: pomysły? Czy istnieje jakaś strona www. z otworzonymi firmami?

nie wiem gdzie tu się pisze na priv ale ja też poproszę namiary na taką firmę
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 02:44   #25
cetiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: strona internetowa dla firmy

Jeżeli chodzi o hostingodawcę to polecam Hekko.pl, a jeżeli chodzi o tworzenie strony to ContentNinja.pl
Kiedyś zrobiłam sobie stronę na kreatorze to niestety później nie mogłam przenieść strony... Z doświadczenia wiem że już lepiej trochę dopłacić.

O kurdę. Widzę, że troche odkopałam temat Z google znowu trafiłam, teraz zobaczyłam że już tu jestem 9 lat na forum! No ładnie. Pozdrawiam!

Edytowane przez cetiax
Czas edycji: 2018-01-30 o 18:56
cetiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 18:59   #26
jankor
Przyczajenie
 
Avatar jankor
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: strona internetowa dla firmy

Temat dla mnie na czasie, bo stoję przed wyborem hostingu dla mojej strony. Można powiedzieć, że już prawie zdecydowałam, bo najlepsze dla mnie warunki ma xxx. Jednak nie zaszkodzi jeszcze poczytać co w tym temacie ciekawego. Ciekawa jestem czym kierujecie się wybierając hosting?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-03 o 23:52 Powód: Reklama.
jankor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 16:53   #27
ada_szynszyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Exclamation Strona internetowa

Dzień dobry. Czy ktoś wie jak mogę w łatwy sposób przenieść sklep do internetu za darmo? Muszę ciąć koszty, a niestety teraz dochodu brak, ludzi nie ma wcale, a i pracować kto nie ma. Potrzebuję czegoś, gdzie kilka osób mogłoby edytować stronę. Z góry dziękuję.
ada_szynszyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 11:21   #28
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Jak zrobić stronę?

wordpress/blogspot. wykupienie domeny i hostingu przez 1 rok to grosze
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:32   #29
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Strona internetowa

Cytat:
Napisane przez ada_szynszyl Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Czy ktoś wie jak mogę w łatwy sposób przenieść sklep do internetu za darmo? Muszę ciąć koszty, a niestety teraz dochodu brak, ludzi nie ma wcale, a i pracować kto nie ma. Potrzebuję czegoś, gdzie kilka osób mogłoby edytować stronę. Z góry dziękuję.
Wordpress. Darmowa wtyczka Woocommerce do sklepu.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-25 21:32:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.