Scent Bar XVI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 22:19   #2371
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVI

Załącznik 3231051

Co ja będę pisać...nic lepiej, żeby nie było, żem zwariowana matka
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:19   #2372
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Madzik, za ten g....ik masz u mnie co chcesz
A co maaaaasz?


O - już wiem - mieszkanie mi oddasz?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:29   #2373
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVI

Ju, co on ujrzał, że aż się zaślinił?

A ja się pochwalę swoimi ostatnimi produktami koralikopodobnymi. W tle wredne kocisko. Czerwony wisiorek skleciłam jakiś czas temu ale też się chwalę, a co. Chłop mówi, że wyglądam ostatnio jak stara cyganicha i że to do mnie pasuje (żeby nie było, na zlotach nie przebierałam się za cyganichę).

Dziś cały dzionek w gościach, aż się zmęczyłam i idę spać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:36   #2374
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVI

w myśl zasady, pokaż kota/inne zwierzę, Florek przylezie, Red bardzo ładnie wyszły Ci koraliki i kot

dobranoc wszystkim, muszę się wyspac, bo na tę plażę to dużo sił mi potrzeba
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 23:15   #2375
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a ja chyba bede eksplorowac nowe tereny tylko muszę znaleźc cos gotycko-postpunkowo-wampiryczno-histeryczno-wmiareszybkiego jakies sugestie?
Diamanda Galas. Siouxsie and The Banshees. Attrition. Christian Death. Dornenreich. Killing Joke. Skeletal Family. The Swans. Virgin Prunes. Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę. O i The Smiths może? I Joy Division, i Editors

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Dobra idę spać, jutro wstaję do weta z rana.
Wyniki krwi koty wyszły dobre, morfologia ok, cieszę się że biochemia w normie, szczególnie enzymy wątrobowe, niepokoi mnie tylko glukoza na samej górnej granicy normy. No i oczywiście, jak można się było spodziewać, eozynofilia (35%)
Kotom glukoza ze stresu potrafi skoczyć nawet ponad normę. A oni wysyłali próbkę do Niemiec, zeby zrobić takie banalne podstawowe badanie? Ile ta przyjemność?

za kotę

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
I Pozdrovienna z Lublina.
Jakie dobre piwo tutaj podają...
I nic nie pisze na PW To ja napiszę

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
bry
Mnie już z łóżka ściągnęli z darciem, żeby się "za robote brać!" i takie tam... oczywiście rodzice mają w ze mam weekend i chcę się wreszcie do jasnej ch***ry wyspać!
Mama wpadłą z darciem "wstawaj! tata się złości, że nic w domu nie robisz!" A to kiedy ma robić jak mnie ****a całe dnie w domu nie ma??? Wstaję jak wszyscy śpią, wracam jak już jest po kolacji i marzę tylko o walnięciu się na wyrko. Co ja mam zapierdalać cały tydzień od świtu do nocy, bo się komuś nie podoba, jak śpię w sobotę do 10???? Tym bardziej, ze poszłam spać po 1 i spać mi się chce Juz mam cały dzień z***any


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Maja - mam mniej więcej to samo Z dodatkowym tekstem, że traktuję dom jak hotel Że nic mnie nie interesuje. Choć w tym coś jest. Może jak kurczę jestem patologia, ale nie interesuje mnie wieczne sprzątanie, układanie, odkładanie ZARAZ wszystkiego na swoje miejsce. Trafia mnie na miejscu. Moja mama wiecznie chodzi, sprząta, odkłada, wyciera.... W 99% udaje mi się już nie reagować na jej ataki i narzekania. Próbuję znowu nie poddać się uczuciu udupienia i sfrustrowania ale czasem zaciskam zęby. Odkładam na to moje wymarzone mieszkanie ale kurna chyba do 40-tki się nie wyprowadzę. I czuję taką "gulę" w gardle


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A ja dziś nic nie będę robić- mamy drugą rocznicę ślubu, a jutro też nic nie robię, bo Gucio ma drugie urodziny!
Wszystkiego najlepszego!!!! I buziaki dla Gucia

My też 3 lipca mamy rocznicę. Po prostu rocznicę W tym roku ósma A 4-go mój tata ma urodziny, więc i o Guciu będę na pewno tego dnia pamiętać

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
poza tym jest za*****cie, właśnie przyjechał teściunio i zostaje na dłużej:1ws ciekly idę się powiesic
Nie idź Teściunio sobie pojedzie w końcu, a my zostaniemy bez Flo No i kto Jeżykami się zaopiekuje?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wiesz, czasami lubię się pocieszać stwierdzeniem, że "teraz to już będzie tylko gorzej" Wściekły jestem, ten rok miał zupełnie inaczej wyglądać, a z wielkich nadziei g**no wyszło Na dodatek wyglądam jak Ryszard Kalisz
To dorabiaj jako sobowtór

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A jak doczytałam, że w pracy koniecznie powinnam zmywać makijaż i nakładać filtr od nowa ( i makijaż też), to pomyślałam sobie ----> Noł łej - w pracy to ja pracuję a nie zajmuję się pierdołami i makijażami (że się tak paskudnie wymądrzę)
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 23:51   #2376
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A co maaaaasz?


O - już wiem - mieszkanie mi oddasz?
Poproszę o następne pytanie, gdyż aktualnie nie posiadam zaczarowanego ołówka

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, co on ujrzał, że aż się zaślinił?
.
On ma taki styl- na basseta, ale to z wiekiem przechodzi (nie u bassetów)
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 23:52   #2377
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XVI

Hej

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Kotom glukoza ze stresu potrafi skoczyć nawet ponad normę. A oni wysyłali próbkę do Niemiec, zeby zrobić takie banalne podstawowe badanie? Ile ta przyjemność?

za kotę

No chyba żartujesz, dlaczego do Niemiec? W czwartek wieczorem pobrali, w piątek rano już były do odbioru wyniki, z tego co wiem samą morfologię chyba nawet u siebie na miejscu robią.
Byłam dziś na kolejnym koto-macaniu, pan dr będzie chyba pewien diagnozy za dwa tygodnie - zależy jak kota na podany dziś lek zareaguje.
Dzięki za kciukasy

Cytat:
My też 3 lipca mamy rocznicę. Po prostu rocznicę W tym roku ósma
Najlepszego
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 23:52   #2378
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVI

Tru, dziękuję
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 23:58   #2379
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Polly
niech mi ktos pomoże-nie moge przecież w kółko słuchać jednej piosenki

kurde..mnie to sie zawsze jakas muza rzuci na mózg..kiedyś miałam faze na Temple of love...mogłam na cd dac granie w kółko i tak słuchac cały dzien...a jak dostałam faze na" śpij kochany śpij" to TZ sie zalamał


:
Znam ten ból, ostatnio w kółko słucham tego Jest takie radosne .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 00:00   #2380
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Hej

No chyba żartujesz, dlaczego do Niemiec? W czwartek wieczorem pobrali, w piątek rano już były do odbioru wyniki, z tego co wiem samą morfologię chyba nawet u siebie na miejscu robią.
Byłam dziś na kolejnym koto-macaniu, pan dr będzie chyba pewien diagnozy za dwa tygodnie - zależy jak kota na podany dziś lek zareaguje.
Dzięki za kciukasy


A to Ty pisałaś o pobieraniu krwi i wysyłaniu do Niemiec czy Róża? Może mi się już koty ze świądem myla

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Najlepszego
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 00:03   #2381
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Maja102
Czy ktoś tu zna projekt Lord Wind????? (a jesli tak, to co nie nie mówił?)
To jest bossskieeeee!!!!!
I polskie!
http://www.youtube.com/watch?v=A5IL_...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7Es3s...eature=related
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Wiesz, tak naprawdę mam dwoisty stosunek do tych klimatów, nie do końca popieram przekaz tych środowisk, a czego nie popieram to nigdy nie polubię choćby muzyka była piękna - tak jak w tym przypadku.
Znasz pierwotną kapelę tego gościa? Graveland? Wsłuchaj się w ich teksty, wsłuchaj się w teksty bodajże bardziej znanej grupy z tego klimatu, tzn. Honor, poczytaj wypowiedzi ludzi związanych z tymi środowiskami, zobaczysz o co mi chodzi....
Dlaczego nie popieram tego tylko "nie do końca"? - bo w głębi serca rozumiem o co chodzi, sama uważam że chrześcijaństwo na nieszczęście rozprzestrzeniło się po Europie, wierzę że bez tej "religii miłości" byłoby lepiej... ale nie mogę poprzeć języka zemsty, wojny, agresji, wierzę, może głupio, że klimaty pagan, folk, etc. mogą się bez tego obejść, bo i tak nie da się naprawić tego co zostało zniszczone.... nie uważam żeby wojna i agresja powinny być w te klimaty nieodmiennie wplecione..
A po za tym - prawdę mówiąc - środowiska te nawołując do zemsty, zniszczenia, odrzucenia jednej religii (czy, tak naprawdę wszystkich innych religii) chcą narzucić inną, swoją - a gdzie wolność? wolność myślenia? wolność wyboru?

Dlaczego to wszystko zwykle wiąże się z nienawiścią do "lewactwa, żydostwa, pedalstwa, islamu, ..........."

Podobnie ambiwalentny mam stosunek do wczesnych norweskich kapel bm (Mayhem, Burzum) - z dokładnie tych samych powodów - przeraża mnie to wszystko i tyle.

Czasem jak bardzo spodoba mi się (czysto muzycznie) jakiś neofolkowy kawałek to mam wyrzuty sumienia.....

.....
ja się jak zwykle z Tobą zgadzam
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 07:13   #2382
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Nie idź Teściunio sobie pojedzie w końcu, a my zostaniemy bez Flo No i kto Jeżykami się zaopiekuje?
, jeżykami mnie przekonłaś

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
To dorabiaj jako sobowtór




życzę Wam wszystkim miłej niedzieli (wyborczej)

a ja lecę wysmażac tłuszczyk na plaży, wszelkie doniesienia o tsunami na bałtyku, to ja w wodzie



pierwsza
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2010-07-04 o 07:14
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 07:14   #2383
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI



Też bym sobie poleżała na plaży ale wolę gdzieś nad jeziorem,niż dzikie tłumy nad Bałtykiem
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 09:21   #2384
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
On ma taki styl- na basseta, ale to z wiekiem przechodzi (nie u bassetów)


Flo, danke
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 09:47   #2385
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

Witam po pięknej niemal 40 *nocy...u małego.noc zaś chłodnawa była mały wylazł z łózka i recytuje wiersze Brzechwy.i udaje Dinozaura...ja plażę dziś nie.bo jesteśmy niebezpieczni z powodu niedospania:0..aha i zdradził mały szczerze ze traci równowagę przy wchodzeniu.wlazł do łózka znów:0
.po 3 kroc kawy..jedną już pije...
.Plaze trójmiejskich osobiście nie kocham za to kocham te w Chałupach i w Dębkach...płytko bezpiecznie dla dzieci i bardzo bardzo czysto.Chałupy mają tę zaletę że 2 plaże Są: od strony otwartego morza i od strony zatoki. Tylko dojazdw korkach mało przyjemny.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:08   #2386
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Wstałam dziś ...o 11.30 Duchota, upał a mnie słabo. Ratuję się kawą -siekierą
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:10   #2387
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie chciałem

Oj, ja nie lubię sponiewierać się piwem, bo: a) biegam do łazienki/w krzaczory co 5 min., b) mam wzdęcia, c) kac po piwie gorszy jest zazwyczaj od wódkowego
to przybij piąteczkę
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ależ moje nie wszystkie są sczerstwiałe, naprawdę...

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Można, można, ja kiedyś na okrągło torturowałam siebie i otoczenie tym:
http://www.youtube.com/watch?v=XlLXurpOiVs

ja ponad miesiąc słuchałam w kółko finntrolla
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jednak mam - *******ę to

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Envy - na to, by nauczyć się mówić "nie" nigdy jest za późno, moim zdaniem Też jestem taką córką - miałam być grzeczna, cicha. Byłam wychowywana w stylu - "dziewczynka nie klnie, nie okazuje nerwów, nie mówi nie, znosi wszystko z pokorą, nie reaguje gdy się ją obraża, rani - bo DZIEWCZYNCE NIE WYPADA.....

G.... IK PRAWDA
zapomniałaś jeszcze dodać, zę dziewczyna: nie pije, nie pali, nie przeklina, usługuje mężowi i takie tam...
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
polecan nie dostać fazy na "Psychonauta" (Fields of The Nephilim) albo "Prozac Junkies" Dioramy- do tej pory mię potrzęsa, jak słyszę
ja to czesto dostaję fazy i potrafię jednej piosenki godzinę słuchać w kółko
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ja znam i czasem lubię posłuchać. Darken jest utalentowanym kompozytorem.
Chociaż poglądowo mi z nim nie po drodze.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego,to miałaś okazję z którymś z tych muzyków porozmawiać,że wyrobiłaś sobie takie zdanie?
na razie nie. Ale czyny takiego np. Varga mi się zdecydowanie nie podobają
Za to bardzo na przykład bardzo spodobało mi się, ze Skrymer z Finntrola na myspace się przyznaje do wiary katolickiej - szacun za dystans do tego, co robi i za odwagę, żeby się publicznie przyznawać
Jak widać granie czy słuchanie takiej a nie innej muzyki nie musi od razu oznaczać, że jest się zwolennikiem konkretnych przekazów itp. Toć tylko muzyka...
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, co on ujrzał, że aż się zaślinił?

A ja się pochwalę swoimi ostatnimi produktami koralikopodobnymi. W tle wredne kocisko. Czerwony wisiorek skleciłam jakiś czas temu ale też się chwalę, a co. Chłop mówi, że wyglądam ostatnio jak stara cyganicha i że to do mnie pasuje (żeby nie było, na zlotach nie przebierałam się za cyganichę).

Dziś cały dzionek w gościach, aż się zmęczyłam i idę spać.
fajne koraliki

Tak w ogóle, to siema
Żyję jakoś po imprezie, uff
Najpierw obaliliśmy łiskacza na chacie, a potem w trasę trafił nam się taksówkarza gawędziarz-erotoman całą drogę opowiadał jakie laski robią laski i po ile - normalnie cały skierniewicki (i łódzki) cennik znamy A najgorsze, że jak sie przenosiliśmy do innego klubu, to przyjechał ten sam
Impreza udana, pobawili my siem w klubie, wypili, potańczyli tylko mnie głowa trochę boli (po mieszaniu whisky z piwem)
i brzuch, bo tak się uśmiałam, że chyba zakwasy mam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-07-04 o 11:15
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:15   #2388
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zapomniałaś jeszcze dodać, zę dziewczyna: nie pije, nie pali, nie przeklina, usługuje mężowi i takie tam...

O - jeszcze o paleniu mi się przypomniało. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta z papierosem idąca ulicą, czy paląca gdzieś na świeżym powietrzu ( w miejscu dozwolonym) wygląda jak dziwka Zdarza mi się iść i palić i mam w nosie taką opinię. Facet oczywiście może i u faceta to wygląda normalnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:16   #2389
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O - jeszcze o paleniu mi się przypomniało. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta z papierosem idąca ulicą, czy paląca gdzieś na świeżym powietrzu ( w miejscu dozwolonym) wygląda jak dziwka Zdarza mi się iść i palić i mam w nosie taką opinię. Facet oczywiście może i u faceta to wygląda normalnie
To Ty też palisz? Jakoś mi umknął ten fakt
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 11:19   #2390
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O - jeszcze o paleniu mi się przypomniało. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta z papierosem idąca ulicą, czy paląca gdzieś na świeżym powietrzu ( w miejscu dozwolonym) wygląda jak dziwka Zdarza mi się iść i palić i mam w nosie taką opinię. Facet oczywiście może i u faceta to wygląda normalnie
ja fajek nei lubię, więc dla mnie każdy z fajką jest be, dopóki się nie odsunie na tyle, żeby mi nie smrodzić - a wtedy mi wisi, co ktoś robi
Nie moje płuca się trują, to co się będę przejmować

edit: posłuchałam tego Sopor Aeternus - dobre!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-07-04 o 11:22
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:30   #2391
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
To Ty też palisz? Jakoś mi umknął ten fakt
Ostatnio często mi się zdarza popalać
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:44   #2392
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XVI

Witam...

Pogoda beznadziejna i zaraz kogos zabije...

Piatek byl fajny bo do domu wrocilam dopiero przed 19, zabralam torbe i poszlam na silownie. Wrocilam zmeczona i poszlam spac.
Wczoraj rowniez bylo w pytke bo Si sobie grzebal w ogrodzie, baseny olimpijskie budowal - tzn k... sadzawke... Wiec ja bardzo pragnelam brac w tym udzial az pojechalam sobie na samotna wyprawe zakupowa. Jak mi bylo dobrze!!! Pozniej 'impreza' u najnudniejszych ludzi na swiecie - sa tak nudni, ze tylko bedac pod wplywem nie mam ochoty sie obwiesic na sznurowkach albo pociac sucha bulka...
No i niestety niedziela... zeby chociaz bylo slonecznie to wylozylabym zwloki w ogrodzie... Nie... Zimno, wieje i pewnie bedzie lalo.

Empty vessel under the sun wipe the dust
from my face another morning black Sunday
coming down again empty vessel empty veins
empty bottle wish for rain that pain again
wash the blood off my face the pulse from
my brain and I feel that pain again

Ale nastepny weekend zapowiada sie lepiej - w niedziele street race i moja wyprawa z chlopami. Pewnie mnie znow nie bedzie caly dzien
Piatek imprezka - tylko moja i moich muahaha.
Tylko sobote se musze zorganizowac jakos...

__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 11:47   #2393
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ostatnio często mi się zdarza popalać
To tak jak ja-prawdziwym palaczem nie jestem
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:12   #2394
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Kto już był na głosowaniu?

Zaraz mnie ****ica strzeli z tego upału

Hecate -
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:13   #2395
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kto już był na głosowaniu?


Zaraz mnie ****ica strzeli z tego upału
My się niedługo wybieramy,a później na zakupy-mąż jakąś torebkę obiecał mi kupić to skorzystam z hojności
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:22   #2396
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
My się niedługo wybieramy,a później na zakupy-mąż jakąś torebkę obiecał mi kupić to skorzystam z hojności
Ja o wyborach bym zapomniała Dobrze, że kumpela napisała sms-a z pytanuiem, czy już byłam

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Kurczę, nienawidzę tak długo spać - dzień strasznie mi ucieka. A jak do tego jest wolny...
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:35   #2397
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XVI


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość

Też bym sobie poleżała na plaży ale wolę gdzieś nad jeziorem,niż dzikie tłumy nad Bałtykiem
Ja też... Poza tym w jeziorku woda cieplejsza.

Nie znoszę siedzieć w kuchni jak jest gorąco. Dlatego dziś będzie spaghetti, praktycznie samo się robi

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kto już był na głosowaniu?
ja jeszcze nie, pójdziemy wieczorem jak mąż wróci.
Ale muszę iść koniecznie.
Tym bardziej, że miałam sen proroczy co do wyniku wyborów, oby się nie spełnił
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:35   #2398
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja o wyborach bym zapomniała Dobrze, że kumpela napisała sms-a z pytanuiem, czy już byłam

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Kurczę, nienawidzę tak długo spać - dzień strasznie mi ucieka. A jak do tego jest wolny...
e, dobre spanie nie jest złe nigdy
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:40   #2399
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że miałam sen proroczy co do wyniku wyborów, oby się nie spełnił
Nie przyjmuję takiej opcji do wiadomości
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
e, dobre spanie nie jest złe nigdy
Mnie tam czasem szkoda dnia.



Dziś obiadu nie jem
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 12:51   #2400
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie przyjmuję takiej opcji do wiadomości
A skąd wiesz, która opcję mam na myśli?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.