Scent Bar XVII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 20:22   #1141
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
One sobie wyraxnie do gustu przypadły. te kotki ze zdjęć
nooo,szkoda że TŻ-towi nie przypadł do gustu


Truskawo....

Wiesz co....to lepiej że kicia nie trafi do "teściowej" jeszcze by się kocina skrzywił w takim towarzystwie.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2010-08-07 o 20:24
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:26   #1142
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, to spora rewolucja w życiu, ale zobaczysz, wszystko będzie ok



Za duży na socjalizację ze świntuchem A mama TŻta ogłosiła, że nie chce kota tylko psa. Świetny pomysł, biorąc pod uwagę, że więcej ich nie ma w domu niż są

W ogóle mam dzień wqrva, wprawdzie ostatnio mam wrażenie, że nikt nie czyta moich postów, ale nawet pisanie w próżnię może mi ulżyć, więc nie będę sobie żałować. Mama TŻta permanentnie podważa moje kompeencje co uwielbiam po prostu, jasne, nna niczym się nieznam studiowaałam weterynarię 6 lat, interesowałam sie tym dłużej, ale oczywiście na niczym się nie znam,, o czym ona mówi przy obcych osobach Cała szczęśliwa dziś, że kupiła jajka od grzebiącej kury na targu. Ta jasne... takie mają piecząteczkę zaczynającą się na "0" nie muszą mieć jak hodowca ma do pięćdziesięciu paru ptaków, ale wedy raczej trzeba do iego pojechać po te jajaka no i takie naprawdę ekologiczne kosztują ok. 5 zł od sztuki, a takie jak zanabyła to najpprawdopodobniej normalne fermowe tylko np. przed upływem karencji na zastosowane wcześniej leki. Czemu właściciel fermy ma być stratny, skoro moze je frajerom wcisnąć jako ekologicne i dlatego bez pieczątki, nie? No ale ona wie lepiej a ja się nie znam. Później ekscytowała się psem swojej siostry, że taki cudowny i wygląda jak beagle. Na co ja w śmiech, kundelek jest średniej wielkości, drobnej, smukłej budowy, biszkoptowego koloru, ma dłuższe frędzle sierści na uszach, ogonie, brzuchu i z tyłu łap. na wþół kłapnięte, spiczaste uszy i smukły lisi pyszczek. Całkiem jak beagle, nie? Ale, uwaga, uwaga, znowu usłyszałam, że się... nie znam!

No i jeszcze zadzwonili do mnie zz pacy, że CZEMU MNIE NIE MA?! Na samym początku stażu spytałam, czy mam przyjeżdzać w weekendy i usłyszałam, że "jak chcę". Jak są umówione jakieś zabiegi albo mnie poproszą to przyjeżdzam, no problem. Wczoraj umówili buldoga na zszycie ranki na języku i spytałam, czy mam być, no bo to w sumie pięć minut roboty i ja tam do niczego nie jestem potrzebna przy tym, a czasem jednak chciałabym się zobaczyć z TŻtem, kimś ze znajomych albo po prostu odpocząć, naturalne, nie? Usłyszałam, że spoko, nie muszę. A później ten telefon, że chodziło o to, że na szyciu nei muszę być, a w ogóle to już tak No jasne, tylko, że ja nie umiem czytać w myślach No i znowu to nie szef zadzwonił, tylko jego żona, aczkolwiek z jego numeru Wzdech
przerąbane
A z pracy, to już w ogóle co oni sobie myślą
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:31   #1143
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
weź no nie mów tak o sobie
Bo co?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zdecydowanie dla debili - i mówie o sobie-jak ja dałam rade to kazdy da jestem z siebie dumna, a tak sie bałam ze mi pewnego dnia zabiora z yt i co bym zrobiła , ostatnio sobie zapusciłam jakąs playliste-a tak same dziury

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



no juz zdradziłam:

zapuszczasz porzadana muze na yt i z górnego paska kopiujesz link-zaznaczasz myszką i ctr+c

wpisujesz 2conv.com-i tam do okienka wklejasz link, zaznaczasz na dole ptoszka ze accept i next....no i potem mniej wiecej cały czas next
Muszę wypróbować, dzięki Najwyższy już czas rozpakować mp3 i poczytać instrukcję (jak ja to lofffciam)

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ja se szczeliłam i teraz głowa mi odpada


Cytat:
Napisane przez alice83ala Pokaż wiadomość
Zaczerwieniłeś się jak dziewica na Ukrainie?


Jak mongolski prawiczek, który po raz pierwszy ujrzał nagie, damskie kolano
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:32   #1144
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Bo co?
Bo dostaniesz gołą po pysku
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:35   #1145
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Truskawo....

Wiesz co....to lepiej że kicia nie trafi do "teściowej" jeszcze by się kocina skrzywił w takim towarzystwie.....
Eee, u TŻta by miała jak w niebie, jego mamy prawie by nie widywała. A teściową moja na szczęście nie jest i nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek miała nią zostać.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:37   #1146
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Truskawko, bardzo współczuję...
Na pewno znajdziesz sposób, żeby się teściową nie przejmować, a w robocie zrozumieją- przecież cenią Cię jako stażystkę, świetnie poradziłaś sobie w paru sytuacjach, może ostrzej zareagowali, bo akurat była trudna chwila? I gorąc, duchota?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:41   #1147
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XVII

Tru, co za babsko Normalnie jakbym mojego wujasa widział - on zna się na wszystkim, od hodowli chmielu zaczynając, poprzez krawiectwo damskie, na ortopedii kończąc A szefowi powiedziałbym wprost, jaka była umowa

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Bo dostaniesz gołą po pysku
O Jezu! Nieee!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 20:42   #1148
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Eee, u TŻta by miała jak w niebie, jego mamy prawie by nie widywała. A teściową moja na szczęście nie jest i nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek miała nią zostać.
I chwała Ci Panie....bo tak teściowa to zuoo,ale zaraz.... to Ty TŻ wymienisz czy się o prostu nigdy nie hajtniesz?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:49   #1149
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tru, co za babsko Normalnie jakbym mojego wujasa widział - on zna się na wszystkim, od hodowli chmielu zaczynając, poprzez krawiectwo damskie, na ortopedii kończąc A szefowi powiedziałbym wprost, jaka była umowa

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------



O Jezu! Nieee!
o jezu!(jestes moim kuzynem???) ?


tru
-to wygląda jak walka samic
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:58   #1150
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o jezu!(jestes moim kuzynem???) ?
Kasia?!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:59   #1151
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kasia?!

Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 21:03   #1152
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XVII

Ale beznadziejna ta sobota...

Pójdę się chyba zalkoholizować, pa!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:04   #1153
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Truskawko, bardzo współczuję...
Na pewno znajdziesz sposób, żeby się teściową nie przejmować, a w robocie zrozumieją- przecież cenią Cię jako stażystkę, świetnie poradziłaś sobie w paru sytuacjach, może ostrzej zareagowali, bo akurat była trudna chwila? I gorąc, duchota?
Nie no nie było ostro, w sumie G. obróciła wszystko w coś niezbyt ważnego typu"aaa, to nic, już dziś nie przyjeżdzaj, ale przyjedź jutro" ale i tak mi nieco ciśnienie skoczyło. Chciałabym jednak, żeby takie rzeczy były jasno sformułowane, a nie później się dowiaduję, że jestem gupią blondi, która nie rozumie co do niej mówią Albo komuś się o czymś zapomni i się dowiaduje, że to ja miałam to zrobić. ok, jest to właściwie norma jeśli chodzi o bycie stażystą, i jeśli chodziłoby o to, żeby zwalić winę na kogoś przy kliencie - spoko, tu wszystko jest jasne. Ale robić ze mnie kretynkę w oczach współpracownika to już trochę nie fair...

Trochę nie fair jest też, kiedy pani psycholog przy obcych osobach 10 razy w ciągu pięciu minut powtarza, że się nie znam na rzeczach, które są moim zawodem Trudno to olać, jakby to byłotylko ptzy TŻcie to bym mogła, ale tak to co najmniej niemiłe. No jasne, przecież ona jest bardziej kompetentna w sprawie ras psów od weta, nie?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tru, co za babsko Normalnie jakbym mojego wujasa widział - on zna się na wszystkim, od hodowli chmielu zaczynając, poprzez krawiectwo damskie, na ortopedii kończąc A szefowi powiedziałbym wprost, jaka była umowa
Hh, bejbe, ja mu nic nie powiem, bo ja go praktycznie nie widuję Mieszka w budynku w którym jest gabinet i widuję go tylko jak jest przypadek, na który nie mamy z panią technik pomysłu - puszczamy sygnał, przychodzi, ordynuje leki czy co tam potrzebne i wraca do siebie. I tyle Żadnych zarzutów też nigdy pod moim adresem nie miał, to zawsze jest załatwiane przez osoby trzecie w formie "trochę nie tak ułożyłaś nici chirurgiczne" bezposrednio od niego nigdy. W sumie nie narzekam Ma to swoje dobre strony, może po prostu na uczelni przywykłam do zebranie opieprzu raz na jakis czas i bez tego mi nieswojo

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
I chwała Ci Panie....bo tak teściowa to zuoo,ale zaraz.... to Ty TŻ wymienisz czy się o prostu nigdy nie hajtniesz?
Hajtnięcie sie z facetem, który nie ma zamiaru się hajtać jest zadaniem karkołomnym, którego się nie podejmuję. Nie jest to moją życiową ambicją i nie mam zamiaru go przekonywać, po co? Na wymianę się nie zanosi póki co aczkolwiek po jazdach, jakie mi urządzał przez pierwsze miesiae tego roku zapowiedziałam, że jeszcze raz i wymiana będzie konieczna. i mam zamiar dotrzymać słowa. Na razie jest grzeczny. Już prawie pół roku.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:14   #1154
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

Truskawko...współczuje Ci ....bo to jest trudne dla Ciebie... jest jakoś tak jakby w drugiej kobiecie widziała zagrożenie.,.oczywiście to jej nie usprawiedliwia......musi mieć niezbyt fajny charakter.....



A może ona jest zazdrosna o Ciebie?....
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-08-07 o 21:18
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:23   #1155
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Truskawko...współczuje Ci ....bo to jest trudne dla Ciebie... jest jakoś tak jakby w drugiej kobiecie widziała zagrożenie.,.oczywiście to jej nie usprawiedliwia......musi mieć niezbyt fajny charakter.....



A może ona jest zazdrosna o Ciebie?....
Bo ja wiem To taka rodzinna cecha chyba u nich, upierdliwość i znanie się lepiej na wszystkim. TŻ szybko się przekonał, że w przeciwieństwie do jego rodziny mówię, że jestem czegos pewna tylko jak jestem pewna a nie dla zasady. A reszta... Cóż pozostaje mi omijanie szerokim łukiem jak tylko sie da...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:32   #1156
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

ja swoją teściową omijam właśnie łukiem szerokim...to dobra metoda na utrzymanie moich nerwów w stanie normalnym bo często wypali coś tak ze podnosi mi ciśnienie..Omijanie metoda ok: ja jeszcze próbuję jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:36   #1157
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
ja swoją teściową omijam właśnie łukiem szerokim...to dobra metoda na utrzymanie moich nerwów w stanie normalnym bo często wypali coś tak ze podnosi mi ciśnienie..Omijanie metoda ok: ja jeszcze próbuję jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać.
ja moją też




bo to zła kobieta jest mimo że na okragło siedzi w kościele
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:39   #1158
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
zaraaa Red ,Dla Ciebie też teraz kłopot z kociakiem przez ten remont...poczekajmy ,jeszcze Truskawa coś przebąkiwała że może.....
Jakby dało radę odczekać to tym lepiej, co prawda i tak nie mieszkamy w tej remontowanej ruderze ale martwię się czy obecny kociej nie zechce atakować na "swoim terytorium".

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zapuszczasz porzadana muze na yt
Z nieporządną nie da rady.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W ogóle mam dzień wqrva (...)
Historia o Twoim pracodawcy i mnie podkurviła Jasne, masz czytać w fusach czego od Ciebie oczekują, pffffff.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o jezu!(jestes moim kuzynem???) ?
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kasia?!


Muszę się pochwalić, że prawie cały syf już zdarty ze ścian. Została jedna ściana, którą najchętniej byśmy wypiep...i bo i tak się rusza dwa pokoje do zeszlifowania tynkowanie i malowanie...
Leniwy kolega chyba dostał opieprz od swojej dziewczyny bo pracuje jak w zegarku. Ona tez zakasała rękawy. Dla odmiany ja bumeluję, wykręcam się od prac na wysokościach, dźwigania i schylania
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:41   #1159
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
ja swoją teściową omijam właśnie łukiem szerokim...to dobra metoda na utrzymanie moich nerwów w stanie normalnym bo często wypali coś tak ze podnosi mi ciśnienie..Omijanie metoda ok: ja jeszcze próbuję jednym uchem wpuszczać a drugim wypuszczać.
No i ja też próbuję to stosować

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
bo to zła kobieta jest mimo że na okragło siedzi w kościele
no cóż, różnica między złymi a dobrymi ludźmi wcale nie polega na tym, że ktoś chodzi do kościoła, a ktoś nie...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 21:41   #1160
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

to możemy pić razem
moja ogólnie jest taka że ma pretensje do wszystkich i o wszystko..do słońca że świeci a do deszczu że pada....i jest najmądrzejsza na świecie



Redhaired Witch .czy można trzemać kciuki za Ciebie .bo jak nie czytałam ostanio regularnie tylko łebkach.....i malutka fasolka??........???
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-08-07 o 21:44
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:45   #1161
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No i ja też próbuję to stosować
no cóż, różnica między złymi a dobrymi ludźmi wcale nie polega na tym, że ktoś chodzi do kościoła, a ktoś nie...
ja to wiem ale jej się wydaje że jest święta
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:48   #1162
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
to możemy pić razem
moja ogólnie jest taka że ma pretensje do wszystkich i o wszystko..do słońca że świeci a do deszczu że pada....i jest najmądrzejsza na świecie
No to pijmy Mi TŻ właśnie zrobił pysznego, truskawkowego (nomen omen ) drinka
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:50   #1163
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Pod moim balkonikiem właśnie przemaszerował jeżyk
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:52   #1164
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

chyba mogę to napisać.......dziś mam taki cudowny luz...........rodzice rano wyjechali na kilka dni.a mi od razu oddycha się lepiej........nawet nielubiane i zaległe prace domowe idą mi jak z płatka..dopiero teraz odpoczywam tak naprawdę:.ich obecność mimo wszystko.........przytłac za.......



ja już dziś piwo ma za sobą i jeszzce trochę z drugiej puszki al e już nie wcisnę więcej
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-08-07 o 21:53 Powód: literówka
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:57   #1165
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Pod moim balkonikiem właśnie przemaszerował jeżyk
Jeże są słooooodkie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:00   #1166
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jeże są słooooodkie
nooo,fajny taki gruby jak piłeczka
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:06   #1167
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

dobranocki all........
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:15   #1168
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
nooo,fajny taki gruby jak piłeczka
Na osiedlu Tzta jest ich mnósto często spotykamy po drodze

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
dobranocki all........
Kolorowych snow
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:22   #1169
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Redhaired Witch .czy można trzemać kciuki za Ciebie .bo jak nie czytałam ostanio regularnie tylko łebkach.....i malutka fasolka??........???
Chyba rzeczywiście zafasoliłam ale muszę się wybrać do lekarza po konkretną diagnozę. Za kciuki dziękuję

A, Skarbiątko, gdyby ktoś inny też zgłosił się po kocię to nie ma problemu. TŻ mi jednak kwęka, że trzy to ładna liczba ale 3 koty + potencjalne dziecko to trochę dużo szczęścia naraz. Pfff, jakby to on miał przy nich robić...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:31   #1170
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XVII

kurde a ja mysle...zmieniamy okna-od spółdzielni dostalismy pismo ze nowa stolarka ma byc wiernym odtworzeniem starej...abstrahujac od tego ze to technicznie niewykonalne, to co ja mam zrobic jak chce całkiem inne okna? dzwoniłam do pani...pani sie ze mnie uśmiala troche...i tak kazdy na osiedlu robi co chce z oknami, bo prawde mówiac są dosyc problematyczne i dające pole do popisu i twórczości...no i nie wiem no nie wiem..stresuję sie...w ogole okjazało sie ze nie moge miec parapety w 1 kawałku tylko w 3...no kuuuuurde...i gościu mówił ze na pewno to bedzie widac....w sumie tak przypuszczałam ze 4 metrów parapetu to sie na 8 pietro wniesc nie da....

no fuck!
i mam wydac na to 4 koła.....i nie bedzie mi sie podobac i bedzie mnie wkurzac-a w ogole to nie podobaja mi sie plastikowe okna ha!
ale drewniane tyz nie bardzo.... i mialam nie miec nigdy białych okien-a bede miec-no zła jestem złaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a!

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-08-07 o 22:34
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.