Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 08:00   #91
wymiataczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Grzywkę mam już tak długą, że sięga mi za twarz myślałam ostatnio o jej skróceniu ale jak mówicie że odejmuje lata to tego nie zrobie. Myślałam już nad codziennym makijażem z podkładem i wgl ale gdy nałożę podkład to skóra na czole i w okolicy nosa zaczyna mi się łuszczyć pomimo, że dobrze ją nawilżam i robią się takie nie fajne ślady :<
wymiataczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 08:47   #92
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Za cienkie brwi masz, nie wyskubuj ich po jednej linii.
Ubrania też potrafią postarzeć, więc może warto byłoby skompletować kilka podstawowych ubrań, wcale nie trzeba wydać majątku na nie.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:28   #93
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez wymiataczka Pokaż wiadomość
Grzywkę mam już tak długą, że sięga mi za twarz myślałam ostatnio o jej skróceniu ale jak mówicie że odejmuje lata to tego nie zrobie. Myślałam już nad codziennym makijażem z podkładem i wgl ale gdy nałożę podkład to skóra na czole i w okolicy nosa zaczyna mi się łuszczyć pomimo, że dobrze ją nawilżam i robią się takie nie fajne ślady :<
Zmień podkład. Robisz regularnie peelingu?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 00:54   #94
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez wymiataczka Pokaż wiadomość
Myślałam już nad codziennym makijażem z podkładem i wgl ale gdy nałożę podkład to skóra na czole i w okolicy nosa zaczyna mi się łuszczyć pomimo, że dobrze ją nawilżam i robią się takie nie fajne ślady :<
Koniecznie zmień podkład - przeanalizuj skład i wybierz taki bez alkoholu i innych podrażniających/wysuszających składników. Może minerały? Potrafią fantastycznie rozświetlić i wygładzić optycznie cerę, moim zdaniem lepiej niż tradycyjne fluidy. I nie szkodzą większości trądzikowców

Tak jak poprzedniczki radzę ci zapuścić brwi, tak żeby była szersza ich część bliżej nosa. I powinny zaczynać dokładnie nad "początkiem" oczu, a u ciebie przerwa między brwiami jest większa - wygląda to nienaturalne.

Może spróbuj mocniej malować oczy - wystarczy kreska eyelinerem i myślę że już będziesz wyglądała poważniej.

Nie napisałaś jak się ubierasz, do takiego stroju jak na zdjęciach mogłabyś założyć marynarkę, tez będzie poważniej.

I więcej pewności siebie, moim zdaniem wcale nie wyglądasz na młodszą (przynajmniej na zdjęciach) wyglądasz młodo, ale na swój wiek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=747956 wymianka kosmetyczna
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:10   #95
wymiataczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Dzięki za rady skoro na zdjęciach wyglądam ok to zapewne mój wzrost zaniża mi wiek Idzie wiosna więc postaram się coś poważniejszego skompletować żeby lepiej wyglądać. Brwi mam takie wąskie ponieważ miesiąc temu wyskubała mi je kosmetyczka gdy robiłam sobie zabieg permanentny.

A co do ubioru to różnie. Czasami ubiorę coś sportowego, ale w większości staram się żeby to było coś bardziej eleganckiego. Bardzo podoba mi się rockowy styl ale nie umiem ułożyć fajnych zestawów :<
wymiataczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 12:05   #96
anonatalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Te babki z pokochaj swoje lustro, a szczególnie Sylwia, wyglądała jak dla mnie na 40 lat a miała jeszcze 29 i to c zrobiła to jest misrzostwo, tu masz link d jej metamorfozy http://www.pokochajswojelustro.pl/#!sylwia/c9py
anonatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:46   #97
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Ja mam 25 lat a 98% osób, które widza mnie pierwszy raz są przekonane, że mam 17:P
Kiedyś sie tym bardzo przejmowałam, a teraz - olałam, mam inne problemy
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 20:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.