Jestem zbyt wilgotna podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 10:32   #1
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508

Jestem zbyt wilgotna podczas seksu


jak w temacie. ostatnio bardzo zaczęło mi to przeszkadzać, dość często mam wrażenie ze aż ze mnie cieknie. Mój partner nie jest jakoś bogato obdarzony przez naturę i kiedy moja pochwa staje się az nazbyt wilgotna ja przestaje go całkowicie czuć w sobie. Wcześniej kochałam pozycje na jeźdźca, teraz za każdym razem gdy próbujemy kochać się w ten sposób on wiotczeje w środku i mówi ze kompletnie nie czuje tarcia. Staram się zaciskać podczas seksu mięśnie pochwy ale nie jestem w stanie robić tego podczas całego stosunku. Macie jakieś rady, zaznaczę że stosuję tabletki antykoncepcyjne które i tak podobno lekko zmniejszają śluz, u mnie nic już nie działa
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 11:43   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

Cytat:
Napisane przez rawka Pokaż wiadomość
jak w temacie. ostatnio bardzo zaczęło mi to przeszkadzać, dość często mam wrażenie ze aż ze mnie cieknie. Mój partner nie jest jakoś bogato obdarzony przez naturę i kiedy moja pochwa staje się az nazbyt wilgotna ja przestaje go całkowicie czuć w sobie. Wcześniej kochałam pozycje na jeźdźca, teraz za każdym razem gdy próbujemy kochać się w ten sposób on wiotczeje w środku i mówi ze kompletnie nie czuje tarcia. Staram się zaciskać podczas seksu mięśnie pochwy ale nie jestem w stanie robić tego podczas całego stosunku. Macie jakieś rady, zaznaczę że stosuję tabletki antykoncepcyjne które i tak podobno lekko zmniejszają śluz, u mnie nic już nie działa
Również należę do tych mokrych, stety. Kiedyś pytałam gina to - taka pani uroda. W seksie mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie, bardziej na co dzień.
Uprawialiście seks w prezerwatywie? Z obecnym partnerem takie stosujemy zabezpieczenie i dla niego jest okej.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 16:18   #3
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Uprawialiście seks w prezerwatywie? Z obecnym partnerem takie stosujemy zabezpieczenie i dla niego jest okej.
kiedyś stosowaliśmy prezerwatywy, ale było to dobre dwa lata temu przyznam ze dla mnie tarcie było wtedy bardziej odczuwalne. jednak z racji tego ze jesteśmy dość spontaniczny w sferze seksu to zrezygnowaliśmy z tego typu zabezpieczenia bo z tabletkami jest bezpieczniej jeżeli chodzi o ryzyko ciąży
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 18:46   #4
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

ja po odstawieniu tabletek stałam się bardziej mokra. Prezerwatywy z wypustkami są zaje**ste, ja też często jestem za mokra że nic nie czuje ale mojego to podnieca Ale wiecie że jak jesteście mokre to może być wytrysk ? a z tego tylko się cieszyć
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 14:28   #5
Szymon507
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 26
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

Ja myślę, że to nie problem.
Szymon507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 07:08   #6
Naadiaa
Raczkowanie
 
Avatar Naadiaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

Cytat:
Napisane przez rawka Pokaż wiadomość
jak w temacie. ostatnio bardzo zaczęło mi to przeszkadzać, dość często mam wrażenie ze aż ze mnie cieknie. Mój partner nie jest jakoś bogato obdarzony przez naturę i kiedy moja pochwa staje się az nazbyt wilgotna ja przestaje go całkowicie czuć w sobie. Wcześniej kochałam pozycje na jeźdźca, teraz za każdym razem gdy próbujemy kochać się w ten sposób on wiotczeje w środku i mówi ze kompletnie nie czuje tarcia. Staram się zaciskać podczas seksu mięśnie pochwy ale nie jestem w stanie robić tego podczas całego stosunku. Macie jakieś rady, zaznaczę że stosuję tabletki antykoncepcyjne które i tak podobno lekko zmniejszają śluz, u mnie nic już nie działa

Mam ten sam problem Staram się, żeby gra wstępna była jak najkrótsza i żebym nie zdążyła być aż tak bardzo wilgotna, kiedy przechodzimy do rzeczy o wiele większe doznania na początku, ale po czasie i tak często bywa tak, że prawie go w sobie nie czuję...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naadiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:03   #7
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Jestem zbyt wilgotna podczas seksu

wczoraj po 4 dniach przerwy uprawialiśmy seks, było fajnie przez pierwsze kila minut kiedy nie zrobiłam się totalnie mokra, puki czułam go w sobie. Niestety później nie pomogło już nic ani pozycja na jeźdźca ani od tyłu. czułam go tylko minimalnie. Skończyło sie na tym ze zaspokoiliśmy się oralnie
rawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-10 12:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.