Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 17:53   #1
adam3312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Thumbs down

Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem


Cześć,
Jestem tutaj nowy i pierwszy raz piszę więc proszę o wyrozumiałość.

A więc, jestem w szczęśliwym związku od 6 lat z dziewczyną, mamy po 24 lata. Na początku znajomości i związku potrafiliśmy pieścić się nawet 3 razy dziennie jak była okazja, było dobrze przez ok 3lata, później zaczeły się moim zdaniem problemy. Zaczeliśmy się mniej kochać i przytulać, moja dziewczyna przestała mieć ochotę na zbliżenia itp. było z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, mniej sexu, pieszczeń, zainteresowania mną.
W tym momencie jeśli jest dobrze to mogę sobie "Pomacać" raz w miesiącu, sex rzadko, naprawdę. Wcześniej też ona mi robiła dobrze, teraz już wcalę.
Nie mieszkamy razem i sypiamy ze sobą nie za często bo ona mieszka dość daleko i ona pracuje u siebie w miejscowości a ja u siebie więc żeby było każdemu bliżej do pracy to każdy mieszka u Siebie.
Byliśmy na wakacjach w bułgarii i tam zauważyłem coś niepokojącego, podczas snu moja dziewczyna się masturbowała, uznałem że to okazja i zacząłem się do niej przytulać i okazało się że ona śpi próbowałem ją obudzić i gdy mi się udało to przestała i mówiła że coś mi się śniło głupiego.
Ale w drugą noc i kolejną było to samo, praktycznie na 10dni ok 6 się masturbowała w nocy.
Nie rozmawiałem z nią o tym kolejnego dnia.
Na kolejnym weekendzie na mazurach było to samo, 2 na 3dni masturbacja z jej strony.

Gdy rozmawiamy o braku sexu mówi że jest przepracowana, zmęczona i ma dosyć wszystkiego i nie ma ochoty na sex.

Czy to możliwe że ona się bardzo często nieświadomie masturbuję i przez to podczas naszych spotkań ona już nie ma ochoty na igraszki, sex itp bo robiła to w nocy?
Chcę o tym z nią porozmawiać bo już ja nie daje rady z brakiem sexu (bo sex raz w miesiącu/ raz na dwa miesiące można nazwać brakiem sexu w wielku 24lat) ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał już podobne doświadczenia?
adam3312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 20:56   #2
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

Mój facet tez miał sexomnie ale polegała ona na tym ze dobierał sie do mnie, uprawialiśmy seks.
Nie ma to znaczenia ze przez to ze sie masturbuje w nocy nie ma ochoty na seks.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:37   #3
ona128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

ja tez czasami w nocy obudze się z ręką na moich majtkach ale to tylko jak mam erotyczny sen, a takie mam zazwyczaj jak przed snem myślę o czymś przyjemnym. Skoro nie mieszkacie razem i ona nie czuje już do ciebie pożądania to może czuje do kogoś innego.
ona128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 14:06   #4
Coolphone997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

Cytat:
Napisane przez adam3312 Pokaż wiadomość
Cześć,
Jestem tutaj nowy i pierwszy raz piszę więc proszę o wyrozumiałość.

A więc, jestem w szczęśliwym związku od 6 lat z dziewczyną, mamy po 24 lata. Na początku znajomości i związku potrafiliśmy pieścić się nawet 3 razy dziennie jak była okazja, było dobrze przez ok 3lata, później zaczeły się moim zdaniem problemy. Zaczeliśmy się mniej kochać i przytulać, moja dziewczyna przestała mieć ochotę na zbliżenia itp. było z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, mniej sexu, pieszczeń, zainteresowania mną.
To norma. Nie przejmuj się. Na początku jest zawsze OK a potem jest jak jest, czyli nie ma

Cytat:
Napisane przez adam3312 Pokaż wiadomość

Gdy rozmawiamy o braku sexu mówi że jest przepracowana, zmęczona i ma dosyć wszystkiego i nie ma ochoty na sex.
Obawiam się, że nie ma ochoty na seks z Tobą, bo skoro się masturbuje (nawet nieświadomie) to znaczy, że ochotę ma.
Coolphone997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 21:15   #5
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

Cytat:
Napisane przez Coolphone997 Pokaż wiadomość
To norma. Nie przejmuj się. Na początku jest zawsze OK a potem jest jak jest, czyli nie ma



Obawiam się, że nie ma ochoty na seks z Tobą, bo skoro się masturbuje (nawet nieświadomie) to znaczy, że ochotę ma.
Ale pieprzysz głupoty Aż mi przykro, że masz takie doświadczenia 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:15   #6
Coolphone997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Ale pieprzysz głupoty Aż mi przykro, że masz takie doświadczenia 😀
To cały komentarz, czy masz jakiś własny punkt widzenia, tylko nie chcesz się nim podzielić?
Coolphone997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 10:05   #7
kozik262
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sexomia, a zmniejszone zainteresowanie partnerem

Jak dla mnie to to, że się masturbuje podczas snu to nie ma nic wspólnego z brakiem chęci na sex. Wypróbujcie coś na zwiększenie libido.
kozik262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 11:05:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.