Czy już jej nie pociągam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-11, 18:40   #1
CirrusFloccus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1

Czy już jej nie pociągam?


Witam wszystkich.

Jestem facetem i proszę o pomoc wszystkie kobiety. Mam niepokojący problem z moją partnerką. Mianowicie około 2 tygodni temu współżyliśmy, było jak zwykle, czyli miło, gładko i namiętnie... Gdy stało się TO! Podczas finiszu, ona pieściła mnie oralnie, a ja nie wytrzymałem i wraz z nasieniem z mojego tyłka wydostał się ogromny, głośny bąk... Moja dziewczyna skwitowała to śmiechem, ale widać było, że jest zażenowana nie mniej niż ja. Smród rozniósł się dosłownie po całym pokoju w przeciągu kilku sekund. Od tamtej pory w ogóle nie współżyjemy, ona się wykręca bólem głowy, zmęczeniem. Zauważyłem, że postawiła przy łóżku odświeżacz powietrza...

Czy któraś z was miała podobnie ze swoim facetem? A może to wam zdarzyło się wypsnąć co nieco?

Proszę o poważne odpowiedzi, bo temat mnie bardzo nurtuje.

Pozdrawiam, Mateusz.
CirrusFloccus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 21:02   #2
Oko_Zeusa
Przyczajenie
 
Avatar Oko_Zeusa
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czy już jej nie pociągam?

Ja to rozumiem, A gdyby Jej sie to zdarzylo zapytaj, czy ty rowniez wykrecal bys sie bolem glowy i odswiezaczem. To troche banalne i smieszne. Napewno dojdziecie do porozumienia.
Oko_Zeusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 22:19   #3
muminkowa_pani
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa_pani
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: stargard szcz
Wiadomości: 113
Talking Dot.: Czy już jej nie pociągam?

Haha rozśmieszył mnie Twój post Od jakiego czasu jesteście razem? Jeśli zniechęcił ją bąk, nie wiadomo jak śmierdzący no to sory, ale... ona jest jakąś damą dworu? Ja bym wybuchła śmiechem tak samo jak i Twoja Dama, odświeżacz? No jak sadzisz bąki często to się nie dziw jej ale żeby aż tak ją zniechęcić? Na pewno to był tylko bąk?
__________________
Mam marzenia, nie cele w życiu. Marzenia brzmią bardziej romantycznie.
muminkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 10:36   #4
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy już jej nie pociągam?

Cytat:
Napisane przez CirrusFloccus Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Jestem facetem i proszę o pomoc wszystkie kobiety. Mam niepokojący problem z moją partnerką. Mianowicie około 2 tygodni temu współżyliśmy, było jak zwykle, czyli miło, gładko i namiętnie... Gdy stało się TO! Podczas finiszu, ona pieściła mnie oralnie, a ja nie wytrzymałem i wraz z nasieniem z mojego tyłka wydostał się ogromny, głośny bąk... Moja dziewczyna skwitowała to śmiechem, ale widać było, że jest zażenowana nie mniej niż ja. Smród rozniósł się dosłownie po całym pokoju w przeciągu kilku sekund. Od tamtej pory w ogóle nie współżyjemy, ona się wykręca bólem głowy, zmęczeniem. Zauważyłem, że postawiła przy łóżku odświeżacz powietrza...

Czy któraś z was miała podobnie ze swoim facetem? A może to wam zdarzyło się wypsnąć co nieco?

Proszę o poważne odpowiedzi, bo temat mnie bardzo nurtuje.

Pozdrawiam, Mateusz.
Śmieszna sytuacja ale zdarza sie. Przeciez nie zrobiles tego specjalnie, dla mnie to dziwne, to normalna fizjologia czlowieka.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:48   #5
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy już jej nie pociągam?

Gdyby dziewczyna dalej sie z toba bzykala, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec ten odswiezacz na strazy.Ale jesli seksu brak, to po kiego odswiezacz?
Mysle,ze to trol.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:48   #6
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy już jej nie pociągam?

Troll jak nic.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 18:48:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.