warszaty pomożcie!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 00:19   #1
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Wink

warszaty pomożcie!!!!


kochane stylistki, dzis własnie dowiedziałam sie ze jednak nadal zostane bezrobotna i nie mam szans w naszym miescie na dobra prace.... ale nie poddam sie... tyle razy życie dawało mi kopa w tyłek że już nie boli jak kopie dalej hehehe....
moje pytane do was czy znajdzie sie jakas kochana stylistka która pomoze mi nauczyc sie przedlużana paznokci metoda zelowa tak ze moglabym powiedziec o sobie prfesjonalistka a nie pseudostylistka.... jestem po 2 kursach... jak sie robi tipsy wiem jak wygladac powinny prawidłowo przedłuzone paznokcie tez wiem... choroby paznokci, skłąd paznokci leczenieitp. tez wiem ale to co mi brakuje to to aby ktos życzliwy pomógł mi nauczyc sie robic krzywą c bo szlak mnie juz trafia i metoda szydełkowa i odwracam rękę i kulka na srodek i pajączek i wielka du.... brak mi doswadczenia i kobietki która by potrząsła tym moim łbem i pokazała jak dziecku w zerówce jak przedłużac porzadnie pazurki...wiem ze sa tu dziwczyny z długoletnim stażem w tym fachu do nich kieruje swoją prozbe
CZY ZNAJDZIE SIE JAKAS DOBRA DUSZYCZKA, KTORA MI POMOŻE?! mieszkam koło zawiercia ale nie ma problemu z dojazdem (no ale bez przesady nad morze sie nie wybiorę hehehehe) NIE POTRZEBUJE CERTYFIKATU ANI ŻADNEGO ZASWIADCZENIA!!! CHCE TYLKO ROBIC Z CZYSTYM SUMIENIEM PAZURKI CO JEST MOA PASJĄ!!!
KASY MAM NIE ZA WIELE ALE MOGE ZAPŁACIC OK 100ZL ZA WRSZTATY oczywiście mam wszystkie przybory także to tez nie jest problem... prosze tylko o czas poświecony dla mnie!!!! pozdrawiam i mocno ściskam!!!
jak to miało by wyglądac? ja biore modelke i przedłużam jej pazurki a pani instruktorka mnie leje pasem przez łeb za błedy hehehehehe
pozdrawiam
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 00:21   #2
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

wcale to nie musi byc instruktorka, może byc to tez dziewczyna pracująca w salonie...
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 06:11   #3
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Jusis, a nie sądzisz, że lepiej trochę ksy nazbierać i wybrać się na jakiś podstawowy kurs tam się wszystkiego dowiesz, od chorób paznokci, po pracę na frezarce i odpowiednią techniczną budowę paznokcia. Myślę, że takie podstawy są Ci potrzebne, skoro chcesz robić pazurki innym...
I tutaj nie obraź się, ale nie wiem,, czy znajdziesz jakąś dziweczynę, która Cię poduczy, bo ja bym tego np. nie zrobiła - dużo zapłaciłam za kursy i warsztaty i dużo czasu poświęciłam na zdobycie odpowiednich doświadczeń.... 100zł w porównniu z tym to pryszcz....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 07:15   #4
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

misiu ale skoro ona zna te podstawy to bez sensu jest powtarzać to wszystko jeszcze raz.
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 08:16   #5
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

ale pomyśl że nie ty jedna jesteś w trudnej sytuacji....jeżeli ktoś zrobi wyjątek i ci pomoże, zaraz znajdzie się tabun niewczyn mających taką pasję
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:18   #6
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

posłuchajcie nie chodzi mi o nie wiadomo ile czasu poswieconego dla mnie... chce aby ktos ocenił czy robie wszystko ok... nie jestem dziewczyna ktora gdzies widziała jak sie robi paznokcie zelowe i dawaj tez chce je robic oj nieeeee!!!!! zanim zaczołam przeszłam kurs trwający miesiac na ktorym miałam wszystko!!!!! żel akryl i fiberglass, choroby paznokci maniciure pediciure parafine itp. ale uwazam ze było za mało cwiczeń.... może i jest dużo dziewczyn co mają taki sam problem jak ja, wiem ze nie jest to łatwa praca a ja nie chce robic fuszerki.... chodzi mi tylko o to aby ktos powiedział mi co robie zle a co dobrze... czy 100zł to mało za ok 4 godzinki pomocy a raczej przyglądania sie i wystawienia opinii?? co do frezarki to nie za bardzo mi sie widzi praca na niej wole pilniczki bezpieczniej dla klientki i dla mnie... wiem ze niektóre z was pokonczyły kursy, szkoły i dużo za to zapłaciły ale skoro nie chcecie aby na swiecie szerzyło sie dziadostwo to dlaczego nie pomoc i móc powiedziec to moja uczennica!!!! dziekuje wszystkim za odpowiedzi.... jakos bede szukac dalej jutro jestem umowiona z koleżanka ona tez jest stylistka może cos mi pomoże.. co do kursów jasne ze wybieram sie na kursy ale to ogromny koszt!!!!przy 2 dzieci trudno duzo uzbierac... nie chce tu pisac jaka to ja jestem biedna bo tak nie jest!!! moim marzeniem jest kiedys pracowac w renomowanym salonie... na razie musi mi wystarczec ozdabianie kolezanek.. pozdrawiam...
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:31   #7
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Myślę że masz bardzo rozsądne podejście do sprawy, a nie myślałaś o tym aby odbyć staż w jakimś salonie??? Jeżeli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna Up opłaca wszystko łącznie z twoją pensją która teraz chyba wynosi ok700zł za staż miesięcznie.
Wtedy podpatrzysz sobie jak się pracuje w salonie i na pewno nauczysz się dużo więcej praktycznych rzeczy a do tego to tobie będą za to płacić.Myśle że znajdzie się wiele chętnych salonów które potrzebuja pomocy stazystki . Zyczę powodzenia.
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 12:10   #8
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Myślę że masz bardzo rozsądne podejście do sprawy, a nie myślałaś o tym aby odbyć staż w jakimś salonie??? Jeżeli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna Up opłaca wszystko łącznie z twoją pensją która teraz chyba wynosi ok700zł za staż miesięcznie.
Wtedy podpatrzysz sobie jak się pracuje w salonie i na pewno nauczysz się dużo więcej praktycznych rzeczy a do tego to tobie będą za to płacić.Myśle że znajdzie się wiele chętnych salonów które potrzebuja pomocy stazystki . Zyczę powodzenia.
wiem wiem kochanie ze jest taka możliwosc problem jest taki ze mam juz skonczone 25 lat i nie moge isc na staż zostaje mi przygotowanie zawodowe gdyz nie ukonczylam szkoly sredniej... złożylam podanie o przyuczenie zawodowe w kilku salonach ale cisza!!! sądze ze chodzi o to ze kobitki nie chca sobie szkolic konkurecji... wiesz ja nie chce robic paznokci w domu, chce pracowac gdzies u kogos, moze byc nawet swoja działalnosc ale tak jak mowilam trzeba byc pewnym tego co sie robi a ja nie jestem pewna i dlatego chce sie szkolic... poszukam gdzies na slasku jeszcze jakis salonow moze tam mi sie uda dostac na przyuczenie zawodowe....
wiecie co wam powiem ostatnio byłam za pracą i trafilam do pewnego sklepu z obuwiem, gosciu powiedzial ze nie mam szans na prace bo mam dzieci!!!!! nie wazne bylo dla niego doswaidczenie ale to ze nie jestem laska barbie i nie bede tyłkiem latac kolo klientow
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:25   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

A myślałaś nad doszkoleniem?
Np. u Pauli?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:31   #10
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Sorry, nie doczytałąm, że masz jakiś kurs zrobion, ale może fsktycznie, doszkalanie będzie czymś odpowiednim dla Ciebie.
I tak jak pisały dziewczyny - jak się jednej osobie pomoże, to zaraz zanjdzie się 20 następnych, którym pomoc by się również przydała...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:06   #11
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

jusis83, pewna bardzo bliska mi osoba jest w takiej samej sytuacji życiowej jak ty... Więc rozumiem cię bardzo dobrze.
I strasznie mi się podoba że się nie poddajesz, że działasz

Swoją drogą myślę że cena 100zł jest rozsądna biorąc pod uwagę czas spędzony z tobą, to że materiały masz własne oraz to że nie żądasz żadnych świadectw ukończenia kursu itp.

Mam nadzieję że znajdziesz osóbkę która zechce ci pomóc-nota bene nie tak całkiem bezinteresownie

Powodzenia!
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 19:47   #12
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Zizione Pokaż wiadomość
jusis83, pewna bardzo bliska mi osoba jest w takiej samej sytuacji życiowej jak ty... Więc rozumiem cię bardzo dobrze.
I strasznie mi się podoba że się nie poddajesz, że działasz

Swoją drogą myślę że cena 100zł jest rozsądna biorąc pod uwagę czas spędzony z tobą, to że materiały masz własne oraz to że nie żądasz żadnych świadectw ukończenia kursu itp.

Mam nadzieję że znajdziesz osóbkę która zechce ci pomóc-nota bene nie tak całkiem bezinteresownie

Powodzenia!
DZIEKUJE CI BARDZO SERDUSZKO, mam nadzieje ze mi sie uda byc kims w tym życiu... kto wie moze i ja kiedys bede mogla komus pomoc?!!!
sadze ze jak sie juz wie co sie chce robic w życiu to powinno sie to robic!!! ja staralam sie znales cos przy czym moglabym sie skupic, wyciszyc i znalazłam, mnie chodzi tu o tipsy ale o samo zdobienie, upiekszanie dloni osób ktore sa w stanie krytycznym... potem usmiech na ich twarzy i te swiecace sie oczy kobiet ktore nie sadzily ze moga ich dlonie tak slicznie wygladac... ile biore za to 30-40zl zalezy jak bardzo jestem zżyta z tą osobą, pilniczek zawsze daje gratis aby sobie dziewczynki poprawiły cos jak by im cos przeszkadzalo hehehe... a gdzie to robie? robie pazurki na wsi gdzie mieszka ok 500 osób kobitki w polu pracuja a jak ida na jakas impreze czuja sie piekne gdy ich umaluje (ukonczylam kurs wizażu) i zrobie pazurki... czy cos z tego mam TAK wielka satyswakcje ze moge komus pomoc... pozdrawiam..
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:59   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
DZIEKUJE CI BARDZO SERDUSZKO, mam nadzieje ze mi sie uda byc kims w tym życiu... kto wie moze i ja kiedys bede mogla komus pomoc?!!!
sadze ze jak sie juz wie co sie chce robic w życiu to powinno sie to robic!!! ja staralam sie znales cos przy czym moglabym sie skupic, wyciszyc i znalazłam, mnie chodzi tu o tipsy ale o samo zdobienie, upiekszanie dloni osób ktore sa w stanie krytycznym... potem usmiech na ich twarzy i te swiecace sie oczy kobiet ktore nie sadzily ze moga ich dlonie tak slicznie wygladac... ile biore za to 30-40zl zalezy jak bardzo jestem zżyta z tą osobą, pilniczek zawsze daje gratis aby sobie dziewczynki poprawiły cos jak by im cos przeszkadzalo hehehe... a gdzie to robie? robie pazurki na wsi gdzie mieszka ok 500 osób kobitki w polu pracuja a jak ida na jakas impreze czuja sie piekne gdy ich umaluje (ukonczylam kurs wizażu) i zrobie pazurki... czy cos z tego mam TAK wielka satyswakcje ze moge komus pomoc... pozdrawiam..
Strasznie mi się podoba to co napisałaś
Ja też mieszkam na wsi, nieco większej ale tutaj też ludzie raczej są niepazurowi
I była u mnie Pani koło 40stki która pracuje jako kucharka, naprawdę nieładne ręce i paznokcie. Odmoczone zupełnie. Szła na wesele i chciała je pomalować. Zaproponowałam przedłużenie. Jak skończyłam to tak siedziała i siedziała i oglądała te pazurki i popatrzyła na mnie ze szklanymi oczami i mówi że nigdy się tak fajnie nie czuła. No aż mi się ryczeć zachciało Na prawdę fajne uczucie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:15   #14
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Cytat:
czy cos z tego mam TAK wielka satyswakcje ze moge komus pomoc...

Do Krakowa dojedziesz?

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2009-01-27 o 23:16
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 00:36   #15
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

wiecie, ze pierwszy raz na wizazu cos mnie wzruszylo?... powiem wam, ze to wcale nie jest tak, ze zleci sie 20 dziewczyn, bo to latwo mozna sprawdzic. dziewczyna jest po 2kursach, nie prosi o to zeby ktos ja nauczyl na wizazu od podstaw, tylko wytlumaczyl konkretne bledy. poza tym z tego co czytam, to pisze prosto i od serca, ze kocha to co robi.. i to sie czuje po tych postach!

fajnie, ze paula sie odezwala (widzisz taka z ciebie malpa normalnieee ) ...
i trzymam za ciebie szlenie mocno kciuki!i mam nadzieje, ze bedziemy mogly obserwowac twoja prace w przyszlosci na wizazu
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:57   #16
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

masakra jak mialam nasrane w głowie

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2011-02-24 o 22:50
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:06   #17
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

paulinko nie zapomne ci tego do koca zycia jak sie spotkamy to ci sie przedstawie ale zrobisz mine

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2011-02-24 o 22:52
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:24   #18
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

masakra co tu wypisywałam hahahahha

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2011-02-24 o 22:48
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:02   #19
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Do Krakowa dojedziesz?

PAULA!!! klask i:
A ponoć jesteś taka wredna

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
wiecie, ze pierwszy raz na wizazu cos mnie wzruszylo?
mnie też
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 13:27   #20
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Jusis83 mam propozycję, jak chce ci sie jechać do Chorzowa Batorego, to zapraszam do mnie. Tylko mam jeden warunek , ty mi uzyczysz dloni do paznokci akrylowych. musze pocwiczyc akryl. szczegoly na pw co do ceny to sie dogadamy
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:36   #21
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

asiczku tobie też wielkie dzieki

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2011-02-24 o 22:53
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:47   #22
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Smile Dot.: warszaty pomożcie!!!!

kurcze ale sie wzruszyłam, leżąc w łóżku i nie mogac zasnąć postanowilam odszukac moje bzdury jakie wyipsywałam kiedys na wizażu. łzy sme sie cisną o oczu gdy czytam jaka byłam jeszcze 2 lata temu głuiputka. gdy zobaczylam swoją galerie normalnie myslałam że sie posikam ze smiechu.
i tak mineło ponad 2 lata odkąd napisałam ten post. co sie u mnie zmieniło?
z 2 szkoleń zrobilo sie 14 czy nadal zajmuje sie stylizacją? hmmm. jak by to napisac. dzis jestem dyplomowanym instruktorem bardzo szanowanej firmy., wlaścicielką własnego studia stylizacji paznokci. nadal scześliwa żona i matka dwojki dzieci czy odniosłam sukces? myślę że tak... pokochałam siebie taką jaka jestem.... wlczyłam ze wszystkich sił o to by mimo biedy pokazać że i my życiowi nieudacznicy możemy cos osiagnąc za rok robie mature, troszke wstyd że majac juz swoj wiek poszłam do ogólniaka. ale teraz mam kolejne marzenie... podologia.... czy sie uda? nie wiem. odezwe sie za jakies dwa lata to sie okaże co i jak. a teraz ide już spac. i życze każdej dziewczynie by sie nigdy nie poddawała,. a niech sobie mowią że nic nie osiagniesz, wypnij sie na nich i lej ciepłym moczem na to co mówią inni. marzenia daja nam sens życia i warto walczyc o ich spelnienie. pozdrawiam i dziekuje z calego serca forum wizaż za motywacje i pomoc wspaniałych forumowiczek.
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:10   #23
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

a jesli tu jeszcze zajrzysz z ciekawosci czy ktos cos napisal to... informuje cie ze tak!
gratuluje!
i dziekuje. bo przypomnialam sobie wlasnie ze mam przeciez pasje!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:25   #24
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

pozrdawiam jagódko
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:26   #25
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:30   #26
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: warszaty pomożcie!!!!

Dziś trafiłam na Twojego posta i az mi się oczy zaszkliły.
Tak trzymać!
Podologiem tez zostaniesz, bo masz w sobie siłe, która pozwala Ci pokonac wszystkie przeszkody.
Gratuluje i zycze dalszych sukcesów!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.