Jak żyć po jego zdradzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 17:31   #1
coco90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 13

Jak żyć po jego zdradzie?


Dziewczyny, potrzebuje Waszej rady.. Świat runął mi dzisiaj na głowę..

Od jakiegoś czasu w moim związku nie było już tak jak być powinno..
W styczniu założyłam nawet ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393232

W dużym skrócie:
jesteśmy z TŻ od prawie dwóch lat, mieszkamy ze sobą półtora roku.
Mamy obydwoje skończone 20 lat.
Wiem, niewiele, ale wydawało mi się, że jesteśmy wystarczająco dojrzali, by żyć razem..

Od pewnego czasu w naszym związku nie układało się tak, jakbym tego chciała.. Myślałam stres (TŻ rozkręcał wówczas własną firmę), przesilenie, nowa sytuacja.. Czekałam.

W styczniu dowiedziałam się, że kogoś ma.
Platoniczna miłość, podobno nawet nie spali ze sobą a tylko spotykali, razem spędzali czas i przyjaźnili, jak to sam określił. Była kłótnia, moje łzy, prośba, żeby się spakował.. On przepraszał, mówił, że zrozumiał swój błąd, prosił o wybaczenie, mówił, że się zmieni.. Uwierzyłam, dałam szansę, bo kochałam ponad wszystko, nie chciałam go stracić.

Ta trzecia jest od nas młodsza, dziewczyna jeszcze przed maturą, poznali się przez znajomych, zaimponował jej.. nie wiem.. wyglądem (zawsze zazdrościły mi go koleżanki), pracą (mimo młodego wieku odniósł już swój mały sukces, otworzył firmę), pieniędzmi (nieźle zarabiał).. może wszystkim po trochu, a jemu chyba aż za bardzo się to spodobało.. czy chciał czegoś więcej? Tego nie wiem, mogę się tylko domyślać.. Był tylko pewien problem, ona też miała chłopaka i nie chciała skończyć dla niego poprzedniego związku.

Przez ostatni miesiąc starałam się dostrzegać w nim to, co dobre. Naprawdę wydawało mi się, że się zmienił.. Bywały chwile, że był drażliwy, wracał później po pracy do domu, nie odbierał ode mnie telefonów.. Czekałam dalej, miałam nadzieję, że się zmieni.. W końcu zależało mu, kochał..

Dzisiaj dowiedziałam się, że nie zakończył tej znajomości. Przez ostatni miesiąc spotykali się po kryjomu. Powiedział jej, że chce z nią być, ale ona nie była na to gotowa, podobno z każdym dniem się do niego przekonywała, a on miał jej dać czas.. ona wciąż nie umiała zerwać ze swoim chłopakiem, a on powiedzieć mi, że to koniec i definitywnie zakończyć nas związek. Oczywiście jej powiedział, że już ze mną nie jest, że nie mieszkamy razem.. Innymi słowy okłamywał nas obydwie.

Nawet teraz powtarza mi, że mu na mnie zależy, że jestem dla niego kimś ważnym, ale nie umie powiedzieć, czy mnie jeszcze kocha, a jednocześnie zależy mu na tamtej i nie będzie wiedział, co naprawdę do mnie czuje, póki nie spróbuje być z tą drugą..

Płaczę cały dzień, nie mam siły na nic, nie mam siły żyć.. Mój świat się zawalił, nie wiem, czym sobie na to zasłużyłam.. Tak bardzo go kocham, pragnę jego szczęścia, a jednocześnie nie wiem, co mam w tej sytuacji zrobić?

Liczę, że spojrzycie na nią z zewnątrz, pomożecie podjąć mi właściwą decyzję, nie mam nawet z kim porozmawiać na ten temat, czuję się okropnie..
coco90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:34   #2
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

ja krótko - nie trać czasu, szanuj siebie i swoje uczucia. Facet dostał szansę, którą opluł... zbrukał to, co mogło się odrodzić... jak to rokuje na przyszłosć? myślę, że sama dobrze wiesz.
Życzę Ci siły.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:43   #3
MartaWizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 79
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Wydaje mi się, że on już właściwie podjął decyzję za Ciebie - sam stwierdził, że chce spróbować być z tą drugą.
MartaWizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:48   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

"Nawet teraz powtarza mi, że mu na mnie zależy, że jestem dla niego kimś ważnym, ale nie umie powiedzieć, czy mnie jeszcze kocha, a jednocześnie zależy mu na tamtej i nie będzie wiedział, co naprawdę do mnie czuje, póki nie spróbuje być z tą drugą.."

wiesz, od ciebie zależy, czy łykniesz taki bezsensowny tekst.Poza tym, masz TYLKO 20 lat, od 18 roku mieszkasz z nim, tworzycie parę, a masz juz za sobą takie doswiadczenia? Co z nim będzie dalej? Po prostu uważaj, bo raczej będzie cię zdradzał i oszukiwał, nastepnym razem, jak wspniałomyślnie wybaczysz,lepiej i staranniej będziesz oszukiwana. Dla własnego poczucia wartości, nie potrafiłabym byc z kimś takim.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:50   #5
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

coco90 Każda dojrzała kobieta przechodziła przez to co ty teraz. Zdrada, zrujnowane uczucia, cierpienie...

Będzie ci teraz bardzo ciężko. Ale jeśli dasz mu kolejną szansę, to potem będzie jeszcze gorzej. Rzuć ch*** w diabły i broń cie Boże nie dawaj mu ŻADNEJ sansy, bo skoro on tak sie zachowuje po 2 latach to pomyśl jak się zachowa po 5, 10? O ile statecznie łaskawy panicz zddecydyje się wybrać ciebie a nie tamtą. Dla takiego faceta możesz zmarnować swoje życie, młodość.

Naprawdę rozumiem co czujesz, a najgorsze jest to że nie ma rzeczy, nie ma słów które mogą cię teraz pocieszyć.
Płacz kochana, nie duś tego w sobie. Jsk chcesz to pisz do mnie.
I wiem, że to brzmi banalnie, ale zobaczysz że czas leczy rany...
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:51   #6
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja krótko - nie trać czasu, szanuj siebie i swoje uczucia. Facet dostał szansę, którą opluł... zbrukał to, co mogło się odrodzić... jak to rokuje na przyszłosć? myślę, że sama dobrze wiesz.
Życzę Ci siły.
Cytat:
Napisane przez MartaWizazanka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że on już właściwie podjął decyzję za Ciebie - sam stwierdził, że chce spróbować być z tą drugą.
Cytat:
Napisane przez Zizione Pokaż wiadomość
Będzie ci teraz bardzo ciężko. Ale jeśli dasz mu kolejną szansę, to potem będzie jeszcze gorzej. Rzuć ch*** w diabły i broń cie Boże nie dawaj mu ŻADNEJ sansy, bo skoro on tak sie zachowuje po 2 latach to pomyśl jak się zachowa po 5, 10? O ile statecznie łaskawy panicz zddecydyje się wybrać ciebie a nie tamtą. Dla takiego faceta możesz zmarnować swoje życie, młodość.

podpisuję się pod tymi odpowiedziami.

__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.

Edytowane przez 0nasty0
Czas edycji: 2010-02-11 o 17:53
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:52   #7
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Czas po prostu na nowe doświadczenia, ale bez niego u Twego boku.Jesteś młoda nie załamuj się, skoro on teraz tak sie zachowuje nie licz , że się zmieni.Sam powiedział , że nie wie czy Ciebie kocha.Nie błagaj o miłosc jak o jałmużnę.
Wszystko przezd Tobą,życze powodzenia
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 17:53   #8
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Myslę, że nie ma co tu dużo myśleć. "Tylko" przepłakać swoje i dalej żyć. Oczywiście wcześniej wyprowadzić się. Nie wierzyć, nie ufać, odciąć się.

Na początku będzie ciężko, ale to kiedyś minie.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:53   #9
pixieland
Raczkowanie
 
Avatar pixieland
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 195
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

zostaw , boli bo boli, oczywiste, ale to sie powtorzy jesli tego nie utniesz
pixieland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:00   #10
Niuniexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 52
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez MartaWizazanka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że on już właściwie podjął decyzję za Ciebie - sam stwierdził, że chce spróbować być z tą drugą.
zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią.
On już podjął decyzję....
Niuniexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:01   #11
coco90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 13
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Dziewczyny dziękuję za wszystkie odpowiedzi.. Jest mi strasznie trudno, bardzo go kocham i nie umiem zrozumieć, dlaczego mnie tak skrzywdził..
Mieliśmy wspólny dom, pracę, namiastkę rodziny w postaci wspólnie wychowanych zwierzaków, plany na przyszłość..
Jest mi strasznie ciężko, bo dalej i mimo wszystko go kocham. Chciałabym się obudzić i stwierdzić, że to wszystko to był tylko koszmarny sen..
coco90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 18:04   #12
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

uwazam tak jak dziewczyny..
sama kiedyś komuś dałam drugą szanse i teraz tego bardzo żałuje bo jeszcze bardziej cierpialam niż za pierwszym razem. Daj sobie spokój, uważam ze jesli jestescie sobie pisani to kiedys se zejdziecie ale jak narazie szkoda Twojego życia, jesteś mloda, masz czas na milosc, na zycie.
Moj przyjaciel mi teraz placze ze on jest beznadziejny td bo nie moze sobie zycia ulozyc u boku kobiety, no i co? ma 21 lat, cale zycie przed soba. nic na sile, szkoda tylko lez i bolu po rozczarowaniu sie.
Daj sobie spokoj. Wiem ze to boli ale jak bedziesz to dalej ciągnąć będzie boleć jeszcze bardziej..
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:04   #13
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Musisz się zastanowic nad sensem dalszego związku z nim. Pewne jest, że już nigdy nie zaufasz i za każdym, razem jak cos będzie się między Wami psuć będziesz szukać przyczyny w innej kobiecie. Poza tym on juz miał swoją szansę a mimo to oszukał Cię i prowadził drugie zycie w tajemnicy przed wszystkimi. Ja bym nie mogła z kimś takim mieszkać, być i mieć cokolwiek wspólnego. Będzie bolało, ale w końcu przejdzie i ułożysz sobie życie na nowo. Trzymaj się.
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:15   #14
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Po przeczytaniu nie mogę nie napisać niczego.
Ale tak ciężko poradzić w tej sytuacji. Nie ma słów, które by teraz wszystko zmieniły.
Jeżeli chcesz pomóc sobie- musisz odejść, po prostu musisz.
Niech on zobaczy co tak naprawdę stracił. Jaką ważną i wyjątkową osobę.
Wierzę mocno, że uda Ci się w życiu!

Wiem, że to wszystko brzmi absurdalnie. Przyszłość jest czarną dziurą.
Proszę, wytrzymaj ten okres. Uwierz w siebie na nowo.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:17   #15
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coco90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje Waszej rady.. Świat runął mi dzisiaj na głowę..

Od jakiegoś czasu w moim związku nie było już tak jak być powinno..
W styczniu założyłam nawet ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393232

W dużym skrócie:
jesteśmy z TŻ od prawie dwóch lat, mieszkamy ze sobą półtora roku.
Mamy obydwoje skończone 20 lat.
Wiem, niewiele, ale wydawało mi się, że jesteśmy wystarczająco dojrzali, by żyć razem..

Od pewnego czasu w naszym związku nie układało się tak, jakbym tego chciała.. Myślałam stres (TŻ rozkręcał wówczas własną firmę), przesilenie, nowa sytuacja.. Czekałam.

W styczniu dowiedziałam się, że kogoś ma.
Platoniczna miłość, podobno nawet nie spali ze sobą a tylko spotykali, razem spędzali czas i przyjaźnili, jak to sam określił. Była kłótnia, moje łzy, prośba, żeby się spakował.. On przepraszał, mówił, że zrozumiał swój błąd, prosił o wybaczenie, mówił, że się zmieni.. Uwierzyłam, dałam szansę, bo kochałam ponad wszystko, nie chciałam go stracić.

Ta trzecia jest od nas młodsza, dziewczyna jeszcze przed maturą, poznali się przez znajomych, zaimponował jej.. nie wiem.. wyglądem (zawsze zazdrościły mi go koleżanki), pracą (mimo młodego wieku odniósł już swój mały sukces, otworzył firmę), pieniędzmi (nieźle zarabiał).. może wszystkim po trochu, a jemu chyba aż za bardzo się to spodobało.. czy chciał czegoś więcej? Tego nie wiem, mogę się tylko domyślać.. Był tylko pewien problem, ona też miała chłopaka i nie chciała skończyć dla niego poprzedniego związku.

Przez ostatni miesiąc starałam się dostrzegać w nim to, co dobre. Naprawdę wydawało mi się, że się zmienił.. Bywały chwile, że był drażliwy, wracał później po pracy do domu, nie odbierał ode mnie telefonów.. Czekałam dalej, miałam nadzieję, że się zmieni.. W końcu zależało mu, kochał..

Dzisiaj dowiedziałam się, że nie zakończył tej znajomości. Przez ostatni miesiąc spotykali się po kryjomu. Powiedział jej, że chce z nią być, ale ona nie była na to gotowa, podobno z każdym dniem się do niego przekonywała, a on miał jej dać czas.. ona wciąż nie umiała zerwać ze swoim chłopakiem, a on powiedzieć mi, że to koniec i definitywnie zakończyć nas związek. Oczywiście jej powiedział, że już ze mną nie jest, że nie mieszkamy razem.. Innymi słowy okłamywał nas obydwie.

Nawet teraz powtarza mi, że mu na mnie zależy, że jestem dla niego kimś ważnym, ale nie umie powiedzieć, czy mnie jeszcze kocha, a jednocześnie zależy mu na tamtej i nie będzie wiedział, co naprawdę do mnie czuje, póki nie spróbuje być z tą drugą..

Płaczę cały dzień, nie mam siły na nic, nie mam siły żyć.. Mój świat się zawalił, nie wiem, czym sobie na to zasłużyłam.. Tak bardzo go kocham, pragnę jego szczęścia, a jednocześnie nie wiem, co mam w tej sytuacji zrobić?

Liczę, że spojrzycie na nią z zewnątrz, pomożecie podjąć mi właściwą decyzję, nie mam nawet z kim porozmawiać na ten temat, czuję się okropnie..
Zerwanie to nie koniec świata. Jestes b. młoda, jeszcze spotkasz osobe (a moze i kilka), którą pokochasz.
Nie ma co marnować czasu na faceta, ktory nie wie czego chce i Cie nie kocha. Głowa do góry.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:23   #16
coco90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 13
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Wiem, że macie rację, póki co nie umiem znaleźć w sobie siły nawet na to, żeby powiedzieć mu, że ma się spakować..
coco90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:26   #17
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coco90 Pokaż wiadomość
Wiem, że macie rację, póki co nie umiem znaleźć w sobie siły nawet na to, żeby powiedzieć mu, że ma się spakować..
Im szybciej to zrobisz tym lepiej. Po co masz na niego patrzeć i sie zadreczać. Dziwne, że facet sam na to nie wpadł....
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:32   #18
Diamentowa_Pannica
Raczkowanie
 
Avatar Diamentowa_Pannica
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: a skads :P
Wiadomości: 95
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

"...Nawet teraz powtarza mi, że mu na mnie zależy, że jestem dla niego kimś ważnym, ale nie umie powiedzieć, czy mnie jeszcze kocha, a jednocześnie zależy mu na tamtej i nie będzie wiedział, co naprawdę do mnie czuje, póki nie spróbuje być z tą drugą...."



jestescie z soba 2 lata i nie wie co do ciebie czuje, i czy cie kocha? kurde co za facet. po dwoch latach to chyba juz powinno sie wiedziec takie rzeczy.. jeszcze ten tekst ze musi sprobowac z ta druga, by wiedzial czy cos do ciebie czuje. no nie no poprostu olej go! on sam zdecydowal tak szczerze mowiac. wiem bedzie ci ciezko, i to cholernie ciezko, ale chyba niechcesz byc z facetem ktory nie jest pewien swoich uczuc, i chce spotykac sie z innymi.. dasz rade.. trzymam kciuki za ciebie mam nadzieje ze podejmiesz wlasciwa decyzje
__________________
wciąż szukam lepszego jutra



Diamentowa_Pannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:38   #19
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Im szybciej to zrobisz tym lepiej. Po co masz na niego patrzeć i sie zadreczać. Dziwne, że facet sam na to nie wpadł....
zgadzam się

nie marnuj sobie dziewczono ani chwili z nim
i takczy dziś,czy jutro będziesz mu musiała powiedzieć "pakuj się i żagnam pana"
lepiej zrób to wcześniej...
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 18:46   #20
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Spakuj go i wystaw walizki, tu szkoda czasu na rozmowy, to kłamca. Jak widzisz nie warto dawac drugich szans, bo nie przynosi to nic, oprocz przedłuzonego cierpienia.
Na sytuacje nie zasłuzyłas sobie, ale takie sytuacje sie w zyciu po prostu zdarzaja, pełno niewiernych facetów i panienek, co z tego korzystaja bez skrupułow.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:48   #21
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coco90 Pokaż wiadomość
Wiem, że macie rację, póki co nie umiem znaleźć w sobie siły nawet na to, żeby powiedzieć mu, że ma się spakować..
i na tym on moze bazowac - i Ty tym samym mozesz robic sobie krzywde w nieskonczonosc...
uwierz mi - ze mimo tego, ze po podjeciu decyzji, po rozstaniu - zal zlapie Cie za gardlo, ze bedziesz plakac i krzyczec - to w srodku pomalu bedzie rodzic sie spokoj... na poczatku niesmialy, nie do wyczucia, lecz kazdego dnia bedzie rosl - do tego przekonanie, ze to nie byl czlowiek Ciebie wart sprawia - ze za jakis czas bedzie lepiej... zaczniesz sie usmiechac i marzyc
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:02   #22
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coco90 Pokaż wiadomość
Wiem, że macie rację, póki co nie umiem znaleźć w sobie siły nawet na to, żeby powiedzieć mu, że ma się spakować..
Wiesz, najbardziej boli człowieka, jesli da sie ponizac i straci godnosc. Rozczarowanie tym, ze ktos to podepcze jest chyba gorsze niz rozstanie z osobą, która juz nie kocha.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:09   #23
Distant_Whisper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez coco90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje Waszej rady..

Nawet teraz powtarza mi, że mu na mnie zależy, że jestem dla niego kimś ważnym, ale nie umie powiedzieć, czy mnie jeszcze kocha, a jednocześnie zależy mu na tamtej i nie będzie wiedział, co naprawdę do mnie czuje, póki nie spróbuje być z tą drugą..
Nie jesteś zabawką, którą można odstawić na półkę jak się znudzi.
Facet oczekuje, że On będzie mógł sobie "popróbować", żeby się upewnić, ale Ty będziesz na niego czekać - żeby w razie czego miał gdzie wrócić.

Zupełnie jak mój ex. S*********stwo z jego strony.
Zastanów się, czy facet, który nie szanuje Twoich uczuć i stawia swoje na pierwszym miejscu zasługuje na bycie Twoim TŻ ?

Wiem, jak to boli. I wiem jak Ci serce teraz pęka. Tak się składa, że przeżywam teraz coś podobnego Ale szanuj siebie samą i nie pozwól się tak traktować.
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !

Moja wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470225

[aniolek1]625505[/aniolek1]
Distant_Whisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:35   #24
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

weż się w garść, przynajmniej na chwile by go usunąć z mieszkania. Potem daj sobie troche czasu na 'odchorowanie'.. Bedzie niestety bolało ale na pewno bol minie. Jesli masz możliwość to może wróc do rodziców? Bo puste mieszkanie, gdzie wszystko przypomina o nim może utrudnić wyrzucanie go z serducha..
Będzie dobrze, nawet po największej burzy wychodzi słońce
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:41   #25
coco90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 13
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Dziękuję Wam bardzo, dodajecie mi siły do dalszego życia, w końcu pomału się uspokajam, przestaje płakać.. Nie czuję się już taka bezsilna, bo wiem, że nie jestem sama.. nie pierwsza i niestety nie ostatnia przez to przechodzę..

Najbardziej boli mnie, że miał wszystko, dom, kochającą kobietę, dobrą pracę, realizował swoje plany, marzenia.. Myślałam, że jesteśmy szczęśliwi, że on jest ze mną szczęśliwy, bo ja z nim byłam.. a zostawia mnie dla dziewczynki, dziewczynki, która sama nie wie, co czuje, która boi się dla niego zostawić swojego chłopaka..
coco90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:46   #26
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Daj mu odejść. Jeśli możesz wyprowadź się z tego mieszkania.
Zacznij nowe życie. I wiem że to trudne ale bądź szczęśliwa dla samej siebie. Nie łudź się obietnicami że chce spróbować z tamtąamoże potem wróci do ciebie. A może potem jeszcze z inną bedzie chciał spróbować. A ty będziesz czekać i tracić młodość. ? Nie !!! Nie warto !!!!
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:54   #27
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

spakuj jego walizki i wystaw za drzwi, a za walizkami wystaw jego.
Nie marnuj swojego czasu, łez, miłości, uczuć
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:02   #28
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Nie załamuj sie, jestes młoda, zdrowa, to najwazniejsze. Zycie przed Tobą. Pomysl jakbys była 20 lat starsza z kilkorgiem dzieci a maz by zostawił Cie dla młodszej, np jak Ty teraz. Ty bys została z dziecmi, on by zaczał zycie od nowa. To jest dopiero dramat. Ty masz naprawde luksus. Rozstajecie sie i zostajecie z czystymi kartami.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:18   #29
vanessa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja krótko - nie trać czasu, szanuj siebie i swoje uczucia. Facet dostał szansę, którą opluł... zbrukał to, co mogło się odrodzić... jak to rokuje na przyszłosć? myślę, że sama dobrze wiesz.
Życzę Ci siły.
swiete slowa
vanessa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:21   #30
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Jak żyć po jego zdradzie?

Jedyne co możesz teraz zrobić to odejść z honorem. Dostał już jedną szansę, nie wykorzystał jej. Jedyne co możesz teraz zrobić to odejść z honorem. Myślę, że on chce być dalej z Tobą ze zwykłego wygodnictwa.

Nie płacz przy nim, nie emocjonuj się, potraktuj go zimno. Nie próbuj już nic tłumaczyć, wszystko zostało powiedziane. Wyprowadź się, albo jego jak najszybciej.

Ona ma osiemnaście lat i w końcu i tak się rozstaną.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.