Lama gold-pościel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 21:12   #1
MaRcIuLkA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: szukam swojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 887

Lama gold-pościel


Hejka czy ma ktoś pościel wełnianą z w/w firmy? Jest ona z merynosów australijskich. Chciałabym się dowiedzieć jakiś informacji od osób które posiadają taką pościel, no i czy ona jest taka świetna jak mówią na prezentacji. I jeszcze kwestia najważniejsza, ile kosztuje komplet dwuoosobowy
MaRcIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:47   #2
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Lama gold-pościel

A to jest ta obwoźna sprzedaż po domach, zdrowotne i cudowne kołdry za grubą kasę wciskane emerytom i rencistom ?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:39   #3
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Lama gold-pościel

tak, tak. to jest to.
ja osobiście jestem anty za taką kasę, ale moja mama kupiła i sobie chwali. mówi, że jej się lepiej śpi i w ogóle. nie wiem czy to zasługa tej pościeli czy po prostu podświadomie sie nastawiła, że działa. w każdym razie grunt że nie ma poczucia zmarowanych pieniędzy.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:22   #4
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Lama gold-pościel

Jak człowiek wyda taką kasę na pościel, to sobie faktycznie wkręci, że działa, żeby nie czuć się frajerem
Może faktycznie to jst dobra pościel, ale nie za taką cenę...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:35   #5
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Lama gold-pościel

ja ją posiadam. W lecie miała chłodzić, ale coś kiepsko to wychodzi, za to w zimie cieplutko
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:59   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez MaRcIuLkA Pokaż wiadomość
Hejka czy ma ktoś pościel wełnianą z w/w firmy? Jest ona z merynosów australijskich. Chciałabym się dowiedzieć jakiś informacji od osób które posiadają taką pościel, no i czy ona jest taka świetna jak mówią na prezentacji. I jeszcze kwestia najważniejsza, ile kosztuje komplet dwuoosobowy

Dziewczyno, nie kupuj niczego na jakiś prezentacjach. Wiesz co te firmy robią? Kupują tą pościel od polskicj producentów (lub np. zza wschodniej granicy), nazywają to sobie jak chcą i sprzedają z kilkukrotnym przebiciem. Raz dziennikarze poszukali kilku producerntów - u nich jakiś podstawowy zestaw pościeli był np. za 200 zł, a firma, która naciągała ludzi taki sam sprzedawała za 1500 zł.

Rozsądek i nie napalanie się na "super okazję". Przede wszystkim dlaczego merynosy australijskie? To jest po prostu WEŁNA, tylko nazwana bardziej egzotycznie i może lepsza gatunkowo. Ale na pewno niczego nie leczy, tak jak nie uleczy Cię super jogurt za 3 zł, czy margaryna za 7 zł. Akurat jest na to moda, ale czy jest ona najlepsza akurat dla Ciebie?

Najlepiej, gdybyś poczytała jakieś artykuły o zaletach pościeli wykonanej z różnych materiałów i na tej podstawie podjęła decyzję. Weź pod uwagę jak się to pierze, jak suszy etc. - takie niby szczegóły mogą potem doprowadzać do szału. A przecież kompletów pościeli najlepiej mieć kilka - higiena, pory roku.

Wyroby z wełny powinny posiadać znak Woolmark.
http://www.textiles.pl/zawartosc/?kaid=5132

Do poczytania:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1815553
http://forum.gazeta.pl/forum/w,630,4..._welniana.html

Kilka linków do sklepów (porównaj sobie ceny, gramatury etc.):
http://sklep.woolland.pl/KOMPLETY-k2-0-3-default.html
http://www.sklep.runo.com.pl/Posciel...--default.html
http://www.calvado.pl/sypialnia-cat-173.aspx
http://medicovers.pl/k268-merynos-au...a-galazka.html
http://indygosklep.home.pl/Komplety_...3-default.html

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-08-11 o 07:07
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:34   #7
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Lama gold-pościel

No niestety moi teście należą do tej grupy gdzie akwiztyorzy zacierając ręce podają sobie ich numer tel.
Czego oni nie mają,i odkurzacz co zbiera kurz z...firan z 3 tysiaki
I wszystko by robić sobie bąbelki w wannie.itp itd
No a pościel Lama Gold dostała moja córka w prezencie.Myślałam ze się przewrócę !!
Najgłupiej wydane 1000 zł (!) w moim domu
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 08:02   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
No niestety moi teście należą do tej grupy gdzie akwiztyorzy zacierając ręce podają sobie ich numer tel.
Czego oni nie mają,i odkurzacz co zbiera kurz z...firan z 3 tysiaki
I wszystko by robić sobie bąbelki w wannie.itp itd
No a pościel Lama Gold dostała moja córka w prezencie.Myślałam ze się przewrócę !!
Najgłupiej wydane 1000 zł (!) w moim domu
tak samo mysle, w zyciu bym nic nie kupiła.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:50   #9
Daisy73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Lama gold-pościel

Kupiłam pościel z merynosów jestem bardzo zadowolona ale nie na prezentacji tylko w sklepie, poszukaj na allegro bo jest mnóstwo ofert za rozsądną cenę, ja kupowałam w sklepie: http://www.mikpol.pl/ i naprawdę mogę polecić, porónaj przynajmnienj ceny z prezentacji i ze sklepu czy allegro.
Daisy73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:19   #10
MaRcIuLkA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: szukam swojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 887
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez Daisy73 Pokaż wiadomość
Kupiłam pościel z merynosów jestem bardzo zadowolona ale nie na prezentacji tylko w sklepie, poszukaj na allegro bo jest mnóstwo ofert za rozsądną cenę, ja kupowałam w sklepie: http://www.mikpol.pl/ i naprawdę mogę polecić, porónaj przynajmnienj ceny z prezentacji i ze sklepu czy allegro.
dzięki za stronkę, ceny o połowę niższe niż na prezentacji. A czy ta pościel naprawdę jest taka świetna? Jak długo pod nią śpisz, trochę mnie kusi bo tyle mówi się o tych roztoczach bądź co bądź jest ich pełno w takich zwykłych puchowych poduchach.
MaRcIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:24   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez MaRcIuLkA Pokaż wiadomość
dzięki za stronkę, ceny o połowę niższe niż na prezentacji. A czy ta pościel naprawdę jest taka świetna? Jak długo pod nią śpisz, trochę mnie kusi bo tyle mówi się o tych roztoczach bądź co bądź jest ich pełno w takich zwykłych puchowych poduchach.
Dla jednego będzie super, a dla innego "następna proszę". Najlepiej wybierz się do kilku sklepów z pościelą, zmacaj różne rodzaje, pogadaj ze sprzedawcami, poczytaj.

Ja bym napisała e-mail do nich: http://www.calvado.pl/ - dostali Laur Konsumenta w 2009 roku, trochę istnieją na rynku. Możesz mimochodem rzucić hasło, że odpowiedzią od nich podzielisz się na forum.

Przejrzyj również Ceneo:
http://www.ceneo.pl/Koldry_i_poduszki;0113-1.htm
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 19:21   #12
agatak85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lama gold-pościel

Masakra, nie kupujcie tej poscieli, to jedno wielkie naciaganie ludzi.
Moja mama to kupila, wydala duzo kasy, i nic z tego, posciel jest bezmadziejna, w szczegolnosci brudzi sie, i to bzdura jak mowia ze jest antyalergiczna, jestem na nia uczulona.
Mam uczulenie na kurz na siersc zwierzat itd, moja allergolog zabronila mi spac w tej poscieli.
Miala racja, jak zmienilam posciel czuje sie o wiele lepiej.
Nie kupujcie tego, a jak chcecie posciel z merynosow, to kupcie sobie w sklepie taka sama znajdziecie!!!
Nie sluchajcie tych oszustow!!
agatak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:22   #13
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lama gold-pościel

nie było o tym dziś w uwadze?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:25   #14
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nie było o tym dziś w uwadze?
było, było
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:40   #15
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lama gold-pościel

ciekawe, bo babcia mojego tż też kupiła
kobieta ma marną rencinkę, a wzięła kredyt na tą pościel za 2 000 zł
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 06:33   #16
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Lama gold-pościel


Akwizytorzy - na nich studenci mogą uczyć się chwytów reklamowych i technik sprzedaży. Można się wzorować na nich, gdy na rozmowie kwalifikacyjnej poproszą Cię, abyś spróbował sprzedać mi niedziałający długopis. Są do tego idealni, bo przejaskrawieni do granic możliwości. Ktoś z boku patrzy na nich jak na zwykłych naciągaczy, a biedni emeryci jak na bogów, którzy sprzedają im wehikuł czasu, który przeniesie ich do stanu zdrowia, gdy mieli po 20 lat. Swoją drogą trzeba być kompletnie wyzbytym moralności, aby być takim "sprzedawcą".
Nie wiem czy jest nawet sens dyskutować o jakości tych rzeczy... Pewnie, w pościeli Lama gold, to ani się nie pocisz, ani nie zmarzniesz, nie ma roztoczy, nie brudzi się, przestaje boleć głowa/brzuch/ząb/bark/stawy/mięśnie, zmęczenie znika, opuchlizna schodzi, działa na potencję i może jeszcze odchudza i wygładza zmarszczki?

Raz z TŻem poszliśmy raz na takie spotkanie (zaproszenie przechwycone od dziadków), oczywiście w celach rozrywkowych miało być z masażami, więc pomyśleliśmy, że przynajmniej się pomasujemy Spóźniliśmy się 5 minut, a gdy weszliśmy do sali, dziesiątki siwych głów (średnia wieku 90) odwróciło się w naszą stronę z wyrzutem... usiedliśmy w pierwszym rzędzie (malutka sala konferencyjna pękała w szwach) Był to pokaz krzeseł masujących (dwa na środku, każdy uczestnik mógł podejść po kolei i mieć swoje 5 min masaży ) plus dodatkowo jakieś cudotwórcze kremy (oczywiście na WSZYSTKO). Cena również była z kosmosu (po obniżce "tylko dzisiaj" cena stała się już z naszego układu planetarnego, ale dalej kosmos...). Po zbadaniu terenu, czyli 15 min zdecydowaliśmy się wyjść, w końcu odmładzanie o 20 lat nas nie interesuje (fajnie by było znów stać się dzieckiem, ale bez przesady ) Przemiły pan akwizytor zaczął żartować ze staruszkami, że spotkamy się za 30 lat, a w sumie to już powinniśmy myśleć o swoim zdrowiu, bo to przecież najcenniejsze co mamy i na nim się nie oszczędza... Naprawdę, wjeżdżał im na psychikę w taki sposób, że bez tego kremu/masażu (sport to zdrowie, a jak już się usunie toksyny przez krem, to w ogóle człowiek się mumifikuje za życia), to każdy umrze najpóźniej za dwa dni, bo nie znamy dnia ani godziny!
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg


Edytowane przez Amani
Czas edycji: 2010-09-30 o 06:37
Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:13   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Lama gold-pościel

Zastanawia mnie czy ludzie którzy to sprzedaja mają tak sprane mózgi ,że faktycznie w to wierzą a jesli nie to czy mogą spojrzeć w lustro :/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:32   #18
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy ludzie którzy to sprzedaja mają tak sprane mózgi ,że faktycznie w to wierzą a jesli nie to czy mogą spojrzeć w lustro :/
Wczoraj w "Uwadze" anonimowo wypowiadał się były sprzedawca-naciągacz. Mówił, że zrezygnował z powodu wyrzutów sumienia, do tej pory jak widzi ludzi, którzy byli na jego pokazach, przechodzi na drugą stronę ulicy. Nie potrafi spojrzeć im w oczy wiedząc, że tak ich oszukał.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:50   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Wczoraj w "Uwadze" anonimowo wypowiadał się były sprzedawca-naciągacz. Mówił, że zrezygnował z powodu wyrzutów sumienia, do tej pory jak widzi ludzi, którzy byli na jego pokazach, przechodzi na drugą stronę ulicy. Nie potrafi spojrzeć im w oczy wiedząc, że tak ich oszukał.
pytanie ile na nich zarobil zanim obudzily sie wyrzuty sumienia
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 12:09   #20
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Lama gold-pościel

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
pytanie ile na nich zarobil zanim obudzily sie wyrzuty sumienia
Dokładnie... Chociaż kto wie, może płakał odbierając wypłatę
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:32   #21
Inka_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Lama gold-pościel

zdecydowanie odradzam, firmie lama gold to zwykli naciągacze, kupiłam u nich pościel, według tego co mówiła pani na prezentacji, pościel miała cudowne właściwości, niczym woda z Lichenia , pościel to zwykły bubel, szkoda tylko że za taką kwotę, pościel miała w lato chłodzić, a w zimę grzać, w lato tak grzała że po 10 minutach byłam zlana potem, dodatkowo śmierdzi, a na koniec dostałam uczulenia, swędziało mnie dosłownie wszystko. pomyślałam że może ja jestem jakaś dziwna, mąż, siostra i moja mama mieli podobne spostrzeżenia. chciałam oddać towar do firmy, niestety zwrotu nie przyjęli.
dziewczyny nie dajcie się oszukać!!!
Inka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 18:06   #22
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Lama gold-pościel

Moi dziadkowie to kupili (SĄ Z TYCH, CO MUSZĄ MIEĆ WSZYSTKO NAJDROŻSZE I "NAJLEPSZE")... Teraz marzną Nie polecam
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.