Jak szybko schudnąć? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 17:25   #121
homme78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

AgusiaMyszka ładnie wszystko ujęła....A teraz Zizione skoro łopatologicznie niech będzie, powiedz czy jesz samą mąkę czy wyroby, które z niej powstają???Czyli takie, które mają strukturę złożoną Dalej nie rozumiecie??Wydaje Wam się, że jeśli coś powstało z połączenia cukrów prostych to nadal jest cukrem prostym??
Zizione cytowałaś "Cukry proste:
Głównym przykładem cukrów prostych jest cukier spożywczy. Kolejnym jest "oczyszczona" mąka, z której powstaje: białe pieczywo, ciasta, ciasteczka, płatki kukurydziane, popcorn, jak i również "oczyszczony" ryż."
I tutaj masz czarno na białym: "kolejnym jest oczyszczona mąka"Ale to co z niej powstaje, czyli białe pieczywo, ciasta, ciasteczka itp. już nie jest cukrem prostym Ziemniaki to skrobia - polisachryd trawiony w dwóch etapach. A ryż jak wyżej - oczyszczony
A co do diety i rezygnacji z tych węglowodanów, które wymieniłem to można iść jeszcze dalej za tym artykułem http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=24
homme78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:34   #122
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Czekaj, czekaj...

Czyli według ciebie węglowodany proste poddane przeróbce (takiej jak np. upieczenie ciastka) to już węglowodany złożone?
Jeśli tak to nie mam już absolutnie nic do dodania.
Gratuluję

edit:
A skrobia czym jest według ciebie? Białkiem?
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE

Edytowane przez Zizione
Czas edycji: 2011-04-11 o 17:35
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:15   #123
homme78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

No akurat się zagalopowałem i nie postawiłem pytajnika w odpowiednim miejscu odnośnie węgli oczyszczonych, ale żeś to dobrze wychwyciła i wykorzystała zmieniło to zupełnie treść mojej wypowiedzi punkt dla Ciebie ziemniaki, makarony i pieczywo to węglowodany złożone i dalej się będę przy tym upierał

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

a skrobia cukier złożonya to ziemniaki
homme78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:19   #124
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Cytat:
Napisane przez homme78 Pokaż wiadomość
No akurat się zagalopowałem i nie postawiłem pytajnika w odpowiednim miejscu odnośnie węgli oczyszczonych, ale żeś to dobrze wychwyciła i wykorzystała zmieniło to zupełnie treść mojej wypowiedzi punkt dla Ciebie ziemniaki, makarony i pieczywo to węglowodany złożone i dalej się będę przy tym upierał

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

a skrobia cukier złożonya to ziemniaki
moja teoria: mezczyzna rozwija sie do 4 roku zycia, potem tylko rośnie
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:29   #125
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

a....ha
a)to po co podzial wegli na zlozone i proste skoro to i tak jeden pies?

b)kto normalny twierdzi ze wegle zlozone tak samo dzialaja jak wegle proste jednoczesnie cytuje linki ktore zaprzeczaja tej teori?

c)niech zgadne : chciales pokazac ze ludzie piszacy artykuly to idioci?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 00:09   #126
homme78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Wszystko się zaczęło od tego że zaproponowałem rezygnację z konkretnych produktów węglowodanowych. Ale nie wszyscy się z tym zgadzili i mają prawo. Ostatni przytoczony artykuł mówi o diecie nisko węglowodanowej. Ja zaproponowałem rezygnację tylko z kilku produktów(dokładnie trzech). Wiem po prostu jak dieta nisko węglowodanowa działa na organizm. Wiem jakie jest to obciążenie dla psychiki. Nawet nie miałem zamiaru zagłębiać się w podziały węglowodanów. Przytoczyłem przykłady trzech konkretnych produktów, które nie spalone powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wszystko co słodkie nas kusi i lubimy to podjadać. I rzadko kto z tego potrafi szczerze zrezygnować. Jeśli chodzi o artykuły to chciałem pokazać, żę wszystko się zmienia i nauka idzie do przodu, choć nie wszyscy o tym wiedzą.

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

A tak nawiasem Twoje uwagi Mini82 są nie na miejscu.
homme78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 08:12   #127
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Jak nie jak tak? Tywierzysz ze ziemniaki i zwykly makaron + chlen pszenny sa weglami złozonymi a ja wierze w to, ze rozum mezczyzn na pewnym poziomie sie zatrzymal
niech sobie kazdy wierzy w to co chce. Ale pewnie swoje zdanie udokumentuje lepiej niz Ty swoje ciagle sie mieszajac w zeznaniach. I to juz kilka osob wychwycilo a nie tylko ja. Wiec skonczmy bo wszyscy wiedza ze wegle w nadmiarze sie odkładaja. Trzeba bylo tylko powiedziec: mea culpa, pomylilem definicje. A nie krecic sie jak pies za ogonem
koncze wypowiedzi w temacie.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 22:13   #128
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

ogranicz słodycze, biegaj, jedz więcej owoców i warzyw, nie jedz po 18, pij dużo napojów.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 12:47   #129
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
ogranicz słodycze, biegaj, jedz więcej owoców i warzyw, nie jedz po 18, pij dużo napojów.
Szerzysz mity-błędy żywieniowe!

Nie ma czegoś takiego jak "nie jedz po 18", ani "pij dużo napojów"!

Zamiast tego - ostatni posiłek jedz 2-3 godziny przed snem i pij dużo wody mineralnej i herbat ziołowych (broń Boże napojów i soków!)
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 09:08   #130
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
ogranicz słodycze, biegaj, jedz więcej owoców i warzyw, nie jedz po 18, pij dużo napojów.
Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Szerzysz mity-błędy żywieniowe!

Nie ma czegoś takiego jak "nie jedz po 18", ani "pij dużo napojów"!

Zamiast tego - ostatni posiłek jedz 2-3 godziny przed snem i pij dużo wody mineralnej i herbat ziołowych (broń Boże napojów i soków!)
racja
no i napoje jako napoje są baaardzo niewskazane no chyba, ze kolezanka miała na myśli ogólnie nawadnianie, ale ktos czytając "pij dużo napojów" rzuciłby się na butelkowane oranżadki i inne słodzone świnstwa i dziwiłby się, ze nie chudnie
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2011-04-23 o 09:09
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:00   #131
laJudita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak szybko schudnąć?

Witam,
według mnie najskuteczniejsze jest skorzystanie z rad fachowców np. dietetyka, kucharza, trenera itp. Można skorzystać z indywidualnej konsultacji lub udać się np. na wczasy odchudzające, gdzie mamy komplet fachowców+super dietę do dyspozycji.
Warte skorzystania są wczasy odchudzające, ja byłam na takich wczasach nad morzem i wspominam to jako super wyjazd, który zaszczepił we mnie motywację do walki z nadprogramowymi kilogramami.
Warto zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę pod okiem fachowców!
laJudita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 21:59   #132
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Jak szybko schudnąć?

Z tym szybkim chudnięciem trzeba uważać, żeby potem kilogramy nie wróciły ze zdwojoną ilością. Moim zdaniem najlepiej stosować dietę ułożoną przez dietetyka, która jest dopasowana indywidualnie do potrzeb plus ćwiczenia plus duża dawka cierpliwości efekty przyjdą w swoim czasie
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:59:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.