Zapuszczanie włosów część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 19:33   #841
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

A może spróbuj zwykłej maści z wit. A za 3 zł z apteki?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:12   #842
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Z witamina A też nie można przesadzać, bo możesz mieć hiperwitaminoze, ja stosowałam ją jak miałam suche ręce to po paru dniach uczulenie mi wyskoczyło.. ale ja ogólnie jestem jakaś alergiczna więc może u Ciebie tak nie będzie
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:32   #843
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Dziewczyny mam pytanie ... Jak nakładacie odżywke na włosy po umyciu, to trzymacie ją tyle ile jest napisane a opakowaniu np 2-3 min ?? Czy dłużej ? Jak tak to ile ? Ja zawsze trzymałam ok 30 min nawet ... teraz spróbuje z 10 min .. Czytałam, że dłużej bardziej szkodzi niż pomaga... A wy jak sadzicie ??
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 00:45   #844
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez bree09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny coś mnie tknęło i zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy. Jestm w ciąży ,termin mam tak na oko na 17.03. Ja pieprze...
Gratulacje

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ILoveMyDarlingCosmetics Pokaż wiadomość
Jeśli chce się obcinać samemu włosy/końcówki trzeba zainwestować w specjalne nożyczki fryzjerskie nie ma innej opcji Ponieważ jeśli się obcina nawet końcówki minimalnie, zwykłymi nożyczkami do papieru, włos się łamie i kruszy, a to nie wpływa im korzystnie. Takie zwykłe nożyczki sa tępe, a fryzjerskie ostre. I jeśli bedzie miała juz fryzjerskie, lepiej nie używać ich np.do papieru bo się stepią..

Ja kupiłam swoje w auchanie 'fryzjerskie' za 15,99
Ja kupilam w sklepie fryzjerskim nozyczki Jaguara, jakies 2 lata temu i do tej pory swietnie tna, mam tez takie z rossmana za 20zl i roznica jest ogromna! Za te jaguara dalam ok 200zl, ale sa tez tansze i drozsze, ale naprawde warto kupic lepsze i nie niszczyc wlosw..

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu kupiłam te nożyczki z rossmana. Właśnie w takim przedziale cenowym. Nie narzekam.
Ja bym nie polecala tych z rossmana..

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
ja tez ogladalam i tak na marginesie to tak strasznie mi ta dziewczyna dzialala na nerwy ze nie moglam sie doczekac konca filmiku. jakby chciala a nie mogla, chrypa i wgl..
a co do samej kuracji to wg mnie niemozliwy jest taki efekt ale bylabym wniebowzieta gdyby jednak bylo inaczej. 40cm do wrzesnia na pewno włosy od tego nie wypadna aczkolwiek troche przerażajace jest dla mnie smarowanie oliwą skóry głowy. przeciez samo olejowanie stosuje sie na koncowki, nigdy na skóre głowy. to samo z odżywkami. a tu olej w czystej postaci wcierany bezpośrednio w skórę.. czy nie niesie to konsekwencji tłustych wlosow do konca zycia..
ja w kazdym badz razie nie zaryzykuje, chyba że ktoreś z Was, ktore spróbuja zauwaza rezultaty to wtedy jak najbardziej
Ja chyba zaryzykuje, bo wapie w sumie, ze cos mi sie stanie od tego chociaz tez nie wierze ze jest to mozliwe, ale kto wie

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
c) nie uszkodzić dna oka zbyt dużym ciśnieniem wewnątrz czaszkowym?
.
albo moze jednak nie wyprobuje....
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:14   #845
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Paciqns Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ... Jak nakładacie odżywke na włosy po umyciu, to trzymacie ją tyle ile jest napisane a opakowaniu np 2-3 min ?? Czy dłużej ? Jak tak to ile ? Ja zawsze trzymałam ok 30 min nawet ... teraz spróbuje z 10 min .. Czytałam, że dłużej bardziej szkodzi niż pomaga... A wy jak sadzicie ??
Odżywkę, którą stosuję codziennie wmasowuję w włosy, a potem odczekuję w sumie 8 - 10 min. Maski nakładam oczywiście na więcej, ale sądzę że przy odżywkach d/s tyle mi wystarczy
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:55   #846
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Giana: Stosowałam kiedyś Odżywczą maseczkę do rąk z Oriflame: Reviving Hand Treatment Mask - znalałam pełną nazwę

Używałam peelingu do ciała na dłonie i potem nakładałam na dłonie tą maskę - przez dwa tygodnie robiłam tak co drugi dzień (może wydawać się często). Potem stopniowo coraz rzadziej żyby powoli odzwyczajać skórę- chciałam się wtedy pozbyć mocno łuszczącej się skóry na dłoniach zimą dwa lata temu. Zużyłam jedno opakowanie. Problem zniknął i na szczęście nigdy się nie powtórzył. Chociaż trudno mi stwierdzić, czy to bardziej zasługa maski, czy wiosny i zmiany pogody, jaka przyszła w tamtym czasie. Ale byłam wtedy zadowolona.

Niestety nie mam porównania z innymi maskami do rąk i paznokci
Dzięki wielkie może spróbuję
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:42   #847
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Jak dla mnie TT jest świetna Na moje falowane plączące się włosy jest idealna. Zawsze jak czesałam włosy to dużo ich wyrywał grzebień, a ta szczotka jest warta swojej ceny, jestem z niej zadowolona, podobno zamyka łuski włosa

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


Nie, nie próbowałam. A polecasz jakąs??
poczytałam o niej, zamawiam niech mi te łuski wszystkie ładnie podomyka

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Paciqns Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ... Jak nakładacie odżywke na włosy po umyciu, to trzymacie ją tyle ile jest napisane a opakowaniu np 2-3 min ?? Czy dłużej ? Jak tak to ile ? Ja zawsze trzymałam ok 30 min nawet ... teraz spróbuje z 10 min .. Czytałam, że dłużej bardziej szkodzi niż pomaga... A wy jak sadzicie ??
jak to szkodzi a ja trzymam odżywkę zawsze ok. 20-30 minut czyli znowu coś nie tak robię
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 10:41   #848
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Tasiax Dziękuje za odp

Dum pugnas victor es Wydaje mi się że to zależy jak komu pasuje ... może niektórym szkodzi, a innym dłuższe trzymanie własnie odpowiada, nie wiem

A tak wgl to jak to robicie, że cytujecie w jednej odpowiedzi po pare pytań?
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:19   #849
fibbie
Raczkowanie
 
Avatar fibbie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Paciqns Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ... Jak nakładacie odżywke na włosy po umyciu, to trzymacie ją tyle ile jest napisane a opakowaniu np 2-3 min ?? Czy dłużej ? Jak tak to ile ? Ja zawsze trzymałam ok 30 min nawet ... teraz spróbuje z 10 min .. Czytałam, że dłużej bardziej szkodzi niż pomaga... A wy jak sadzicie ??
Ja odżywkę do codziennego stosowania trzymam tak z 15 minut na więcej nie mam rano czasu co do szkodliwości wydaje mi się, że może to zależeć od składu może jest to szkodliwe dlatego, że niektóre odżywki mają syfiasty skład różne parabeny itp i wtedy bardziej to szkodzi niż pomaga?
Albo może też chodzi o zwykłe obciążenie włosów? Bo weźmy taką sytuację: ktoś myje włosy co 2 dni, przed myciem maska albo olej po myciu odżywka na 30 minut... Chyba każde włosy miałby by dość
Sprawdzałaby się reguła: za mało pielęgnacji źle ale za dużo też nie dobrze
Ale to takie zwykłe przypuszczenia, przydałoby się, żeby jakieś guru włosowe się wypowiedziało na ten temat
__________________
Dbam o włoski
Chudnę!
sklapel-6
pływam-11825 m (i przerwa do 02.09)
fibbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:10   #850
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Paciqns Pokaż wiadomość
Tasiax Dziękuje za odp

Dum pugnas victor es Wydaje mi się że to zależy jak komu pasuje ... może niektórym szkodzi, a innym dłuższe trzymanie własnie odpowiada, nie wiem

A tak wgl to jak to robicie, że cytujecie w jednej odpowiedzi po pare pytań?
najpierw wybierasz posty ktore chcesz zacytowac wybierając opcje "Wielo-cytuj" (ten srodkowy fioletowy prostokąt w prawym dolnym rogu posta) a kiedy wybierasz juz ten ostatni post, ktory chcesz zacytowac to wybierasz opcje "cytuj" (pierwszy fioetowy prostokącik w prawym dolnym rogu postu). mysle ze zaczaiłaś
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:30   #851
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Paciqns Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ... Jak nakładacie odżywke na włosy po umyciu, to trzymacie ją tyle ile jest napisane a opakowaniu np 2-3 min ?? Czy dłużej ? Jak tak to ile ? Ja zawsze trzymałam ok 30 min nawet ... teraz spróbuje z 10 min .. Czytałam, że dłużej bardziej szkodzi niż pomaga... A wy jak sadzicie ??
Nie nakładam odżywek po myciu, tylko przed i trzymam taką 2-3h, nie szkodzi moim włosom, wręcz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
jak to szkodzi a ja trzymam odżywkę zawsze ok. 20-30 minut czyli znowu coś nie tak robię
Nic złego nie robisz.

Cytat:
Napisane przez fibbie Pokaż wiadomość
Ja odżywkę do codziennego stosowania trzymam tak z 15 minut na więcej nie mam rano czasu co do szkodliwości wydaje mi się, że może to zależeć od składu może jest to szkodliwe dlatego, że niektóre odżywki mają syfiasty skład różne parabeny itp i wtedy bardziej to szkodzi niż pomaga?
Albo może też chodzi o zwykłe obciążenie włosów? Bo weźmy taką sytuację: ktoś myje włosy co 2 dni, przed myciem maska albo olej po myciu odżywka na 30 minut... Chyba każde włosy miałby by dość
Sprawdzałaby się reguła: za mało pielęgnacji źle ale za dużo też nie dobrze
Ale to takie zwykłe przypuszczenia, przydałoby się, żeby jakieś guru włosowe się wypowiedziało na ten temat
Ooo, właśnie, w zasadzie tu jest odpowiedź złoty środek najważniejszy. Włosy 'pokażą', że nie podoba im się taka ilość nawilżania (będą obciążone i szybko się przetłuszczały). Tak było u mnie, wtedy zaczęłam nakładać odżywki/maski/oleje/mieszanki przed myciem na godzinę minimum (zazwyczaj 2-3h), potem mycie (Facelle Sensitive, żel BD czy szampon dla dzieci Hipp), odżywka b/s i stylizator (mam kręcone włosy). No i jest w sam raz nawet grzebienia po myciu nie potrzebuję, nic się absolutnie nie plącze.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 14:18   #852
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

w takim razie co robicie z wlosami przez tak dlugi czas? ja wlasnie odzywki trzymam bardzo krotko bo mi sie nudzi stanie nad wanna ze spuszczona w dol glowa xd chyba ze nakladam jakies maski czy cos to wtedy robie turban na glowie przed albo po myciu i funkcjonuje. kiedy mam na glowie zwykla odzywke po myciu to po prostu stoje te 2 minuty nad wanna i wyczekuje konca
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:41   #853
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
w takim razie co robicie z wlosami przez tak dlugi czas? ja wlasnie odzywki trzymam bardzo krotko bo mi sie nudzi stanie nad wanna ze spuszczona w dol glowa xd chyba ze nakladam jakies maski czy cos to wtedy robie turban na glowie przed albo po myciu i funkcjonuje. kiedy mam na glowie zwykla odzywke po myciu to po prostu stoje te 2 minuty nad wanna i wyczekuje konca
Zacytuję fragment postu Eloe z wątku pielęgnacyjnego napisała go kilka minut temu

"U mnie wszystko - maska czy odzywka nazwane przez producenta - to odżywka. Bo dobieram je w taki sposób, by włosy przede wszystkim odżywić. Liczy się skład, nie nazwa. Jest cała rzesza masek, które nic poza silikonem nie niosą ze sobą albo takich, które są lekkie. Są odżywki, które potrafią być cięższe od masek.
Wszystko zależy od składu i tego, co lubią włosy."

dokładnie tak.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:50   #854
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
już siódmy miesiąc nie podcinam włosów
Ja tyle nie bylam u fryzjera Mam w domu specjalne nożyczki i sama sobie podcinam zniszczone końce
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:53   #855
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zacytuję fragment postu Eloe z wątku pielęgnacyjnego napisała go kilka minut temu

"U mnie wszystko - maska czy odzywka nazwane przez producenta - to odżywka. Bo dobieram je w taki sposób, by włosy przede wszystkim odżywić. Liczy się skład, nie nazwa. Jest cała rzesza masek, które nic poza silikonem nie niosą ze sobą albo takich, które są lekkie. Są odżywki, które potrafią być cięższe od masek.
Wszystko zależy od składu i tego, co lubią włosy."

dokładnie tak.
mhm, dziekuje.
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:57   #856
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
mhm, dziekuje.
Maski czy odżywki nakładam przed myciem na dłużej, pod folię i normalnie funkcjonuję z tym gotuję obiad, robię pranie, sprzątam, odkurzam czy co tam jeszcze potrzeba zmywam jak mi się przypomni albo mam chwilę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:16   #857
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez fibbie Pokaż wiadomość
Ja odżywkę do codziennego stosowania trzymam tak z 15 minut na więcej nie mam rano czasu co do szkodliwości wydaje mi się, że może to zależeć od składu może jest to szkodliwe dlatego, że niektóre odżywki mają syfiasty skład różne parabeny itp i wtedy bardziej to szkodzi niż pomaga?
Albo może też chodzi o zwykłe obciążenie włosów? Bo weźmy taką sytuację: ktoś myje włosy co 2 dni, przed myciem maska albo olej po myciu odżywka na 30 minut... Chyba każde włosy miałby by dość
Sprawdzałaby się reguła: za mało pielęgnacji źle ale za dużo też nie dobrze
Ale to takie zwykłe przypuszczenia, przydałoby się, żeby jakieś guru włosowe się wypowiedziało na ten temat
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
najpierw wybierasz posty ktore chcesz zacytowac wybierając opcje "Wielo-cytuj" (ten srodkowy fioletowy prostokąt w prawym dolnym rogu posta) a kiedy wybierasz juz ten ostatni post, ktory chcesz zacytowac to wybierasz opcje "cytuj" (pierwszy fioetowy prostokącik w prawym dolnym rogu postu). mysle ze zaczaiłaś

Zaczaiłam Dziekuje, bo już próbowałam na wiele sposobów i postanowiam zapytać

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie nakładam odżywek po myciu, tylko przed i trzymam taką 2-3h, nie szkodzi moim włosom, wręcz przeciwnie.

Ooo, właśnie, w zasadzie tu jest odpowiedź złoty środek najważniejszy. Włosy 'pokażą', że nie podoba im się taka ilość nawilżania (będą obciążone i szybko się przetłuszczały). Tak było u mnie, wtedy zaczęłam nakładać odżywki/maski/oleje/mieszanki przed myciem na godzinę minimum (zazwyczaj 2-3h), potem mycie (Facelle Sensitive, żel BD czy szampon dla dzieci Hipp), odżywka b/s i stylizator (mam kręcone włosy). No i jest w sam raz nawet grzebienia po myciu nie potrzebuję, nic się absolutnie nie plącze.
Dziękuje musze spróbować nakładać odżywkę przed myciem i zobczyć rezultaty, bo szczerze to jeszcze nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
w takim razie co robicie z wlosami przez tak dlugi czas? ja wlasnie odzywki trzymam bardzo krotko bo mi sie nudzi stanie nad wanna ze spuszczona w dol glowa xd chyba ze nakladam jakies maski czy cos to wtedy robie turban na glowie przed albo po myciu i funkcjonuje. kiedy mam na glowie zwykla odzywke po myciu to po prostu stoje te 2 minuty nad wanna i wyczekuje konca
Ja tak jak z maską, turban na głowe i przed kompa
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 16:44   #858
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Mogę do Was dołączyć? Moje włosy mają już 87 cm, chcę dobić do 100 marzę o włosach do pupy :3
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:07   #859
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Mogę do Was dołączyć? Moje włosy mają już 87 cm, chcę dobić do 100 marzę o włosach do pupy :3
a skąd mierzysz włosy? od czubka głowy czy z samego dołu? ja nigdy nie mierzylam swoich, a chetnie bym to zrobila tylko nie wiem jak mam mierzyc i jak mierzycie Wy, zeby potem miec porównanie,
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 18:44   #860
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Też własnie nie wiedziałam jak się mierzyć. Zmierzyłam w końcu od skóry głowy na dole pod uchem
A i mierzyłam dziś znowu włosy, mają 44cm. Więc urosły 3 cm w po 4 prawie 5 dniach kuracji

Edytowane przez Giana
Czas edycji: 2012-08-10 o 18:49
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:54   #861
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Też własnie nie wiedziałam jak się mierzyć. Zmierzyłam w końcu od skóry głowy na dole pod uchem
A i mierzyłam dziś znowu włosy, mają 44cm. Więc urosły 3 cm w po 4 prawie 5 dniach kuracji
zaczynasz mnie przekonywac
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:05   #862
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Też własnie nie wiedziałam jak się mierzyć. Zmierzyłam w końcu od skóry głowy na dole pod uchem
A i mierzyłam dziś znowu włosy, mają 44cm. Więc urosły 3 cm w po 4 prawie 5 dniach kuracji
Jakoś bardzo sceptycznie do tego podchodzę... Jesteś pewna, że mierzyłaś dokładnie? Przecież to byłby cud, gdyby włosy rosły w kilka dni tyle co normalnie przez 2-3 miesiące Tzn. oczywiście cieszę się i gratuluję jeśli to prawda, ale naprawdę bardzo ciężko mi w to uwierzyć, gdyby to był taki cudowny sposób, to każda dziewczyna miałaby włosy do pasa w kilka miesięcy
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:00   #863
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Aktualizacja
styczeń /luty -sierpień 2012
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luty-sierpień.jpg (60,7 KB, 36 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:33   #864
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Jakoś bardzo sceptycznie do tego podchodzę... Jesteś pewna, że mierzyłaś dokładnie? Przecież to byłby cud, gdyby włosy rosły w kilka dni tyle co normalnie przez 2-3 miesiące Tzn. oczywiście cieszę się i gratuluję jeśli to prawda, ale naprawdę bardzo ciężko mi w to uwierzyć, gdyby to był taki cudowny sposób, to każda dziewczyna miałaby włosy do pasa w kilka miesięcy
Dokładnie i jakby to była prawda to już dawno ktoś by to odkrył, ja dwa dni smarowałam głowę oliwą i nic zupełnie się nie zmieniło.. Może źle zmierzyłaś? Bo ja zawsze jak mierzyłam to zupełnie co innego mi wychodziło, dlatego nie mierze w ogóle
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:45   #865
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Dokładnie i jakby to była prawda to już dawno ktoś by to odkrył, ja dwa dni smarowałam głowę oliwą i nic zupełnie się nie zmieniło.. Może źle zmierzyłaś? Bo ja zawsze jak mierzyłam to zupełnie co innego mi wychodziło, dlatego nie mierze w ogóle
Dokładnie, przecież od wieków kobiety kombinują, jak przyspieszyć porost i naprawdę ktoś jest w stanie uwierzyć, że jakaś (mało przekonująca, swoją drogą ) laska z yt nagle odkryła magiczne właściwości zwykłej oliwy, znanej od dawien dawna?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:58   #866
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
a skąd mierzysz włosy? od czubka głowy czy z samego dołu?
ja akurat zmierzyłam swoje od dołu (mam stopniowane włosy), ale wątpię, czy mój pomiar był taki dokładny

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Dokładnie, przecież od wieków kobiety kombinują, jak przyspieszyć porost i naprawdę ktoś jest w stanie uwierzyć, że jakaś (mało przekonująca, swoją drogą ) laska z yt nagle odkryła magiczne właściwości zwykłej oliwy, znanej od dawien dawna?
Mało prawdopodobna ta metoda, ale intrygująca. Dlatego też chciałam spróbować, jednak szybsze przetłuszczenie włosów niż zwykle (tym bardziej przy włosach przetłuszczających się przy skórze i suchych na końcach), skłoniło mnie do rezygnacji po pierwszym dniu.
Z drugiej jednak strony, gdyby to było takie piękne, to od dawna byłoby o tej metodzie głośno - byłoby wiele zainteresowanych.

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-08-10 o 22:05
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:16   #867
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Hmm ciekawe.. Ja bym sprobowala tej metody ale po tym, jak ktoras wizazanka napisala o tym oku to jednak nie .. Ale jutro za to kupuje pokrzywe i zaczynam pic jedna filizanka dziennie bedzie wystarczajaca?
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:16   #868
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Niestety nic w życiu nie przychodzi łatwo i o wszystko trzeba się postarać, tak samo z włosami, nie ma złotego środka na przyspieszenie wzrostu i tyle
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:18   #869
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
ja akurat zmierzyłam swoje od dołu (mam stopniowane włosy), ale wątpię, czy mój pomiar był taki dokładny



Mało prawdopodobna ta metoda, ale intrygująca. Dlatego też chciałam spróbować, jednak szybsze przetłuszczenie włosów niż zwykle (tym bardziej przy włosach przetłuszczających się przy skórze i suchych na końcach), skłoniło mnie do rezygnacji po pierwszym dniu.
Z drugiej jednak strony, gdyby to było takie piękne, to od dawna byłoby o tej metodzie głośno - byłoby wiele zainteresowanych.
Dokładnie

Żeby nie było, ta metoda naprawdę może przyspieszyć porost (chociażby przez codzienny masaż skalpu), ale na pewno nie aż tak Ja na pewno jej nie zastosuję, bo długo doprowadzałam włosy do takiego stanu, by je można było myć co 3-4 dni, nie chcę tego zmarnować

W sumie, jakąś cząstkę tej teorii stosuję - prawie przed każdym myciem olejuję również skalp Vatiką i włosy zawsze myję nad wanną z pochyloną głową. Obojętnie, czy jest na nich olej czy nie, zawsze myję włosy dwa razy i na pewno zajmuje to co najmniej 5 min. z głową w dole, czyli jakieś elementy tej "cudownej" metody stosuję (nieświadomie ) Szybszego przyrostu niestety nie zaobserwowałam, rosną niezmiennie 1-1.2 cm miesięcznie, cokolwiek bym z nimi nie robiła
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 08:00   #870
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Hmm ciekawe.. Ja bym sprobowala tej metody ale po tym, jak ktoras wizazanka napisala o tym oku to jednak nie .. Ale jutro za to kupuje pokrzywe i zaczynam pic jedna filizanka dziennie bedzie wystarczajaca?
ja też ostatnio wróciłam do pokrzywy, będzie to moja trzecia 3-miesięczna kuracja
powinno się pić napar z dwóch saszetek dziennie, ja robię sobie kubek z 2 saszetkami
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.