Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 21:46   #1051
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ślicznie Mogłabyś jeszcze wrzucić foto samej soczewki w pojemniczku? Ja dalej czekam te zagraniczne powinny przyjść w najbliższy piątek, na te z polski z hamerlika już drugi tydzień czekam i zdawałam sobie sprawę że trochę to potrwa bo nie było moich mocy, ale mieli mieć dostawę w ostatni piątek a nie odzywają się, mam nadzieję że niedługo coś ruszy.
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:45   #1052
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Majka,masz niesamowicie rzadko spotykano kolorek oczu.Taki szary,wow!
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:00   #1053
gracjann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Nie wiem na co się zdecydować Pare lat temu nosiłem zwykłe soczewki, ale dostałem zapalenia spojówek i przestałem, ale teraz chętnie bym spróbował kolorowych. Mam takie średnio jasne niebiesie oczy i chciał bym je rozjaśnić, ale jakoś tak naturalnie, bez szaleństw żeby można było spokojnie na uczelni się pokazać i klientom w pracy Znalazłem soczewki firmy geooptica roczne za 49 zł! Ale nie wiem czy w taką raczej mało znaną firmę warto inwestować? A jeśli nie, to co warto kupić i co tak ładnie rozjaśni mi oczka??
Prosze o pomoc !

Gracjan
gracjann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:59   #1054
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Przyszły moje soczewki szafirowe Acuvue 2 Colors J&J . Mają trochę za duży otwór na źrenicę i przebija kolor tęczówki, jak się przypatrzeć. Trzeba także dobrze umiejscowić soczewkę, by nadruk koloru nie przeszkadzał w widzeniu... Zrobiłam zdjęcie telefonem, ale zżarł kolory, więc na razie nie wkleję zdjęcia.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:43   #1055
gracjann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

I mam jeszcze takie podstawowe pytanie, które wydawało mi się oczywiste, ale takie jednak niestety nie jest... Czy można kupić soczewki kolorowe z dodatnią mocą???? Na allegro nie widziałem żadnych takich, tylko gdzieś w jednym sklepie internetowym, owszem były.. Dlaczego taka różnica, że na minusy są wszędzie a na plusy prawie nic??
gracjann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:06   #1056
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez gracjann Pokaż wiadomość
I mam jeszcze takie podstawowe pytanie, które wydawało mi się oczywiste, ale takie jednak niestety nie jest... Czy można kupić soczewki kolorowe z dodatnią mocą???? Na allegro nie widziałem żadnych takich, tylko gdzieś w jednym sklepie internetowym, owszem były.. Dlaczego taka różnica, że na minusy są wszędzie a na plusy prawie nic??

mialam ten sam problem. nie wiem czemu tak jest, ale jak pisalam do sprzedawców z allegro, to zaledwie kilku powiedziało, ze w ogole moga je sprowadzic ale bede musiala kupic cale opakowanie. natomiast w sklepach internetowych raczej mają - ja zawsze kupuje tu www.sklep-soczewki.pl
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:22   #1057
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dużo kolorowych soczewek występuje w dodatnich mocach, ale tak jak sapho napisała większości sprzedawców nie opłaca sie ich sprowadzać bo jest bardzo mały popyt, co innego minusy.

Co do rozjaśnienia Twoich niebieskich oczu Gracjan, to jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie to mogę jedynie zaproponować soczewki podkreślające, twoje oczy będą bardziej niebieskie/morskie (ale nie jasniejsze)
Moga to być np acuvue 2 podkreślające:
http://www.sklep-soczewki.pl/product...products_id=93
kolor niebieski albo morski.
Lub też Focus Softcolors kolor Royal Blue albo Aqua.
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 16:54   #1058
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dziękuje

Zdięcie soczewek w pojemniku.
Dziwnie mój aparat rozjasnia ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05297.JPG (18,9 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05298.JPG (10,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05301.JPG (12,8 KB, 129 załadowań)
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:02   #1059
gracjann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dzięki sapho16 i karmenisia za pomoc, już wiem napewno więcej Nie myślałem że korekty wzroku o dodatnich mocach są na tyle rzadkie, że nie opłaca się sprowadzać takich soczewek... U mnie coś wyjątkowo często występują rzadkie rzeczy... Dodatnia wada wzroku, grupa krwi 0 rh- a na to wszystko jeszcze imie "Gracjan", nie jestem jak inni normalni ludzie :P I jednak nie wydaje mi się, żebym mógł sobie pozwolić na wydatek 280zł na miesiąc na same soczewki... no ale to juz niestety nie jest allegro Chyba jednak zostane przy zwykłych bezbarwnych

Pozdrawiam
gracjann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:49   #1060
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Przyszły soczewki z contactsbay.com (tydzien i 4 dni, całkiem szybko ;p)
1.Big Eyes Pretty Hazel - Bardzo ładny kolor, czekoladowy. Niestety mają gigantyczne otwory na źrenicę, widać moje zielone oczy, z daleka/średniej odległości wyglądają ślicznie w każdym razie.
2.Blue Star - Całkiem ładny efekt, ciemna otoczka i efekt niebiesko/zielonych oczu, soczewka ładnie sie stapia z moim okiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif phazel.gif (15,4 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brop.jpg (106,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg br2.jpg (52,2 KB, 710 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg br.jpg (119,1 KB, 443 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bluestar.jpeg (29,1 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwi.jpg (52,2 KB, 531 załadowań)
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:51   #1061
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Blue Star więcej fotek + moje zielone oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwiaz.jpg (63,6 KB, 517 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwopak.jpg (86,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okoziel.jpg (38,9 KB, 124 załadowań)
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 19:53   #1062
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ale świetne!! Jak myślisz karmenisia czy te blue star by mi pasowały do moich siwych oczu? A wie ktoś może które soczewki oprócz Focus Softcolours i J&J Acuvue 2 podkreślających nie mają dziur na średnice?
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:14   #1063
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Myślę że byłoby fajnie, zresztą zrobiłam dla Ciebie przeróbkę w photoshopie, sama oceń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maj.jpg (57,4 KB, 339 załadowań)
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:07   #1064
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ech, jestem niezadowolona z moich szafirowych Acuvue Colours Mają za dużą dziurę na źrenicę i mimo, że mam niebieskie oczy, to i tak widać rozróżnienie między soczewką a tęczówką W świetle wieczornym za to wyglądają bardzo ładnie Ale niestety soczewki mają tendencję do wędrowania po oku i czasem przy mruganiu zabarwiona część soczewki zamgli mi widok ;/ Może to widok krzywizny?? Bo dostępna była tylko 8.3, a ja noszę 8.7 w normalnych soczewkach...
Teraz zdecyduję się na zakup albo soczewek bez dziury na źrenicę albo z serii pokazanej przed chwilą przez karmenisia, ale kolor Big Blue Eyes
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:40   #1065
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Miałam kiedyś te acuvue i widziałam tez wiele fotek innych osób, one się w ogóle nie centrują i nie trzymają, dużo osób na to narzeka.
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:07   #1066
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Dziękuje ) świetne!! Podobają mi się jeszcze te http://www.contactsbay.com/store/car...category_id=73
a te Blue star to nie jest przypadkiem to : http://allegro.pl/item323571766_6_mi...uper_star.html

Ally83:
Proponuję kupić bez dziury na średnice albo Focus Softcolours , albo Acuvue 2 - podkreślające.

Pozdrawiam.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 16:38   #1067
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

hej mam pytanie : czy jeśli noszę normalne, bezbarwne soczewki o średnicy 13.8 to znaczy że mam tez kupic takie kolorowe? Bo wiekszosc jakie przegladalam ma srednice 14 lub nawet 14,5 (np Freshlook)...
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:40   #1068
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Przyszły soczewki z contactsbay.com (tydzien i 4 dni, całkiem szybko ;p)
1.Big Eyes Pretty Hazel - Bardzo ładny kolor, czekoladowy. Niestety mają gigantyczne otwory na źrenicę, widać moje zielone oczy, z daleka/średniej odległości wyglądają ślicznie w każdym razie.
2.Blue Star - Całkiem ładny efekt, ciemna otoczka i efekt niebiesko/zielonych oczu, soczewka ładnie sie stapia z moim okiem.
Własnie kupiłam te soczewki Big eyest i własnie ten kolorek- bo zawsze chciałam miec brazowe oczy a mam niebieskie;] Ale troche przestraszylam sie,ze bedzie mi wystawał ten natruralny kolor
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 14:29   #1069
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Witam! Zawsze marzyłam o fioletowych oczach kupiłam soczewki ColourVue siwo-fioletowe. Na moich siwych oczach efekt jest tragiczny :/
Nie mogę mieć soczewek z dziurą na źrenicę , bo prześwituje mój naturalny kolorek. Nie wiecie może jakie soczewki nie mają dziur na średnicę? Miałam Focusy Softcolours aqa , i bardzo mi się podobały , bo nie miały dziury na źrenicę. Chciałabym otrzymać kolorek turkusowy , ale taki jasny.
Fotki soczewek ColourVue Violet
Ostatnie foto naturalne oczko.
Pozdr.
Przeglądam własnie wątek, bo ostatnio naszło mnie na zmianę koloru oczu i poprostu nie mogę powstrzymać się od komentarza...
WOW dziewczyno jaki Ty masz piękny naturalny kolor oczu!!
Nigdy takich nie widziałam. Takie szare jaśniutkie i przejrzyste. Śliczne!!! W życiu bym go nie zamieniła na żaden turkusowy/niebieski jaki ma wiele osób.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 18:20   #1070
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Przeglądam własnie wątek, bo ostatnio naszło mnie na zmianę koloru oczu i poprostu nie mogę powstrzymać się od komentarza...
WOW dziewczyno jaki Ty masz piękny naturalny kolor oczu!!
Nigdy takich nie widziałam. Takie szare jaśniutkie i przejrzyste. Śliczne!!! W życiu bym go nie zamieniła na żaden turkusowy/niebieski jaki ma wiele osób.
Dziękuje bardzo ;P po twoim komentarzu zastanawiam się nad siwymi soczewkami , bardziej podkreślającymi. Nosząc 2 mies. soczewki siwo-fioletowe , zaczeły podobać mi się moje oczy... bo w tamtych fatalnie wyglądałam , teraz mam Acuvue 2 morskie i są sliczne , ale chyba jednak fajniej by było mieć jednak siwe oczy :P
Dzięki

Pozdrawiam.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:32   #1071
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Focus softcolors Aqua, liczyłam na większa zmianę, w świetle dziennym prawie nie widzę różnicy.

Opakowanie/aqua/bez soczewki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aquaopakowanie.jpg (119,9 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aqua.jpg (66,3 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (47,1 KB, 272 załadowań)
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:54   #1072
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Focus softcolors Aqua, liczyłam na większa zmianę, w świetle dziennym prawie nie widzę różnicy.

Opakowanie/aqua/bez soczewki
Ładny kolorek ale faktycznie mogłbybyć intensywniejszy :|

Edit: Dziewczyny a czy z podkreslających są jakies kwartalne czy tylko mieiseczne??

Edytowane przez amisu
Czas edycji: 2008-03-11 o 14:09 Powód: dopisek
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:46   #1073
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Focus softcolors Aqua, liczyłam na większa zmianę, w świetle dziennym prawie nie widzę różnicy.

Opakowanie/aqua/bez soczewki
Ładny kolorek , miałam je bradzo mi się podobały i zwracały uwagę , i co najważniejsze wygodne.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:52   #1074
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Focus softcolors Aqua, liczyłam na większa zmianę, w świetle dziennym prawie nie widzę różnicy.

Opakowanie/aqua/bez soczewki
śliczny kolorek i taki naturalny Widzę, że te soczewki nawet nie mają otworu na źrenicę, dobrze w nich widzisz?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:53   #1075
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

ja tez nosze focusy tyle ze kolorek evergreen. kiedy pierwszy raz je zalozylam wlasciwie w ogole nie widzialam roznicy (wczesniej nosilam freshlook dimensions i roznica byla ogromna). gdy jednak wyszlam z domu, w swietle dziennym moje soczewki okropnie zwracaly uwage! w sumie teraz kiedy mam te podkreslajace focusy duzo wiecej osob mowi ze mam przepiekne oczy i czy to soczewki. w sumie dziwne bo kolor wyglada super naturalnie i ja sama nie widze duzej roznicy =) dlatego nie przejmujcie sie ze mala zmiana bo to nieprawda przynajmniej u mnie =P
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:45   #1076
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Widzę, że te soczewki nawet nie mają otworu na źrenicę, dobrze w nich widzisz?
Też sie kiedyś o to bałam, ale widzi się w nich normalnie.

Sapho>Właściwie to masz rację bo gdy miałam evergreeny to tez byłam na początku niezadowolona i nie widziałam różnicy, ale za zewnątrz było widać, tak samo w słońcu, może z tymi Aqua będzie podobnie, ale pogoda na razie okropna u mnie więc sie nie przekonam
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:32   #1077
mayyy
Przyczajenie
 
Avatar mayyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

co do soczewek big eyes...to powiem tak:
Jakis czas temu zakupilam party green(zdjecia juz wstawialam)...na poczatku nie bylam az tak zadowolona...i rzeczywiscie tak samo jak ktos juz tu pisal mialam problemy z zalozeniem soczewek (soczewka bardzo miekka plastycznie i wygina sie zbyt mocno w odwrotna strone w momencie gdy chce ja zalozyc)a poniewaz to moje pierwsze soczewki,myslalam ze to normalne...Co do koloru tez tak bardzo nie bylam zachwycona...jednak pochodzilam w nich troche i co sie okazalo...fakt...wygladaj a sztucznie z bliska,jednak wiele osob dopiero po jakims czasie zauwazalo ze mam na oczach soczewki,a co najciekawsze kolor soczewek jest zielony,a duzo osob stwierdza ze to niebieski lub turkus i daje fajny efekt...No i mialam nie kupowac juz kolejnych,a teraz sie zastanawiam bo reakcje ludzi mnie przekonaly...i juz niejedna osoba wypytywala mnie gdzie mozna takie kupic
mayyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 00:34   #1078
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Ja też się przekonałam do big eyes. Po pierwsze moja koleżanka ma Party Green i wygląda rewelacyjnie Ja sobie zamówiłam Pretty Hazel i co prawda z założeniem nie było problemu, ale dziura na źrenice wydawała mi sie olbrzymia, wstydziłam się w nich wyjść. Ostatnio odważyłam się i założyłam je na zajęcia i zrobiły furorę. Wiem że to nie dobrze jeśli soczewki są zbyt "zauważalne", ale to były komplementy w stylu "O Boże, jakie masz piękne oczy, od razu przykuły moją uwagę" jedna dziewczyna w ogóle nie zauważyła że to soczewki a później stwierdziła że mam takie śliczne oczy jak azjatki (które noszą właśnie przeróżne circle lenses). Oczywiście moja tęczówka wystaję, ale nikt tego nie zauważył poza mną, poza tym w słońcu nie stałam, na takie okazje najlepsze są okulary przeciwsłoneczne, ale do budynków są w sam raz
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:31   #1079
KoCiAaAk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

Cze$ć dziewczyny

Właśnie od kilku dni dojrzałam do decyzji zakupu kolorowych soczewek kontaktowych, przeszukałam tyle postów, że już mam niezły mętlik w głowie. A więc proszę was o poradę

Mianowicie mój naturalny kolor oczek to można powiedzieć zielony Chciałabym zakupić soczewki kolorowe zielone, tzn żeby dały efekt jasno zielonych oczków i takie rozświetlające zarazem ... ahhh ten błysk w oku

A więc są takie soczewki FreshLook RADIANCE (opalizujące) kolor: Eden (zielony połysk) tak jak przeczytałam nie zmieniają one koloru oczu, ale nadają im taki połysk, tylko nie wiem czy na moich oczkach bym właśnie otrzymała taki upragniony kolorek jak właśnie jest na zdjęciu ... Słyszałam właśnie i czytałam wasz opinie na temat soczewek z tej samej serii Moonlight, że jakiś tam zaskakujących efektów nie dają Więc boję się, że z tymi zielonymi będzie podobnie.
Może, która$ z was nosiła takie soczewki dające taki efekt albo właśnie te Freshlook Eden i jaki efekt był i mi pomoże w podjęciu decyzji o zakupie ... Dziękuję z góry

1. Moje oczęta
2. Przykładowe zielone soczeweczki
3. FreshLook - Eden(zielony połysk) - Mój upragniony KOLOREK OCZKÓFFF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje oczęta.JPG (15,6 KB, 497 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestawienie soczewek.JPG (15,7 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg takie oczko.jpg (6,5 KB, 191 załadowań)
__________________
. . . KoCiAaAk . . .
KoCiAaAk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 23:31   #1080
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe

ja chcę fioletowe ! :sli na: zna ktoś jakieś fajne? dodam, że interesują mnie takie, które mi nie będą się zsuwały z oka, czyli żeby sie nadawaly na BC 8,6 i średnicę 13,8 - 14 (przynajmniej takie mam 'zwykłe' soczewki)
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.