Ubrania dla metali:] - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 18:59   #1201
pascal99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ubrania dla metali:]

Chodzi mi o takie jakies z dziurami czy coś
pascal99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:10   #1202
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez pascal99 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o takie jakies z dziurami czy coś
Najlepiej kupić zwykłe np. czarne jeansy i samemu zrobić dziury. Wtedy będzie rockowo
W rockmetalshopie jest sporo męskich ubrań
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:18   #1203
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Mnie tam dzinsy z dziurami zalatują gejem ..... (Bez obrazy, chodzi mi o to ze nie są absolutnie rockowe )
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:33   #1204
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: Ubrania dla metali:]

" Mnie tam dzinsy z dziurami zalatują gejem ."

to bylo slodkie


hmm, po 1 fajny temat :P

po 2 ja swoje dzinsy kiedys przerabialam tak ,zwężałam maksymalnie , wycinalam wzorek w ksztalcie nietoperka pająka itp podszywalam od spodu kabaretkami nabijalam cwiekami jakiś krzyżyk i full wypas teraz nie musze bo mam sklepowe cwiekowane rurki z wstawkami ze skory wiec tamte poszly do lamusa ale ja to gustuje w gotyku i jestem kobitą wiec.. jeszcze bardziej "by zalatywalo gejem" w twoim przypadku ale z tym nabijaniem cwiekow mozesz sprobowac albo naszyj jakas naszywke (jesli to lubisz)

moj kumpel ktory sie utozsamia z punkiem swoje dzinsy lał domestosem i mialy fajne biale plamki, wpinal duuzo agrafek i nawet fajnie to wygladalo

w sklepach nie znajdziesz takich dzinsow raczeej.. poozdro
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 06:56   #1205
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Ubrania dla metali:]

widziałam w deepie śliczne spodnie w kratke xD zawsze chciałam miec spodnie w krate xD a no i płaszcz czarny nowy by mi sie przydał
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:52   #1206
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Dziewczyny a ja z innej paki... Jakie nosicie kurtki/płaszcze oprócz skórzanych? Chodzi mi o zime i wiosne/jesien... Ja zawsze mam problem, nie moge znalesc nic chociaz troche klimatycznego. Plaszcze z flauszu sa fajne, szczegolnie jak maja jakies fajne kroje, ale w tym roku 80% babek ma plaszczyki flauszowe i to mnie troche dobija.
Pochwalcie sie co macie w szafach, ew. wklejajcie fotki z inspiracjami. Tylko blagam, chodzi mo o rzeczy w stylu GOTYCKIM a nie pseudo-gotyckim albo jakies inne emo :kill emo:
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:59   #1207
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ubrania dla metali:]

hmm, ja od trzech lat mam czarna kurtalke wiosenna z..uwaga uwaga h&m :P. nie spodziewałam się, że maja tam czasem takie fajne rzeczy z kapturem, troche wojskowa..

właśnie, możesz jeszcze kupić sobie coś wojskowego^^.

no i w lumpie kupilam jasnoszara typowo chlopieca kurtke z milionem kieszeni i klamerka przy szyi..odlot . nawet kolor mi sie podoba^^
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 00:45   #1208
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja z innej paki... Jakie nosicie kurtki/płaszcze oprócz skórzanych? Chodzi mi o zime i wiosne/jesien... Ja zawsze mam problem, nie moge znalesc nic chociaz troche klimatycznego. Plaszcze z flauszu sa fajne, szczegolnie jak maja jakies fajne kroje, ale w tym roku 80% babek ma plaszczyki flauszowe i to mnie troche dobija.
Pochwalcie sie co macie w szafach, ew. wklejajcie fotki z inspiracjami. Tylko blagam, chodzi mo o rzeczy w stylu GOTYCKIM a nie pseudo-gotyckim albo jakies inne emo :kill emo:
Amisu, obawiam się, że na ostrą zimę nie ma rady.
W sytuacji kiedy nie mogę wpakować zadka (i tego, co do niego przyczepione) do samochodu, a jest bardzo zimno nosze po prostu wielką czarną puchową kurtkę.
W normalną pogodę ganiam w ramonesce, czasem z ciepłą bluzą pod spodem, czasem nie.

Moim sposobem na dodanie kopa czarnemu płaszczowi jest wymiana podszewki na czerwoną. Mam taką klasyczną, długą do ziemi "kareninkę" i kiedy poły rozwiewają się ukazując czerwoną podszewkę wygląda to bardzo mhrrrocznie. Tule, że rozwiewające się poły płaszcza to też nie pomysł na mrozy.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 01:10   #1209
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Na cieezkie mrozy jak 2 lata temu to ja mam kozuch z futrzanym wykonczeniem ala dawna i daleka rosja . CHodzi mi o cos na taka pogode jak teraz.
Pachnąca pomysł był by dobry, tyle ze ja preferuje styl klasyczny, raczej elegancki.

Czarny plaszcz (najlepiej skorzany) jest i bez podszewki mroczny, ale ja jestem zmarzlakiem a takie plaszce raczej cieple nie są, chyba ze z jakąs grubą podpinką ale wtedy juz tak zgrabnie nie wygladają....

Wiem, marudze

Edytowane przez amisu
Czas edycji: 2008-03-23 o 01:44
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:35   #1210
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ubrania dla metali:]

amisu pozostaje ci jeszcze miliard obrazków z plaszczami GL elegant i dobra krawcowa..

ja np szyłam w tym roku czarny płaszczyk dwurzędowy z kloszowanymi rękawami <jak dzwony> stójką/kołnierzem do wyboru i bardzo szerokim na dole, gdy przewiązuję się paskiem uklada się jak klepsydra. Fajna to rzecz, niestety z moich obserwacji wynika że ze spodniami troche się gryzie, za to do wszelkich sukien spódniczek wygląda świetnie, im mocniej kloszowane tym lepiej
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:53   #1211
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Ja mam skórzaną kurtkę szytą jak na motocykl, ale bez protektorów, wiec nie wyglądam jak alexis z garbem. Klasyczna ze stójką, 4 skośne kieszenie na zamek, bardzo podobne były rok temu w zarze. Poza tym na mrozy mam ocieplany płaszcz z zamszu obszyty futrem, a na taką pogodę noszę dopasowaną prostą kurteczkę z chyba ortalionu bez żadnych materiałowych sciągaczy, nadruków, kaptura. Taką bardziej prawdziwy oldschool tylko, że czarną ze stójką. Czasem wyciągam pseudowojskowa pilotkę, ale to chyba gotowi nie przystoi
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:07   #1212
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Ubrania dla metali:]

Zimą noszę zwykłą ciepłą, czarną kurtkę- trochę typu wojskowego; jesienią czarną kurtkę skórzaną,a wiosną płaszczyk dwurzędowy czarny
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:12   #1213
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ubrania dla metali:]

oto co kupilam ostatnio w lumpie za 8,5. chce coś na nią ponaszywać bo trochu za szara;] tylko mam problem bo nie bylo tego paska, a szlufki widac, kurtka lepiej by z tym wyglądała:\ mysłalam żeby sama zrobić pasek ale szczerze mówiąc nie bardzo mam koncepcję xD. myślałam o czymś żółtym kontrastującym..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4018.jpg (25,7 KB, 89 załadowań)
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:35   #1214
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Ja mam taki płaszcz flauszowy dłuugi i rozkloszowany, ale szczerze powiedziawszy jest ZBYT elegancki i szykowny na codzien (wklejam zdjecie). Jest piekny ale w zatłoczonym i brudnym autobusie wyglda troche karykaturalnie....
Mam 2 skorzane kurtki i kurtke/plaszczyk flauszowy ale nie czarny tylko taki grafitowy, to elegancki kolor ale za malo mhhroczny wiec jaka cos eleganckiego chyba kupie sobie krótki plaszczyk flauszowy dwurzedowy z rozkloszowanymi rekawami (dziekuje za pomysł z rekawami, Pachnąca_trawą ) Tylko gdize taki dostane za rozsądną cene?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz.JPG (27,6 KB, 102 załadowań)
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:46   #1215
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Ubrania dla metali:]

jaki piękny czarny byłby jeszcze piękniejszy...

amisu ja sie rozgladam za skorzana kurtka... ile mniej wiecej kosztują?
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:52   #1216
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
Tylko gdize taki dostane za rozsądną cene?
płaszcz piękny

obawiam się że jedyne wyjście to krawcowa. no i zależy co masz na myśli mówiąc rozsądna cena, ja za materiał na płaszcz+ podszewka+ to co w środku + guziczki zapłaciłam ok 190 zł. no a jeszcze krawcowa, ja miałam to szczęście że ciocia chętnie mi płaszczyk uszyła, więc nawet nie wiem ile to może kosztowac. no ewentualnie lumpeks jakiś dobry.

B_a_b_y, też radzę lumpeks, tam bywa tyle fajnych skór ja niestety za mała jestem i trudno dobrać mi coś w sklepie a w lumpie to już wogle..
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:58   #1217
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Znaczy tak, ten tesk czarny A nie-czarną mam kurtke flauszową.
Lumpeks?? Ja tylko w lumpeksach nie ubieram, myslicie ze skąd mam ten płaszcz?
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:58   #1218
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Ubrania dla metali:]

buuu nie lubie lumpow bo tam zawsze jest duzo babek ktore wyrywaja sobie ubrania xD
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:41   #1219
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Nie no, to jakas skrajnosc Pozatym ja kupuje ubrania na tyle... niszowe, ze nikt mi ich nie wyrywa . Uwielbiam to podniecenie ze znajdzie sie jakis "skarb"
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 15:34   #1220
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Ubrania dla metali:]

Uwielbiam lumpeksy, ale z moim rozmiarem 34 rzadko trafia mi się coś fajnego aczkolwiek czasem się zdarzają genialne ciuchy, więc nie tracę nadziei.
amisu
, płaszcz rzeczywiście cudny!
Ja teraz chodzę albo w zimowej, czarnej kurtce z Reeboka (na szczęście nie przypomina typowych puchowych kurtek ze sportowych firm), albo w starym, kraciastym płaszczyku z Troll'a - jedna z niewielu "nieczarnych" rzeczy, które lubię i noszę.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:57   #1221
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Ubrania dla metali:]

Hej Postanowilam zapytac w tym watku, żeby nie zasmiecac nowymi topicami.
Orientujecie się może gdzie w okolicach Katowic kupię sobie chlebak (dla scislości chodzi im o torbę )? Widziałam co prawda w necie, i to w całkiem niezłych kwotach, ale jednak trzeba doliczyć koszt przesyłki, a chyba lepiej wyniosłoby mnie kupienie na miejscu. Więc...? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc^^
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:44   #1222
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
amisu pozostaje ci jeszcze miliard obrazków z plaszczami GL elegant i dobra krawcowa..

ja np szyłam w tym roku czarny płaszczyk dwurzędowy z kloszowanymi rękawami <jak dzwony> stójką/kołnierzem do wyboru i bardzo szerokim na dole, gdy przewiązuję się paskiem uklada się jak klepsydra. Fajna to rzecz, niestety z moich obserwacji wynika że ze spodniami troche się gryzie, za to do wszelkich sukien spódniczek wygląda świetnie, im mocniej kloszowane tym lepiej
Miałam płaszcz z rozkloszowanymi rękawami i okrutnie mi w nie wiało.
Poległam, choć ładny był.

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
oto co kupilam ostatnio w lumpie za 8,5. chce coś na nią ponaszywać bo trochu za szara;] tylko mam problem bo nie bylo tego paska, a szlufki widac, kurtka lepiej by z tym wyglądała:\ mysłalam żeby sama zrobić pasek ale szczerze mówiąc nie bardzo mam koncepcję xD. myślałam o czymś żółtym kontrastującym..
Bardzo ładne, ale na moje oko - zupełnie nie "metalowe" w stylu.

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
Ja mam taki płaszcz flauszowy dłuugi i rozkloszowany, ale szczerze powiedziawszy jest ZBYT elegancki i szykowny na codzien (wklejam zdjecie). Jest piekny ale w zatłoczonym i brudnym autobusie wyglda troche karykaturalnie....
Mam 2 skorzane kurtki i kurtke/plaszczyk flauszowy ale nie czarny tylko taki grafitowy, to elegancki kolor ale za malo mhhroczny wiec jaka cos eleganckiego chyba kupie sobie krótki plaszczyk flauszowy dwurzedowy z rozkloszowanymi rekawami (dziekuje za pomysł z rekawami,
No więc własnie taki płaszcz mam. Tez czarny.
Noszę go także do glanów i czarnych ciuchów - kiedy poły rozwiewają się na boki czuję się jak Darth Vader.
Nie wiem, czy wygląda "metalowo" ale z pewnością bardzo charakterystycznie.

Cytat:
Napisane przez amisu Pokaż wiadomość
Nie no, to jakas skrajnosc Pozatym ja kupuje ubrania na tyle... niszowe, ze nikt mi ich nie wyrywa . Uwielbiam to podniecenie ze znajdzie sie jakis "skarb"
Przyznaję, że lumpeksów nienawidzę. Nie tylko dlatego, że nie lubię zakupów i chodzenie do sklepu, w którym nie wiem, co znajdę zdaje mi się bezcelowe, ale i z powodu panującego w nich... że użyję eufemizmu - zapachu.
Kumpel, który kiedyś usiłował zmusić mnie do zmiany podejścia do lumpeksów z drugiego mnie po prostu wyniósł.
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Hej Postanowilam zapytac w tym watku, żeby nie zasmiecac nowymi topicami.
Orientujecie się może gdzie w okolicach Katowic kupię sobie chlebak (dla scislości chodzi im o torbę )? Widziałam co prawda w necie, i to w całkiem niezłych kwotach, ale jednak trzeba doliczyć koszt przesyłki, a chyba lepiej wyniosłoby mnie kupienie na miejscu. Więc...? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc^^
Najlepiej w sklepie typu Pentagon, albo w demobilu. Polecam wycieczkę na Młyńską w Katowicach - z tego, co pamiętam są tam co najmniej dwa takie "przybytki militarnych rozkoszy".
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:04   #1223
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Hej Postanowilam zapytac w tym watku, żeby nie zasmiecac nowymi topicami.
Orientujecie się może gdzie w okolicach Katowic kupię sobie chlebak (dla scislości chodzi im o torbę )? Widziałam co prawda w necie, i to w całkiem niezłych kwotach, ale jednak trzeba doliczyć koszt przesyłki, a chyba lepiej wyniosłoby mnie kupienie na miejscu. Więc...? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc^^

poszukaj w sklepach dla harcerzy ;>
ja mam po mamie harcerce, chlebak ma ok 30lat, naszyłam naszywkę i jest super naprawde (;
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:48   #1224
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Miałam płaszcz z rozkloszowanymi rękawami i okrutnie mi w nie wiało.
Poległam, choć ładny był.



Bardzo ładne, ale na moje oko - zupełnie nie "metalowe" w stylu.
zapewne nie metalowe, ale bardzo mi się podoba . bedzie pasowało do reszty :P
teraz tak patrze że zdjęcie i tak nie oddaje uroku, gdyż normalnie wyglądam w tym jak w odzieniu mego tz xD

co do rękawów to masz rację, ale rękawiczki do łokcia albo eskimoski ratują sprawę.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 02:53   #1225
amisu
Raczkowanie
 
Avatar amisu
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Miałam płaszcz z rozkloszowanymi rękawami i okrutnie mi w nie wiało.
Poległam, choć ładny był.
O tym samym pomyslalam... Ale jak sie uprzec to zawsze mozna w środku wszyć ściągacze tak zeby nie bylo widać
amisu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:06   #1226
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Ubrania dla metali:]

Ja w zimę noszę czarną "wojskową" kurtkę.Na jesień czarny szeeroki na dole płaszcz ze stójką i lekko rozkloszowanymi rękawami lub ciemno brązową kurtkę-żakiet-czycośtam.Ewentualnie czarna któtka skóra lub bundezwera khaki,ale to już bardziej na wiosnę.Wszystko,poza bundezwerą znalezione w lumpie;]
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:36   #1227
Glammaniara
Przyczajenie
 
Avatar Glammaniara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ubrania dla metali:]

Wśród Punków czy Metali mówi się że dyskutowanie o wyglądzie to zwykłe pozerstwo - istotnie, dla większości podkultur najważniejsza jest muzyka i poglądy. Glamrockerom i Emo bardziej wypada bo u nich wizerunek też liczy się tak samo jak muzyka. Nie jestem jakimś tam pozerem ale jako baaardzo skromna osoba mogę wkleić swoje zdjęcie .


(nie wiem jak zrobić żeby miniaturka była)
Ot co Jak widać, kurtka ze skóry ekologicznej oczywiście. Czarno-biała bluzka (nie wiem jak się nazywała), przykrótkie spodnie - takie rybaczki, no i trampki, z tym że znowu jest dylemat bo u Punków i Metali trampki powyżej 35zł to już nie trampki tylko szpanerki Do mojego zestawu doszła dzisiaj jeszcze czarno-biała arafatka. Teraz niestety wszystko co sobie wymyślę zabiera moda, a wiadomo - jak już modne to lekko obciach nosić, bo każdy myśli że chcesz zabłysnąć.
Glammaniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:19   #1228
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ubrania dla metali:]

Cytat:
Napisane przez Glammaniara Pokaż wiadomość
Wśród Punków czy Metali mówi się że dyskutowanie o wyglądzie to zwykłe pozerstwo - istotnie, dla większości podkultur najważniejsza jest muzyka i poglądy. Glamrockerom i Emo bardziej wypada bo u nich wizerunek też liczy się tak samo jak muzyka. Nie jestem jakimś tam pozerem ale jako baaardzo skromna osoba mogę wkleić swoje zdjęcie .


(nie wiem jak zrobić żeby miniaturka była)
Ot co Jak widać, kurtka ze skóry ekologicznej oczywiście. Czarno-biała bluzka (nie wiem jak się nazywała), przykrótkie spodnie - takie rybaczki, no i trampki, z tym że znowu jest dylemat bo u Punków i Metali trampki powyżej 35zł to już nie trampki tylko szpanerki Do mojego zestawu doszła dzisiaj jeszcze czarno-biała arafatka. Teraz niestety wszystko co sobie wymyślę zabiera moda, a wiadomo - jak już modne to lekko obciach nosić, bo każdy myśli że chcesz zabłysnąć.
To chyba muszę zacząć chodzić nago (ku uciesze samczej części społeczeństwa )
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:09   #1229
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Ubrania dla metali:]

Nie żebym spamowała, ale a propos mody, zapraszam do nowego wątku na wymianki ;D
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:36   #1230
Glammaniara
Przyczajenie
 
Avatar Glammaniara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Ubrania dla metali:]

No i oczywiście zapomniałam dodać, że koniecznie trzeba mieć psa - o takiego jak ja! Pies dodaje uroku Zabieram go bo lepiej się z nim prezentuję
Nie no żarcik z lekka
Glammaniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.