Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 06:34   #721
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

czekoladka3 wspolczuje odrostow i problemu z kolorem,jak sie chodzi do pracy a trudno samej zafarbowac to moze byc spory problem ,mama z bratowa maja już spore odrosty, ja mam taki melanż rudosci na głowie, ze u mnie w kazdym miejscu w domu czy na dworze mam inny kolor..szaleje z maskami typu Diy .

jak to wszystko wolno idzie
czy u Was tez jest problem z dostaniem produktów firmy khadi?ponoć nie przywożą...a chcialam olejek na porost włosów i nie będzie w paczce...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 09:08   #722
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Mam długie włosy. Nie było opcji mniej. A jedno opakowanie henny mi wystarcza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troche mnie tym zaskoczyłaś bo opakowanie henny nie sa duże, a farby o wiele wieksze opakowania.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 10:02   #723
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
czekoladka3 wspolczuje odrostow i problemu z kolorem,jak sie chodzi do pracy a trudno samej zafarbowac to moze byc spory problem ,mama z bratowa maja już spore odrosty, ja mam taki melanż rudosci na głowie, ze u mnie w kazdym miejscu w domu czy na dworze mam inny kolor..szaleje z maskami typu Diy .



jak to wszystko wolno idzie

czy u Was tez jest problem z dostaniem produktów firmy khadi?ponoć nie przywożą...a chcialam olejek na porost włosów i nie będzie w paczce...
Cóż, pocieszam się tym że w związku z obecną sytuacją część ludzi również chodzi w dosyć nie wyjściowych fryzurach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 14:40   #724
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Troche mnie tym zaskoczyłaś bo opakowanie henny nie sa duże, a farby o wiele wieksze opakowania.
Przeciętna drogeryjna farba do włosów ma (wydaje mi się) 60 ml mleczka utleniającego i 40 ml kremu koloryzującego - razem 100 ml.

Sattva, której używam ma 150 g, plus dodaję do niej sporo wody i odżywki, więc jest jej o wiele więcej. Wychodzi mi taka micha jak na naleśniki.
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 12:41   #725
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny używałyście albo używacie kosmetyki Anwen?Co możecie polecić? Ja się skusiłam na dwie odżywki - nawilżający bez oraz emolientowy irys
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 19:56   #726
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zdenkowałam już Orientanę a dopiero co ją kupiłam na pewno jeszcze kupię bo pachnie obłędnie
Teraz pora na oliwkę babydream. Używałam jej lata temu. Jeden z moich pierwszych włosomaniaczych zakupów
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 06:45   #727
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

agatanaturalnie tak, takim uniwersum jest odżywka nawilżający bez i szampon peelingujący :mint it up(miętowy) lub wake it up (kawowy) reszta już tak srednio bo mam typowe niskopory , mam tez serum na koncowki happy ends . teraz zamowilam rownolegle zielona herbate(odzywka proteinowa), zawsze taram sie mieć w domu coś z kazdjej grupy PEH

Annulka21 hejka to ja wrócilam do olejów khadi i sesa ktorych nie używalam juz więcej niż rok..Orientana tez kusi ale nie chce zamawiac online bo mam sklep firmowy w mieście ( 20km ode mnie ) jak sytuacja sie unormuje to zapewne tam zawitam.na razie korzystam zapasów lub robie wieksze zamowienie online.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 08:33   #728
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że henna zyskała w pewnych kręgach złą sławę z uwagi na mityczny "przesusz" dlatego, że dużo zwolenniczek "naturalnej pielęgnacji" lansuje zasadę, że (dobrze zakwaszone) zioła powinno się dawać na niczym nie oblepione, "wyrypane" włosy, a po spłukaniu henny nie używać szamponu ani odżywek, żeby kolor należycie się utlenił.
Hennuję od lat i rzeczywiście pamiętam, że póki stosowałam się do tych zasad włosy rzeczywiście były przesuszone i sztywne po hennowaniu i źle się rozczesywały.
Dziś od lat nakładam hennę na suche włosy, które dwa dni wcześniej wcześniej były normalnie myte (szampon bez silikonów + emolientowa odżywka + silikonowe serum), dokładnie spłukuję zioła, delikatnie myję szamponem i nakładam bogatą, emolientową odżywkę, a przed suszeniem serum silikonowe (jak zwykle) i nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian w kondycji włosów. Kolor też jest w porządku.

IMHO mityczny przesusz jest wynikiem obdarcia włosów ze wszystkich filmów, które zwykle na nie nakładamy i pozostawienia na nich tępej warstwy z resztek ziół, które na nich zostały, jeśli nie użyjemy szamponu.
No właśnie z tego co kojarzę, to chyba dziewczyny robią tak jak napisałaś.

Mi się bardzo podobają włosy po hennie, szczególnie ten efekt pogrubienia, ale niestety w większości przypadków wychodzą odcienie bardzo ciepłe, szczególnie te jasne, a mi ciepłe odcienie kompletnie nie pasują.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
czekoladka3 wspolczuje odrostow i problemu z kolorem,jak sie chodzi do pracy a trudno samej zafarbowac to moze byc spory problem ,mama z bratowa maja już spore odrosty, ja mam taki melanż rudosci na głowie, ze u mnie w kazdym miejscu w domu czy na dworze mam inny kolor..szaleje z maskami typu Diy .

jak to wszystko wolno idzie
czy u Was tez jest problem z dostaniem produktów firmy khadi?ponoć nie przywożą...a chcialam olejek na porost włosów i nie będzie w paczce...
Tam gdzie zamawiałam wszystko szło sprawnie ale ja akurat nie zamawiałam nic z Khadi.

Ja tam nie przejmuję się już swoim odrostem Odrasta sobie spokojnie, całe szczęscie, że już dość mocno pojaśniał , więc fajnie to wygląda. I też zauważyłam, że ta fryzjerka proobiła mi takie delikatne przejścia , więc nie odznacza mi się to jakoś chamsko

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny używałyście albo używacie kosmetyki Anwen?Co możecie polecić? Ja się skusiłam na dwie odżywki - nawilżający bez oraz emolientowy irys
U mnie numerem jeden od kilku lat jest maska kakao i kiełki pszenicy. Zawsze po tej masce mam GHD, to jest mój taki pewniak , tylko trzeba pamiętać, że nie nadaje się ona do niskoporów, bo obciąża i nie można jej przetrzymywać powyżej 30 minut, bo spuszy włosy.

Nawilżający beż też bardzo lubię. Natomiast emilientowy Irys - u mnie solo się nie sprawdził, ale w metodzie omo jako pierwsze O z dodatkiem żelu hialuronowego, zdziałał cuda. Podobnie jako dodatek do innych masek, też zawsze działał tak, że te włosy były dociążone. Podobnie mam z emolientową różą - solo nie, ale dodatek już tak. Ogólnie fajne typy wybrałaś.

Ja na dniach chcę też sobie zmieszać z inną maską proteinową Orchidęę. Ona jest do wysokoporów, chcę się przekonać ostatecznie czy moje włosy naprawdę tak nie lubią protein, czy po prostu wybierałam nieodpowiedni typ, a myślę, że Anwen chyba wiedziałą co robi stwarzając maskę prteinową do wysokoorów.

A...i zapomniałam dodać, że hitem z Anwen jak dla mnie jest to masełko do końcówek, ale przyznam, że ja wciąż używam tej starej wersji, w tej nowej zmieniono jeden silikon, żeby masełko było lepiej się rozmarowywało, mam tę nową wersję, ale jak wzięłam trochę na długość to mi jakoś dziwnie matowiło włosy.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87793382]Zdenkowałam już Orientanę a dopiero co ją kupiłam na pewno jeszcze kupię bo pachnie obłędnie
Teraz pora na oliwkę babydream. Używałam jej lata temu. Jeden z moich pierwszych włosomaniaczych zakupów [/QUOTE]

No co ty! Serio? To ile razy Ty ja wcierałaś? Ja ostatnie dwa mycia dałam sobie spokój. Orientanę jednak muszę zmywać szamponem z SLSem , bo mi się skóra głowy strasznie rpzetłuszcza. A znowu szampon z slsem masakruje mi skórę głowy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-04-27 o 09:14
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:11   #729
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Przeciętna drogeryjna farba do włosów ma (wydaje mi się) 60 ml mleczka utleniającego i 40 ml kremu koloryzującego - razem 100 ml.

Sattva, której używam ma 150 g, plus dodaję do niej sporo wody i odżywki, więc jest jej o wiele więcej. Wychodzi mi taka micha jak na naleśniki.
Ważne, że henna dla Ciebie jest lepsza
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:42   #730
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja wróciłam w pandemii do wcierania Banfi. Poza tym zażywam Doppelhertz na włosy (tę wersję, która lepiej wypadła w tym rankingu: https://pantabletka.pl/suplementy-na...pinie-ranking/ ) i wróciłam do picia pokrzywy.
Piję raz dziennie dwie torebki na raz, ale bardziej pod kątem paznokci niż włosów (jeszcze gdy byłam nastolatką pokrzywa świetnie działała mi na paznokcie). Niestety, dwa miesiące temu uczuliłam się na hybrydy, po których ściągnięciu zobaczyłam na paznokciach MASAKRĘ. Płytka odchodzi od macierzy, naskórek pod paznokciem stwardniały, dramat. Obcięłam na krótko, wcieram różne specyfiki (szczęściem w nieszczęściu jest tu pandemia, bo nie chodzę do pracy i nikt nie widzi moich dłoni, więc mogę spokojnie pielęgnować i czekać aż odrosną.
No i do-wewnętrzne kuracje pro-paznokciowe włosom też się przysłużą.

Wracając na chwilę do henny - u mnie zaczęła wyglądać bardzo dobrze, kiedy pojawiło się więcej siwych włosów. One są niby trudniejsze do pohennowania, ale jak już złapią dają piękne trójwymiarowe refleksy. Hennowanie ma dla mnie dwa podstawowe plusy: kolor nie płowieje i w końcu udało mi się zapuścić naprawdę długie włosy (przerzucone do przodu sięgają pępka). Na dolnej partii wciąż znajduję jakieś rozdwojenia, ale to włosy, które były farbowane wiele razy, które systematycznie podcinam. Póki farbowałam musiałam chodzić do fryzjera raz na 3 miesiące i podcinać tak 2cm, a od czasu do czasu więcej, ale odkąd stosuję hennę (ze 3-4 lata), wystarczy jak obetnę 3cm raz na pół roku, bo końce po prostu są ładne i równe. Oststnio poszło ze 7cm, bo włosy zrobiły się trochę za długie, ale naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak ich kondycja zmieniła się z powodu henny.
Kiedyś miałam już dwuletni okres hennowania, ale stosowałam "ortodoksyjne metody" - henna na wyrypane włosy, spłukiwanie bez szamponu itd. W efekcie włosy bardzo ściemniały, bo odłożyło się w nich dużo henny po wielu hennowaniach, łamałam je i szarpałam przy rozsczesywaniu, bo były suche itd. Teraz stosuję normalną pielęgnację i hennuję tylko odrost od czasu do czasu. Jestem bardzo zadowolona!
Odkąd przestałam farbować tradycyjnymi farbami zauważyłam też, że zmniejszyła mi się porowatość włosów i ich preferencje - wprawdzie myję wciąż szamponami bez silikonów, ale lekką ręką nakładam emolientowe, silikonowe odżywki, po których włosy wyglądają super. Wcześniej dawało mi to przyklap, a włosy potraktowane sulikonami wyglądały... marnie. Odkąd hennuję ten problem zniknął.
Polecam, 10/10.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 15:00   #731
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No co ty! Serio? To ile razy Ty ja wcierałaś? Ja ostatnie dwa mycia dałam sobie spokój. Orientanę jednak muszę zmywać szamponem z SLSem , bo mi się skóra głowy strasznie rpzetłuszcza. A znowu szampon z slsem masakruje mi skórę głowy.

Tyle ile wyczytałam na blogu, 2-3 razy w tygodniu
Na 2 łyżki Orisentany dodaje się kilka kropel olejku miętowego.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 10:49   #732
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

pseudofeministka zrezygnowalam u jednych i zamowilam u drugich ,ktorzy wszystko maja, juz idzie takze jakis postęp jest ze wogole wyslane.takze bedzie full wypas .a z tego co pamietam to u Anwen byla jakas opcja dla niskoporów tj odzywka emolientowa akacja i nie wiem.. n.bez to dla mnie pewniak ,a to masełko na końce tez mi sluzy choc przelezalo dobre 3 mce zanim zaczelam uzywac.

melanchton ja wcieram aktualnie z medikomedu, tą taka z warkoczem na butelce na zmiane z kroplami zoladkowymi bo poki co tylko to mi zostało.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 12:36   #733
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87795664]Tyle ile wyczytałam na blogu, 2-3 razy w tygodniu
Na 2 łyżki Orisentany dodaje się kilka kropel olejku miętowego.[/QUOTE]

To ja nie wiem, ja stosuję tę Orientanę jakiś czas i mało mi jej ubywa, a wcieram dość sporo, dlatego jestem zaskoczona, że tak szybko ją zdenkowałaś

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
pseudofeministka zrezygnowalam u jednych i zamowilam u drugich ,ktorzy wszystko maja, juz idzie takze jakis postęp jest ze wogole wyslane.takze bedzie full wypas .a z tego co pamietam to u Anwen byla jakas opcja dla niskoporów tj odzywka emolientowa akacja i nie wiem.. n.bez to dla mnie pewniak ,a to masełko na końce tez mi sluzy choc przelezalo dobre 3 mce zanim zaczelam uzywac.

melanchton ja wcieram aktualnie z medikomedu, tą taka z warkoczem na butelce na zmiane z kroplami zoladkowymi bo poki co tylko to mi zostało.
U Anwen chyba chodzi o maskę do niskoporów z tego co wyczytałam. Ale ja nie wiem czy taka maska w przypadku tego typu włosów ma sens. Przecież niskopory dobrze wyglądają z natury i raczej niewiele im potrzeba oprócz omijania obciążenia i ewentualnie nadania puszystości.

Masełko Anwen to udana sprawa, fajnie mi też włosy dociążą na długości, jak przesunę pozostałością na dłoniach. Inne z tym ciężkozmywalnym silikonem zawsze obciążało mi włosy.Moje masełko też już dawno powinno być zużyte, męczę dosłownie końcówkę, ale nie zmieniła się ani konsystencja ani zapach, więc zużywam ;d

Dziewczyny, mam pytanie. Mam kilka masek , które wydelikacają mi włosy, chyba mają za dużo tych olejów nasyconych stąd ten efekt. I żeby trochę zrównoważyć to wszystko , to czy do tych masek mogę dodawać oleje jednonienasycone , które sprawdzają się w przypadku mojego typu włosa.? Chcę je jakoś stuningować, żeby zdenkować, ale też znowu nie chcę się bujać z tymi wydelikaconymi włosami , bo one mnie strasznie wkurzają wtedy i nie moge na to patrzeć, bo każdy odstaje w inną stronę.

Czy może zużyć je w metodzie OM? Zdradzcie jakieś swoje sposoby na zdenkowanie nietrafionych kosmetyków. Bo one zajmują mi miejsce w szafce, a chciałabym się ich zwyczajnie pozbyć. na wymianę to trochę może być ciężko teraz. A z mamą już jakiś czas się nie widziałąm, żeby zużyć to na jej włosach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 13:06   #734
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To ja nie wiem, ja stosuję tę Orientanę jakiś czas i mało mi jej ubywa, a wcieram dość sporo, dlatego jestem zaskoczona, że tak szybko ją zdenkowałaś
Też się zdziwiłam no ale cóż mam co denkować a przynajmniej o jeden kosmetyk mniej
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 06:43   #735
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

pseudofeministka, ale to chodzi Ci o to płynne serum-Happy ends? tak mi sie wydaje ze to moze być ciężkie.Miałam plynne serum z oriflame 3x i bylo spoko ale na arzie nie ma w promocji(hair x) to zamówilam to masełko od Anwen
do niskoporów jest maska glinka^kokos ,mialam probke ale jakos tak..za malo jej ..a wg testu porowatosci wszystko sie zgadza.. no nic , chcac wydac 40zl na maske kupie cos bardziej oplacalnego.(wieksza pojemnosc)
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 09:29   #736
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
pseudofeministka, ale to chodzi Ci o to płynne serum-Happy ends? tak mi sie wydaje ze to moze być ciężkie.Miałam plynne serum z oriflame 3x i bylo spoko ale na arzie nie ma w promocji(hair x) to zamówilam to masełko od Anwen
do niskoporów jest maska glinka^kokos ,mialam probke ale jakos tak..za malo jej ..a wg testu porowatosci wszystko sie zgadza.. no nic , chcac wydac 40zl na maske kupie cos bardziej oplacalnego.(wieksza pojemnosc)
Nie. Chodziło mi o inne sera z dimethicone w składzie. Masełko Anwen nma ten silikon i moje włosy dobrze go tolerują. Natomiast płynne srum Anwen to jak dla mnie za przeproszeniem, ale niewypał , obplepia włosy, strączkuje, nie wiem ile mam go nałożyć. Mi kompletnie nie podszedł.

Podobna ta maska dobrze się sprawdza też i na innyc typach włosów. Ja mam próbkę, ale jakoś boję się nałożyć tego kokosa jako drugie O.

Ja Ci powiem tak - nakupowałam ostatnio sporo kosmetyków do włosów, których wcześniej nie testowałam. Oczywiście trafiły mi się takie, które dobrze mi się sprawdzają i myslę, że będę po nie sięgała. Ale i tak najlepiej sprawdza się u mnie anwe do wysokoporów. Po żadnej innej masce nie mam takich włosów, jak po tej. Więc ja tam jednak wolę wydać te 40 zł i wiedzieć, że produkt jest trafiony niż szukać i narażać się na ryzyko. Jeszcze chcę zamówić jedną maskę do przetestowania, bo ma fajny skład i już mam solidne postanowienie, że będę denkować to co mam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 12:59   #737
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Miałam nic nie kupować ale w rossie wychaczyłam w promocji Garnier Fructis Macadamia Hair Food wygładzający szampon.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 13:41   #738
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Ja Ci powiem tak - nakupowałam ostatnio sporo kosmetyków do włosów, których wcześniej nie testowałam. Oczywiście trafiły mi się takie, które dobrze mi się sprawdzają i myslę, że będę po nie sięgała. Ale i tak najlepiej sprawdza się u mnie anwe do wysokoporów. Po żadnej innej masce nie mam takich włosów, jak po tej. Więc ja tam jednak wolę wydać te 40 zł i wiedzieć, że produkt jest trafiony niż szukać i narażać się na ryzyko. Jeszcze chcę zamówić jedną maskę do przetestowania, bo ma fajny skład i już mam solidne postanowienie, że będę denkować to co mam.
do mnie jutro przyjda oleje (sesa,khadi) i hydrolat z oczaru wirgijskiego ponoc daje sie to pod olej albo mozna stosowac jako tonik do twarzy) i tez juz wszystko mam, w gruncie rzeczy kupilam same sprawdzne rzeczy choc z nowosci w domu mam ta ww. proteinowa zielona herbate szampon kawowy peelingujacy i szampon basiclab (przeciwko wypadaniu)jakos ten od babuszki jest bardzo agresywny, ziolowy, niby fajnie unosi od skory glowy ale jak go splucze to wlosy jak u czarownicy ,musze dac potem dobra odzywke lub maske emolientowa bo bez odzywki nie rozczesze.no i wyjatkowo wzielam cassie z erbe di janas oraz casssia z khadi (przyjdzie z olejami), zobacze czy sie czyms roznia od tej z sattvy

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2020-04-30 o 13:44
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-30, 15:01   #739
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja mogę polecić wcierkę z Sattvy z Amlą.

Kupiłam trzy opakowania i jedno dałam teściowej. Teściu psikał codziennie przez miesiąc i dzwonił do mnie, żebym zamówiła jeszcze kilka butelek
Włosy zaczęły mu odrastac i rosną ciemniejsze (zaczynał mieć problem z siwymi). Teściowa od razu też powiedziała że chce więcej.
Zamówiłam też mojemu tacie bo i cioci, która straciła włosy przez raka. Ja nie mam regularności przy wcieraniu. Ostatnio z włosingu przerzuciłam się na twarzing. Ale jak wcierałam ją kilka miesięcy temu to nadal mam na głowie pełno babyhair i długości ok 4 cm

Właśnie siedzę z Henną ciemny brąz na włosach. Wrzucić wam zdjecia przed i po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-01, 01:31   #740
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

An Angel jak najbardziej wrzuć

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 13:42   #741
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Wcześniej orzech, teraz ciemny brąz.
Napuszone strasznie, bo spałam w warkoczu.

Ale ja nie jestem obiektywna co do koloru moich włosów, bo każda zmiana mi się podoba. Tyle lat wyglądały tak samo, że każda zmiana to dla mnie duża frajda 20200422_133244.jpg20200501_143400.jpg20200430_191304-1.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 15:28   #742
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jakie masz długie włosy jestem pod wrażeniem. Jak długo Ci zajęło osiągnięcie tej długości?
A kolor bardzo ładny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 16:13   #743
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Miałam nic nie kupować ale w rossie wychaczyłam w promocji Garnier Fructis Macadamia Hair Food wygładzający szampon.
Też miałam nic nie kupować ale zamówiłam sobie wczoraj olej Amla do włosów jasnych i krem do włosów Vatika na noc

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Wcześniej orzech, teraz ciemny brąz.
Napuszone strasznie, bo spałam w warkoczu.

Ale ja nie jestem obiektywna co do koloru moich włosów, bo każda zmiana mi się podoba. Tyle lat wyglądały tak samo, że każda zmiana to dla mnie duża frajda
Piękne włosy! ja bym oszalała z taką długością u siebie więc podziwiam u kogoś
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 18:00   #744
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Jakie masz długie włosy jestem pod wrażeniem. Jak długo Ci zajęło osiągnięcie tej długości?
A kolor bardzo ładny

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzięki! Nawet nie zauważyłam kiedy. W 2012 roku miałam włosy do łopatek i wciągnęłam się we włosomaniactwo. Od kilku lat mam włosy do tyłka tylko je regularnie podcinam na jedną długość. Plus jak już tu pisałam ta wcierka z Sattvy ekstremalnie przyspiesza mi porost.

A ja wydałam w Rossmanie ostatnio na promocji ze 150 zł. Kupiłam po dwie odżywki emolientowe, hunektantowe i proteinowe i dwa szampony i mam zapas. Dla mnie to ekonomiczne, bo oszczędzam pieniądze na promocji, plus dzięki temu udało mi się ograniczyć kompulsywne kupowanie produktów do włosów (mimo tego, że mam w domu zapas).

Anulka, ja szału dostawałam w krótkich, zawsze wyłaziły na twarz. Teraz kok, albo warkocz i mam spokój. Więc ja podziwiam dziewczyny, które mają włosy do ramion i te wszystkie, które ukladają włosy po myciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez An Angel
Czas edycji: 2020-05-01 o 18:07
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 18:24   #745
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

An Angel mnie właśnie kuszą te wcierki sattvy, ale niestety nigdy nie byłam regularna we wcieraniu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 18:32   #746
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
An Angel mnie właśnie kuszą te wcierki sattvy, ale niestety nigdy nie byłam regularna we wcieraniu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja tu już chwaliłam, chyba nawet w tym wątku. Teściu poprosił o jeszcze trzy butelki
Naśmiewał się ale jak zobaczył sam i siebie efekty, to przeprosił


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 07:35   #747
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

fajny kolorek oraz długość
dawno nie byłam w Rossmanie :P a długość masz konkretną to i odzywki /maski szybko schodzą..piękne włosiska

czekoladka3 mnie właśnie wcierki sattvy zmotywowaly do regualrnego wcierania..w końcu doszla do mnie ta z anyżem i lukrecją,cud miód,tak jak nigdy nie lubiłam anyżu to teraz pokochałam...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 09:16   #748
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zachwalacie te wcierki Sattva to przy najbliższych zakupach kosmetycznych się na jakąś skuszę. Można gdzieś je stacjonarnie dostać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 16:07   #749
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Wcześniej orzech, teraz ciemny brąz.
Napuszone strasznie, bo spałam w warkoczu.

Ale ja nie jestem obiektywna co do koloru moich włosów, bo każda zmiana mi się podoba. Tyle lat wyglądały tak samo, że każda zmiana to dla mnie duża frajda Załącznik 7714805Załącznik 7714807Załącznik 7714808

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne włosy choc nie wiem czy bym dała redę wytrzymać z taką długością włosów, nie te lata kolor tez ładnie wyszedł.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 19:34   #750
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Wcześniej orzech, teraz ciemny brąz.
Napuszone strasznie, bo spałam w warkoczu.

Ale ja nie jestem obiektywna co do koloru moich włosów, bo każda zmiana mi się podoba. Tyle lat wyglądały tak samo, że każda zmiana to dla mnie duża frajda Załącznik 7714805Załącznik 7714807Załącznik 7714808

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel, piękny kolor.
Ja jutro robię kolorek. Schodzę z czystej henny na mieszanki z indygo, będę znów miała brąz na glowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.