Dobrego złe początki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-12, 13:58   #61
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Wiem, że sama popełniłam kilka błędów, nie jestem oczywiście tutaj bez winy. Jestem mocno staroświecka to prawda i trochę przyzwyczajona, że na początku reklacji mimo wszystko warto żeby to facet bardziej zabiegał i żeby on czuł że chce kobiety i związku.
No i wyszło szydło z worka. Moim zdaniem cały problem tkwi w fakcie, że Twoje oczekiwania nie są dostosowane do rzeczywistości:
- chcesz żeby w zasadzie od pierwszego spotkania facet zabiegał o Ciebie niczym w komedii romantycznej
- chcesz, żeby to on inicjował kontakt
- chcesz, żeby zawsze miał czas, nigdy nie był zmęczony, nigdy nie był w pracy
- czujesz się krzywdzona tym, że on ma wolny dzień i śmie się nie odzywać

Z takim podejściem nie zajdziesz zbyt daleko ani z tym ani z innym facetem. To nie podstawówka. Ludzie mają życie poza miłością i nie mogę cały dzień zajmować się wzdychaniem do drugiej osoby i rozpamiętywaniem, jak wspaniałą kobietę poznali. Moim zdaniem powinnaś wyjść z tej bańki oczekiwań i scenariuszy tego "co robi facet, któremu zależy", przestać nad nim sapać i dusić go i podejść do sprawy normalnie: spotykajcie się, kiedy oboje macie czas (jeśli on może wykroić tylko dwie godziny co parę dni to ciesz się z tych dwóch godzin, a nie narzekaj, że jakby kochał prawdziwie to już byście byli zrośnięci biodrem), poznawajcie się, rozmawiajcie i niech rzeczy biegną normalnie. Nie rozumiem zupełnie po co te naciski i fochy. Chłop się z Tobą spotyka, więc znaczy że chce się z Tobą spotykać, tak czy nie?
Więc nie dorabiaj sobie filozofii, że tak naprawdę nie chce. czas wrzucić na luz. I skończyć z byciem "staroświecką". Mamy 21 wiek, jedyne osoby, które chcą staroświeckich panien to jacyś pogrzani konserwatyści. Normalni, dorośli, dojrzali ludzie chcą partnerstwa, wsparcia, równości w związku. Inni są po prostu toksyczni. I, tak, Ty też jesteś teraz dla tego facet atoksyczna.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:12   #62
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dobrego złe początki?

Ale ona tylko gada o tym jaka jest staroświecka. W rzeczywistości jest tak staroświecka, że idzie bez zobowiązań do łóżka z dopiero co poznanym facetem
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:29   #63
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość

Teraz jak się widujemy to naprawdę daje mi odczuć, że jest zainteresowany. Dba o mój komfort i samopoczucie, słucha mnie, żartujemy dużo. Jest naprawdę miło, dużo czulosci. Gdyby nie ten początek to szła bym w to w ciemno.
Spotkania są super ale pomiędzy kontakt jest sporadyczny.

Identyczne odczucia miałam spotykając się z facetem wyłącznie na seks.
I na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że powyższe wcale nie świadczy o uczuciowym zaangażowaniu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:33   #64
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Identyczne odczucia miałam spotykając się z facetem wyłącznie na seks.
I na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że powyższe wcale nie świadczy o uczuciowym zaangażowaniu.
Dokładnie. Też tak miałam z facetem, któremu chodziło tylko o seks. Super rozmowy na spotkaniu, czułość, przytulaski, wysluchiwanie mnie. To naprawdę nie musi nic znaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:33   #65
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
czas wrzucić na luz. I skończyć z byciem "staroświecką". Mamy 21 wiek, jedyne osoby, które chcą staroświeckich panien to jacyś pogrzani konserwatyści. Normalni, dorośli, dojrzali ludzie chcą partnerstwa, wsparcia, równości w związku. Inni są po prostu toksyczni. I, tak, Ty też jesteś teraz dla tego facet atoksyczna.
No sorry, ale to tak nie działa. Nie wszyscy konserwatyści są pogrzani i wielu z nich tworzy zdrowe związki. Najważniejsze jest dopasowanie poglądów. No i jeśli dziewczyna nie czuje się komfortowo w "nowoczesnych" relacjach bez zobowiązań to moim zdaniem najdurniejszą rzeczą, jaką może zrobić jest dopasowanie się, bo XXI wiek coś tam. A ten facet z wątku dla mnie wydaje się do odstrzału, bo na początku za dużo mącił i to nie ma akurat żadnego związku z nierealistycznymi oczekiwaniami albo byciem bluszczem. Jeśli dla niego chodzenie do łóżka z różnymi laskami jest ok, a dla niej nie, to jej święte prawo, by nie chcieć takiego układu i czuć się niekomfortowo. Nawet jeśli teraz mu się chwilowo odwidziało.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 18:51   #66
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dobrego złe początki?

Blad 1: poszlas szybko do lozka, mimo ze na kilometr widac, ze laczysz seks z emocjami.

Blad 2: Ty myslalas, ze skoro oboje szukacie zwiazku i poszliscie do lozka, to bedziecie na wylacznosc. Nastepnym razem zanim sprawy zajda dla Ciebie za daleko konkretnie ustal z facetem co jest miedzy wami. W tym wypadku on nic zlego nie zrobil, to bylo wasze drugie spotkanie, nikt nikomu niczego nie obiecywal.

Blad 3: facet juz Ci nagadal jaki to on jest niezalezny, ze on ma co do kobiet wysokie wymagania***, jak to ma zle doswiadczenia z kobietami, bo ex go kontrolowala, suszyla glowe o za malo czasu, rzekome zdrady itd, a Ty dalej piszesz, ze facet jest jak ksiaze z bajki. Jezeli jestes emocjonalna i raczej staroswiecka w tej sferze, to to nie jest facet dla Ciebie. Na dzien dobry pokazuje Ci, ze bedziesz dodatkiem w jego zyciu jak to on bedzie mial czas - i raczej nie bedziesz mogla nawet nic powiedziec, bo albo a) od razu pojdzie do innej, bardziej "niezaleznej"/mniej wymagajacej, albo b) bedziesz kolejna jeczaca i meczaca dziewczyna w jego zyciu.

**Czyli: najlepiej, jezeli Ty nie bedziesz miala w stosunku do niego zadnych oczekiwan i niczego nie bedziesz wymagala. Cokolwiek sie dzieje - nie marudz, bo on sie zwinie. Juz Ci wyraznie zakomunikowal, ze z wczesniejszych zwiazkow wychodzil, bo dziewczyny go "ograniczaly".

Blad 4: ledwo faceta znasz, a a) idziesz z nim do lozka, b) oczekujesz nie wiadomo jakiego zainteresowania, tlumaczenia sie itd (ja mam konserwatywne podejscie do randkowania, ale w zyciu nie wpadlabym na to, zeby na samiutkim poczatku patrzec ile chlopak siedzi online i rozkminiac dlaczego sie nie odzywa), c) przestawiasz swoje plany dla kolesia, dla ktorego nie jestes nikim waznym, po co? On Cie wciska gdzies tam od niechcenia na godzine jakbys byla dostawa z supermarketu, a Ty zmieniasz caly plan dnia dla niego..?

Ogolnie uwazam, ze sie nie dogadacie i nie wiem, co Cie tak w nim ujelo. Wasze podejscie do relacji calkowicie sie rozjezdza - Ty myslisz romantycznie, chcesz oddania, zaangazowania, bycia priorytetem. On w mojej opinii traktuje kobiete jako dodatek, jak nie ta, to inna - zaczniesz miec wymagania, bedziesz chciala zeby poswiecal Ci wiecej uwagi, a obstawiam, ze tydzien i koles sie ulotni. I za trzy dni bedzie sie bujal z inna. Ani Twoje, ani jego podejscie w mojej opinii nie jest zle, ale taki clash of attitudes w zwiazku to przepis na katastrofe.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:24   #67
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Dobrego złe początki?

Moim zdaniem fakt, że on nie chce utrzymywać kontaktu między spotkaniami, i wręcz irytuje go jak piszesz i dzwonisz, świadczy o tym, że on ma cię w dupie. Jak już wspomniano wyżej - masz być dodatkiem do jego życia, i masz się dostosować i znać swoje miejsce, bo to 'pan niezależny'. Widać, że ty oczekujesz czegoś innego, więc lepiej daj sobie spokój.
To , że od początku ci ściemniał, że ma uraz po poprzedniej kontrolującej dziewczynie, a tak naprawdę umawiał się po kryjomu z innymi laskami (a przecież mógł ci powiedzieć, że randkuje też z innymi) też go stawia w złym świetle.

W ogóle chyba musi być bardzo przystojny skoro na siłę chcesz sobie wmówić, że może nie jest tak źle, skoro wg tego co opisujesz, czujesz się bardzo niekomfortowo w tej relacji, ale za wszelką cenę chcesz brnąc dalej.
On się nie zmieni - jest jaki widzisz, i ten typ faceta ci nie odpowiada.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 12:08   #68
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dobrego złe początki?

Gołym okiem widać, ze ten układ to lipa. Jesteś do seksu, zaspokajania doraźnej potrzeby bliskości. Inaczej między spotkaniami też czułabyś jego atencję zamiast zniecierpliwienia.
Rzuć go zanim skończysz ze złamanym sercem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 12:35   #69
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dobrego złe początki?

Też mi to na seks układ wygląda. I to nawet nie jakiś super milusi skoro irytujesz go pomiędzy spotkaniami.

Ten tekst, że chciał Cię rzucić, bo zobaczył, że Ty dobra kobieta jesteś. No, no...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 13:20   #70
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Dobrego złe początki?

No właśnie, jeśli odczytuję to dobrze, to facet jest miły i czuły tylko jak chce seksu, a w pozostałe dni masz mu dupy nie zawracać.
Możliwie, że wygrałaś ten casting, bo jako jedyna z kandydatek byłaś od początku chętna na seks



Cytat:
Spotkania są super ale pomiędzy kontakt jest sporadyczny.
Po prostu seks bez zobowiązań. W dodatku typ mydli ci oczy, bo widzi , że jesteś typem dziewczyny, które nie poszłaby na sens-układ, więc macha przed nosem marchewką, że może się kiedyś zdecyduje na związek.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 14:52   #71
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

Widzę, że są podzielone zdania. Jedna z Was twierdzą, że mam za duże oczekiwania w stosunku do niego, że wymagam non stop kontaktu i że to po mojej stronie leży problem. Niektóre mają zdanie, że to facet sobie leci w kulki i najmniejszym wysiłkiem chce pobzykać.
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 14:54   #72
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Widzę, że są podzielone zdania. Jedna z Was twierdzą, że mam za duże oczekiwania w stosunku do niego, że wymagam non stop kontaktu i że to po mojej stronie leży problem. Niektóre mają zdanie, że to facet sobie leci w kulki i najmniejszym wysiłkiem chce pobzykać.

Problem leży po dwóch stronach. Ty za bardzo się spinasz i anagazujesz w relację z facetem, który z kolei dobrze nie rokuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 16:24   #73
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Dobrego złe początki?

Co postanowilas?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 19:20   #74
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

Właściwie to decyzję zdążył podjąć pierwszy. Rozmawialiśmy wczoraj przez telefon i powiedział, że ma świadomość tego, że na początku zachował się nie fair i że sam nie czuł by się na moim miejscu komfortowo, gdyby wiedział że ja bym się spotykała z kimś innym na początku. Mówił, że nie dziwi się mi, że mam wątpliwości czy będzie w stosunku do mnie wporzadku. Przyznał, że flirtował na raz z kilkoma dziewczynami, że ma inne podejscie do flirtu i seksu niż ja. Powiedział, że on ma wątpliwości, że przy nim nie będę się czuła pewnie i bezpiecznie, że nie chce żebym się męczyła. No i że to koniec. Życzył powodzenia
Potem po kilku godzinach napisał, że o mnie myśli i że przykro mu że nie wyszło, jest zły na siebie że tak się stało bo bardzo mnie polubił i przykro mu że ja nie chcę z nim być ?

Edytowane przez jaksliwkawkompot
Czas edycji: 2020-12-13 o 19:22
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 19:32   #75
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Właściwie to decyzję zdążył podjąć pierwszy. Rozmawialiśmy wczoraj przez telefon i powiedział, że ma świadomość tego, że na początku zachował się nie fair i że sam nie czuł by się na moim miejscu komfortowo, gdyby wiedział że ja bym się spotykała z kimś innym na początku. Mówił, że nie dziwi się mi, że mam wątpliwości czy będzie w stosunku do mnie wporzadku. Przyznał, że flirtował na raz z kilkoma dziewczynami, że ma inne podejscie do flirtu i seksu niż ja. Powiedział, że on ma wątpliwości, że przy nim nie będę się czuła pewnie i bezpiecznie, że nie chce żebym się męczyła. No i że to koniec. Życzył powodzenia
Potem po kilku godzinach napisał, że o mnie myśli i że przykro mu że nie wyszło, jest zły na siebie że tak się stało bo bardzo mnie polubił i przykro mu że ja nie chcę z nim być ?
Gość jest niestabilny emocjonalnie. Mówiłam - miota się i sam nie wie czego chce. Nie warto o nim myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 19:59   #76
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Gość jest niestabilny emocjonalnie. Mówiłam - miota się i sam nie wie czego chce. Nie warto o nim myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jak mówisz. Widać, że mnie polubił to czułam i wiem że mówił to szczerze, ale chyba nie zrobiłam na nim aż takiego wrażenia, żeby chciał w to wejść na 100 procent i zrezygnwać z umawiania się z innymi. Chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko.
Związek mu się kojarzy z ograniczeniami, z rezygnacja z innych przyjemnych rzeczy. Przyznał, że długo był sam i że się przyzwyczaił do niezależności. Apropo tych jego związków 2/3 miesięcznych powiedział, że kiedyś przeczytał to w jakiejś książce, że fascynacja kobietą trwa mniej więcej tyle i po takim czasie można stwierdzić czy chce się z tą osobą związać czy nie. Widać że wziął to mocno do siebie
Tinder i dzisiajsze czasy dają dużo możliwości, szybki seks, miłe powierzchowne relacje, nie ma pasuje mi coś to nic się nie dzieje ,bo za rogiem czeka ktoś inny, nowy i lepszy. Z jednej strony to dobrze, bo wydaje mi się że ludzie nie tkwią już tak często jak jak kiedyś w kiepskich związkach i relacjach. Mam tylko wrażenie, że trochę się w tym wszystkim gubimy.
Jest szansa że w końcu by się zdecydował na związek ze mna, gdybym tak jak niektóre radziłyście siedziala cicho i czekała, dała Panu sobie przemyśleć czy woli bzykać czy stały związek ze mną. Mówił, że ,,rozwaliłem mu system", że dawno nie czuł się tak dobrze przy kobiecie, ale szczerze mówiac ja nie chcę czekać i się angażować przez 2/3 miesiące i żyć niepewności, czekać czy mnie rzuci.
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:00   #77
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Właściwie to decyzję zdążył podjąć pierwszy. Rozmawialiśmy wczoraj przez telefon i powiedział, że ma świadomość tego, że na początku zachował się nie fair i że sam nie czuł by się na moim miejscu komfortowo, gdyby wiedział że ja bym się spotykała z kimś innym na początku. Mówił, że nie dziwi się mi, że mam wątpliwości czy będzie w stosunku do mnie wporzadku. Przyznał, że flirtował na raz z kilkoma dziewczynami, że ma inne podejscie do flirtu i seksu niż ja. Powiedział, że on ma wątpliwości, że przy nim nie będę się czuła pewnie i bezpiecznie, że nie chce żebym się męczyła. No i że to koniec. Życzył powodzenia
Potem po kilku godzinach napisał, że o mnie myśli i że przykro mu że nie wyszło, jest zły na siebie że tak się stało bo bardzo mnie polubił i przykro mu że ja nie chcę z nim być ?
nie chce z Toba byc, ale nieprzyjemnie byloby mu wziac odpowiedzialnosc za decyzje, wiec probuje zrzucic odpowiedzialnosc na Ciebie i pobyc sie poczucia winy i dyskomfortu. Nie ludz sie, ze gdybys byla inna on moze wszedlby w zwiazek. To kolejny sposob zeby pozbyc sie odpowiedzailnosci

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2020-12-13 o 20:02
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:05   #78
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Właściwie to decyzję zdążył podjąć pierwszy. Rozmawialiśmy wczoraj przez telefon i powiedział, że ma świadomość tego, że na początku zachował się nie fair i że sam nie czuł by się na moim miejscu komfortowo, gdyby wiedział że ja bym się spotykała z kimś innym na początku. Mówił, że nie dziwi się mi, że mam wątpliwości czy będzie w stosunku do mnie wporzadku. Przyznał, że flirtował na raz z kilkoma dziewczynami, że ma inne podejscie do flirtu i seksu niż ja. Powiedział, że on ma wątpliwości, że przy nim nie będę się czuła pewnie i bezpiecznie, że nie chce żebym się męczyła. No i że to koniec. Życzył powodzenia
Potem po kilku godzinach napisał, że o mnie myśli i że przykro mu że nie wyszło, jest zły na siebie że tak się stało bo bardzo mnie polubił i przykro mu że ja nie chcę z nim być ?
Kochana, słuchaj uważnie tego, co mówi. Wyłożył się jak na tacy i cokolwiek powie lub zrobi w przyszłości, Ty już wiesz, że to typowy zdradzacz i ktoś, od kogo trzeba uciekać. Facet się nie nadaje do związku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:10   #79
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88358273]Kochana, słuchaj uważnie tego, co mówi. Wyłożył się jak na tacy i cokolwiek powie lub zrobi w przyszłości, Ty już wiesz, że to typowy zdradzacz i ktoś, od kogo trzeba uciekać. Facet się nie nadaje do związku.[/QUOTE]

Ciekawa jestem czy taki typ się kiedyś ustatkuje. Czy jeśli spotka na swojej drodze odpowiednią, wystarczającą partnerkę to czy będzie w stanie zrezygnować z flirtów i seksu z innymi.
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 20:22   #80
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Dobrego złe początki?

Beznadziejny facet. Ciesz się że to wyszło tak szybko. Polecam zablokować. Zaraz święta to mu się zbierze na czułości
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:29   #81
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

Na początku roku tak jak Wam pisałam facet spotykał się ze mną 3 miesiące i jednocześnie z inną. Teraz ten koleś...
Moja samoocena i samopoczucie teraz to dramat. To był dla mnie ciężki rok, dużo zman i stresu. Dziewczyny jak się szybko z tego pozbierać? Jak sobie to przetłumaczyć, żeby tak nie było mi ciężko?
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 21:25   #82
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Na początku roku tak jak Wam pisałam facet spotykał się ze mną 3 miesiące i jednocześnie z inną. Teraz ten koleś...
Moja samoocena i samopoczucie teraz to dramat. To był dla mnie ciężki rok, dużo zman i stresu. Dziewczyny jak się szybko z tego pozbierać? Jak sobie to przetłumaczyć, żeby tak nie było mi ciężko?
Odetnij się od niego, bo wiadomo - są emocje i jego słowa i czyny są wyrocznią. Nie dokładaj sobie. Ucięcie kontaktu w 100% poboli, ale chwilę, a takie ciągnięcie dramatu to dramat, ktory i tak trzeba bedzie skonczyc.

Nie szukaj winy w sobie. Słowa i czyny innych ludzi cię nie definiują. ba! Twoje myśli to tylko postrzeganie rzeczywistości, a nie rzeczywistość.

Odpocznij, odetchnij. Wygadaj się przyjaciółce, zapodaj sobie kiczowaty świąteczny film, poczytaj w ciszy, bez telefonu, przy świeczce o fajnym zapachu. Może przelej uczucia na papier?

„Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać. Bez egoizmu, ale bardzo starannie dbać o siebie."
Wiktor Osiatyński
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 14:19   #83
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Dobrego złe początki?

Czyli on bardzo dobrze wiedział, że pewnych rzeczy się nie robi!

Jednak warto mieć w sobie staroświecką, tradycyjną godność i słuchać jedynej istoty, która szczerze jest za nami: intuicji. Nigdy nie kłamie, zawsze chce dla nas jak najlepiej, to prawdziwa przyjaciółka.
Najlepsze jest to, że nigdy się nie obrazi i nadal możemy na nią liczyć w przyszłości.
To, że mamy XXI wiek, nie znaczy, że trzeba zgadzać się na byle co w swoim życiu. Byle czego jest dużo, ale nadal warto szukać lepszego. A ten typ, jakim jest ów facet, to w późniejszym zyciu dzidzia piernik. Zatrzymany w rozwoju na poziomie nastolatka, nie potrafiący podejmować kolejnych życiowych etapów. Najgorsze, jeżeli ma miłą aparycję. Kobiety jak ćmy lgną a potem szok, że jednak on nie kocha, tylko używa.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 17:02   #84
jaksliwkawkompot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Czyli on bardzo dobrze wiedział, że pewnych rzeczy się nie robi!

Jednak warto mieć w sobie staroświecką, tradycyjną godność i słuchać jedynej istoty, która szczerze jest za nami: intuicji. Nigdy nie kłamie, zawsze chce dla nas jak najlepiej, to prawdziwa przyjaciółka.
Najlepsze jest to, że nigdy się nie obrazi i nadal możemy na nią liczyć w przyszłości.
To, że mamy XXI wiek, nie znaczy, że trzeba zgadzać się na byle co w swoim życiu. Byle czego jest dużo, ale nadal warto szukać lepszego. A ten typ, jakim jest ów facet, to w późniejszym zyciu dzidzia piernik. Zatrzymany w rozwoju na poziomie nastolatka, nie potrafiący podejmować kolejnych życiowych etapów. Najgorsze, jeżeli ma miłą aparycję. Kobiety jak ćmy lgną a potem szok, że jednak on nie kocha, tylko używa.
Wiedział doskonałe. Jak później zebrałam sie do rozmowy z nim, powiedziałam że spotykamy się regularnie i regularnie ze sobą sypiamy i chciałbym wiedzieć na czym stoję, czy spotykamy się na wyłączność. Sama miałam w ostatnim czasie kilka razy propozycję randki, on o tym się dowiedział. I oczywiście dał mi odczuć wyraźnie że nie chce się ze mną nikim dzielić. Jak kończył znajomość to powiedział trochę z zazdrością że teraz będę mogła sobie randkować z kimś innym.
Sam poszukiwał atencji innych kobiet...
jaksliwkawkompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 18:01   #85
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dobrego złe początki?

Cytat:
Napisane przez jaksliwkawkompot Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy taki typ się kiedyś ustatkuje. Czy jeśli spotka na swojej drodze odpowiednią, wystarczającą partnerkę to czy będzie w stanie zrezygnować z flirtów i seksu z innymi.
Generalnie ludzie mogą się zmienić, na pewno. Ale ja myślę, że jak jesteśmy dziewczyną, która - jak Autorka - spotyka na swojej drodze takiego faceta, trzeba uciekać i się nie zastanawiać. To tak jak spotkać na swojej drodze alkoholika czy narkomana. Jasne, że możemy uwierzyć, że jesteśmy tą jedną na milion i uratujemy faceta, który właśnie dla nas się zmieni... tylko... szkoda na to naszego pięknego życia, sił i energii. Nie warto. Autorka jest taką fajną, szczerą, otwartą dziewczyną, że spotka super faceta. A ten cwaniak niech szuka dalej... powodzenia
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 19:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.