pare pytanek do stylistek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 14:29   #1
suzi110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Question

pare pytanek do stylistek


Witam serdecznie "tipsiarki" mam pare pytań
1 czy zele activ sa dobre co mozecie o nich powiedziec?
2 czy na zel jednofazowy moge kłasc faze koncową?
3 jakie tipsy do frencha naturalne czy przezroczyste?
4 znacie jakis duuuuuzy sklep-hurtownie ze sprzetem do maniciuru chodzi mi o frazierki zele pedzle parafiniarki,lampy,odzywk i doprostu wszysko do dłoni i paznokci.
bardzo prosze o odp.
suzi110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:09   #2
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: pare pytanek do stylistek

1: Poszukaj w wyszukiwarce
2: A sprawdzałaś w wyszukiwarce?
3: Wyszukiwarka, wyszukiwarka, wyszukiwarka.
4: Było dużo takich wątków. Użyj wyszukiwarki.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:37   #3
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: pare pytanek do stylistek

a propo tego wątku ma pytanie do moderatora, tak z ciekawości..:

czy po zamknięciu tego wątku po jakim czasie będzie on usunięty i czy wogóle będzie usunięty z forum??

Jest jakiś okres ważności wątku??
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:58   #4
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: pare pytanek do stylistek

Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:20   #5
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!

Bardzo dobry pomysl !
Trzeba cos z tym zrobic.
Moderatorzy! czekamy
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:25   #6
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
a propo tego wątku ma pytanie do moderatora, tak z ciekawości..:

czy po zamknięciu tego wątku po jakim czasie będzie on usunięty i czy wogóle będzie usunięty z forum??

Jest jakiś okres ważności wątku??

Nie, raczej będzie zalegał na forum już na zawsze

Autorkę proszę o poszukanie odpowiedzi w istniejących już wątkach http://www.wizaz.pl/forum/search.php
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:01   #7
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!
jestem za, pisałam już o tym wcześniej
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 17:31   #8
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!

Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:40   #9
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!
Absolutnie się nie zgadzam z Tobą.
Dlaczego osoby, które właśnie założyły sobie konto na wizażu miałyby mieć ograniczone prawa? A może ktoś założył konto WŁAŚNIE PO TO, żeby o coś zapytać? Czy uważasz, że po napisaniu 50 - 100 postów ktoś staje sie mądrzejszy i nie będzie zakładał "głupich wątków"? Jak ktoś nie ma wyobraźni i nie korzysta z wyszukiwarki to będzie pisał 50-100 postów o niczym tylko po to, zeby móc założyć wątek pt. czy można się nauczyć zakładać tipsy bez kursu....
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:18   #10
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: pare pytanek do stylistek

Verdina popieram.

Wizaz to nie same pazurki...
Na intymnych co druga zakłada nowe konto żeby o coś zapytać, bo ze "starego" się wstydzą.

Może raczej ostrzeżenia?
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:33   #11
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze raz podniosła to co pisała jedna z dziewczyn przy okazji "podobnego" wątku - a może by tak ograniczyć/uniemożliwić zakładania nowych wątków przez osoby poniżej 50 - 100 postów??
Może nie byłoby codziennie takich nowych bubli, jak ten?!
Cudowny pomysł!!
Osoba nowa przynajmniej wysili się by przejrzeć istniejące już wątki.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 18:37   #12
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: pare pytanek do stylistek

albo napisze 50-100 durnych postwo by moc zalozyc swoj watek .....
zaden sposob nie jest dobry.
najlepiej poprostu nie odpowiadac.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:37   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pare pytanek do stylistek

A ja na twoim miejscu za frazierkę się nie brała bo sobie krzywdę zrobisz
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:52   #14
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Cudowny pomysł!!
Osoba nowa przynajmniej wysili się by przejrzeć istniejące już wątki.
Tak, a ja np. mam napisane dopiero 4 posty [chociaż konto od długiego czasu] i co? Pytałam o firmę "Sandy Nails", bo w wyszukiwarce znalazłam tylko tandetną pseudoreklamę ze zbanowanych kont.. I w tym momencie nie mam tych 50 postów, a chciałam o coś ważnego dla mnie zapytać, zasięgnąć Waszej rady Wizażanki!
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:54   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pare pytanek do stylistek

A widzisz Madziu!
Różnica jest kolosalna jeśli pytasz o opinię o żelach o których jest mało na forum,
a co innego jak 1 post wygląda tak jak ten u samej góry wątku.
I jeszcze przywitanie: TIPSIARKI
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:56   #16
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Tak, a ja np. mam napisane dopiero 4 posty [chociaż konto od długiego czasu] i co? Pytałam o firmę "Sandy Nails", bo w wyszukiwarce znalazłam tylko tandetną pseudoreklamę ze zbanowanych kont.. I w tym momencie nie mam tych 50 postów, a chciałam o coś ważnego dla mnie zapytać, zasięgnąć Waszej rady Wizażanki!

to zawsze można sie podczepić do wątku "żele- wątek zbiorczy" lub coś podobnego a to już wymaga użycia wyszukiwarki i myślę, że połowa dziewczyn znalazłaby przy tym to czego szuka nawet przez przypadek
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:58   #17
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Absolutnie się nie zgadzam z Tobą.
Dlaczego osoby, które właśnie założyły sobie konto na wizażu miałyby mieć ograniczone prawa? A może ktoś założył konto WŁAŚNIE PO TO, żeby o coś zapytać? Czy uważasz, że po napisaniu 50 - 100 postów ktoś staje sie mądrzejszy i nie będzie zakładał "głupich wątków"? Jak ktoś nie ma wyobraźni i nie korzysta z wyszukiwarki to będzie pisał 50-100 postów o niczym tylko po to, zeby móc założyć wątek pt. czy można się nauczyć zakładać tipsy bez kursu....

Tyle, że na większość pytań są już odpowiedzi na wizażu. A jak nie ma konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie to są już wątki w których dane pytanie można postawić.
Z moich obserwacji, w większości przypadków te nowe "głupie" wątki dotyczą pytań w stylu: dlaczego żel się nie trzyma, czym smarować skórki, co jest niezbędne do założenia tipsów, itp....
Mi chodzi o ograniczenia dot. zakładania wątków, a nie wpisów. Rozumiem, że jakaś dziewczyna może się obudzić i zobaczy np. dziury w swoich paznokciach, więc będzie leciała na wizaż, założy sobie konto i...
...w ciągu 5 sek. walnie nowy wątek pt. "Ratunku dziury w paznokciu"
albo
...(mając zablokowaną możliwość dodawania nowych wątków), po 5 min. szukania znajdzie mnóstwo wątków dot. chorób, lub przeczyta ten trudno dostępny i niezauważalny wątek pt. Koniecznie przeczytaj..., gdzie znajdzie linka do wszystkich informacji.

Uważam, że po napisaniu 50-100 postów dana osoba stanie się jak najbardziej mądrzejsza
Bo będzie musiała trochę czasu poświęcić na napisanie tych postów, a przy tym poczyta trochę postów już istniejących i zorientuje się jak działa to forum, o ile w tym czasie nie znajdzie odpowiedzi na szukane pytania. Trzeba mieć też trochę wiary w ludzi

Ja osobiście, odkąd jestem na wizażu założyłam tylko 1 wątek - moją galerię. Ale jak pierwszy raz pojawiłam się tu, to miałam stosy pytań. I na większość znalazłam odpowiedź. Jak nie było bezpośredniej odpowiedzi, to był już wątek z tej materii i pisałam pytania w istniejących już wątkach. Sama pamiętam, jaka byłam zdziwiona gdy ile informacji tu już jest!!

A takie wątki, jak ten zaśmiecają to forum totalnie. Przez to znalezienie szukanej informacji trwa dłużej, bo wyszukiwarka wyrzuca więcej wątków do przejrzenia

pzdr


[quote=Madzzzia92] Tak,a ja np. mam napisane dopiero 4 posty [chociaż konto od długiego czasu] i co? Pytałam o firmę "Sandy Nails", bo w wyszukiwarce znalazłam tylko tandetną pseudoreklamę ze zbanowanch kont.. I w tym momencie nie mam tych 50 postów, a chciałam o coś ważnego dla mnie zapytać, zasięgnąć Waszej rady Wizażanki! [/quote]

zgodzę się z Tholie, że mogłaś w wątku zbiorczym o żelach zadać to pytanie. Albo w wątku pt."Jaki żel wybrać" który już chyba jakiś czas jest na topie strony, co świadczy o tym, że dużo osób na niego odpowiada.
Nie wydaje mi się, że każda firma sprzedająca żele czy akryle musi mieć własny wątek po to chyba został stworzony wątek "jaki żel wybrać" !!!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:23
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:19   #18
klips
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Tyle, że na większość pytań są już odpowiedzi na wizażu. A jak nie ma konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie to są już wątki w których dane pytanie można postawić.
Z moich obserwacji, w większości przypadków te nowe "głupie" wątki dotyczą pytań w stylu: dlaczego żel się nie trzyma, czym smarować skórki, co jest niezbędne do założenia tipsów, itp....
Mi chodzi o ograniczenia dot. zakładania wątków, a nie wpisów. Rozumiem, że jakaś dziewczyna może się obudzić i zobaczy np. dziury w swoich paznokciach, więc będzie leciała na wizaż, założy sobie konto i...
...w ciągu 5 sek. walnie nowy wątek pt. "Ratunku dziury w paznokciu"
albo
...(mając zablokowaną możliwość dodawania nowych wątków), po 5 min. szukania znajdzie mnóstwo wątków dot. chorób, lub przeczyta ten trudno dostępny i niezauważalny wątek pt. Koniecznie przeczytaj..., gdzie znajdzie linka do wszystkich informacji.

Uważam, że po napisaniu 50-100 postów dana osoba stanie się jak najbardziej mądrzejsza
Bo będzie musiała trochę czasu poświęcić na napisanie tych postów, a przy tym poczyta trochę postów już istniejących i zorientuje się jak działa to forum, o ile w tym czasie nie znajdzie odpowiedzi na szukane pytania. Trzeba mieć też trochę wiary w ludzi

Ja osobiście, odkąd jestem na wizażu założyłam tylko 1 wątek - moją galerię. Ale jak pierwszy raz pojawiłam się tu, to miałam stosy pytań. I na większość znalazłam odpowiedź. Jak nie było bezpośredniej odpowiedzi, to był już wątek z tej materii i pisałam pytania w istniejących już wątkach. Sama pamiętam, jaka byłam zdziwiona gdy ile informacji tu już jest!!

A takie wątki, jak ten zaśmiecają to forum totalnie. Przez to znalezienie szukanej informacji trwa dłużej, bo wyszukiwarka wyrzuca więcej wątków do przejrzenia

pzdr


[quote=Madzzzia92] Tak, a ja np. mam napisane dopiero 4 posty [chociaż konto od długiego czasu] i co? Pytałam o firmę "Sandy Nails", bo w wyszukiwarce znalazłam tylko tandetną pseudoreklamę ze zbanowanych kont.. I w tym momencie nie mam tych 50 postów, a chciałam o coś ważnego dla mnie zapytać, zasięgnąć Waszej rady Wizażanki!
zgodzę się z Tholie, że mogłaś w wątku zbiorczym o żelach zadać to pytanie. Albo w wątku pt."Jaki żel wybrać" który już chyba jakiś czas jest na topie strony, co świadczy o tym, że dużo osób na niego odpowiada.
Nie wydaje mi się, że każda firma sprzedająca żele czy akryle musi mieć własny wątek po to chyba został stworzony wątek "jaki żel wybrać" !!![/quote]
klips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:59   #19
suzi110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: pare pytanek do stylistek

No macie racje nie sprawdzałam nic a nic w wyszukiwarce nastepnym razem najpierw sprawdze a potem bede pytac.soooorki
suzi110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 20:25   #20
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: pare pytanek do stylistek

A mi się wydaje, że skoro tyle osób odpowiada na takie posty... to czemuś one służą Bo skoro uważacie, że takie posty sa wyrazem lenistwa (bo sie nie chiało poszukać, w 60 % pewnie tak jest, a teszta nie wie jak...) to po co na nie odpowiadać??? Może nalepszą metodą jest ignorowanie? A skoro juz odpowiadamy (bo ja tez to właśnie robie) to zamiast tysiąca słów pogardy, które zostały napisane...można by dziewczynie odpowiedziec w kilku zdaniach?

"Tipserki" też mi sie nie podabały w powitaniu
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:28   #21
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: pare pytanek do stylistek

Tzn "tipsiarki", źle mi sie zacytowało
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:40   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że skoro tyle osób odpowiada na takie posty... to czemuś one służą Bo skoro uważacie, że takie posty sa wyrazem lenistwa (bo sie nie chiało poszukać, w 60 % pewnie tak jest, a teszta nie wie jak...) to po co na nie odpowiadać??? Może nalepszą metodą jest ignorowanie? A skoro juz odpowiadamy (bo ja tez to właśnie robie) to zamiast tysiąca słów pogardy, które zostały napisane...można by dziewczynie odpowiedziec w kilku zdaniach?

"Tipserki" też mi sie nie podabały w powitaniu
Skoro one marnują czas na pisanie po 100 razy tych samych pytań zamiast przeszukać sobie forum, to my stracimy czas żeby poinstruować że takich wątków na wizażu już jest sporo zamiast tracić czas na odpisywanie po raz n-ty.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 21:51   #23
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: pare pytanek do stylistek

a najgorsze jest to, ze pozniej jest masa takich watkow i jak sobie czytam wizaz, to okolo 50% watkow jest bez sensu...
nie wiem czemu nie mozna ich wyrzucac do smietnika albo stworzyc forum z watkami "bez sensu" zeby sie nie mieszaly z tymi porzadnymi.. dziewczyny to by ulatwilo super sprawe.. oprocz naturalnych i galerii byloby podforum gdzie bylyby zrzucane wlasnie takie watki. nie dosc, ze poczatkujacym byloby latwiej cos znalezc, to oszczedziloby sie przestrzeni...
moze cos uda sie z tym w koncu zrobic?
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 23:18   #24
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: pare pytanek do stylistek

pomysł anicka jest nawet, nawet , ja popieram

naweelitka
odpowiadanie na takie posty może co najwyżej służyć zbieraniu postów, zabijaniu czasu czy odreagowaniu stresu poprzez wytknięcie komuś błędu
nie do końca rozumiem o co Ci chodziło, że 60% nie wie jak szukać??!!
nie widzą guzika "przeszukaj to forum" po prawej stronie??!! Bo to nie jest raczej usprawiedliwienie. Ale taki wymóg posiadania tych min. 50 postów na koncie na pewno by ten problem w jakimś stopniu zmniejszyło. Było by o 60% mniej głupawych postów na forum - dużo
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:24   #25
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: pare pytanek do stylistek

zgadam sie, że powinno się coś zrobic z głupimi wątkami, a dokładniej z icha zakładaniem. Sama jestem tu od roku już właściwie a załozyłam 3 wątki. Na wszystkie murtujące mnie pytania znalazłam odpowiedz po prostu czytając lub szukając.

Niestety wiekszośc młodych osób dzisiaj ( nie żebym to ja była stara hehe i nikomu wieku nie wypominam ) szuka prostych odpweidzi, najlepiej takich podanych na tacy, a jak się już zwróci uwagę to sie obrażają ( jak tu jedna że nie mówi dziękuję). Nic w życiu nie przychodzi łatwo więc przynajmnije NOWICJUSZE forum uczcie się tego szukając informacji a nie czekając aż spłynie na was łaska Boża i was oświeci
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 09:55   #26
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: pare pytanek do stylistek

[quote=KattiePL;10698561]



nie do końca rozumiem o co Ci chodziło, że 60% nie wie jak szukać??!!



Z czegoś wynika zakładanie nowych watków z pytaniem, które przewinęło się już wielokrotnie... wg mnie często z niewiedzy. Niejednokrotnie spotkałam sie na forum z pytaniem "a jak to zrobić???"

Ale nie ma co gdybać pozdr
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 10:20   #27
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Z moich obserwacji, w większości przypadków te nowe "głupie" wątki dotyczą pytań w stylu: dlaczego żel się nie trzyma, czym smarować skórki, co jest niezbędne do założenia tipsów, itp....

No dobrze, to na "paznokciach", a co z innymi forami?


...(mając zablokowaną możliwość dodawania nowych wątków), po 5 min. szukania znajdzie mnóstwo wątków dot. chorób, lub przeczyta ten trudno dostępny i niezauważalny wątek pt. Koniecznie przeczytaj..., gdzie znajdzie linka do wszystkich informacji.

W teorii możesz mieć rację, ale zauważ, że Ty tylko przewidujesz hipotetyczną reakcję kogoś z zablokowana możliwości dodawania wątków.

Trzeba mieć też trochę wiary w ludzi
No właśnie Nie zakładaj, że na wizażu rejestrują sie kompletne kretynki, aby po napisaniu kilkuset postów stać się fajnymi dziewczynami, z którymi da się pogadać.



A takie wątki, jak ten zaśmiecają to forum totalnie. Przez to znalezienie szukanej informacji trwa dłużej, bo wyszukiwarka wyrzuca więcej wątków do przejrzenia

Na śmieciowe wątki jest jedna metoda - nie odpowiadać na nie. Po jakimś czasie znajdą się na szarym końcu, gdzie nikt nie zagląda i nikomu tam nie przeszkadzają. I nie pomylisz ich z ważnymi wątkami, bo będą miały jedną odpowiedź - uwagę kogoś życzliwego na temat możliwości jakie daje wyszukiwarka

I nie zrozum mnie źle, nie bronię pseudo stylistek i ich lenistwa. Tak samo jak Ciebie wkurzają mnie durne wątki, ale jestem przeciwna zbiorowej odpowiedzialności. To nie w porządku zakładać, że skoro sto początkujących wizażanek założyło dwieście dennych wątków, to kolejne sto, które się zarejestuje zrobi to samo.
Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Poza tym robi sie wtedy niezdrowa atmosfera, bo są równi i równiejsi. Te które dopiero się zarejestrowały i te, które wysoko noszą nosy, bo oto stały się Tymi-Które-Mogą-Zakładać-Wątki.
A tak zasady są jasne i równe. A jak ktoś ich nie przestrzega to dostaje ostrzeżenie, a potem bana. I finito.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 12:23   #28
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: pare pytanek do stylistek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
I nie zrozum mnie źle, nie bronię pseudo stylistek i ich lenistwa. Tak samo jak Ciebie wkurzają mnie durne wątki, ale jestem przeciwna zbiorowej odpowiedzialności. To nie w porządku zakładać, że skoro sto początkujących wizażanek założyło dwieście dennych wątków, to kolejne sto, które się zarejestuje zrobi to samo.
Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Poza tym robi sie wtedy niezdrowa atmosfera, bo są równi i równiejsi. Te które dopiero się zarejestrowały i te, które wysoko noszą nosy, bo oto stały się Tymi-Które-Mogą-Zakładać-Wątki.
A tak zasady są jasne i równe. A jak ktoś ich nie przestrzega to dostaje ostrzeżenie, a potem bana. I finito.
: ehem:

I tu prośba do modów-dawajcie ostrzeżenia! Regulamin jest przecież jasny i każdy przy logowaniu go akceptuje
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 19:06   #29
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: pare pytanek do stylistek

Ja się już poddaje
Jedyne co zostaje, a co wydaje mi się powinno odpowiadać (prawie) wszystkim to po prostu czyszczenie forum przez modów i usuwanie takich wątków.

__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 19:28   #30
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: pare pytanek do stylistek

Zamykam wątek, bo straciłsens. Na forum przewinęły się odpowiedzi na wszystkie pytania.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.