KRAKÓW stomatologia estetyczna! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 10:54   #1
asiusiaaa
Przyczajenie
 
Avatar asiusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23

KRAKÓW stomatologia estetyczna!


Mam zamiar w koncu wziac sie za swoje zeby,chodzi mi miedzy innymi o wybielanie,korekcje jsztaltu,licowki.Chce poprostu miec ladny i bialy usmiech o jakim zawsze marzylam Wiec zwracam sie z prosba o porade gdzie najlepiej sie wybrac,chodzxi mi o adres itp...poprostu kogo polecacie zeby bylo fachowo zrobione i w miare po uczciwych kosztach,z gory dziekuje..dodam ze oczywiscie codzi mi o krakow
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że wymaga on upływu czasu, czas i tak upłynie.

Z każdym dniem kocham Cię mocniej, bardziej niż wczoraj ale mniej niż jutro.



60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50
asiusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:19   #2
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

Cytat:
Napisane przez asiusiaaa Pokaż wiadomość
Mam zamiar w koncu wziac sie za swoje zeby,chodzi mi miedzy innymi o wybielanie,korekcje jsztaltu,licowki.Chce poprostu miec ladny i bialy usmiech o jakim zawsze marzylam Wiec zwracam sie z prosba o porade gdzie najlepiej sie wybrac,chodzxi mi o adres itp...poprostu kogo polecacie zeby bylo fachowo zrobione i w miare po uczciwych kosztach,z gory dziekuje..dodam ze oczywiscie codzi mi o krakow
Ja mogę polecić konkretnego lekarza, z tym, że on akurat nie robił mi takich "kosmetycznych" rzeczy, tylko leczył, robił ekstrakcje i czyszczenia. Jednak opinię ma bardzo dobrą nie tylko u mnie mogę podać stronę z opiniami o tej klinice(Denta Med, ul. Na Zjeździe), o dwóch doktorach padają same dobre opinie, sama też jestem zadowolona, moi znajomi też.
Ceny raczej średnie. Takie jak w prywatnej klinice, ani wygórowane, ani jakieś małe.
Jakby co pisz PW

Natomiast nie polecałabym Ci Studia Stomatologii Estetycznej na Batorego. Nie byłam tam, ale od dwóch nieznających się osób słyszałam niepochlebne opinie na temat tamtejszej ortodontki i wygórowanych cen, które wzrastają "w takcie zabiegu". Może sprawa zbyt rozdmuchana, nie wiem, ale ja jednak nie poszłabym tam
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:03   #3
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!



Ja polecam www.dentall.org . Bardzo mili lekarze i kompetentni . Ja chodzę do Doktor Ani i jest ogromnie sympatyczna . Ceny raczej średnie ale myślę ze warto .
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:09   #4
kualla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

ja korzystałam z usług Pana Kalety, najpierw wszystko wyleczyłam, potem poprawił mi kształt i kolor
ceny jak to w prywatnej klinice, ale jeśli nastawiasz się na tego typu zabiegi to pewnie znasz realia, za to jakość mnie zaskoczyła na plus, choć nigdy nie narzekałam na bardzo krzywe czy żółte zęby, to po poprawkach są na prawdę ładne
sprawdź co oferują http://kaletadentystyka.pl/estetyczna.php
kualla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:05   #5
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

To ja się dołączę do pytania i odświeżę trochę wątek, bo przyda mi sie jakiś aktualny namiar na krakowskiego dentystę, który mi wybieli ząbki. Macie coś? Korzystałyście z takich usług?
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:48   #6
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

a to w ogóle jest bezpieczne? słyszałam że takim wybielaniem można sobie zniszczyć szkliwo...
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:08   #7
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

Wiesz co, jak Ci to robi dentysta to chyba jest to bezpieczne. Jak wybielasz zęby sama w domu to pewnie mniej. Ja akurat namiaru nie mam. Może ktoś inny pomoże
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 12:29   #8
sabina9
Przyczajenie
 
Avatar sabina9
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

Jak idziesz do profesjonalnego gabinetu to takie wybielanie Ci na pewno nie zaszkodzi. Sama nie robiłam ale w gabinecie w którym leczę zęby mają taką usługę więc możesz sobie sprawdzić - Stomatologia Anna Król w Nowej Hucie niedaleko Carrefoura. Mają chyba stronę internetową, więc możesz wrzucić w googla
sabina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:19   #9
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: KRAKÓW stomatologia estetyczna!

Znalazłam i sprawdziłam sobie stronę. Fajnie że mają cennik. Dobrze wiedzieć na jaki wydatek się przygotować
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-20 15:19:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.