Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 23:10   #4981
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo,wycięty kod na kartoniku a na buteleczce go nie ma,chyba yło pod spodem,bo widać ,że mały kawałek jest bardziej matowy.No szok normalnie,tak się nie robi.Napisz mi,proszę,jeśli to możliwe,dokładnie co napisałaś,najlepiej po angielsku
Zbytnio sie nigdy nie rozwodze, wiec wszystko ujmuje najkrocej jak sie da. Im bardziej ambitna i wyszkuwana forma reklamacji tym mniejsze szanse, ze ja ktos zrozumie .

Hello,
Tu wpisz date I bought Clinique ............. The code meaning production date is scratched from the box and from the eyeshadow itself.
Regards
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 23:15   #4982
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16580124]Zbytnio sie nigdy nie rozwodze, wiec wszystko ujmuje najkrocej jak sie da. Im bardziej ambitna i wyszkuwana forma reklamacji tym mniejsze szanse, ze ja ktos zrozumie .

Hello,
Tu wpisz date I bought Clinique ............. The code meaning production date is scratched from the box and from the eyeshadow itself.
Regards[/QUOTE]

Dzięki
Zaraz się biorę za zdjęcia i jeszcze dziś wysyłam meila
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 23:28   #4983
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
To była limitowanka na lato 2008, kod produkcji pokazuje wrzesień 2007
Chyba wiem o którym Biothermie mówisz, to ten co był w tym zestawie 5 mini błyszczyków? (ten zestaw to mój pierwszy zakup na Tru )
Ogólnie błyszczyk nie zachwyca ale jest przyzwoity
Ja chciałam z rozpędu dokupić jeszcze ten pomarańczowy ale całe szczęście się powstrzymałam
Bo o ile 25 zł to nic wielkiego, o tyle 50 zł to już brzmi trochę gorzej
dzięki za opinię, czyli 25 zł było warto dać (błyszczydła szybko schodzą), ale faktycznie jeden taki agent zupełnie wystarczy

pisałam o tym killerze
www.biotherm-usa.com/_us/_en/makeup/index_prod.aspx?prdcode=0 40232&CatCode=AXE_MAKEUP^ F1_COL_LIPS^F2_COL_Lipglo ss


nie wiem czemu link nie jest aktywny, więc wklejam obiekt
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-01-19 o 23:35
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 06:59   #4984
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dali promocje na walentynki.. zapachy.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 08:02   #4985
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dali promocje na walentynki.. zapachy.
niech sobie je w wsadzą - szczególnie że znaczna większość to zapachy które wisiały w promocji od listopada i skończyły się raptem kilka dni temu...

zostaje albo obrazić się na tru, albo , o zgrozo , kupować w REGULARNYCH cenach TRUSKAWKOWYCH - wyobrażacie to sobie ??????
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 08:07   #4986
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
niech sobie je w wsadzą - szczególnie że znaczna większość to zapachy które wisiały w promocji od listopada i skończyły się raptem kilka dni temu...

zostaje albo obrazić się na tru, albo , o zgrozo , kupować w REGULARNYCH cenach TRUSKAWKOWYCH - wyobrażacie to sobie ??????
Ja sobie wyobrażam, bo już kilka rzeczy kupiłam po "normalnej" cenie Ale... Na dźwięk słowa "promocja/obniżka" dostaję takich przyjemnych dreszczy

Dobry dziewczyny!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 08:15   #4987
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja sobie wyobrażam, bo już kilka rzeczy kupiłam po "normalnej" cenie Ale... Na dźwięk słowa "promocja/obniżka" dostaję takich przyjemnych dreszczy

Dobry dziewczyny!
ja do tych wielkich przedświątecznych zakupów też kupowałam w regularnej i byłam zadowolona - ale jak sie ostatnio obkupiłam produktami za 20 zł to chce takich jeszcze i jeszcze .... a oni nie dają
i źle człowiekowi - bo musi kupować rozsądniej i w sumie to co potrzebne...
a potrzebne niewiele
teraz jak płaciłam "normalnie" za krem to aż mi przykro było - choć w sephorze dałabym za niego 80 zł więcej!!

no nic
gwiazdkowo też najpierw były zapachy - potem wskoczyły inne - może rzucą jeszcze coś dla nas na otarcie łez
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 08:52   #4988
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam to samo Ona taka jest



W grudniu wybrałam się do Sephory jak było -30% i kupiłam ten biały pedzel do pudru przeceniony ze 119 zł, a dzisiaj taniej mogłam kupić ten największy biały Byłam wściekła Na dodatek nie jestem z niego zadowolona Według mnie jest szorstki, a nie miękki Będę ryczeć

Na dodatek tyle się nagapiłąm, na testowałam, że już nie wiem czy coś z tego wiem Nie wiem jakim cudem dałam się naciągnąć na kilka produktów i znów kilka stówek poszło :0 Mam nadzieję, że nie na darmo.
dałam się namówić na podobno najnowszy błyszczyk Lancome L'Absolu8 Creme d'Brillance. Podobno też ma kwas hialuronowy, coś ala pomadki Diora Serum. No więc dałam 100 zł za błyszczyk Chyba upadłam na głowę. Jak jest on na truskawie to sobie strzelę w łeb
Poza tym z koloróki nic więcej nie kupiłam , ale za to wydałam na włosy, tzn. chciałam coś z Rene Furterer, a przyszłam do domu z pianka i maską John Frieda oraz kremem i sprayem Fekkai
Jak moje włosy nie będę po ty piękne to im to zwrócę

Poza tym przekonałąm się, że błyszczyk Dior Rouge (limitowanka) 485, któy jest tak reklamowany w Urodzie jako śliczna malina to w rzeczywistości róż dla Dody W opakowaniu cudo , na ustach Doda
Za to pomadka Diora Serum nr 640 jest sliczna i muszę ją chyba zakupić
włoski będziesz miała piekne po tych zakupionych cudeńkach. używa Johna Frieda do ciemnych i zbioeram komplementy, że takie śliczne błyszczące i pytanie jaka to farba a ja mam swój kolor tylko John o nie dba

Desti kusi Diorem i Ty też zastanawiam się na d tą pomadka od jakiegos czasu a ti Ty znowu piszesz że śliczna i moja silna wola ...

jak kupisz to prosze o zdjęcia na rączce i ustach. dziekjuę
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 08:56   #4989
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam to samo Ona taka jest
dzięki w takim razie używam spokojnie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:19   #4990
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny polecicie mi jakiś cień różowy z delikatnym połyskiem i czarny?
oglądałam cienie dior'a (bo lubię) ale kruca trochę boli 80 pln za jeden cień, ale jak znacie te kolorki to strawię, bo bardzo lubię, zastanawiałam się nad scottem barnes, lubię też YSL ale te już w ogóle drogie.... te matowo - błyszczące w jednym mnie kuszą.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 09:35   #4991
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny polecicie mi jakiś cień różowy z delikatnym połyskiem i czarny?
oglądałam cienie dior'a (bo lubię) ale kruca trochę boli 80 pln za jeden cień, ale jak znacie te kolorki to strawię, bo bardzo lubię, zastanawiałam się nad scottem barnes, lubię też YSL ale te już w ogóle drogie.... te matowo - błyszczące w jednym mnie kuszą.
cienie różowe pojedyncze ysl chyba mi sie o oczy obiły na AWC ....
ja zamówiłam sobie teraz różowawą paletkę STILA właśnie z awc ale widzę że już nie ma
dimiti pamietam że polecała czarny scotta - nie mam więc sie nie wypowiem mam czarny z drobinkami stila i jest łajny ; mam też matowy kryolana który uwielbiam ale to pozatruskawkowy

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

te z podwójnym efektem ysl są naprawdę kuszące... mogliby je dać na jakiejś promo - sama bym wzięła bo cienie ysl ostatnimi czasy KOCHAM !!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 09:46   #4992
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
cienie różowe pojedyncze ysl chyba mi sie o oczy obiły na AWC ....
ja zamówiłam sobie teraz różowawą paletkę STILA właśnie z awc ale widzę że już nie ma
dimiti pamietam że polecała czarny scotta - nie mam więc sie nie wypowiem mam czarny z drobinkami stila i jest łajny ; mam też matowy kryolana który uwielbiam ale to pozatruskawkowy

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

te z podwójnym efektem ysl są naprawdę kuszące... mogliby je dać na jakiejś promo - sama bym wzięła bo cienie ysl ostatnimi czasy KOCHAM !!
czarny to chyba wezmę tego scotta, też pamiętam jak dim zachwalała, no ale zachwalała bo dostała chyba gratis czy cuś dim? dałabyś 40 PLN za to?

i chyba jestem zdecydowana wybulić na ten podwójny YSL...zakochałam się
ale poradzicie który? u mnie nigdzie nie ma ich kolorówki

ten http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../75093/#DETAIL
czy ten?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../75097/#DETAIL
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:41   #4993
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
czarny to chyba wezmę tego scotta, też pamiętam jak dim zachwalała, no ale zachwalała bo dostała chyba gratis czy cuś dim? dałabyś 40 PLN za to?

i chyba jestem zdecydowana wybulić na ten podwójny YSL...zakochałam się
ale poradzicie który? u mnie nigdzie nie ma ich kolorówki

ten http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../75093/#DETAIL
czy ten?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../75097/#DETAIL
ja na nadchodzące lato wzięłabym pierwszy - taki jaśniejszy, radośniejszy drugi może być dosyć neutralny - przynajmniej taki odcień mam w diorze i on jest taki że wymaga mocno czegoś jeszcze bo sam mdły ; - no ale zakładając że kolory na tru często nijak mają się do rzeczywistości to wyboru musisz dokonać sama
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:45   #4994
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dostałam odpowiedź w sprawie wyciętego kodu.Pozwolę sobieją tu wkleić,przetłumaczoną.Wci ąż jednak jestem oburzona,bo napisali,że były to kody partii,a to przecież data produkcji się kryła za nimi .



"Należy pamiętać, że części zostały usunięte z opakowania na przedmiot były kody partii tylko i usunięcie tych kodów jest wykonywane przez dostawców przed towary transportowane są do nas. Jest to standardowa praktyka w przypadku niektórych dostawców, gdy produkty są sprzedawane na trzecią.

Zapewniamy, że wszystkie przedmioty są gwarantowane w 100% świeże i autentyczne i są objęte gwarancją naszego zadowolenia. Zapewniamy również, że wszystkie przedmioty sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej pochodzą od autoryzowanych dostawców, w celu zagwarantowania autentyczności.

Mamy nadzieję, że pomoże, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt."
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2010-01-20 o 10:47
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:49   #4995
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź w sprawie wyciętego kodu.Pozwolę sobieją tu wkleić,przetłumaczoną.Wci ąż jednak jestem oburzona,bo napisali,że były to kody partii,a to przecież data produkcji się kryła za nimi .



"Należy pamiętać, że części zostały usunięte z opakowania na przedmiot były kody partii tylko i usunięcie tych kodów jest wykonywane przez dostawców przed towary transportowane są do nas. Jest to standardowa praktyka w przypadku niektórych dostawców, gdy produkty są sprzedawane na trzecią.

Zapewniamy, że wszystkie przedmioty są gwarantowane w 100% świeże i autentyczne i są objęte gwarancją naszego zadowolenia. Zapewniamy również, że wszystkie przedmioty sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej pochodzą od autoryzowanych dostawców, w celu zagwarantowania autentyczności.

Mamy nadzieję, że pomoże, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt."
to ich standardowa odpowiedź. też mi tak napisali, a ja im na to, ze owszem to oznaczenie partii ale jednocześnie data ważności . To oni na to :
czy chcę Pani kasę czy nowy produkt nie ma co się jeżyć, odpisz im i już.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:50   #4996
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

piszę w tym wątku bo Wy tu specjalistki od wszystkiego a na wątku awc cisza
tak po pytaniu ennki oglądam cienie różowe ysl i mam pytanie bo na awc jest taki:
http://www.allcosmeticswholesale.com/yslomsololae1.html
ale na stronie ysl on ma napis na cieniu:
http://www.yslbeautyus.com/make-up-e...duct_info.html

to co - na awc jakaś podróba czy jak??
bo zwątpiłam.....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:51   #4997
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja na nadchodzące lato wzięłabym pierwszy - taki jaśniejszy, radośniejszy drugi może być dosyć neutralny - przynajmniej taki odcień mam w diorze i on jest taki że wymaga mocno czegoś jeszcze bo sam mdły ; - no ale zakładając że kolory na tru często nijak mają się do rzeczywistości to wyboru musisz dokonać sama
ano właśnie..te kolorki z tru...może któraś ma te odcienie? swatchy nie znalazłam. Mnie własnie kusi ten drugi bo taki spokojniejszy a ja już stara jestem
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:52   #4998
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
to ich standardowa odpowiedź. też mi tak napisali, a ja im na to, ze owszem to oznaczenie partii ale jednocześnie data ważności . To oni na to :
czy chcę Pani kasę czy nowy produkt nie ma co się jeżyć, odpisz im i już.
I co wybrałaś?
Możesz mi napisać treść tego meila,którego do nich wysłałaś?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:53   #4999
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ja wybrałam kasę,bo ja dostałam purchawkę, zaraz poszukam tego maila
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 10:55   #5000
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja wybrałam kasę,bo ja dostałam purchawkę, zaraz poszukam tego maila
A ja nie wiem,czy to purchawka,wiem natomiast,że te kremy już nie są produkowane,zastąpiła je jakaś nowa seria
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:55   #5001
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

I disagree with your opinion. It’s not only batch code. Christian Dior in this code containes date of production too. In this case it’s February 2003. As you know, it’s not my first shopping on strawberry and I always check this date. For your information I advice to visit http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage .
But independently of this page I know that the first sign in CD is the YEAR of production.

akurat pisałam o podkładzie diora i miał kod nie wydrapany, więc trochę inna sytuacja, ale jednak to data ważności a nie tylko oznaczenie partii
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:03   #5002
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
I disagree with your opinion. It’s not only batch code. Christian Dior in this code containes date of production too. In this case it’s February 2003. As you know, it’s not my first shopping on strawberry and I always check this date. For your information I advice to visit http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage .
But independently of this page I know that the first sign in CD is the YEAR of production.

akurat pisałam o podkładzie diora i miał kod nie wydrapany, więc trochę inna sytuacja, ale jednak to data ważności a nie tylko oznaczenie partii

Wysłałam,zobaczymy co odpiszą.Nie lubię jak ktoś próbuje mi kity wciskać
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:05   #5003
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość

"Należy pamiętać, że części zostały usunięte z opakowania na przedmiot były kody partii tylko i usunięcie tych kodów jest wykonywane przez dostawców przed towary transportowane są do nas. Jest to standardowa praktyka w przypadku niektórych dostawców, gdy produkty są sprzedawane na trzecią.

Zapewniamy, że wszystkie przedmioty są gwarantowane w 100% świeże i autentyczne i są objęte gwarancją naszego zadowolenia. Zapewniamy również, że wszystkie przedmioty sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej pochodzą od autoryzowanych dostawców, w celu zagwarantowania autentyczności.

Mamy nadzieję, że pomoże, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt."
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:06   #5004
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź w sprawie wyciętego kodu.Pozwolę sobieją tu wkleić,przetłumaczoną.Wci ąż jednak jestem oburzona,bo napisali,że były to kody partii,a to przecież data produkcji się kryła za nimi .

"Należy pamiętać, że części zostały usunięte z opakowania na przedmiot były kody partii tylko i usunięcie tych kodów jest wykonywane przez dostawców przed towary transportowane są do nas. Jest to standardowa praktyka w przypadku niektórych dostawców, gdy produkty są sprzedawane na trzecią.

Zapewniamy, że wszystkie przedmioty są gwarantowane w 100% świeże i autentyczne i są objęte gwarancją naszego zadowolenia. Zapewniamy również, że wszystkie przedmioty sprzedawane za pośrednictwem naszej strony internetowej pochodzą od autoryzowanych dostawców, w celu zagwarantowania autentyczności.

Mamy nadzieję, że pomoże, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt."
Oni tak zawsze Trzeba cisnąć. Zapewne w następnym mailu zaproponują 50% zniżki, dopiero w kolejnym nowy produkt lub refundację.
Ostatnio użerałam się z nimi przez 1,5 miesiąca, odpisywało mi 6 różnych osób
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:17   #5005
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti kusi Diorem i Ty też zastanawiam się na d tą pomadka od jakiegos czasu a ti Ty znowu piszesz że śliczna i moja silna wola ...

jak kupisz to prosze o zdjęcia na rączce i ustach. dziekjuę
Ja powinnam dostać tę pomadkę jeszcze w tym tygodniu. Ona jest naprawdę cudowna Tylko pozostaje kwestia dobrania koloru dla siebie Do mnie leci właśnie #640

Mariolu, a wymacałaś wczoraj te róże Chanel?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:22   #5006
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Oni tak zawsze Trzeba cisnąć. Zapewne w następnym mailu zaproponują 50% zniżki, dopiero w kolejnym nowy produkt lub refundację.
Ostatnio użerałam się z nimi przez 1,5 miesiąca, odpisywało mi 6 różnych osób
Czy to znaczy,że nie powinnam się godzić na 50% ?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:23   #5007
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dzięki za opinię, czyli 25 zł było warto dać (błyszczydła szybko schodzą), ale faktycznie jeden taki agent zupełnie wystarczy
pisałam o tym killerze
www.biotherm-usa.com/_us/_en/makeup/index_prod.aspx?prdcode=0 40232&CatCode=AXE_MAKEUP^ F1_COL_LIPS^F2_COL_Lipglo ss


nie wiem czemu link nie jest aktywny, więc wklejam obiekt
A tego błyszczyka to ja nie znaju
To ten z serii Glossy Milk czy jakos tak co tak fajnie pachnie?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dali promocje na walentynki.. zapachy.
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
niech sobie je w wsadzą - szczególnie że znaczna większość to zapachy które wisiały w promocji od listopada i skończyły się raptem kilka dni temu...
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja do tych wielkich przedświątecznych zakupów też kupowałam w regularnej i byłam zadowolona - ale jak sie ostatnio obkupiłam produktami za 20 zł to chce takich jeszcze i jeszcze .... a oni nie dają
i źle człowiekowi - bo musi kupować rozsądniej i w sumie to co potrzebne...
a potrzebne niewiele
teraz jak płaciłam "normalnie" za krem to aż mi przykro było - choć w sephorze dałabym za niego 80 zł więcej!!

no nic
gwiazdkowo też najpierw były zapachy - potem wskoczyły inne - może rzucą jeszcze coś dla nas na otarcie łez
Eeee ja tez mam gdzies ich promocje zapachowe
Chcę kolorówki i pielęgnacji


EDIT: Następne 5 000 nam stuknęło

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:25
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:26   #5008
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy to znaczy,że nie powinnam się godzić na 50% ?
a w życiu zresztą moze nie dostaniesz takiej propozycji, ja nigdy nie dostałam. W efekcie zawsze jest pytanie czy chcę nowy produkt czy kasę.
Ostatnio nawet po pierwszym mailu dostałam info,ze kasa mi zostanie zwrócona. nawet nie pytali o to czy chcę produkt inny, czy że mam zdjęcie przysłać, nic. Ja im, że jeste dizapojnted a oni, ze dostanę kasę w ciągu dwóch tygodni. Różnie bywa
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:36   #5009
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy to znaczy,że nie powinnam się godzić na 50% ?
przysłali Ci stary produkt, który nie nadaje się do użytku - co Ci da to 50%?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a w życiu zresztą moze nie dostaniesz takiej propozycji, ja nigdy nie dostałam. W efekcie zawsze jest pytanie czy chcę nowy produkt czy kasę.
Ostatnio nawet po pierwszym mailu dostałam info,ze kasa mi zostanie zwrócona. nawet nie pytali o to czy chcę produkt inny, czy że mam zdjęcie przysłać, nic. Ja im, że jeste dizapojnted a oni, ze dostanę kasę w ciągu dwóch tygodni. Różnie bywa
ja zwykle jestem unsatisfied
z nimi różnie bywa, zależy, na który automat trafisz potrafi być wesolutko
polecam carriekan i kali - one chyba znają angielski
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:36   #5010
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dali promocje na walentynki.. zapachy.
o matko przecież to są w kółko te same zapachy (no z drobnymi dokładkami) Britneje, Burberry,Ferragamo, wciąż wisi Cinema ...
ale nudzą, przecież ta sama oferta wisiała wczoraj jako "całkiem nowe..bla bla"
Zenek wklei pare serduszek do starej oferty i wielka mi promocja, phi
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A tego błyszczyka to ja nie znaju
To ten z serii Glossy Milk czy jakos tak co tak fajnie pachnie?
Eeee ja tez mam gdzies ich promocje zapachowe
Chcę kolorówki i pielęgnacji


EDIT: Następne 5 000 nam stuknęło
to takie samo opakowanie ale inna seria, nie mleczna,
Ten też ładnie pachnie, trochę melonowo

Dziewczyny , kto zakłada nowy wątek?
mam parę rzeczy do I postu!
zmienił sie mail do Zabrza , podam ok?

nowe, dodatkowe dane dotyczące paczki zatrzymanej w Zabrzu:

Poczta Polska SA Centrum Poczty WER Zabrze
Mielźyńskiego 5, 41-850 Zabrze
fax (02)3705-391 tel (032)3705 530 i -340
email: werzabrze.doz@katowice.po czta-polska.pl
pon-pt 7-15
zamówienie, OC czy wyciąg z płatności wysyłamy mailem


__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:41
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.