witam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 13:16   #1
margolitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 4
GG do margolitta

witam


hej wizażanki hee jestem tu po raz 1, slyszalam, ze duzo mozna sie tu dowiedziec ;p wiec ja z takim 'czyms' do was uderzam--niedlugo przyjezdza moja milosc(18sty marzec)chlopak na ktorym takk mi zalezy jak na zadnym innym nigdy ;d mam 400zl.. niestety troche malo ale chcialabym zebyscie podpowiedzialy mi co i gdzie moge kupic zebym wygladala najlepiej.. oczywiscie jak na tę pore rokuu;dd zachwycajaco,pociagajacoo ,,wygodnie..ii z pazurkiemDD ,,noo zebym zrobila exxxtra wrazenie!! ..jestem szczupla,, wysoka(173cm ;p).. iii to w sumie wszystko,,..

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

oj chyba nikt mi nie pom0ze?
margolitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:18   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: witam

bede wredna - dobra ksiazke do jezyka polskiego... pozniej moze szekspira...

wygladem faceta nie rozkochasz jesli bedziesz sie tak "elo elo ziomalo" nieskladnie wyrazac w jego obecnosci...

chyba, ze on jest "yyy czesc ziom yyyy"
wtedy zaloz po prostu mini i szpilki, a i dekolt

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:21
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:26   #3
margolitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 4
GG do margolitta
Dot.: witam

;O;O;O nie jestem elo elo ziomala ani jakis tepy plastik .............odrazu pojazdy czlowieku o co chodzi ???????????? od wewnatrz mnie juz pokochal i wiem ze jest wyjatkowy..teraz chce zeby zobaczyl mnie..piekna..kiedy wyjdzie z samolotu . . .tylko tyle.
margolitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:27   #4
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: witam

nooo chyba jednak nie można się tu zbyt dużo dowiedzieć :P
fuck... jakaś nowa moda? na wesele idziecie, ze się tak masz stroisz? lepiej zainwestuj w siebie (i nie mam tu na myśli kosmetyków ani tym bardziej ubrań...) szkoła, książka (one wbrew powszechnej opinie nie gryzą)...

o sorry, że mogłaś poczuć się urażona opinią koleżanki wyżej (teraz też moją) ale Twoja odp bez łądu i skłądu. to nie gg i nie rozmawiasz z koleżanką, żeby używać aż tylu emot np.
Tyle jeśli o chodzi o wyjaśnienie.
Chyba masz w szafie ubrania do skompletowania, żeby świetnie wyglądać i nie wydawać przy tym masy kasy...
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek

Edytowane przez kasica6662
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:31
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:37   #5
margolitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 4
GG do margolitta
Dot.: witam

Całkiem nie rozumiem o co chodzi. Jeśli mam pisać ładnie i składnie, to proszę. Szkołę mam ukończoną a Szekspir mnie nudzi. Pozdrawiam gorąco zarozumialce (?) czy jak to nazwać, bo nie wiem? Chciałam porady i zrozumienia, a aż śmiać mi się chce, że nie można tu wstawić minki hehehe do widzenia *** *
margolitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:37   #6
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: witam

Cytat:
Napisane przez margolitta Pokaż wiadomość
hej wizażanki hee jestem tu po raz 1, slyszalam, ze duzo mozna sie tu dowiedziec ;p wiec ja z takim 'czyms' do was uderzam--niedlugo przyjezdza moja milosc(18sty marzec)chlopak na ktorym takk mi zalezy jak na zadnym innym nigdy ;d mam 400zl.. niestety troche malo ale chcialabym zebyscie podpowiedzialy mi co i gdzie moge kupic zebym wygladala najlepiej.. oczywiscie jak na tę pore rokuu;dd zachwycajaco,pociagajacoo ,,wygodnie..ii z pazurkiemDD ,,noo zebym zrobila exxxtra wrazenie!! ..jestem szczupla,, wysoka(173cm ;p).. iii to w sumie wszystko,,..

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

oj chyba nikt mi nie pom0ze?
Heh nikt nie jest wróżką i nie wie jak wyglądasz. Ubranie dobiera się d figury. Poza tym biorąc pod uwagę, że jest zimna to raczej na lotnisku będziesz mieć na sobie płaszcz. Za 400 zł kup ładny płaszcz i czapkę Albo kup za to ładą bieliznę i załóż ją pod płaszcz i nic poza tym.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:40   #7
margolitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 4
GG do margolitta
Dot.: witam

o widzisz, dziekuje i zostawiam ladna minke lece na inne forum
margolitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 20:29   #8
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: witam

Wy się kiedykolwiek widzieliście? Bo mam wrażenie, że pytasz o poradę jak się ubrać na pierwszą randkę, bo to dotychczas znajomość raczej była tylko pod postacią on-line.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:51   #9
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: witam

Cytat:
Napisane przez margolitta Pokaż wiadomość
;O;O;O nie jestem elo elo ziomala ani jakis tepy plastik .............odrazu pojazdy czlowieku o co chodzi ???????????? od wewnatrz mnie juz pokochal i wiem ze jest wyjatkowy..teraz chce zeby zobaczyl mnie..piekna..kiedy wyjdzie z samolotu . . .tylko tyle.
Mój TŻ mówi, że jeśli spotyka się kogoś w internecie, kto pisze więcej niż jeden pytajnik, wykrzyknik, emotkę pod rząd - to znaczy, że ta osoba jest:
a) niezrównoważona
b) ma 12 lat
c) obie powyższe opcje.
No ale to tylko on

Margolitta, nie chcę Cię obrażać, widzę przecież, że jesteś tutaj nowa, nie uciekaj i nie obrażaj się, to forum jest fajne, trzeba tylko się trochę "odnaleźć:". Dlatego na początek kilka prostych rad:
1.
Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Twoja odp bez łądu i skłądu. to nie gg i nie rozmawiasz z koleżanką, żeby używać aż tylu emot np.
Kasica ma rację Piszemy zdaniami, używamy znaków przestankowych, jeśli szukamy pomocy, piszemy tak, żeby nie zniechęcać do przeczytania swoich postów. (Uwaga ode mnie: nie chce mi się czytać jeśli ktoś pisze wszystko ciurkiem, nie używa wielkich liter, przecinków, ewentualnie akapitów, stosuje pierdyliardy emotek).

2. Szukasz pomocy modowej - zapraszam do działu o metamorfozach, tam wizażanki pomogą ci dopasować zestawy z ubrań, które już masz.

3. Jeśli potrzebowałabym, żeby mi ktoś doradził w tej kwestii, pewnie wkleiłabym kilka zdjęć, np. jak ubieram się teraz, co mam w szafie, a jak chciałabym się ubierać.
__________________


Edytowane przez YipYip
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:53
YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:28   #10
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: witam

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
bede wredna - dobra ksiazke do jezyka polskiego... pozniej moze szekspira...


Cytat:
Napisane przez margolitta Pokaż wiadomość
;O;O;O nie jestem elo elo ziomala ani jakis tepy plastik .............odrazu pojazdy czlowieku o co chodzi ???????????? od wewnatrz mnie juz pokochal i wiem ze jest wyjatkowy..teraz chce zeby zobaczyl mnie..piekna..kiedy wyjdzie z samolotu . . .tylko tyle.
skoro już Cie pokochał "od wewnątrz" to nie musisz się dla niego stroić ani przebierać bo to nie o to chodzi. Ok - możesz dobrze wyglądać ale bez przesady. Jeśli facet Cie kocha to nie będąc nawet w woku dla niego powinnaś być piękna :/
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.