Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 14:05   #4501
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

u mnie jak narazie na pewno paint pot Let's skate i Dazzleglass She-zam.

Tutaj bardzo ciekawie wyglada ten paint pot

http://bloominbeautyblog.com/2011/10...ions-swatches/
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:34   #4502
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja to się lubię błyszczeć No może nie jak pewne narządy Ale te kolory jakieś nie moje
Tiniaczku, Słońce, ja też i przy mojej suchej skórze, to wręcz wskazane ale to to jakieś zbyt mi się wydaje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:06   #4503
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

o mamo 100 lat mnie tu nie było. Zakończyłam na wątku 3, a tu już 5

Do rzeczy może ma ktoś na zbyciu kredkę almost noir? Szukam, może ma ktoś na wymianę ?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 16:25   #4504
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Na Temptalii pojawił się własnie jeden zestaw z Glitter i ma dość niskie oceny.
Chyba ta kolekcja coś im się wyjątkowo nie udała
Jest też oficjalna zapowiedź i zdjęcia mini-kolekcji sygnowanej przez Miss Piggy i ten różowy cień przypomina mi bardzo Feather Pink z quadu Angel Flame

A tak btw. quadów z Fall Color, to śmiało mogę powiedzieć, że Parlor jest lepszy niz Angel, bo tym pierwszym można wyczarować pieknego fioletowo smoky
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-21 o 18:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 19:10   #4505
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kolcia makijaz jak zawsze
Dziękować bardzo

Przyszłam się wyspowiadać miałam nic nie kupować, ale co sie dzisiaj okazało... że w GM dostępna jest Violetta I musiałam popełnić zakup... ale jest cudna, śliczna, grzechu warta I tak w ten oto sposób w mojej kolekcji zawitała 7 fioletowa szminka
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 19:14   #4506
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyspowiadać miałam nic nie kupować, ale co sie dzisiaj okazało... że w GM dostępna jest Violetta I musiałam popełnić zakup... ale jest cudna, śliczna, grzechu warta I tak w ten oto sposób w mojej kolekcji zawitała 7 fioletowa szminka
Ale pokuty nie będzie Miast tego cieszymy się razem z Toba i niech Ci się pięknie nosi
Szkoda, ze mnie w takich kolorach szminek jest do d***
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 19:32   #4507
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy w polskich salonach jest jeszcze wystawiona Styledriven??

Bo krążyłam dziś po krakowskim MACu i jakoś nie mogłam jej namierzyć, a miałam dosłownie pięć minut, więc nawet nie zdążyłam zapytać ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 19:34   #4508
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Czy w polskich salonach jest jeszcze wystawiona Styledriven??

Bo krążyłam dziś po krakowskim MACu i jakoś nie mogłam jej namierzyć, a miałam dosłownie pięć minut, więc nawet nie zdążyłam zapytać ...
3 tygodnie temu jeszcze była, a że szminki i cienie weszły do stałej ... to na bank są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 11:35   #4509
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
3 tygodnie temu jeszcze była, a że szminki i cienie weszły do stałej ... to na bank są
Wybieram się po podkład, co byście mi mogły polecić?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:43   #4510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wybieram się po podkład, co byście mi mogły polecić?
Matchmaster albo Pro Long
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:15   #4511
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wybieram się po podkład, co byście mi mogły polecić?
JA polecam z całego serca Matchmastera, dopiero około tygodnia go noszę ale zbieram komplementy za ładną cerę, nie świece się i nie zapchał mnie.\
Podobny moim zdaniem do Lingerie i Skin illusion moich ulubionych podkładów które niestety poza płynną konsystencja jaką lubie, łatwym rozprowadzeniem i fajnym efektem nie utrzymywały mi się zbyt długo a ten jest trwały i odrobinke bardziej kryjacy klask i:
Polecam naprawde!!
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 18:52   #4512
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jak dokładnie wyglądają eventy przedsprzedażowe, na czym one polegają, ile trwa takie spotkanie??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:10   #4513
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Event to event a przedsprzedaż to przedsprzedaż.
Event przeważnie jest w sobotę po wejściu kolekcji i dziewczyny malują tymi nowymi kosmetykami, pokazują różne przydatne triki i sztuczki, podpowiadają jak fajne wykorzystać to co się już ma w zestawieniu z kolekcją , które właśnie weszła. Można się wiele nauczyć i przy okazji skusić się na coś na co się w ogóle nie miało ochoty Przeważnie spędzam dobre 1.5 do 2 h na takiej zabawie
Przedsprzedaż natomiast jest dla osób które dostają o niej info, stałych klientek
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:54   #4514
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Event to event a przedsprzedaż to przedsprzedaż.
Event przeważnie jest w sobotę po wejściu kolekcji i dziewczyny malują tymi nowymi kosmetykami, pokazują różne przydatne triki i sztuczki, podpowiadają jak fajne wykorzystać to co się już ma w zestawieniu z kolekcją , które właśnie weszła. Można się wiele nauczyć i przy okazji skusić się na coś na co się w ogóle nie miało ochoty Przeważnie spędzam dobre 1.5 do 2 h na takiej zabawie
Przedsprzedaż natomiast jest dla osób które dostają o niej info, stałych klientek
Dzięki za info. Dokładnie to chodziło mi o przedsprzedaż (jak już się dostanie info z maca), długo to trwa i zastanawia mnie jak to wygląda skoro oferta nie jest jeszcze dostępna, sprzedaż z pod lady??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:07   #4515
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Któraś z Was się wybiera się może we wtorek na to szkolenie, czy cokolwiek tam to jest do siedziby EL w Warszawie?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:38   #4516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Dokładnie to chodziło mi o przedsprzedaż (jak już się dostanie info z maca), długo to trwa i zastanawia mnie jak to wygląda skoro oferta nie jest jeszcze dostępna, sprzedaż z pod lady??
A może byś nie dublowała postów - to raz, a dwa poczytała poprzednie posty i wątki, bo o tym już było pierdyliard razy, a wyszukiwarka nie gryzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:04   #4517
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Matchmaster albo Pro Long
Nie zdecydowałam się kupić żadnego, ale wzięłam próbki obu, od poniedziałku wielkie testowanie myślałam jeszcze o studio sculpt, ale ma dość ciężką konsystencję. Zobaczę, który z tych dwóch mi podejdzie
Orientujecie się może w jakich są cenach?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:07   #4518
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

witajcie,udalomi sie zlozyc juz2 czworeczkicieni mac-a
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:31   #4519
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nie zdecydowałam się kupić żadnego, ale wzięłam próbki obu, od poniedziałku wielkie testowanie myślałam jeszcze o studio sculpt, ale ma dość ciężką konsystencję. Zobaczę, który z tych dwóch mi podejdzie
Mam Studio Sculpt, na lato jest on faktycznie za ciężki, ale teraz na zimę staje się wręcz idealny. Sama go ostatnio noszę najczęściej. No i ma super krycie, można go stopniować, a najlepiej modeluje sie go nakładając ... palcami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 21:50   #4520
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam Studio Sculpt, na lato jest on faktycznie za ciężki, ale teraz na zimę staje się wręcz idealny. Sama go ostatnio noszę najczęściej. No i ma super krycie, można go stopniować, a najlepiej modeluje sie go nakładając ... palcami
I znów mi się zamieszało w głowie potestuje najpierw te co mam, a jak nie wybiorę żadnego to podejdę jeszcze po studio sculpt
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:04   #4521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
I znów mi się zamieszało w głowie potestuje najpierw te co mam, a jak nie wybiorę żadnego to podejdę jeszcze po studio sculpt
Tak najlepiej Tylko potestuj dokładnie przez parę dni każdy, bo krócej test jest niemiarodajny Pod Pro Longa jest dobrze porządnie czymś nawilżyć buzię, natomiast pod Sculpta broń boże tłusty ani treściwy krem, bo będzie masakra Zaś Matchmaster ma małe wymagania, bo się dopasowywuje sam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:12   #4522
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak najlepiej Tylko potestuj dokładnie przez parę dni każdy, bo krócej test jest niemiarodajny Pod Pro Longa jest dobrze porządnie czymś nawilżyć buzię, natomiast pod Sculpta broń boże tłusty ani treściwy krem, bo będzie masakra Zaś Matchmaster ma małe wymagania, bo się dopasowywuje sam
Właśnie chce oba testować w warunkach codziennych, kiedy to o 7:00 rano nakładam makijaż, a zmywam go około 22:00. Tak żeby być pewna, że dobrze wybieram właśnie mam korektor prolongwear, nakładam go pod oczy i też widzę, że bez kremu to ciężka sprawa. Sculpt wydał mi się taki w sam raz na zimę, tłuściejszy, bardziej "ochronny", aczkolwiek boję się że mnie zapcha. Z kolei Matchmaster wydaje się być bardzo ok Nie brałam się za Studio Fixa bo nawet, chyba Ty Corii pisałaś, że lubi zapychać więc sobie go podarowałam od razu No nic, potestuje i zobaczę co będzie dla mnie najlepsze
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:31   #4523
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Właśnie chce oba testować w warunkach codziennych, kiedy to o 7:00 rano nakładam makijaż, a zmywam go około 22:00. Tak żeby być pewna, że dobrze wybieram właśnie mam korektor prolongwear, nakładam go pod oczy i też widzę, że bez kremu to ciężka sprawa. Sculpt wydał mi się taki w sam raz na zimę, tłuściejszy, bardziej "ochronny", aczkolwiek boję się że mnie zapcha. Z kolei Matchmaster wydaje się być bardzo ok Nie brałam się za Studio Fixa bo nawet, chyba Ty Corii pisałaś, że lubi zapychać więc sobie go podarowałam od razu No nic, potestuje i zobaczę co będzie dla mnie najlepsze
Od rana do wieczora przez parę dni to powinno wystarczyć, abyś się przekonała czy i który podkład Ci pasuje
Matchmaster to wg mnie idealny podkład na cieplejsze pory roku, aczkolwiek dla niektórych i na zimę. Pro Long to z kolei długodystansowiec - mało co go rusza, wytrzymuje na mojej buzi najdłużej i to bez naruszenia makijażu.
Sculpta trzeba poprawić w ciągu dnia, ale mimo treściwej konsystencji mnie nie zapchał ani razu, a Studio Fix owszem - za każdym razem ile tylko robiłam do niego podejście. Dobrze pamiętałaś Ale wiesz też, ze co cera to inna opinia, na mojej mieszanej Studio Fix po prostu się nie sprawdził
Daj znać po testach co i jak, ciekawa jestem Twoich wrażeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:28   #4524
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Właśnie chce oba testować w warunkach codziennych, kiedy to o 7:00 rano nakładam makijaż, a zmywam go około 22:00. Tak żeby być pewna, że dobrze wybieram właśnie mam korektor prolongwear, nakładam go pod oczy i też widzę, że bez kremu to ciężka sprawa. Sculpt wydał mi się taki w sam raz na zimę, tłuściejszy, bardziej "ochronny", aczkolwiek boję się że mnie zapcha. Z kolei Matchmaster wydaje się być bardzo ok Nie brałam się za Studio Fixa bo nawet, chyba Ty Corii pisałaś, że lubi zapychać więc sobie go podarowałam od razu No nic, potestuje i zobaczę co będzie dla mnie najlepsze
oj to już pewnie za późno ale ja bym polecała Fixa z całego serca wiem, że są wśród nas zwolenniczki jak i przeciwniczki tego podkładu, tylko tak jak Corii pisała, każda z nas ma inną cerę i na każdej podkład się będzie inaczej zachowywał... To tak jak na mnie np F&B jest beznadziejny :/ a wiem, że dużo dziewczyn go uwielbia. Ja Fixa wczoraj nałożyłam bo na weselicho szłam do przyjaciółki - zrobił mi takiego fotoshopa z buzią że szok a idealna to moja cera nie jest... a mnie dziwne rzeczy zapychają, także też mam skłonności. Musisz popróbować, znalezienie podkładu to niełatwa sprawa
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:23   #4525
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

U mnie też Fix się nie sprawdził - pięknie wygląda na skórze, ale bardzo szybko się po nim świecę.
Teraz jestem zachwycona Matchmasterem; ładnie kryje, dobrze się dopasowuje i nie świecę się po nim szybko. Pro Long też jest niezły, ale trochę mi się znudził, została mi jeszcze 1/3 butelki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:26   #4526
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

duzo słyszałam o MAC ale zawsze wydawało mi się że ich produkty są strasznie drogie ... ale dzisiaj po wejsciu na strone okazało sie ze nie jest aż tak tragicznie dlatego bardzo bardzo chciałabym zacząć się nimi malować
jaki zestaw możecie polecic dla początkującej ? jaki podkład, bronzer, korektor? lub odwrotnie :czego nie polecacie? (choć po opiniach wydaje mi sie ze nie bedzie takiej rzeczy )

i gdzie w polsce można znaleźć sklepy MAC?
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:57   #4527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
duzo słyszałam o MAC ale zawsze wydawało mi się że ich produkty są strasznie drogie ... ale dzisiaj po wejsciu na strone okazało sie ze nie jest aż tak tragicznie dlatego bardzo bardzo chciałabym zacząć się nimi malować
jaki zestaw możecie polecic dla początkującej ? jaki podkład, bronzer, korektor? lub odwrotnie :czego nie polecacie? (choć po opiniach wydaje mi sie ze nie bedzie takiej rzeczy )

i gdzie w polsce można znaleźć sklepy MAC?
Wyszukiwarka i poprzednie posty i wątki. Naprawdę nie boli przejrzenie macowych wątków, a to temat, który już nieraz był tutaj podejmowany i odpowiadano na niego.
A i jeszcze post nr 1. Tam jest wiele informacji przydatnych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:43   #4528
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i jeszcze post nr 1. Tam jest wiele informacji przydatnych.

dzieki
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:43   #4529
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej,
A ja byłam w Macu, limitowanek było w sumie sporo dostępnych rzeczy, ale kompletnie nic mnie nie zachwyciło Dobrze, że nie kupiłam zdalnie Nubile, bo na pewno nie tak go sobie wyobrażałam.
Wzięłam za to róż Something Special (jest świetny) i Vegas Volt z B2M
No i korektor, ale to nuda.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:29   #4530
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Tiniaczku, Słońce, ja też i przy mojej suchej skórze, to wręcz wskazane ale to to jakieś zbyt mi się wydaje
Co nie?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.