Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-18, 09:42   #1411
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Ja używam Magic Concealer z Helena Rubinstein. Nie zakrywa cieni w stu procentach za każdym razem, ale trochę jednak pomaga (może miewam po prostu za ciemne podkowy). Plusem jest to, że nie wchodzi w zmarszczki i dobrze wygląda cały dzień.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 10:15   #1412
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Kiedyś o nim czytałam, ale jak testowałam w sklepie (tylko na ręku) wydawał się dość gęsty. Bałam się, że zapcha zmarszczki, ale może powinnam dać mu szanse
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 13:08   #1413
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Zawsze możesz poprosić o próbkę, ja nigdy z tym problemów nie miałam.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 13:44   #1414
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Ja lubię korektor PAESE....do dostania w drogeriach Jasmine i ostatnio na targach kosmetycznych w Warszawie
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 19:29   #1415
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

O, czyli nie sprawdziłam wszystkiego na rynku O korektorze PAESE nie słyszałam nawet. Dzięki
Póki co jakoś tak kusi mnie HR.. spróbuję wycyganić próbkę i sprawdzić pod oczami
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 21:03   #1416
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
Kiedyś o nim czytałam, ale jak testowałam w sklepie (tylko na ręku) wydawał się dość gęsty. Bałam się, że zapcha zmarszczki, ale może powinnam dać mu szanse
Najlepiej poprosić w drogerii o nałożenie go. Mnie początkowo zachwycił, po 2 miesiącach coraz częściej zdarza mu się jednak zbierać w zmarszczkach, czego nie robią lżejsze korektory pędzelkowe (np ArtDeco). Oczywiście coś za coś, bo te lżejsze też słabiej kryją, ale z dwojga złego wolę jednak słabsze krycie i brak krech pod oczami. Plusem jest to, że nie wysusza skóry. Zdecydowanie lepiej wygląda nakładany gąbką BB niż palcami. Wręcz zaczynam być zdania, że to ta gąbka robi tu główną robotę jeśli chodzi o finalny efekt oraz zachowanie korektora w ciągu dnia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 22:31   #1417
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Najlepiej poprosić w drogerii o nałożenie go. Mnie początkowo zachwycił, po 2 miesiącach coraz częściej zdarza mu się jednak zbierać w zmarszczkach, czego nie robią lżejsze korektory pędzelkowe (np ArtDeco). Oczywiście coś za coś, bo te lżejsze też słabiej kryją, ale z dwojga złego wolę jednak słabsze krycie i brak krech pod oczami. Plusem jest to, że nie wysusza skóry. Zdecydowanie lepiej wygląda nakładany gąbką BB niż palcami. Wręcz zaczynam być zdania, że to ta gąbka robi tu główną robotę jeśli chodzi o finalny efekt oraz zachowanie korektora w ciągu dnia.
Ja tylko gąbką nakładam i nigdy się mi pod oczami nie zebrał. Nie wiem jak się zachowuje pod palcami lub pędzlem.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 04:35   #1418
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Ja polecam Helene oraz Clarins Instant Concealer. Ten drugi jest znacznie bardziej kryjacy I ma boska konsystencje, jak nawilzajacy krem. Dzis bede jeszcze testowac ten slynny korektor z Narsa. Korektory zawsze nakladam Beauty Blenderem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 07:25   #1419
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cholerka, ja nakładam paluchami i może tu tkwi problem. No to szykuję zmiany
Hermiona111 napisz proszę jak testy
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:17   #1420
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
Cholerka, ja nakładam paluchami i może tu tkwi problem. No to szykuję zmiany
Hermiona111 napisz proszę jak testy
Przed chwilą nałożyłam. Sam korektor ma bardzo zbitą konsystencję, ciężko do czegoś ją porównać. Jeśli miałabym porównać te trzy korektory to najrzadszą konsystencję ma Helena. Clarins jest przyjemnie kremowy a Nars bardzo zbity, ale przez to nie rozlewa się przy wklepywaniu tylko zostaje tam gdzie go położymy, co jest dla mnie zaletą, bo mam duże cienie pod oczami i można fajnie budować jego krycie dokładając w bardziej zasinione miejsca nieco więcej korektora.

Będzie bardzo wydajny bo wystarczyła odrobina żeby zakryć to co chciałam. Ma największe krycie spośród tych trzech korektorów, ale przy tym nie podkreśla w ogóle zmarszczek i jest niesamowicie przyjemny w odczuciu. Nie jest ciężki co jest zaskakujące, nie powiedziałabym teraz, że mam cokolwiek pod oczami. Bardzo mi się podoba efekt jaki daje.

Przypudrowałam go i co jest zaskakujące on jakby wchłonął ten puder, przez co fajnie wszystko wygląda, skóra nie wygląda na przesuszoną, wręcz przeciwnie.

Odlewki wystarczy mi na jeszcze jedno testowanie, postaram się zrobić wtedy pełny makijaż i nałożyć go również na inne partie twarzy gdzie mam zaczerwienienia.

_____________________

Jakbym miała porównać na tę chwilę te trzy korektory to Helena przegrywa, jest najmniej kryjąca i ma zbyt rzadką konsystencję jak dla mnie. Nie kupię jej raczej ponownie, nigdy jej nie stosowałam samodzielnie, bo służyła mi bardziej jako rozjaśniacz Clarinsa, który jest dla mnie za ciemny.

Clarins jest super, polecam z całego serca. Krycie ma przyzwoite i jego ogromnym plusem jest fajna konsystencja oraz to, że nie wysusza skóry pod oczami. No i ma dużą pojemność, wypada najlepiej cenowo.

Na razie jednak po tym pierwszym wrażeniu Nars wygrywa. Zobaczymy co dalej.

Nie kupuj niczego w ciemno, ja się na tym bardzo przejechałam i straciłam sporo pieniędzy na nic według mnie nie warte korektory drogeryjne. Clarins jest do dostania w Douglasie, Helenka i Nars w Sephorze. Poproś o próbki.

Nie wiem jakie masz cienie pod oczami, ja mam największe zasinienia, tam gdzie nie ma linii mimicznych, czyli od wewnętrznego kącika oka. Miałam próbkę korektora MUFE(nie tego pod oczy, tego do twarzy), jest to kamuflaż i niesamowicie dobrze kryje, jak nie byłam zadowolona z krycia Clarinsa połączonego z Heleną to na to większe zasinienie nakładałam odrobinę MUFE już na położone wcześniej korektory. Nie odważyłabym się nałożyć go na całą okolicę pod okiem bo by wyglądał strasznie ale jest to super rozwiązanie, gdy zależy Ci na 100% zakryciu cieni i w tym najbardziej zasinionym miejscu nie masz zmarszczek.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-09-19 o 10:23
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 12:54   #1421
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Bardzo dziękuję! Na pewno skorzystam z twoich rad

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a co do zmarszczek- największe mam oczywiście przy zewnętrznym kąciku, ale skóra dokładnie pod tęczówką (patrząc prosto) też jest pozaginana. Mam naprawdę dużo zmarszczek, nawet jak na swój wiek, ale tak jak pisałam mam bogatą mimikę, dużo się śmieję i genetycznie jestem tak skonstruowana. Zasinienia niestety równomierne pod całym okiem, dodatkowo jeszcze opuchnięcia (ale to już na skutek choroby ogólnej). Najgorsze, że skórę mam dodatkowo bardzo suchą, nie tylko pod oczami, ale to właśnie tamte rejony najbardziej potrzebują zakrywania.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc dziewczyny!
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 14:16   #1422
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;65438366]Ja tylko gąbką nakładam i nigdy się mi pod oczami nie zebrał. Nie wiem jak się zachowuje pod palcami lub pędzlem.[/QUOTE]

A ile masz lat? Ma się w ogóle w czym zbierać? Bo z wiekiem niestety potencjał pochłaniający wszelką kolorówkę rośnie
Mnie się niestety Helena Rubinstein zbiera w zmarszczkach, kontrola i poprawka przynajmniej raz w ciągu dnia konieczne. Nie znoszę tego robić, dlatego ostatnio coraz częściej wracam do pędzelkowych, które się nie zbierają. Sądzę, że to maksimum ciężkości korektora na jakie mogę sobie pozwolić, nie chcąc robić poprawek w ciągu dnia. Magic Concealer HR jest dla mnie ciut zbyt treściwy chyba. Z większym kryciem czuję się już jak z maską.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-09-19 o 14:52
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 22:19   #1423
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A ile masz lat? Ma się w ogóle w czym zbierać? Bo z wiekiem niestety potencjał pochłaniający wszelką kolorówkę rośnie
Mam wrażliwe oczy i często je mrużę, stąd kilka głębszych i płytszych zmarszczek pod oczami.
O, właśnie. Jeszcze jeden ogromny plus Helenki - nie podrażnia (aż tak). Z płynów micelarnych mogę używać tylko różowej Biodermy, bo inne typu Nivea, Garnier czy Physiogel podrażniają moje oczy, powieki i skórę pod nimi. A Helena tylko czasami zaszczypie pod zewnętrznym kącikiem, czasami nawet wcale.
Nie wiem, mnie się nie zbiera nic. Nie używam pudru, jeżeli ma to coś do rzeczy.

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2017-08-01 o 03:10
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 12:10   #1424
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
Trzeba jasno przedstawić sprawę - starzeję się. Niedawno miałam magiczną 40. Nie robię akurat z tego scen, tym bardziej w wątku ukrywania czegoś pod oczami - zmarszczki mam od zawsze (taka mimika, geny), ale teraz widzę, że zmarszczki zrobiły się wymagające - skóra jest cieńsza i bardziej sucha (nawet bardzo).
Choruję i moja twarz wygląda niefajnie.. mam pod oczami podkowy (już nie podkówki). Kupiłam już większość korektorów dostępnych tak od ręki. Podzielić je mogę na nic nie kryjące (ale nieuwidaczniające zmarszczek) i odwrotne- nie widać cieni, ale ciężka konsystencja uwidacznia zmarszczki, opuchliznę i ...i tak wyglądam na zmęczoną.
Nie jestem bogaczem i nie stać mnie na zakup wszystkiego dostępnego na rynku (choć jeden drogi, ale skuteczny bym szarpnęła )
Czy może jest ktoś kto mógłby mi pomóc? Coś polecić?
Nie ukrywam, że w obliczu zmartwień jestem dzielna, ale przygnębia mnie to co widzę w lustrze - to nie odzwierciedla prawdziwiej mnie
Ja polecam Ci korektor emani. Pięknie rozświetla twarz, maskuje cienie i niedoskonałości i nie odkłada się w zmarszczkach. Sama nakładam korektor pędzlem, słyszałam, że w gąbkach zostaje dość dużo bakterii.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 16:12   #1425
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Czy polecicie jakiś korektor, ale w odcieniu łososiowym?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:35   #1426
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Moja siostra jest przed 40, ma duze cienie, wrecz since pod oczami. Do tej pory uzywala Mac Pro Longwear I byla bardzo zadowolona, teraz odkryla korektor z Collection chyba Lasting Perfection Mozna go kupic na allegro za ok. 30 zl, stacjonarnie nie jest dostepny.

Ja od siebie polecam korektor Catrice (nie ten w sloiczku, tylko normalny z aplikatorem)
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:54   #1427
cyzia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Wyjaśnijcie mi proszę różnicę między korektorem rozświetlającym a zwykłym
cyzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 15:36   #1428
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez cyzia7 Pokaż wiadomość
Wyjaśnijcie mi proszę różnicę między korektorem rozświetlającym a zwykłym
Rozświetlające są z reguły w pędzelku, są lekkie, mają też przez to słabsze krycie. Nie wiem, skąd nazwa, bo żaden mi znany nie ma nic wspólnego z glow w żadnej postaci.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 20:16   #1429
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Wszystko starannie wyszukuję u wujka google. Dzięki. Wybrałam już parę typów i zamierzam przetestować. Oczywiście się pochwalę potem (mam nadzieję, że będzie czym)
Coś co ktoś nazwał rozświetlaczem to nie dla mnie, gdyż (choć konsystencja lekka) krycie zerowe. Coś tam kiedyś nawet się trochę "świeciło" ale nie tego szukałam więc oddałam szybko - mam komu.
Dodatkowo, na marginesie coś co bym podciągnęła pod rozświetlacze i nawet poleciła (choć to krem a nie korektor) to Douglas beauty system "more than moisture" - krem pod oczy z rozświetlaczem. Nawilżający i faktycznie rozświetlający. Ale potem, albo przedtem (niech ktoś proszę to zweryfikuje) trzeba by wreszcie zatuszować i stąd moje pytanie na wstępie. A co sądzicie o "Helena Rubinstein Prodigy Powercell"? Bo o magic już wiem i mam na liście do sprawdzenia.
ps. próbuję też dodatkowo zwiększyć innymi sposobami nawilżenie skóry. Napewno i korektory zyskają


---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

pps znalazłam https://mintishop.pl/product-pol-121...ol-Medium.html ale na razie niedostępny nigdzie. Szkoda, że nie można przetestować
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-24, 08:47   #1430
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
Wszystko starannie wyszukuję u wujka google. Dzięki. Wybrałam już parę typów i zamierzam przetestować. Oczywiście się pochwalę potem (mam nadzieję, że będzie czym)
Coś co ktoś nazwał rozświetlaczem to nie dla mnie, gdyż (choć konsystencja lekka) krycie zerowe. Coś tam kiedyś nawet się trochę "świeciło" ale nie tego szukałam więc oddałam szybko - mam komu.
Dodatkowo, na marginesie coś co bym podciągnęła pod rozświetlacze i nawet poleciła (choć to krem a nie korektor) to Douglas beauty system "more than moisture" - krem pod oczy z rozświetlaczem. Nawilżający i faktycznie rozświetlający. Ale potem, albo przedtem (niech ktoś proszę to zweryfikuje) trzeba by wreszcie zatuszować i stąd moje pytanie na wstępie. A co sądzicie o "Helena Rubinstein Prodigy Powercell"? Bo o magic już wiem i mam na liście do sprawdzenia.
ps. próbuję też dodatkowo zwiększyć innymi sposobami nawilżenie skóry. Napewno i korektory zyskają


---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

pps znalazłam https://mintishop.pl/product-pol-121...ol-Medium.html ale na razie niedostępny nigdzie. Szkoda, że nie można przetestować
Kupiłam korektor Collection Lasting Perfection będąc w Londynie i byłam nim zachwycona... do czasu kiedy spróbowałam korektora Catrice (ten z aplikatorem). Ten drugi jest dużo lepszy - ładniejsze odcienie, przyjemniejsza aplikacja, nie wchodzi w załamania i zmarszczki i do tego jest b. tani. Polecałabym go przy codziennym makijażu, ponieważ krycie ma mocne, ale nie jest to taka typowa "szpachla" jaką często potrzebujemy przy makijażu wieczorowym. Moja mama 50+ jest również z niego zadowolona
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 20:03   #1431
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Helena niestety poległa. Ale nie skreślam jej na amen. Dziś miałam próbę i jest dla mnie zbyt obciążająca. Zauważyłam, że faktycznie tak jak pisałyście aplikacja ma znaczenie i to duże. Różnicę widziałam gołym okiem.
A nie skreślam jej ponieważ dowiedziałam się, że powinnam poważniej podejść najpierw do kwestii suchości skóry pod oczami.
Oczywiście niby to wiedziałam i usprawiedliwiałam się niemożnością dostosowania produktu..
Zaczynam więc (znów) przygodę z nawilżaniem skóry pod oczami (raczej będzie to kosmetolog) a na testy korektorow przyjdzie mi poczekać. Co nie oznacza, że zapominam o tym wątku.. i Wy proszę też nie..
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 12:29   #1432
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
Helena niestety poległa. Ale nie skreślam jej na amen. Dziś miałam próbę i jest dla mnie zbyt obciążająca. Zauważyłam, że faktycznie tak jak pisałyście aplikacja ma znaczenie i to duże. Różnicę widziałam gołym okiem.
A nie skreślam jej ponieważ dowiedziałam się, że powinnam poważniej podejść najpierw do kwestii suchości skóry pod oczami.
Oczywiście niby to wiedziałam i usprawiedliwiałam się niemożnością dostosowania produktu..
Zaczynam więc (znów) przygodę z nawilżaniem skóry pod oczami (raczej będzie to kosmetolog) a na testy korektorow przyjdzie mi poczekać. Co nie oznacza, że zapominam o tym wątku.. i Wy proszę też nie..
To widzę, że mamy podobne odczucia, bo dla mnie Helena też jest trochę zbyt ciężka i zbiera się w zmarszczkach. Kupiłam ją trochę pochopnie (chociaż niby po testach w drogerii) i nie była to najlepsza decyzja, bo korektor jest ogromny, a ja go potrzebuję tylko na okolice podoczne i nie mam pojęcia, ile lat zajmie mi jego zużycie.

Chyba wrócę do Art Deco w pędzelku KLIK.
Jestem też ciekawa podobnego korektora Make Up Factory Light Reflecting Concealer KLIK. Już go raz macałam, ale w DE jest on w tylu odcieniach, że się nie mogłam zdecydować

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-09-27 o 20:49
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 19:18   #1433
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

ja do dojrzałej skóry nie polecam Catrice płynnego wysusza, podkreśla zmarchy, owszem kryje bardzo dobrze cienie ale jakim kosztem, tu mniej więcej widać co robi z młodą skórą pod okiem:
http://kosmetycznienawiedzona.blogsp...ery-pynny.html

na dojrzałej jest jeszcze gorzej

z pędzelkowych świetny jest Wibo, nic nie wysusza, cały dzień nie wchodzi w zmarchy i mocno odbija światło-tylko jest chłodno różowy w odcieniu, ja muszę podbijać krycie drugim korektorem który tylko w kąciku nakładam gdzie największe zacienienie, omijam najbardziej zmarchowy obszar i chyba to najlepszy sposób jak ma się taką budowę oka że te zmarchy są większe niż metryka wskazuje

no i wiadomo umiar w nakładaniu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 19:33   #1434
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

No właśnie - dość przerażająca jest konieczność wyboru między kryciem a uwypuklaniem zmarszczek. Dziś miałam kolejny test i jestem bardzo zadowolona z efektu- Marc Jacobs wake up. Nie było o nim w wątku, ale spróbowałam po zachęcie bardzo fajnej i profesjonalnej dziewczyny w sephor'ze. Dostałam też próbkę do potestowania w domu. Jak dotąd to najfajniejszy korektor, będę go teraz testowała sama.
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:34   #1435
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Cytat:
Napisane przez nieszka2000 Pokaż wiadomość
No właśnie - dość przerażająca jest konieczność wyboru między kryciem a uwypuklaniem zmarszczek. Dziś miałam kolejny test i jestem bardzo zadowolona z efektu- Marc Jacobs wake up. Nie było o nim w wątku, ale spróbowałam po zachęcie bardzo fajnej i profesjonalnej dziewczyny w sephor'ze. Dostałam też próbkę do potestowania w domu. Jak dotąd to najfajniejszy korektor, będę go teraz testowała sama.
Chodzi o Remedy KLIK? On ma odcień Wake-Up Call.
Ja jeszcze myślałam o przetestowaniu Radiant Touch YSL, on by chyba był z tego rodzaju lekkich korektorów.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-09-27 o 10:36
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:44   #1436
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

tak..to ten korektor. A jak to się stało, że wpisałam sam odcień?
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:55   #1437
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Spróbuj ten z Collection Lasting Perfection rzeczywiście. Z lżejszych, ale nawilżających, Olay ma krem z korektorem, szczególnie fajny tak na co dzień, bez większych wyjść, bo trzyma nawilżenie.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 18:56   #1438
Gayanna
Raczkowanie
 
Avatar Gayanna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Od siebie mogę polecić wspomniany już Collection Lasting Perfection oraz MUFE Full Cover. Oba kryją świetnie, ale co za tym idzie są dość ciężkie i niestety mogą zbierać się w zmarszczkach. Pomaga nałożenie minimalnej ilości korektora i przypudrowanie go, ale nie da się całkowicie wyeliminować tego efektu.
Moja mama chwali sobie Urban Decay Naked Skin. Może faktycznie jest lżejszy niż te wspomniane wyżej, ale z moimi cieniami pod oczami sobie nie radzi.
Gayanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 19:33   #1439
nieszka2000
Przyczajenie
 
Avatar nieszka2000
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Dziękuję
Ja póki co ultra nawilżam skórę i jednocześnie zużywam próbkę korektora Marc Jacobs (dostałam szczodrze ) Doczytałam się niestety, że jego przyjemna chłodząca końcówka zrobiona jest z palladu, a to jedna z dwóch rzeczy na jaką jestem uczulona Nic to, wyciśnięty w plastikowy pojemnik też świetnie działa Na razie to mój faworyt, ale przecież nie sprawdziłam jeszcze tych, które mi tu polecacie
A tak na marginesie - coraz pewniejsza jestem w tym, że moje zmarszczki wypchane szpachlą dołują mnie bardziej niż niecałkowicie zakryte cienie
nieszka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:48   #1440
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: korektor pod oczy- odgrzewany kotlet

Ja się zakochałam w korektorze Sisley, ale cena jest tak zaporowa, że nawet jakbym zarabiała miliony, to i tak jakoś byłoby mi go dziwnie kupić
Polecam wybrać się do Sepho chociaż po maleńką próbkę
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.