Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 19:25   #1
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952

Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3


Link do części pierwszej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post28 450538

Link do części drugiej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=549077
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:37   #2
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

jakos szybko ta II część zleciała
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:43   #3
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

nawet się nie zorientowałam, że już koniec się zbliżał
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:11   #4
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Co do pracy na kasie - ja miałam taką sukę kierowniczkę przez pewien czas, darła się na kasjerów, że kodów nie ma na produktach i że dzwonią i pytają.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:39   #5
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30782937]
Też pracuję w markecie, to znam ten ból.
Tylko że ja zawsze przedstawiam szefowi sytuację tak, że cierpi klient i wtedy od razu kody na wszystko się znajdują.


Fajni są też klienci, którzy prawie mają już płacić, a jeszcze decydują się "wyskoczyć" po coś i tak ich nie ma 10 minut, a kolejka rośnie...
[/QUOTE]
U nas kody też się znajdowały od razu, albo po dłuższej chwili, bo szefostwo latało po sklepie szukać. Ale jak klienta informowałam, że nie ma kodu i chwilę to potrwa to połowa zostawiała, widocznie szczególnie potrzebne im te rzeczy nie były
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:57   #6
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Praca przy kasie musi być ciężka. Ja pracowałam na kasie tylko miesiąc w tym Empiku. No, ale tam nie było tak źle, bo łatwa kasa w obsłudze. Gorzej jest podobno np w innych marketach np Real itp.
Jak pracowałam na kasie w Empiku to pamiętam takiego klienta, który był strasznie niesympatyczny dla wszystkich, brrr. Nie pamiętam dokładnie co mówił, ale strasznie niemiły. Albo babkę w ciąży, która przyszła i nie dość, że oczywiście miała pomoc i znaleziono jej książki jakie chciała, to darła się, że wszystko za wolno itp Dlatego, wiadomo są ludzie i parapety.
Albo pamiętam ludzi, którzy np jak było zamykane o 21 to o 20:55 czy nawety jeszcze o 21 mimo tego, że puszczaliśmy i mówiliśmy, że zaraz zamykamy, to oni nadal patrzą po półkach , zastanawiają się nie wiadomo ile... nie szanując tego, że przecież my już zamykamy. Masakra.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:20   #7
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Albo pamiętam ludzi, którzy np jak było zamykane o 21 to o 20:55 czy nawety jeszcze o 21 mimo tego, że puszczaliśmy i mówiliśmy, że zaraz zamykamy, to oni nadal patrzą po półkach , zastanawiają się nie wiadomo ile... nie szanując tego, że przecież my już zamykamy. Masakra.
to mnie do tej pory dziwi, że ludzie nie szanują czasu innego człowieka i myślą egoistycznie. przecież zakupy można zrobić szybciej, wrzucać do koszyka tylko potrzebne produkty, a nie zastanawiać się o 22 nad tym co kupić...
jak pracowałam w markecie to pałałam żądzą mordu jak widziałam, że o 22 ktoś chodzi i rozgląda się zastanawiając co kupić, a po raz n-ty leci komunikat z głośników, że zamykamy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 10:10   #8
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
to mnie do tej pory dziwi, że ludzie nie szanują czasu innego człowieka i myślą egoistycznie. przecież zakupy można zrobić szybciej, wrzucać do koszyka tylko potrzebne produkty, a nie zastanawiać się o 22 nad tym co kupić...
jak pracowałam w markecie to pałałam żądzą mordu jak widziałam, że o 22 ktoś chodzi i rozgląda się zastanawiając co kupić, a po raz n-ty leci komunikat z głośników, że zamykamy
Mi się wydaje, że niektórzy ludzie potrzebują się dowartościować- a że nie mają innych możliwości to w sklepach zachowują się jak paniska, bo przecież "klient nasz pan". Chamskim zachowaniem, nie liczeniem się ze sprzedawcą i otoczeniem dają do zrozumienia jacy są "ważni". Rozbrajają mnie tacy ludzie, podobnie jak niezdecydowane panie w osiedlowych sklepikach z jedną kasą, które bardziej przyszły pogadać niż coś kupić
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:13   #9
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Zgadzam się z Wami w kwestii chamskich klientów w sklepach. Ja sama jestem zła na siebie, jak wbiegam do Tesco 20 minut przed zamknięciem i uwijam się jak mrówka, tak żeby max 10 min. przed zamknięciem już stać w kolejce do kasy. Stoję, jest 21:50 (o 22:00 zamykają), a tu wchodzą ludzie, biorą wielkie wózki i na zakupy... To Tesco jest malutkie, szybko można coś znaleźć, a niektórzy o tej porze sobie spacery urządzają. O 22:00 opuszczałam sklep, kolejki przy kasach zrobiły się kilometrowe i ostatnie jednostki jeszcze z wózkami dopiero zaczynały zakupy... To jest straszne, ciekawe o której pracownicy kończą pracę.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:33   #10
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami w kwestii chamskich klientów w sklepach. Ja sama jestem zła na siebie, jak wbiegam do Tesco 20 minut przed zamknięciem i uwijam się jak mrówka, tak żeby max 10 min. przed zamknięciem już stać w kolejce do kasy. Stoję, jest 21:50 (o 22:00 zamykają), a tu wchodzą ludzie, biorą wielkie wózki i na zakupy... To Tesco jest malutkie, szybko można coś znaleźć, a niektórzy o tej porze sobie spacery urządzają. O 22:00 opuszczałam sklep, kolejki przy kasach zrobiły się kilometrowe i ostatnie jednostki jeszcze z wózkami dopiero zaczynały zakupy... To jest straszne, ciekawe o której pracownicy kończą pracę.
ja także nawet jak byłam pozno w sklepie, to uwijalam sie tak, by zdążyć
bo mam szacunek do drugiego człówieka
niestety nie każdy ma
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:48   #11
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
ja także nawet jak byłam pozno w sklepie, to uwijalam sie tak, by zdążyć
bo mam szacunek do drugiego człówieka
niestety nie każdy ma
Niestety. Leci przez głośniki, że proszą o ustawienie się do kas, bo zaraz zamykają, ale gdzie tam Przecież o 22:00 trzeba zrobić zakupy na cały tydzień.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 12:25   #12
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami w kwestii chamskich klientów w sklepach. Ja sama jestem zła na siebie, jak wbiegam do Tesco 20 minut przed zamknięciem i uwijam się jak mrówka, tak żeby max 10 min. przed zamknięciem już stać w kolejce do kasy. Stoję, jest 21:50 (o 22:00 zamykają), a tu wchodzą ludzie, biorą wielkie wózki i na zakupy... To Tesco jest malutkie, szybko można coś znaleźć, a niektórzy o tej porze sobie spacery urządzają. O 22:00 opuszczałam sklep, kolejki przy kasach zrobiły się kilometrowe i ostatnie jednostki jeszcze z wózkami dopiero zaczynały zakupy... To jest straszne, ciekawe o której pracownicy kończą pracę.
jestem taka sama, 10 minut do zamkniecia a ja w stresie pedze przez sklep z uczuciem wstydu, bo juz prosza przez glosniki, zeby sie zwijac. a wiekszosc ludzi spacerkiem przeglada produkty na półkach

w poprzedniej czesci ktos pisal o chamskich reakcjach ludzi na dobre uczynki: masakra, az sie odechciewa wszystkiego ja raczej mam szczescie do ludzi, raz przede mna w tramwaju siedzial starszy pan z tlusta zielona larwa na ubraniu, chwile sie wahalam, bo balam sie, ze bedzie zly za probe uratowania go przed potworem. no, ale doszlam do wniosku, ze sama nie chcialabym, zeby cos po mnie lazilo i grzecznie zasugerowalam, ze ma pasazera na gape. ze starszym panem jechalo dwoch jego kolegow, smiesznie bylo reakcja jak najbardziej pozytywna, nawet mi podziekowal pocalunkiem w reke (no glupio bylo mi sie wyrwac, bo mili staruszkowie)


mi kiedys w pociagu chlopak dysketnie szepnal na ucho, ze jestem brudna z pasty do zębow, zrobil to w tak sympatyczny sposob, ze w sumie nie czulam sie jak idiotka i bylam mu bardzo wdzieczna chociaz jestem prawie pewna, ze niektorzy zareagowaliby troche agresywnie

uwazam, ze nalezy obcym ludziom zwracac uwage na rzeczy, ktore moze poprawic, zamiast sie tylko gapic (np. na zadarta spodniczke czy ptasia kupe na kurtce). za to zwracanie komus uwagi, ze oczko mu poszlo w rajstopach jest moim zdaniem bez sensu, nawet jesli ktos nie zauwazyl, to co ma z tym teraz zrobic? zdjąc w tramwaju?

raz w pociagu do przedzialu weszla pani z piekna fryzura, odstawiona, ale zapomniala o jednym wałku we wlosach niestety nie zdazylam jej powiedziec, bo poszla dalej, wiec czuje sie rozgrzeszona

innym razem spotkalam w tramwaju pana z przyczepionym rzepem do nogawki, wygladal niestety dosc srogo i sie troche balam, ze na mnie nakrzyczy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2011-11-29 o 12:27
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 12:44   #13
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

A ja mam często tak, że o 16:55 przychodzi klient (czynne do 17.00) i każe sobie zrobić np. 8 ofert, co przy dobrych wiatrach zajmuje koło godziny, czasem dłużej. Dawniej siedziałam jak debil i robiłam, ale teraz odmawiam i nie jesteście w stanie sobie wyobrazić z jakim się oburzeniem spotykam. Ale znalazłam sposób, mówię, że o 17 wyłączają systemy i nie da się nic liczyć (to bzdura bo działają przeważnie całą dobę, ale po prostu mam dosyć takiego wykorzystywania). Tym bardziej, że często na koniec tego robienia słyszałam "aha to ja się jeszcze zastanowię bo mam 2 miesiące czasu" lub "bo wie pani ja się tylko chciałem zapytać"
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 13:35   #14
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A ja mam często tak, że o 16:55 przychodzi klient (czynne do 17.00) i każe sobie zrobić np. 8 ofert, co przy dobrych wiatrach zajmuje koło godziny, czasem dłużej. Dawniej siedziałam jak debil i robiłam, ale teraz odmawiam i nie jesteście w stanie sobie wyobrazić z jakim się oburzeniem spotykam. Ale znalazłam sposób, mówię, że o 17 wyłączają systemy i nie da się nic liczyć (to bzdura bo działają przeważnie całą dobę, ale po prostu mam dosyć takiego wykorzystywania). Tym bardziej, że często na koniec tego robienia słyszałam "aha to ja się jeszcze zastanowię bo mam 2 miesiące czasu" lub "bo wie pani ja się tylko chciałem zapytać"
Bardzo dobrze robisz. Może po czymś takim na przyszłość nauczą się szanować cudzy czas.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:05   #15
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze robisz. Może po czymś takim na przyszłość nauczą się szanować cudzy czas.
zgadzam się

A mnie dziwią ludzie, którzy wszystkiego się boją.
"Tylko nie pytaj mnie o nic w czasie referatu, bo ja się stresuję wtedy... odpowiem ci po zajęciach" .

" Nie założę konta w banku, bo to pewnie ściema, że darmowe wszystko, boję się".

" Nie pójdę jutro na zajęcia, bo nie przeczytałam tekstów i boję się, że mnie zapyta
" -> dodam, że to studia, i nikt za nieprzeczytany tekst nie da jedynki ani nie wezwie rodziców

Naprawdę dziwi mnie takie stresowanie się i obawy o w s z y s t k o....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:28   #16
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
zgadzam się

A mnie dziwią ludzie, którzy wszystkiego się boją.
"Tylko nie pytaj mnie o nic w czasie referatu, bo ja się stresuję wtedy... odpowiem ci po zajęciach" .

" Nie założę konta w banku, bo to pewnie ściema, że darmowe wszystko, boję się".

" Nie pójdę jutro na zajęcia, bo nie przeczytałam tekstów i boję się, że mnie zapyta
" -> dodam, że to studia, i nikt za nieprzeczytany tekst nie da jedynki ani nie wezwie rodziców

Naprawdę dziwi mnie takie stresowanie się i obawy o w s z y s t k o....
W sumie się zgadzam, chociaż można mnie zaliczyć do grona "bojących się" :P Ale ja w sumie jestem przezorna, zawsze czytam regulaminy itp - nie wierzę, że coś może być za darmo itp. A co do podkreślonego: nie cierpię, gdy ktoś się mnie o coś pyta, gdy ja się chcę nad czymś skupić, strasznie mnie to rozprasza.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 20:33   #17
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
W sumie się zgadzam, chociaż można mnie zaliczyć do grona "bojących się" :P Ale ja w sumie jestem przezorna, zawsze czytam regulaminy itp - nie wierzę, że coś może być za darmo itp. A co do podkreślonego: nie cierpię, gdy ktoś się mnie o coś pyta, gdy ja się chcę nad czymś skupić, strasznie mnie to rozprasza.
No,a ja dziś właśnie dostałam za darmo 50 zł tzn. za założenie konta w banku, które jest darmowe.

Niby masz rację, ale ja jestem przyzwyczajona do dyskusji, i w momencie gdy kończy się czyjeś wystąpienie (nie w środku!), to zawsze jeśli coś mnie zaintrygowało, albo z czymś się nie zgadzam, to pytam o to. Tak samo działa to w drugą stronę - kiedy ja skończę swoją wypowiedź, a nikt jej w jakikolwiek sposób nie komentuje, nie pyta - to czuję się źle, bo właściwie oznacza, że przynudzałam, albo słuchacze byli zajęci rysowaniem w zeszytach i nie wiedzą o czym mówiłam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:07   #18
Morelka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 65
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

w jakim banku tacy hojni?
Morelka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 22:58   #19
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Wbk :d
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 23:10   #20
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A ja mam często tak, że o 16:55 przychodzi klient (czynne do 17.00) i każe sobie zrobić np. 8 ofert, co przy dobrych wiatrach zajmuje koło godziny, czasem dłużej. Dawniej siedziałam jak debil i robiłam, ale teraz odmawiam i nie jesteście w stanie sobie wyobrazić z jakim się oburzeniem spotykam. Ale znalazłam sposób, mówię, że o 17 wyłączają systemy i nie da się nic liczyć (to bzdura bo działają przeważnie całą dobę, ale po prostu mam dosyć takiego wykorzystywania). Tym bardziej, że często na koniec tego robienia słyszałam "aha to ja się jeszcze zastanowię bo mam 2 miesiące czasu" lub "bo wie pani ja się tylko chciałem zapytać"
Zgadza się, dobrze robisz, a Ci ludzie są naprawdę bezczelni, myślą, że każdym im poświęci czas...

A co do zwrócenia uwagi, to też bym wolała żeby zwrócić mi uwagę, że jestem czymś mocno ubrudzona niż np gapić się jak idiota, a ja nie wiem o co chodzi.


50 zł za załozenie konta? yeah, idę tam .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 23:12   #21
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

dziewczyny - ale ze strony sklepow to jest irytujace ze sa otwarte drzwi do 22 ale zakupy mozesz robic do 21.50 bo inaczej zmierza cie wzrokiem

powinni wpuszczac do 21.30, o 22 zamknac kasy. Wtedy wszystko jest jasne. To nie wina klientow czy obslugujacych ale tych co tymi sklepami zarzadzaja.

Ile razy wpadam na ostatnia chwile bo sie nie wyrobilam, nie robie tego z czystej zlosliwosci, ale jesli juz wpuscili mnie to niech mi dadza zrobic zakupy. W koncu sa to pieniadze ktore zaplaca i za te wyplaty dla pracownikow.

przypomnialo mi sie: w pubie tak robia, 23 zamkniete kasy, ale do 23 mozesz kupic - wtedy masz 20 min na wypicie dopicie drinka. Pub czynny do 23 czyli kasy czynne do 23.

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2011-11-29 o 23:14
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 00:00   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Mnie za to irytuje, że na sklepie jest informacja, że czynny np. od 7.00, a o 7.15 nadal jest zamknięty Albo, że czynny jest do 21.00, a o 20.45 już nikogo w nim nie ma. Wiem, że różnie w życiu bywa, czasem się ktoś może spóźnić, czasem po prostu musi wyjść wcześniej... Ale jak w danym sklepie mi się 2-3 razy taka sytuacja zdarzy, to już do niego nie wracam
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 00:46   #23
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Rozumiem. Idealnie na pewno by było, gdyby sklep był normalnie otwarty, a klienci nie byliby upierdliwi i nie trzeba było przez nich sklepu później zamykać.
No, ale niestety...
Chociaż ja powiem raczej nie spotkałam się, żeby sklep był np wcześniej zamykany czy coś.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 07:37   #24
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

małe prywatne sklepiki tak działają.
w dużych marketach pracuje się na dobrą opinię klienta i nie można go wyprosić jak wchodzi o 21.55.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 14:07   #25
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Raz jak byłam na wsi, przyszłam do sklepu (czynnego do 21.00) o 19.00 . Był zamknięty....
Następnego dnia wspomniałam o tym ekspedientce, na co ona odpowiedziała " no ale ciemno już się robiło" ...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 15:06   #26
nikulek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 140
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

mnie zdziwił facet w drogerii, który wszedł, spryskał się perfumami i wyszedł.. ekspedientki zaniemówiły
__________________
Żeby zmieniło się nasze życie, musimy najpierw zmienić samych siebie!

Edytowane przez nikulek1
Czas edycji: 2011-11-30 o 15:08 Powód: mała pomyłka ;)
nikulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 15:49   #27
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
Raz jak byłam na wsi, przyszłam do sklepu (czynnego do 21.00) o 19.00 . Był zamknięty....
Następnego dnia wspomniałam o tym ekspedientce, na co ona odpowiedziała " no ale ciemno już się robiło" ...
Można i tak Ale często w tych sklepikach czynnych na wsi jest tak, że jeśli ktoś mieszka w domu obok, to po prostu wychodzi do domu, a jak klient przychodzi, to wtedy się dzwoni na drzwi i właściciel przyjdzie.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:00   #28
Liliet666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 84
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Można i tak Ale często w tych sklepikach czynnych na wsi jest tak, że jeśli ktoś mieszka w domu obok, to po prostu wychodzi do domu, a jak klient przychodzi, to wtedy się dzwoni na drzwi i właściciel przyjdzie.
Jak uzna że mu sie opłaca
U mnie był taki sklep, chemia, artykuły papiernicze, plus jakieś rzeczy budowlane, i też jak było zamkniete to się dzwoniło, tylko że jak dzwonił dzieciak to sie nikomu wyjść nie chciało. Bo chyba z góry właściciele zakladali że dziecko to nic nie kupi, tylko mu sie nudzi i przyszedł towar poogladać (co tam ze go rodzice wyslali zeby coś kupił, albo chciał zeszyt czy coś tam dla siebie).

Edytowane przez Liliet666
Czas edycji: 2011-11-30 o 16:01
Liliet666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:00   #29
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

u nas monopolowy był do 23, a o 19 już zamknięty. ludzie przestali przychodzić i teraz mam fryzjera pod domem:P
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:01   #30
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez nikulek1 Pokaż wiadomość
mnie zdziwił facet w drogerii, który wszedł, spryskał się perfumami i wyszedł.. ekspedientki zaniemówiły
ja też tak czasami robię ale może nie tak ostentacyjnie, udaję, że czegoś szukam

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Można i tak Ale często w tych sklepikach czynnych na wsi jest tak, że jeśli ktoś mieszka w domu obok, to po prostu wychodzi do domu, a jak klient przychodzi, to wtedy się dzwoni na drzwi i właściciel przyjdzie.
aaaaaa nie wiedziałam

A mnie dziwią dziewczyny na siłowni w szatni, które rozbierają się i paradują po całej szatni w samych majtkach ( a czasem nawet bez ). I to nie że przebierają się, tylko chodzą sobie, maluja się, układają włosy... Stare, młode, szczupłe, grube, z obwisłym biustem, albo maleńkimi piersiami.
Nie potrafiłabym tak, np. suszyć sobie włosów stojąc bez stanika przy kilkunastu innych osobach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.