Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł?
Trzy miesiące prawie mam, już niedługo w kość Wam dam! VII-VIII cz. 2 2 16,67%
Skok nawiedza moje dziecie niech idzie precz na swoje śmiecie! VII-VIII cz. 2 1 8,33%
Czas to śmiechów i gugania, a wnet diety rozszerzania. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013. 6 50,00%
Nasze dzieci to istne aniołki! Tylko gdyby nie te skoki, nocne wstawanie i kolki VII-VIII cz.2 3 25,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 17:02   #811
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Ewusia konieczenie potem pochwal się tortem bo ty takie cuda robisz
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:07   #812
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Ale śliczna ta szkatułka, bardzo mi się podoba ten prezent.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Już bardzo dawno nic nie piekłam i mam nadzieję, że mi wyjdzie ten torcik, planuję zrobić taki tradycyjny biały z napisem i może jakąś delikatną ozdobą lub figurką z lukru. Spodobał mi się ten Wasz i coś na ten styl planuję wykonać
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:09   #813
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mój ma takie dni, że całe przesypia wstaje po 3 godzinach zmęczony i marudny, ja przebieramy i śpimy

U nas jakby ktoś chciał donieść to już by doniósł;p
Tż też niezgłoszony ha ha ha ha
a przesypia później normalnie noce?
Z Małym jeszcze jest ten problem, że nie tak łatwo uśpić go kolejny raz.. tylko w nocy od karmienia do karmienia śpi.. w dzień jest wymagający..im bardziej zmęczony, tym bardziej daje popalić

Chrapał przed chwilą w bujaczku już 40 min śpi.. szok!
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:11   #814
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
i znalazła się przyczyna niejedzenia - ząbkujemy
Wow, już ząbkujecie. Oby przebiegło spokojnie i możliwie bezboleśnie.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:11   #815
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

surka świetna ta szkatułka!
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:11   #816
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość

Z wieści wizytowych - Robaczek waży 6800g wszystko inne w normie i znalazła się przyczyna niejedzenia - ząbkujemy
Chyba osiwieje
Pediatra podniósł górną wargę i pokazał mi prześwitujące białe ząbki choć powiedział, że będą szły najpierw dolne, tylko te górne bardziej go swędzą i smoczek butelkowy (mamy tt) jest okrągły i twardszy od smoczka, który mamy płaski i dlatego woli go ssać.
Także.... mamy przerąbane
Łał! Brawa za wagę I za ząbki
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Od rana próbuję napisać Dzień Dobry! teraz to już Dobry wieczór można powiedzieć Mały cały dzień marudny.. jeśli usnie to na chwilę.. dopiero niedawno padł na dłużej, a ja razem z nim.. sama kiepski mam dzień..śpiąca i zmęczona..brak mi energii. Mały wstał, teraz na cycu drugi raz wisi, pomiędzy płacz..

gratuluję okrągłych miesięcznic dzieciaczków
misiaczka, kejt z Tztami
surka za udane chrzciny...tort apetyczny!
kciuki za powroty do zdrowia dla naszych chorowitych dzieciaczków oraz mamusie

chcialam tyle jeszcze napisać, ale z małym na rekach nie dam rady..juz ryk
A może Wy też macie skok?

Surka śliczna ta szkatułka
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:18   #817
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
a przesypia później normalnie noce?
Z Małym jeszcze jest ten problem, że nie tak łatwo uśpić go kolejny raz.. tylko w nocy od karmienia do karmienia śpi.. w dzień jest wymagający..im bardziej zmęczony, tym bardziej daje popalić

Chrapał przed chwilą w bujaczku już 40 min śpi.. szok!
noce przesypia Peterowi snu nigdy za dużo

Surka śliczny prezent i taki indywidualny
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 17:32   #818
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
A może Wy też macie skok?
jesli jutro się to powtórzy zacznę w to wierzyć ale najpierw zaliczę skok migrenowy

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
noce przesypia Peterowi snu nigdy za dużo
Twoje dziecko rzeczywiście jest nudne wyżyłby się trochę na matce ku zaciesze ciotek wizażanek

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Mąż niedługo wraca kupi tylko pieluchy, waciki do pupy Olka i wkładki laktacyjne dla mnie..i jestem wolna! Która idzie ze mną na jakaś imprezę? Może być nawet do parku na tanie wino

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Mały się pomału wybudza.. dźwięki niczym rżenie kucyka

...wytrzymaj kochanieńki jeszcze chwilkę... dediś już blisko

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

z tej radości zrobię coś na wzór pizzy calzone.. na kolację wrzucę do pieroga cokolwiek


jest mąż!
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:36   #819
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
jesli jutro się to powtórzy zacznę w to wierzyć ale najpierw zaliczę skok migrenowy

Twoje dziecko rzeczywiście jest nudne wyżyłby się trochę na matce ku zaciesze ciotek wizażanek

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Mąż niedługo wraca kupi tylko pieluchy, waciki do pupy Olka i wkładki laktacyjne dla mnie..i jestem wolna! Która idzie ze mną na jakaś imprezę? Może być nawet do parku na tanie wino

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Mały się pomału wybudza.. dźwięki niczym rżenie kucyka

...wytrzymaj kochanieńki jeszcze chwilkę... dediś już blisko

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

z tej radości zrobię coś na wzór pizzy calzone.. na kolację wrzucę do pieroga cokolwiek


jest mąż!
ha ha ha
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:37   #820
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
fajnie, że wszystko sie udało i Lilka była taka grzeczna a tort wygląda bardzo smakowicie



a jaka konkretnie? my używamy cetaphil, ale drogie to jest, wiec przerzuciłabym się na coś innego



żeby sie wszystko ułożyło







moj tak miał ze smokiem z aventu zmieniliśmy i jest ok, a teraz zaciąga go i mam wrażenie, że za chwile go połknie





Hej

Zaraz resztę nadrobię

Zaliczyliśmy dziś sporo spacerków, Franuś na szczęście przespał w większości


Z wieści wizytowych - Robaczek waży 6800g wszystko inne w normie i znalazła się przyczyna niejedzenia - ząbkujemy
Chyba osiwieje
Pediatra podniósł górną wargę i pokazał mi prześwitujące białe ząbki choć powiedział, że będą szły najpierw dolne, tylko te górne bardziej go swędzą i smoczek butelkowy (mamy tt) jest okrągły i twardszy od smoczka, który mamy płaski i dlatego woli go ssać.
Także.... mamy przerąbane
Ziajka kremowy olejek myjacy dla dzieci na ciemieniuchę hypoalergiczny powyżej 1 miesiąca życia. tak się nazywa, masz jeszcze foto.

Dziewczyny właśnie zaczęłam plamic żywą krwią... W nocy było dziabanko, ale nie plamilam nic po nim... Myślicie, że teraz może to plamienie mieć związek? Przypominam, że jestem po cc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1378744518491.jpg (26,1 KB, 15 załadowań)
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko


Edytowane przez malaczarnakejt
Czas edycji: 2013-09-09 o 17:38
malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 17:54   #821
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
A tylko się pochwalę, na chrzcinach pogodę mieliśmy super Obiadek i wszystko w ogrodzie

Lilka była prawdziwym aniołkiem, w kościele całą msze przespała, nawet przy laniu wody nie płakała. Ogólnie wczoraj cały dzień przespała. Wie, jak się zachować przy gościach

Żeby nie było za kolorowo tż mnie wk.rwił i dzisiaj wielki królewicz odsypia

Jeśli chodzi o prezenty to dostała głównie kasiorkę i złoty łańcuszek z bozią i złote kolczyki. Żeby wam smaka zrobić, potem wkleję zdjęcie torcika był pyszny
super, że wszystko się udało.

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Jest z Wami na biezaco ale..niemam humoru pisac..mam dosc calej sytuacji ktora mnie otacza..tz przegiol w weekend na tyle ostro ze chyba nie chce z nim byc...lzy na koncu nosa mam ale nie chce plakac przy dziecku tym bardziej przy rodzicach gdzie zaraz bylo by milion pytan...eh..co za szczeniak..a mialo byc tak pieknie...moze sie ulozy ale na ta chwile jestem taka zla ze nawet niemam ochotu patrzec i rozmawiac z nim...
Przytulam i mam nadzieję, że jakoś sie ułoży

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Jak wkładam mojej to najpeirw się krzywi, jakbym nie wiem co jej do buzi wkładała, potem wypluwa, jakbym robiła to 1 raz, a potem jak załapie to go ciumka czasami nawet godzinę, tak jak tym razem w kościele
U nas identycznie

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
f
Hej

Zaraz resztę nadrobię

Zaliczyliśmy dziś sporo spacerków, Franuś na szczęście przespał w większości


Z wieści wizytowych - Robaczek waży 6800g wszystko inne w normie i znalazła się przyczyna niejedzenia - ząbkujemy
Chyba osiwieje
Pediatra podniósł górną wargę i pokazał mi prześwitujące białe ząbki choć powiedział, że będą szły najpierw dolne, tylko te górne bardziej go swędzą i smoczek butelkowy (mamy tt) jest okrągły i twardszy od smoczka, który mamy płaski i dlatego woli go ssać.
Także.... mamy przerąbane
za wagę. A za ząbki trzymam kciuki, żeby w miarę spokojnie się wyrżnęły

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
A i Lilka dostała szkatułkę na swoje drobiazgi ze swoim zdjęciem
Sliczny prezent i super pamiątka
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 18:00   #822
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Ząbki Omg :O ale my już mamy duże dzieci !!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:17   #823
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Zmieniłam to mleko i jest super. Ale przez to, że Michał dwa tygodnie płakał po każdym jedzeniu i przy kupie i bakach teraz ma chrypke
Wizytę u pediatry mamy we czwartek. Czekać czy iść jutro z tą chrypka? Nie ma kataru, ani gorączki. Tylko chrypka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:32   #824
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Zastanawiam się czy ugotować Tż obiad
Miałam nie gotować, ale Dziecię już kima i nie mam co ze sobą zrobić
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:38   #825
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Mały wydarł się w bujaczku, nie miałam siły go nosić... a chwilę potem zasnął..gdzie raczej mu się nie zdarza w nim spać, raz czy 2 się zdarzyło lub ewentualnie przysypiał, ale po dłuższym czasie.. Dziwny dzisiaj jest.. jakby cały dzień nie dosypiał..z płaczem wstaje, funkcjonuje i zasypia.. to normalne?
Mój ma dziś to samo. Może to ta pogoda? U mnie szaro i deszczowo. Na spacer też nie poszliśmy. Cały dzień się przytulamy :P

Ona- za ząbki, przetrzesz szlaki ząbkowania i będziesz nas potem wspierać swoim doświadczeniem

Ja się pochwalę- zrobiłam dziś sama chusteczki nawilżane i są ekstra! Dzielę się patentem. Kupujemy gruby ręcznik papierowy- ja miałam z Rossmanna. Przekrajamy rolkę na pòł. Szukamy pojemnika z pokrywką, w którym te pół rolki się zmieści- idealny jest wysoki pojemnik z ikea z zieloną pokrywką . Do niepełnej szklanki wody dodajemy odrobinę płynu do kąpieli, ewentualnie trichę oleju np. kokosowego lub ze słodkich migdałów. Wlewamy to do pojemnika z papierem, zamykamy wieczko i czekamy aż nasiąknie. Wyjmujemy kartonową rolkę ze środka i wyciągamy tamtędy papier. I mamy chusteczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:51   #826
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Mój ma dziś to samo. Może to ta pogoda? U mnie szaro i deszczowo. Na spacer też nie poszliśmy. Cały dzień się przytulamy :P

Ona- za ząbki, przetrzesz szlaki ząbkowania i będziesz nas potem wspierać swoim doświadczeniem

Ja się pochwalę- zrobiłam dziś sama chusteczki nawilżane i są ekstra! Dzielę się patentem. Kupujemy gruby ręcznik papierowy- ja miałam z Rossmanna. Przekrajamy rolkę na pòł. Szukamy pojemnika z pokrywką, w którym te pół rolki się zmieści- idealny jest wysoki pojemnik z ikea z zieloną pokrywką . Do niepełnej szklanki wody dodajemy odrobinę płynu do kąpieli, ewentualnie trichę oleju np. kokosowego lub ze słodkich migdałów. Wlewamy to do pojemnika z papierem, zamykamy wieczko i czekamy aż nasiąknie. Wyjmujemy kartonową rolkę ze środka i wyciągamy tamtędy papier. I mamy chusteczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajny pomysł, ale mi by się chyba nie chciało tak bawić Ja czyszczę pupkę wacikami dla cieci namoczonymi wodą
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 18:58   #827
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Fajny pomysł, ale mi by się chyba nie chciało tak bawić Ja czyszczę pupkę wacikami dla cieci namoczonymi wodą
To praktycznie to samo z drugiej rolki zrobiłam chusteczki do demakijażu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:16   #828
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Surka moje dziecko pluje smokiem z mega wstretem az do dzis i ni hu hu go nie chce

ONA brawa za wizyte.O matko juz zabkowanie?

Sureczko sliczny i chyba pyszny tort

Margo biedulo ty sie przy Piterze wynudzisz

ONA 10 chrztow ti mega utarg


Ewusia super ze juz wrasz za kolko

Dzoan wspolczuje ciężkiego dnia

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Dotkaa zabko przytulam,3maj sie


Dzoan to ja sciagne mlekoo i idziemy do tego parku.A do picia kupimy po drodze Amareno w Biedrze

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Surka super ta szkatulka

Taribari fajny pomysl z tymi chusteczkami

Margo zrob mezowi obiadoss

Karolajn zdrowka dla Haneczki

Agrafka super ze zmiana mleczka pomogla.Ja bym chyba poszla z ta chrypka do lekarza...
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:16   #829
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Hej

poczytalam Was i :

surka za chrzest, dzielna Lili, super prezent ta szkatulka i sliczny tort

ona brawa za wage i za zabki - ciekawe kiedy sie przebija. Mojej Marysi pierwszy wyszedl jak miala 8-9 miesiecy

neni jak mozesz draznic naszego syna pusta butelka wstyd

oli super sytuacja, w sumie jakby lilo spojrzala na mnie tymi swoimi czarnymi oczami to tez bym chyba zmiekla

en przykre z tym telefonem, tez bym sie wkurzyla.

I to by bylo na tyle, co pamietam.

No a u nas:

Marysia ma biegunke, zadnych innych objawow. Mowi ze chce kupe i robi i lata dalej - dokucznik maly

Aleks chyba ma skok rozwojowy caly dzien wszystko mu nie pasuje, nawet lezaczek ktory ubostwia. Jedynie jak wyskoczylam do Tesco kupic Marysi sliniaki do zlobka, to spal w wozku dopoki nim jechalam.

Ja mam delikatnego wnerwa na TZ, ale rozwiaze to na miejscu - lepiej niech sie boi.

ponadto myslalam, ze siorka sie wygada, ze przyjezdzamy, ale nie. Dzis tlumaczyl TZ Marysi przez telefon,ze postara sie wpasc, zrobic dowod Aleksowi, to mama bedzie mogla zabrac ja i Aleksa do taty Jade jutro po aktu urodzenia na druku miedzynarodowym tak na wszelki "W" mam nadzieje, ze okaze sie niepotrzebny.

No i dzieci spia - tzn. Aleks jeszcze jak zajac w kapuscie, ale jak usnie snem mocnym, matka idzie dorpowadzic swoje "podwozie" do ładu i porzadku, bo jutro wizyta u gina i "przeglad" po porodzie.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 19:24   #830
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierp

Nasz komp nadal nie dziala i w tym tyg.nie ozyje :/
Biedna Laurka przeplakala dzid dwie godziny przez kolke.Dal jej Infacol ale i tak sie nacierpiala sasiadka zabrala ja na spacer to padla w wozeczku wykonczona placzem.Biedna moja zabcia

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Eweewe zdrowka dla Marysi, zeby biegunka minela i niech Alex skoczy w przod kciuki za wizytke u gina
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:26   #831
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierp

Popisałabym coś ale jedną ręką nie lubię. Syn na mnie wisi
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:28   #832
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Nakarmilam Laurke po kąpieli i sobie leżała obok a ja was czytalam i padla zaraz ja do lozeczka przeniose.Chlodniej dzis ale nie rozpalamy w piecu. Wyjelam jej kolderke.



MADi co u Ciebie u don Witt
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:29   #833
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Nakarmilam Laurke po kąpieli i sobie leżała obok a ja was czytalam i padla zaraz ja do lozeczka przeniose.Chlodniej dzis ale nie rozpalamy w piecu. Wyjelam jej kolderke.



MADi co u Ciebie u don Witt
widocznie tak ciekawie piszemy, ze ja zanudzilysmy i postanowila isc spac
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:29   #834
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Neni mogłabym to samo napisać, z tym, że Ali na mnie leży Zaczyna się kręcić na mleczko chyba
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:35   #835
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Lecę się myć i na jakiś film
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:36   #836
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
A i Lilka dostała szkatułkę na swoje drobiazgi ze swoim zdjęciem
ładna pamiątka

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
noce przesypia Peterowi snu nigdy za dużo

Surka śliczny prezent i taki indywidualny
to masz cudowne dziecko

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Ziajka kremowy olejek myjacy dla dzieci na ciemieniuchę hypoalergiczny powyżej 1 miesiąca życia. tak się nazywa, masz jeszcze foto.
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
\
Ona- za ząbki, przetrzesz szlaki ząbkowania i będziesz nas potem wspierać swoim doświadczeniem

Ja się pochwalę- zrobiłam dziś sama chusteczki nawilżane i są ekstra! Dzielę się patentem. Kupujemy gruby ręcznik papierowy- ja miałam z Rossmanna. Przekrajamy rolkę na pòł. Szukamy pojemnika z pokrywką, w którym te pół rolki się zmieści- idealny jest wysoki pojemnik z ikea z zieloną pokrywką . Do niepełnej szklanki wody dodajemy odrobinę płynu do kąpieli, ewentualnie trichę oleju np. kokosowego lub ze słodkich migdałów. Wlewamy to do pojemnika z papierem, zamykamy wieczko i czekamy aż nasiąknie. Wyjmujemy kartonową rolkę ze środka i wyciągamy tamtędy papier. I mamy chusteczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wolałabym żeby ktoś był przede mną wtedy czerpałabym inspirację

Patent na chusteczki bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość

No a u nas:

Marysia ma biegunke, zadnych innych objawow. Mowi ze chce kupe i robi i lata dalej - dokucznik maly

Aleks chyba ma skok rozwojowy caly dzien wszystko mu nie pasuje, nawet lezaczek ktory ubostwia. Jedynie jak wyskoczylam do Tesco kupic Marysi sliniaki do zlobka, to spal w wozku dopoki nim jechalam.

Ja mam delikatnego wnerwa na TZ, ale rozwiaze to na miejscu - lepiej niech sie boi.

ponadto myslalam, ze siorka sie wygada, ze przyjezdzamy, ale nie. Dzis tlumaczyl TZ Marysi przez telefon,ze postara sie wpasc, zrobic dowod Aleksowi, to mama bedzie mogla zabrac ja i Aleksa do taty Jade jutro po aktu urodzenia na druku miedzynarodowym tak na wszelki "W" mam nadzieje, ze okaze sie niepotrzebny.

No i dzieci spia - tzn. Aleks jeszcze jak zajac w kapuscie, ale jak usnie snem mocnym, matka idzie dorpowadzic swoje "podwozie" do ładu i porzadku, bo jutro wizyta u gina i "przeglad" po porodzie.
to jednak Marysie coś dopadło... oby skończyło się tylko na tej biegunce a ta szybko przeszla

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Nasz komp nadal nie dziala i w tym tyg.nie ozyje :/
Biedna Laurka przeplakala dzid dwie godziny przez kolke.Dal jej Infacol ale i tak sie nacierpiala sasiadka zabrala ja na spacer to padla w wozeczku wykonczona placzem.Biedna moja zabcia
Biedna malutka



A mój syn jeszcze nie śpi, dyskutuje z ojcem w łóżeczku. Przez ostatnie tygodnie wybiła godzina 19:30 a Franka już nie było i mieliśmy czas dla siebie widzę, że czekają nas ciężkie chwilę.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:51   #837
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
A mój syn jeszcze nie śpi, dyskutuje z ojcem w łóżeczku. Przez ostatnie tygodnie wybiła godzina 19:30 a Franka już nie było i mieliśmy czas dla siebie widzę, że czekają nas ciężkie chwilę.
Nasze się przestawiło i jak wcześniej o 21 była kąpiel i zasypiał po 22, to teraz o 19 biedaczysko jest tak zmęczone po całym dniu nic nie robienia, że pada jak muszka


A że mam cudowne Dziecko to Wam prawie od 3 miesięcy próbuje powiedzieć ha ha ha Szkoda, że Tż mi się w dziecko nie wdał ha ha ha


Chyba pójdę w kimę dla zabicia czasu ha ha ha ha

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

A w ogóle wiem co Wam miałam napisać

Oglądałam program i pani miała trojaczki i mówiła, że nie ma czasu dla siebie, bo nakarmienie całej trójki i położenie ich spać zajmuje jej NAWET 1,5 godziny ha ha ha Mi tyle zajmuje z jednym

Oprócz tego miała dwoje starszych dzieci Ale nie za dużo starszych bo do szkoły jeszcze nie chodziły
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2013-09-09 o 19:46
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:05   #838
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość

A i Lilka dostała szkatułkę na swoje drobiazgi ze swoim zdjęciem
prześliczna i pamiątka na całe życie, moze kiedys podpatrze pomysł na prezent

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Ziajka kremowy olejek myjacy dla dzieci na ciemieniuchę hypoalergiczny powyżej 1 miesiąca życia. tak się nazywa, masz jeszcze foto.

Dziewczyny właśnie zaczęłam plamic żywą krwią... W nocy było dziabanko, ale nie plamilam nic po nim... Myślicie, że teraz może to plamienie mieć związek? Przypominam, że jestem po cc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja przestalam krwawic po 1,5 tyg po porodzie sn, potem w 7 i 8 tyg krwawiłam i nie wiem czy to okres czy resztki porodowe, licho to wie

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Nasz komp nadal nie dziala i w tym tyg.nie ozyje :/
Biedna Laurka przeplakala dzid dwie godziny przez kolke.Dal jej Infacol ale i tak sie nacierpiala sasiadka zabrala ja na spacer to padla w wozeczku wykonczona placzem.Biedna moja zabcia

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Eweewe zdrowka dla Marysi, zeby biegunka minela i niech Alex skoczy w przod kciuki za wizytke u gina
biedna Laura, pozdrów ją od koleżanki Zuzki, która łączy sie z nią w bólu, chociaż u nas narazie kolki odpuściły, za to podejrzewam ząbkowanie u niej ...


Dziecko śpi,jak zwykle godzina 20:05 moge usiasc w spokoju, wlaczyc tv lub sie wykapac bo Zuza choćby sie waliło i paliło ZAWSZe o tej porze śpi


Oliath tak mi się wydawało, ze to Ty używałas pampków z lidla, założyłam narazie pierwszy i wydaja sie bardzo fajne, u nas lepiej leżą niż pampersy białe 3, z wchłanianiem nie wiem jak jest bo narazie poszedł mały pierdzioszek do niego i za wiele tam nie nasikała. Są lepsze od dad, miękkie i cieniutkie i nie śmierdzą.
36 szt. za 17,99, cena jak dla mnie przyzwoita

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Oglądałam program i pani miała trojaczki i mówiła, że nie ma czasu dla siebie, bo nakarmienie całej trójki i położenie ich spać zajmuje jej NAWET 1,5 godziny ha ha ha Mi tyle zajmuje z jednym

Oprócz tego miała dwoje starszych dzieci Ale nie za dużo starszych bo do szkoły jeszcze nie chodziły
widziałąm dzisiaj jakis amerykański program o rodzinie, gdzie kobieta urodziła UWAGA! 19 dzieci 9 z nich zachorowało na ospe i ojciec musiał sobie radzić z tą gromadą praktycznie sam bo matka była odizolowana z wcześniakiem od chorych bo maleństwo miało zanizoną odpornosć i wogóle podłączone do jakis rurek, które go karmiły... pieknie ich pokazali jednak dla mnie 19 dzieciorków to już mi zalatuje patologia
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:19   #839
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Tweed kochanego masz slodziaczka w Avatarku

ONA oby ciezkie chwile okazaly sie lajtowe

Iwonka pozdro dla Zuzki Laurka ma juz swoj rytm dnia i pada ok 20.czem pol godz wczesniej lub pozniej. My czasem kupujemy w Lidlu Pampers y Softino i na dzien sa ok jak sie je regularnie zmienia.


Bylam rano w Lidlu. Sama bo tz ma dwa tyg urlopu tacierzynskiego.No u kupowalam mu piwko i pani mnie o dowód poprosila : D

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Ide sie kąpać i w kime.Posprzatalam.Duzy pokój prawie gotowy.W ciagu dni a mielismy otwarte drzwi i właśnie tz znalazl w korytarzu dwie zaby.......
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:22   #840
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Tweed kochanego masz slodziaczka w Avatarku

ONA oby ciezkie chwile okazaly sie lajtowe

Iwonka pozdro dla Zuzki Laurka ma juz swoj rytm dnia i pada ok 20.czem pol godz wczesniej lub pozniej. My czasem kupujemy w Lidlu Pampers y Softino i na dzien sa ok jak sie je regularnie zmienia.


Bylam rano w Lidlu. Sama bo tz ma dwa tyg urlopu tacierzynskiego.No u kupowalam mu piwko i pani mnie o dowód poprosila : D

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Ide sie kąpać i w kime.Posprzatalam.Duzy pokój prawie gotowy.W ciagu dni a mielismy otwarte drzwi i właśnie tz znalazl w korytarzu dwie zaby.......
i 100% satysfakcji co???

wrzuciłam Wam kąpielową Zuzanke
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.