Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł?
Trzy miesiące prawie mam, już niedługo w kość Wam dam! VII-VIII cz. 2 2 16,67%
Skok nawiedza moje dziecie niech idzie precz na swoje śmiecie! VII-VIII cz. 2 1 8,33%
Czas to śmiechów i gugania, a wnet diety rozszerzania. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013. 6 50,00%
Nasze dzieci to istne aniołki! Tylko gdyby nie te skoki, nocne wstawanie i kolki VII-VIII cz.2 3 25,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 22:09   #121
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Witam nowa mamusie wielki szacunek dla Ciebie,za to,co robisz dla pieskow!
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:11   #122
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dobra ja uciekam spać. Dobrej nocki
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
I ja uciekam
Dobranoc i spokojnej nocy dziewczyny

Kejt ja z Mokotowa jestem

Kubuś Puchatek dziękuję za słowa uznania
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:16   #123
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
Dobranoc i spokojnej nocy dziewczyny

Kejt ja z Mokotowa jestem

Kubuś Puchatek dziękuję za słowa uznania
No to kawałek ode mnie (brodno), ale pracuję na mokotowie

Dobranoc!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:19   #124
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Ja też uciekam..Dobranoc
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:19   #125
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Kiedyś mieszkałam na Bielanach, a to już bliżej Bemowa
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:36   #126
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Hej laski, też się meldujemy
Dzisiaj po kąpieli i emocjach z tym związanych Ali przespał ciurkiem 3h Na spokojnie obejrzeliśmy z tżtem film, przed chwilą się obudił, popił trochę mleczka i znowu kima
Ciekawi mnie, gdzie jest haczyk
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:38   #127
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

melduję się i lecę spać, jutro Was nadrobię gaduły!
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 22:39   #128
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Re: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Hej laski, też się meldujemy
Dzisiaj po kąpieli i emocjach z tym związanych Ali przespał ciurkiem 3h Na spokojnie obejrzeliśmy z tżtem film, przed chwilą się obudił, popił trochę mleczka i znowu kima
Ciekawi mnie, gdzie jest haczyk
Zazdroszcze! Idealne dziecko,oby jak najdluzej
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 22:45   #129
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Hej laski, też się meldujemy
Dzisiaj po kąpieli i emocjach z tym związanych Ali przespał ciurkiem 3h Na spokojnie obejrzeliśmy z tżtem film, przed chwilą się obudił, popił trochę mleczka i znowu kima
Ciekawi mnie, gdzie jest haczyk
Mój wieczorami tak ma, że budzi się tylko na jedzenie i dalej idzie spać grzecznie :P
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:15   #130
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Taa, gustownie będzie wyglądał w przyszłości
Nadrabiałam ale przy tym co napisałaś poległam Przysięgam, że oplułam monitor i już dalej nie dam rady odpisywać- leżę i kwiczę
Poprawiłaś mi perystaltykę jelit - szacunek

Dobranoc
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:19   #131
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem dziewczyny masakra.
Tłumaczył się tym, że się śpieszył do Biedronki, a wszystkie miejsca parkingowe były zajęte. A co mnie to obchodzi? Nie parkuje się na miejscu dla inwalidów i tyle...
W dodatku mówi, że w nocy mi to wynagrodzi. A w doopie to mam. Przez cały tydzień nie miał ochoty na przytulanki a teraz mu się chce, bo mu się koło tyłka pali. Mam focha na całego.

Jego zabić to mało.

Ja bym mu powiedziała "masz na myśli te piękne kolczyki z diamentami i kolacje przy świętach? Bo chyba nie myślisz, ze Twoj interes miedzy moimi nogami jest dla mnie nagroda"

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
na ząbki to chyba za wcześnie mój sie zaczął okropnie ślinić i rączki też uwielbia, ale myślę, że to taki wiek chociaż chociaż mojemu bratu podobnież pierwszy ząbek wyszedł gdy miał 3 miesiące
Moj od urodzenia ssal kciuk. Musiałam mu smoczek dać od razu bo położna powiedziała, ze ciezko bedzie oduczyc. Teraz czasem cos mu sie przypomni z tym kciukiem,ale rzadko.
I wlasnie całe te piastki wpychal az tylko słyszałam takie dlawienie sie i kaszel. Kilka razy wymiotowal przez to bo se palca gdzies do gardła wepchal i nosił skarpety długo na rękach.

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
U mojej bratowej to samo. Pediatra kazała jej zmienić mleko bo może mu się znudziło po pół roku. I to tak z dnia na dzień mu to sie zrobiło.

Mój chirurg dentysta wysłał mnie na rtg tego zęba, i po obejrzeniu powiedział że mam się oswajac z mysla o usunięciu zęba bo teraz mi to wyleczy a za 3-4 mce sprawa powroci! No i chyba w pon go wyrwę. Po co mam się barowac z tym w kolko?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym wyrwała od razu.

Cytat:
Napisane przez luksia Pokaż wiadomość
pytanie mam
czy to dobry pomysł żeby wyjechać na parę dni w góry w październiku ? Zuza będzie wtedy miała skończone 3 miesiące i nie wiem czy to nie za wcześnie na takie wojaże
Bardzo dobry

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Chciałabym do Was dołączyć, jestem mamą lipcową, urodziłam 10 Od bardzo dawna czytałam Wasze wątki, ale jakoś nie potrafiłam wbić się w rozmowę, ale pomyślałam że teraz jest to najlepszy moment na dołączenie do Was


Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
a wy to Karmi takie gazowane sączycie? Nic dzieciaczką nie jest?

pamietacie tego Pediatre o ktorym pisalam ?
gadalam z kolezanka stala w kolejce w aptece za rodzicami z malutkim dzieciatkiem proszac o ANTYBIOTYK ( konkretny od lekarza) dla maluszka.. Pani Farmaceutka troche z niedowierzaniem pytala czy to dla NICH czy dla DZIECKA .. a oni mowia ze lekarz przepisał dla dziecka ( mniej wiecej w wieku naszych malenstw ok 1,5-2 miesiecy) a farmaceutka przyblizyla sie przez okienko do rodzicow i mowi ze to jest antybiotyk TYLKO dla dorosłych i to TYLKO w wyjatkowych sytuacjach i ze ABSOLUTNIE dla dzieci nie mozna stosować.. i pytala ktory lekarz to CI powiedzieli jaki to byl ,a ona ze duzo razy przychodzili ludzie po cos co wogole bylo na coś innego/ zle lub coś w ten desen .. itp

az strach..
O zgrozo

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Perse mi też Mały czasem zwymiotuje bez większej przyczyny ... Przedwczoraj wzięłam go po jedzeniu do odbicia a ten tak na mnie zwymiotował, że jak stałam tak musiałam się rozebrać kompletnie-nawet kapcie poszły do prania Mały chwilę w szoku, ale zaraz uśmiech od ucha do ucha.
Położna radziła, by odczekać ok pół godziny, ale wiadomo-jak dziecko zechce jeść zaraz to co zrobisz? Odmówisz?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Karolajn cudna Hania
Mi zawsze spawi miedzy cycki. Uwielbiam to. Taka maseczka na rozstepy

Nakarmilam małego , patrzę nie chce spać No to go do,lozeczka i mowie " masz spać albo rób co chcesz,ale ja musze zjesc tez bo chyba chcesz zeby mleko jeszcze było w tych cyckach i bądź grzeczny"
A on patrzył na mnie takimi oczami dużymi i zamknął je, a teraz zjadlam i on se cos tam gledzi
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 23:42   #132
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Hej kobietki,witam sie w kultowym juz watku naszym szczesliwym z Wami I Maluszkami mam nadzieje,ze ostatni dwupaczek juz tuli swoja dzidzie I nie ma czasu nam o tym napisac. Bylam dzisiaj na spacerze z Mlodym I tak filozoficznie pomyslalam,ze niesamowite jest to nasze grono tutaj. Sa mamy polskie z calego swiata,jest Samantha z goracej krainy,Cynamonowa I ja z deszczowej krainy,mamusie z polskiej krainy o 4porach roku.tak mi sie ubzduralo,ze u mnie wlasnie leje I wieje,a Samantha dziekuje za wynalezienie klimy bo bez niej nie moze zyc my dzisiaj tez bez kapieli,na brudasa. Bede z Wami czesciej od nowego miesiaca,jak juz w domu nastanie spokoj I wszyscy goscie wyjada. Trzymajcie sie cieplutko,kciuki za przespane nocki trzymam. Ps.moj Mlody tez na krostki na twarzy I mam nadz ze to tylko tradzik niemowlecy,ale od kilku dni odstawilam tez nabial,zobaczymy,czy bedzie poprawa. Ja tylko na kp. W poniedzialek sie wazymy,bedziemy mieli 3 tyg,zobaczymy czy ladnie przybieramy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ładnie to ujelas. Dziekuje za ten post

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Ja czekam około 30 min. Ale zanim mała ogarne, przebiore i umyje to szybko leci. Zreszta Maja jak zwymiotuje jest bardzo spokojna....


wiam sie na odchowalni. Ale zlecialo. Az trudno uwierzyć ze to juz

TZ usypia Maje. Cieżko idzie. Malenka moja cos dzis marudna. Krótko śpi, byliśmy we trójkę na spacerze 2 godz i mimo ze jadła przed wyjściem to musiałam ja na ławce nakarmić znowu bo wycie było straszne. Loda musiałam wyrzucić bo chciała jeść natychmiast a ja nie miałam co z nim zrobić ech

Maja dzis skończyła 2 tygodnie i odpadl nam kikut
Z nowych umiejętności...moja córka zaczęła porządnie płakać. Wcześniej robiła to dość delikatnie hm..nie podoba mi sie ta umiejętność

W niedziele mamy rocznice ślubu. I będzie trochę kijowo. Nigdzie nie pojedziemy nawet do restauracji bo Mai nie dam teściowej. Seksu niet bo jeszcze polog, prezentów niet bo kasy brak i pewnie zjemy kolacje i pójdziemy spac bo oboje jesteśmy wyczerpani.


Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
Z tymi psiakami to jest to niestety wykańczająca robota, bo tak jak ja mogę mieć na tymczasie tylko jednego, a w potrzebie są setki tysięcy, także człowiek by chciał a niewiele może niestety. Chociaż, jak patrzę na zmiany tych psiaków które u mnie były a teraz są w nowych domach to praktycznie nie da się ich poznać.
Moja własna sunia, też schroniskowa prawie dwa lata uczyła się, że człowiek to nie tylko zło i dopiero właśnie po tych dwóch latach zaczęła się ze mną bawić chociaż dalej ma problemy z akceptacją obcych to i tak jestem w niebie jak na nią patrzę i przypominam sobie o tym, jaka była wycofana i przerażona.

Na razie nie mam żadnego psiaka na DT, bo wiadomo, muszę się z Piotrusiem ogarnąć i żeby podrósł jednak trochę, ale pewnie niebawem pojawi się kolejny piesek.
Nie ważne ile. Ratując jedno życie ratujesz cały świat

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
W ogóle to zazdroszczę wam ze wasze dzieciaczki lubią spac z wami w łóżku. Moja nie usnie, będzie sie kręcić i wiercic (czasem z TZ przysna ale to rzadko). Mai najlepiej jest w jej lozeczku.

A i sie nie pochwalilam. Maja polubila hustawke. Spędziła dzis w niej 10 min i usnela śmiesznie to wyglądało jak wywracala oczkami i tylko białka było widać, tak na nią usypiajaco podziałała
Moj nie lubił,ale nie miał wyjścia i polubił

Niektorzy oduczaja spania w łóżku , a inni uczą Kto za nami nadarzy

Czyli spała na trupa. Moj mały to ciagle robi, a jak zasnie w bujaczku to wyglada jak chomik

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Ja dziś pospałam popołudniu, więc nie jestem jeszcze zmęczona
Ale i tak po meczu idziemy spać, bo TŻ na 6 do pracy jutro.

Tak mnie zastanowiło ... Karolajn pisała o stałym planie dnia i regularnych drzemkach- usypiacie dzieci gdy przychodzi godzina drzemki? Jeśli tak to jak to usypianie wygląda?

U nas plan dnia wyznacza Młody-jak zaśnie to jest drzemka Nie usypiam specjalnie, nawet nie wiedziałabym jak to zrobić... bujać? Ja nie bujam go prawie wcale, a nigdy do spania.
Młody chodzi spać ok 22 i śpi do 6 z przerwami. Czasem zaśnie już o 20 snem nocnym, ale to nie zawsze.
W ciągu dnia zazwyczaj ma drzemki co 2-3 godziny, ale bez ustalonych konkretnych godzin. Bywają też dni, że nie śpi ciągiem np 5-6 godzin, a są takie, że śpi większość dnia (choć te są rzadko).
Jak Wy robicie?

Dotkaa a dobrze nam idzie Po karmieniu i obiciu kładę go do łóżeczka a on sobie tam zasypia W dzień nadal śpi u nas w łóżku, ale to akurat mi nie przeszkadza
Nie mamy planu. Nie usypiam małego specjalnie.
Raz czy dwa tak zrobiłam, ze spiewalam i bujalam na rękach i stwierdziłam, ze nic innego nie będę robić tylko bujac potem.
Nie bujam nigdy w wózku bo pamietam błąd mojej mamy jak nauczyła moja siostrę bujania to mieliśmy dyżury na to bo inaczej nie szło zeby spała.
I to tak lubiła , ze az strach mnie brał , ze wstrząsu mózgu nie dostanie. Jak tylko sie zwalnialo obroty to była syrena.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 00:28   #133
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Witam przy pierwszym nocnym karmieniu. Za chwilę idę się doic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 01:07   #134
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Wita Mleczarnia z dalekiej Polnocy moje dziecie je,a za oknem cisza,nareszcie przestalo padac.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 01:49   #135
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość

Ja bym mu powiedziała "masz na myśli te piękne kolczyki z diamentami i kolacje przy świętach? Bo chyba nie myślisz, ze Twoj interes miedzy moimi nogami jest nagroda




Nakarmilam małego , patrzę nie chce spać No to go do,lozeczka i mowie " masz spać albo rób co chcesz,ale ja musze zjesc tez bo chyba chcesz zeby mleko jeszcze było w tych cyckach i bądź grzeczny"
A on patrzył na mnie takimi oczami dużymi i zamknął je, a teraz zjadlam i on se cos tam gledzi
Hahaha
Brawo dla grzecznego synka!

Wstalam do Fi, oczy jak 5 zł, polecialam po mleko a on śpi dalej :P no to sie doje i czekam
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 01:51   #136
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Nadrabiałam ale przy tym co napisałaś poległam Przysięgam, że oplułam monitor i już dalej nie dam rady odpisywać- leżę i kwiczę
Poprawiłaś mi perystaltykę jelit - szacunek

Dobranoc
Polecam sie na przuszlosc

Witam sie ptzy drugim nocnym karmieniu
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 01:55   #137
cynamon_owa
Zadomowienie
 
Avatar cynamon_owa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

To i my sie odhaczymy na liście karmienia Karmienie nr 2. Ciekawe jak dalej noc będzie wyglądać bo zazwyczaj to karmienie odbywało sie 2-3godziny później no ale Adaś poszedł dzisiaj a w zasadzie wczoraj spać zdecydowanie za wcześnie jak na niego...
Coś tatuś wspominal, że stesknil sie za synkiem przez ta delegacje czy coś...


A gdzie podziewa sie fiazo? Dawno jej nie czytałam albo mi sie wydaje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe, niespełnione Szczęście
07.10.2012
"Zrozumiałem - by żyć musisz chwytać dzień..."

cynamon_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 02:10   #138
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Hahaha
Brawo dla grzecznego synka!

Wstalam do Fi, oczy jak 5 zł, polecialam po mleko a on śpi dalej :P no to sie doje i czekam
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pochwalilam synka
Dał mi zjesc, ale juz sie umyć nie za bardzo. Musiał se poczekać na mnie i kwekal okropnie. Nawoływał mnie tym swoim skrzekiem. Wrone mam w domu.

Dopiero co zasnął. Jadł, plul, ewidentne cos go meczylo. Puścił bąka. Zrobił kupę. Zjadł znów i na rękach spał,ale sorry nie ma tak.
Wiec pisciskalam mu brzuszek nozkami włamał bąka a raczej serie i zasnął przy suszarce.

Zastanawiam sie jak mocno mozna przycisnac nozkami na brzuch i czy mu to nie boli? Bo robiłam delikatnie i stopniowo,ale on sie robił czerwony i robił yyyyyy niedziwiadka.

I czy codziennie dajecie profilaktycznie te herbatki z koprem, na trawienie?
Ja jeszcze ani razu nie dałam i dumam czy zacząć czy nie
No i kiedy przed karmieniem czy po? I o której godzinie w ciagu dnia?

Moj mały tez mi takie numery wycina. Kweka ,steka, ja sie z trudem zgrabuje do niego do lozeczka, a on śpi. To teraz dopóki nie wyje to go nie tykam. I tak mam mało czasu.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 02:41   #139
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Witam ponownie tym razem za oknem leje. Odhaczona
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 02:46   #140
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Pochwalilam synka
Dał mi zjesc, ale juz sie umyć nie za bardzo. Musiał se poczekać na mnie i kwekal okropnie. Nawoływał mnie tym swoim skrzekiem. Wrone mam w domu.

Dopiero co zasnął. Jadł, plul, ewidentne cos go meczylo. Puścił bąka. Zrobił kupę. Zjadł znów i na rękach spał,ale sorry nie ma tak.
Wiec pisciskalam mu brzuszek nozkami włamał bąka a raczej serie i zasnął przy suszarce.

Zastanawiam sie jak mocno mozna przycisnac nozkami na brzuch i czy mu to nie boli? Bo robiłam delikatnie i stopniowo,ale on sie robił czerwony i robił yyyyyy niedziwiadka.

I czy codziennie dajecie profilaktycznie te herbatki z koprem, na trawienie?
Ja jeszcze ani razu nie dałam i dumam czy zacząć czy nie
No i kiedy przed karmieniem czy po? I o której godzinie w ciagu dnia?

Moj mały tez mi takie numery wycina. Kweka ,steka, ja sie z trudem zgrabuje do niego do lozeczka, a on śpi. To teraz dopóki nie wyje to go nie tykam. I tak mam mało czasu.
Ja nie podaje kolei, bo razu mu dałam to mial rewolucje gazowe i płakał strasznie. Sama pije koper

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 02:51   #141
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42671482]Hej!!

Witam sie na odchowalni

Sammi na grobie Dawidka. Ale dziękuję

Kurde Mały wypił 130, poszliśmy na spacer, wróciliśmy, odczekalam aż bedzie przerwa miedzy karmieniami 3 h, Artus wypił jakieś 50 ml, nie umiało mu sie odbić, pil dalej i wszystko nagle zwrócił.... Myślicie, że to przez to, że nie odbił?? Potem dojadl te 40 i nie zwrocil... Mam sie martwić? Jak Wasze dzieci wymiotuja, to robicie im przerwę w jedzeniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]mi nie dwno zrobił to samo bo nie odbił

Cytat:
Napisane przez luksia Pokaż wiadomość
gdzieś widziałam taki napis obok miejsca parkingowe mniej więcej tak to szło: "Zabrałeś moje miejsce parkingowe, weź moje kalectwo"
cóż dale do myslenia


a mi ktoś to mówił że dziecko urodziło się z jednym ząbkiem
u mojego tż kuzynki w zeszłym roku lenka urodziła sie z zabkiem

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Chciałabym do Was dołączyć, jestem mamą lipcową, urodziłam 10 Od bardzo dawna czytałam Wasze wątki, ale jakoś nie potrafiłam wbić się w rozmowę, ale pomyślałam że teraz jest to najlepszy moment na dołączenie do Was
witam

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
moja Marysia jak miala 3 miesiace pojechala z nami do mojego dziadka do Bialegostoku na impreze - to jakies 400 km w jedna strone, a jak miala 4 byla z nami w Szczawnicy. Podroz ok, jadla i spala. Wszystko zalezy jak mloda zniesie podroz.


witamy i zapraszamy "swieza krew" opowiadaj o sobie.
ooo masz dziaadka w mojej mieścinie

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Ja czekam około 30 min. Ale zanim mała ogarne, przebiore i umyje to szybko leci. Zreszta Maja jak zwymiotuje jest bardzo spokojna....


wiam sie na odchowalni. Ale zlecialo. Az trudno uwierzyć ze to juz

TZ usypia Maje. Cieżko idzie. Malenka moja cos dzis marudna. Krótko śpi, byliśmy we trójkę na spacerze 2 godz i mimo ze jadła przed wyjściem to musiałam ja na ławce nakarmić znowu bo wycie było straszne. Loda musiałam wyrzucić bo chciała jeść natychmiast a ja nie miałam co z nim zrobić ech

Maja dzis skończyła 2 tygodnie i odpadl nam kikut
Z nowych umiejętności...moja córka zaczęła porządnie płakać. Wcześniej robiła to dość delikatnie hm..nie podoba mi sie ta umiejętność

W niedziele mamy rocznice ślubu. I będzie trochę kijowo. Nigdzie nie pojedziemy nawet do restauracji bo Mai nie dam teściowej. Seksu niet bo jeszcze polog, prezentów niet bo kasy brak i pewnie zjemy kolacje i pójdziemy spac bo oboje jesteśmy wyczerpani.
a ja mam we wtorek rocznice i chyba też nic nie bedzie, tż ma drugą zmiane i o 23 bedziw w diomu, w tamtym roku było to samo

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
A gdzie podziewa sie fiazo? Dawno jej nie czytałam albo mi sie wydaje...
syn daje mi w kość że nie ma kiedy do kompa przysiąść, do tego tż ma nocną zmianę i jak przychodzi to staram się dać mu pospać, żeby jak się wyśpi mi pomógł, we czwartek to pół dnia spędziliśmy na spacerze... a potem robiłam sosy bo jak pisałam zakupiłam 10kg pomidorów i 10kg papryki i robię sosy do makaronu, koncentrat pomidorowy do zup, dopiero zrobiłam 3 tury a jeszcze mnie czeka kolejne 3 lub 4, mały nie śpi prawie wcale więc ciężko jest, ale muszę jakoś ogarnąć temat na zimę

teraz mój syn właśnie zasnął, a walczyliśmy 1,5h idę i ja spać o nie liczę, że wstanie koło 6 tylko za godzinę pewnie


aaaaaa i witam się na odchowalni, melduję że i w poczekalni nadrobiłam

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
I czy codziennie dajecie profilaktycznie te herbatki z koprem, na trawienie?
Ja jeszcze ani razu nie dałam i dumam czy zacząć czy nie
No i kiedy przed karmieniem czy po? I o której godzinie w ciagu dnia?
ja piję herbatę z kopru włoskiego herbapolu i to mojemu pomogło, dostaje z mlekiem matki
a jemu czasami daje rumianek, przed jedzeniem żeby trochę wypił, potem staram się odbić i wtedy daje jeść
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 02:57   #142
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

My po pierwszym karmieniu
Neni- u nas plan dnia jest pod małą, ona jest dyktatorem w domu wszystko do południa zazwyczaj wygląda tak samo, a cała reszta dnia to wielka improwizacja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 02:58   #143
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

a i właśnie się zorientowałam że od jutra zaczynam nowy semestrr-ostatni, a zapomniałam o tym kompletnie i się umówiłam z bratem na naprawę auta bo chcemy sprzedać, a tż jedzie na wieś i nie mam z kim dziecka zostawić
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 03:20   #144
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

witamy na pierwszym karmieniu
Samantha, ja daje herbatkę hippa "na problemy trawienne" czy jakoś tak, ale tylko jak maluch ma kolke, profilaktycznie to daje mu rumianku, tylko on może uczulac niestety, więc trzeba uważać.

dziękuję za dobre słowo
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 03:28   #145
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Fiazo a jak robisz te sosy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 04:14   #146
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Pierwsze karmienie zaliczone.
Antek spal 7 h albo 8. Nie moge sobie przyppmniec.
Obudzilam sie o 4 zestrachana. Snilo mi sie ze ktos mnie lina sciskal. Wolalam Tz i MAme. Nie moglam ich obudzic. Dziewczyny koszmar jakis. Wstalam. Cycki jak kamienie. Stanik mnie tak cisnal ze musialam zmienic na wiekszy. Glowa mjie boli i mi sie kreci. Tz sciagnelam do lozka bo sie boje (spal na kanapie).
Antek obalil oba cycki i w kime na brzuchu poszedl a ja sie boje zamknac oczy



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:50 ---------- Poprzedni post napisano o 04:41 ----------

Witaj Belushi, tak ciezko sie do na wbic ? Niemozliwe
A chyba nie napisalas nam co jadasz

Co do herbatek: ja pije herbapolu, albo bocianka, albo rossmanowska albo hipp mama albo po kazdej dziennie. Dziala...bąki puszczamy z Antkiem takie ze ho hooo. Tfuuu moze dzieki temu kolki Antek nie ma.... Jeszcze raz na psa urok tfuuuu odpukac w niemalowane.

FIAZO ...ilosci papryki i pomidorow u Ciebie jak za dawnych czasow u mnie. W tym roku za rada Ewusi nic nie robie
Rok temu przerobilam 30 kg pomidorow. Pare kilo Ogorkow. Fasolki szparag. Cos tam w piwnicy jeszcze jest. Na zime starczy a czas bedzie dla Syneczka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:57 ---------- Poprzedni post napisano o 04:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Chciałabym taki plan dnia z Małym..stałe pory na wszystko.. przynajmniej bym wiedziała o której godz. będę już wyglądać jak człowiek wymalowana, uczesana, ubrana...a nie co dzień wielka niewiadoma
O tak. Tak tez bym chciala. Tyle ze do tego pomoc Tz tez potrzebna a on nie jest wyznawxa zycia wg planu. Ja wole wiedziec co i o ktorej bo jednak za duzo mam zajec zeby iac na spontan. Jak na razie wieczorem sie udaje z kapiela. I rano wiem ze Antek ma konferencje prasowa z kropkami na otulaczku albo panem kotem i mam ok 1 h spokoju. Reszta to wielka niewiadoma z ktora do ladu dojsc nie moge


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:59 ---------- Poprzedni post napisano o 04:57 ----------

NENI jal Ci idzie uczenie Kubusia spania w lozeczku?
U nas kiepsko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:13 ---------- Poprzedni post napisano o 04:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
No więc, na obiad jadłam pizze :P dzisiaj wyjątkowo, bo raczej staram się zdrowo odżywiać
Mam 21 lat, zajmuję się zwierzętami (psami). Jestem z Warszawy, nie karmię piersią tylko mm. No i nie wiem co jeszcze mam napisać
No juz widze co jadlas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 05:14 ---------- Poprzedni post napisano o 05:13 ----------

Ide sie zdrzemnac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 04:39   #147
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Odhaczam sie kolejny raz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 05:16   #148
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Fiazo a jak robisz te sosy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w różnych połączeniach, kroję, gotuje, trochę:soli,cukru,octu,ol eju,majeranku,pieprzu i blenduję, wrzące do słoika i pod kocyk i samo się wekuje

robię: pomidorowy, paprykowo-pomidorowy, cukiniowo-paprykowy
proporcje to u mnie na oko

dla mnie te przetwory to trochę odskocznia od syna bo jak mi tak cały czas daje popalić to przy tym mogę sie troche odprężyć

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

syn obudził sie z krzykiem bączki nie chciały iść
pomasowałam i trochę lepiej, ale szału nie ma cały czas popłakuje
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 05:44   #149
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Dzień dobry
Nareszcie mamy sobotę mąż wróci wcześniej z pracy i będzie mógł nawiązywać więzi z synem

Pytanie do dziewczyn karmiących butelką - karmicie swoje dzieciaczki na godziny, czy wtedy kiedy chcą?

Zaczęłam rozkminiać dlaczego Franek nie chce jeść. Pediatra powiedział, żeby dawać mu mleko co 3,5h, więc może wtedy kiedy je dostaje nie jest po prostu głodny Chociaż z drugiej strony szuka, połyka, płacze i znowu szuka smoka. Chyba moją teorie jednak obaliłam

Czekam na syna aż obudzi się na karmienie i uciekamy do mamy
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 05:47   #150
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

i ja jadę już do mamy bo brat będzie auto robił

a do szkoły chyba nie pójdę
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.