BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 12:19   #1081
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sledze ten wątek od dawna, więc postanowiłam i ja dołączy do Waszego gronaoraz pokazac moje wloski z natury jestem ciemnowłosą blondynką, ale od lat robiłam baleyage ( pierwsze foto).2 miesiące temu zachciało mi się jakiejś zmiany i postanowiłam zmienic kolor i dac wlosom odpoczac od beyagu. poszlam do fryzjerki ktora nalozyla mi farbe firmy Lecher popielaty blond- wyszlam prawie ruda, co widac na drugim zdjeciu.2 dni temu wybralam sie juz ze swja farbą do fryzjerki ( Excellence Cream nr. 03 super jasny blond popielaty) - efekt widac na 2 osttanich fotkach teraz jestem bardzo zadowlona z kolorku i chyba zostane przy tej farbie, może nastepnym razem dodam sobie jeszcze kilka pasemek balejagu od czubka głowy, aby je troszke rozjasnic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 028.jpg (84,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300859.jpg (54,1 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301086.jpg (74,9 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301133.jpg (63,8 KB, 350 załadowań)
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:52   #1082
HateQisia
Przyczajenie
 
Avatar HateQisia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: oKOlice Gdanska
Wiadomości: 18
GG do HateQisia Send a message via Skype™ to HateQisia
Red face Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
sledze ten wątek od dawna, więc postanowiłam i ja dołączy do Waszego gronaoraz pokazac moje wloski z natury jestem ciemnowłosą blondynką, ale od lat robiłam baleyage ( pierwsze foto).2 miesiące temu zachciało mi się jakiejś zmiany i postanowiłam zmienic kolor i dac wlosom odpoczac od beyagu. poszlam do fryzjerki ktora nalozyla mi farbe firmy Lecher popielaty blond- wyszlam prawie ruda, co widac na drugim zdjeciu.2 dni temu wybralam sie juz ze swja farbą do fryzjerki ( Excellence Cream nr. 03 super jasny blond popielaty) - efekt widac na 2 osttanich fotkach teraz jestem bardzo zadowlona z kolorku i chyba zostane przy tej farbie, może nastepnym razem dodam sobie jeszcze kilka pasemek balejagu od czubka głowy, aby je troszke rozjasnic

Naprawdę super wyglądasz Do twarzy Ci w tym kolorku.

Ja ażeby rozjaśnić sobie włoski , tak o jakieś 3 tony użyłam Kremu do Refleksów firmy Avon i wiecie co ? Jestem naprawdę zadowolona. Fakt faktem nie nakładałam go tak jak napisane jest na ulotce , czyli jakąś magiczną szczoteczką na pojedyncze pasma włosów. Ja zrobiłam po swojemu , czyli .. głowa w dół i na całe włosy ten krem-żel. Po trzech razach wyglądam dosnkonale

Polecam
HateQisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 17:51   #1083
19michaela
Raczkowanie
 
Avatar 19michaela
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kurcze a ja już nie wiem... używałam farb Garniera ale yyy efekt był taki że na czubku głowy włosy mam zółte a reszta popielaty blond... Zastanawiam się teraz nad użyciem L'Oreal Casting-świetlisty blond bądź nad innym kolorem z palety L'Oreal (kwestia wyboru w sklepie), tylko nie wiem jakich później używać płukanek czy czegoś... tj włosy myje w szamponie GlisKur do włosów blond i takiej samej używam odżywki, ale nie wiem czy np nie trzeba płukac włosów w czymś co by utrzymało kolor
bądź przeprowadzac innych zabiegów utrzymujących kolor....dziewczyny jeśli możecie to pomóżcie... Dzięki
__________________
Lubię poranki. Są tym lepsze im później się zaczynają.

------------------------------------------------------
Zapuszczam włosy i paznokcie.
Zmieniam styl.
Uczę się akceptować siebie...
19michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:47   #1084
delicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

YES- ten rozjaśniacz był hmm.... nie pamiętam doładnie nazwy.. Chyba Ultraintensywny rozjaśniacz. Rozjasnia o 5-7 tonów. Tylko ja miałam odrosty i na nich mi wzięło najmocniej... tzn wyszedł straszny rudo-zolty kolor. Poza tym on jest strasznie mocny.... Ale później rozmawiałam z fryzjerką i powiedziała, że gdybym dłużej potrzymała, to wyszedłby mi jaśniejszy, ale ja się wystraszyłam i zmyłam to szybciej z głowy Z własnych doświadczeń radziłabym Ci go nie używać
O, znalzłam, wgląda tak :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22462.jpg (33,9 KB, 32 załadowań)
delicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:53   #1085
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ile go trzymalas na wlosach?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 20:30   #1086
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Macie bardzo ładne kolorki, ja uzywam garniera , bardzo bardzo jasny blond i jakos najbardzije mi pasuje, a wy jakich farb uzywacie? jakie polecacie?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:22   #1087
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mnie jutro z mojego żółtawego, słonecznego blondu przyjaciółka pofarbuje L'Orealem Recital Preference. Waham sie tylko między Hollywood (chyba cieplejszy, bardzo bardzo jasny naturalny blond) a Vikingiem (bardzo, bardzo jasny popielaty blond). Jak uważacie który będzie lepszy? Jeszcze raz przyłączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010094..JPG (86,0 KB, 45 załadowań)
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 07:33   #1088
delicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mama jeszcze nie zdażyła mi go nałożyć na całe włosy, a on już zaczął przybierać pomarańczową barwę No i potrzymałam go tak ok 20, może 25 min.


Hej, dziewczyny..... Jak myslicie, czym można uzyskać taki kolorek..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sliczny kolorek.jpg (63,5 KB, 75 załadowań)
delicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:13   #1089
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
Mnie jutro z mojego żółtawego, słonecznego blondu przyjaciółka pofarbuje L'Orealem Recital Preference. Waham sie tylko między Hollywood (chyba cieplejszy, bardzo bardzo jasny naturalny blond) a Vikingiem (bardzo, bardzo jasny popielaty blond). Jak uważacie który będzie lepszy? Jeszcze raz przyłączam zdjęcie.

popielaty
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:13   #1090
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

prosze o pomoc,
w przyszłą niedziele mamy duzo rodzinna uroczystość, musze cos zrobic z włosami, niestety nie moge wybrac sie do fryzjera bo mam malutkie dziecko które karmie.

Na głowie mam oktualnie odrosty ok4 cm po pasemkach robionych rozjaśnieczem u fryzjera, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, co mogłabym nałozyc na włoski (jaki szampon ewentualnie farbę) która pokryłaby resztki pasemek i była bezpieczna ?
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:08   #1091
19michaela
Raczkowanie
 
Avatar 19michaela
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
Mnie jutro z mojego żółtawego, słonecznego blondu przyjaciółka pofarbuje L'Orealem Recital Preference. Waham sie tylko między Hollywood (chyba cieplejszy, bardzo bardzo jasny naturalny blond) a Vikingiem (bardzo, bardzo jasny popielaty blond). Jak uważacie który będzie lepszy? Jeszcze raz przyłączam zdjęcie.

Mam ogromną prośbe do Ciebie...jak już pofarbujesz sobie włosy, to wstaw fotki i napisz na jaką farbę się w końcu zdecydowałaś dobrze? Mam identyczny kolor jak Ty teraz i musze sobie koniecznie pofarbować , ale nie wiem jeszcze dokładnie na jaki odcien blondu , więc może Twoja decyzja mi pomoże
__________________
Lubię poranki. Są tym lepsze im później się zaczynają.

------------------------------------------------------
Zapuszczam włosy i paznokcie.
Zmieniam styl.
Uczę się akceptować siebie...
19michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 11:16   #1092
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
prosze o pomoc,
w przyszłą niedziele mamy duzo rodzinna uroczystość, musze cos zrobic z włosami, niestety nie moge wybrac sie do fryzjera bo mam malutkie dziecko które karmie.

Na głowie mam oktualnie odrosty ok4 cm po pasemkach robionych rozjaśnieczem u fryzjera, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, co mogłabym nałozyc na włoski (jaki szampon ewentualnie farbę) która pokryłaby resztki pasemek i była bezpieczna ?
zamów fryzjerkę do domu
do mnie od ok 4 lat przyjeżdża fryzjerka i jestem cholernie zadowolona - ścina bardzo dobrze i przy tym nie tracę czasu na siedzenie w smrodzie chemikaliów w salonie...

albo kup szamponetkę i zafarbuj np na brąz.....
choć nie jestem pewna czy można farbować włosy karmiąc dziecko... nie chodzi mi tylko o samo farbowanie, ale dziecko może źle przyjąć zapach z jakim przyjdziesz do domu
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:25   #1093
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
zamów fryzjerkę do domu
do mnie od ok 4 lat przyjeżdża fryzjerka i jestem cholernie zadowolona - ścina bardzo dobrze i przy tym nie tracę czasu na siedzenie w smrodzie chemikaliów w salonie...

albo kup szamponetkę i zafarbuj np na brąz.....
choć nie jestem pewna czy można farbować włosy karmiąc dziecko... nie chodzi mi tylko o samo farbowanie, ale dziecko może źle przyjąć zapach z jakim przyjdziesz do domu

ja farbowałam włosy karmiąc piersią i było ok, żadnych problemów
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:34   #1094
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Thumbs up Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja farbuje włoski (a raczej tylko odrosty wiec,wygląda to tak miałam naturalny kolor) Farba do włosów SchwarzkopfNatural & Easy.Naturalnie mam troszke ciemniejsze od dotychczasowego.Farba nie niszczy włosów,wrecz je odzywia ja osobiscie polecam!!:



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (121,3 KB, 162 załadowań)
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:12   #1095
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
ja farbowałam włosy karmiąc piersią i było ok, żadnych problemów
aha... to ok
chciałam tylko zaznaczyć, że takie dzieciaczki poznają matkę po zapachu i nawet perfumy mogą być kłopotem dla malucha
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:46   #1096
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lara144 Pokaż wiadomość
Ja farbuje włoski (a raczej tylko odrosty wiec,wygląda to tak miałam naturalny kolor) Farba do włosów SchwarzkopfNatural & Easy.Naturalnie mam troszke ciemniejsze od dotychczasowego.Farba nie niszczy włosów,wrecz je odzywia ja osobiscie polecam!!:




Mozesz napisac jaki masz swoj naturalny kolor wlosow mniej wiecej i jaki nr;farby to jest.Sliczny kolor
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:17   #1097
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

lara 144, prześliczny kolor!!!!!!! Zakochałam się w nim.
19michaela, pofarbowałam się juz Hollywood. Kolorek bardzo ładny, promienny blond, choć nie do końca przykrył te bardziej pomarańczowe pasemka. Myślę, że następnym razem będzie jeszcze lepiej. Jak tylko zrobię zdjęcia (dziś lub najpóźniej jutro) to je umieszczę
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:50   #1098
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
lara 144-jesli jeszcze dobrze widze to twoja fotka jest wyretuszowana...wiec moze twoj blondzik w realu byc troche inny, czy nie?

no chyba ze to nie ty jestes na tym zdjeciu...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-21 o 19:44 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania.
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:04   #1099
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dzieki za rady
ale chyba kupie jakąś szamponetke z ciemnym blondem i przygasze te pasemka
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 17:13   #1100
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

19michaela - zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia moich włosów. W różnym świetle różnie wyszły. Farbowałam L'Oreal Preference Hollywood. Przepraszam, że zdjęcia tak bez twarzy, ale właśnie robiłam sobie maseczkę, później jak sie pomaluję wkleję całość W sumie jestem w miarę zadowolona, ale teraz pofarbuję się jaśniejszym (wiecie może czy i jaka jaśniejsza farba złapie te włosy?)

P.S. Te rude pasemka ciągle jednak prześwitują... Zapłacze się...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010001.jpg (193,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010004.jpg (86,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010007.jpg (103,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010010.jpg (153,5 KB, 114 załadowań)
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 20:49   #1101
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

słuchajcie , jaką farbą mogłabym uzyskać taki kolorek jak na zdjęciu????

jest prześlicznY!!!! jak narazie mam włoski blond rozjaśniane (odrosty robią mi sie koloru bardzo ciemnego, bo z natury jestem brunetką ).

gdzie niegdzie są prześwity pasemek ciemniejszych ale przewaga platyny, blond!!
a na tym zdjęciu to jeden fajny kolorek.

i moje jeszcze jedno pytanie.. jak bym poszła do fryzjera, to czy mógłby on położyć pierw rozjaśniacz na odrosty, a potem po spłukaniu farbę nałożyć w takim kolorze??

czy bym musiała odczekać kilka dni , jak to jest?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8317_ZNAK.jpg (316,5 KB, 159 załadowań)
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 08:28   #1102
19michaela
Raczkowanie
 
Avatar 19michaela
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

zielonka02 dzięki, wielkie za wklejenie fotek Wg mnie fajnie wyszedł ten kolor Kurcze, że tez to musi być takie logiczne i oczywiste, że dany kolor wygląda inaczej w różnym świetle...nie podoba mi się to Bo powiedzmy, że pofarbuje sobie włosy, kolor podoba mi się w świetle hmm domowym ale jak już wyjde na zewnątrz i świeci słońce to kolor przestaje mi się podobać- taka jakaś moja obsesja.

Poszłam wczoraj do sklepu po wybór farby, stojąc nawet nie wiem ile czasu w dziale z farbami miałam kilka róznych farb "na oku" z czego, nagle dostałam "olsnienia" i stwierdziłam, że porafbuje się na jaśniejszy blond bo do tej pory farbowałam się na hmm złociste blondy i wybrałam L'Oreal Exellence super jasny blond popielaty.... nawina wierząc, że będe mieć taki super kolorek jak Pani na zdjęciu, a jeszcze bardziej nawina po porównaniu efektu jaki uzyskam farbując tym kolorem moje włosy (z boku kartonika ta "próbka") w pełni zadowolona z siebie i z podjętej decyzji kupiłam dwa opakowania farby (pomijając jej cene) i zadowolona z zycia poszłam do domu....Frabowanie, wszystko przebiega pięknie, ładnie....włosy suche- nadal zadowolona patrze w lustro i co widze....fakt włosy jasne- mysle sobie - chciałas jasny blond to masz- ale przygladam sie dalej i widze, ze hmmm wlosy bardziej szare niz blond ale nadal z płomykiem nadziei patrze jaki efekt jest na grzywce i odrostach gdzie to miałam najbardziej żólte wlosy- tam dopiero dotarło do mnie jakie jasne sa te wlosy i ,że jeżeli na opakowaniu jest napisane super jasny blond popielaty to hmmm po 1. nie mam co liczyc na taki efekt jak na opakowaniu a po 2. faktycznie wlosy beda super jasne .... Mój płomyk lekko przygaszony podratowała mama i przyjaciółka mówiać że cyt."fajnie wyszedł ten kolor"....hmmm no kurcze może, może...może to kwestia przyzwyczajenia...no nie wiem, może ja mam jakies uprzedzenia (a raczej na pewno mam) i obsesje na punkcie koloru tych moich włosków i może faktycznie kolor fajnie wygląda (tylko ta grzywka i odrosty :|) ....

postaram się wkleić dzisiaj fotki, jak wróce do domu i może Wy mi obiektywnie napiszecie jak to wygląda (heh najwyżej się załamie)

Teraz dopiero zauważyłam (a przecież czytałam) wpis mp_84 , i kurcze wydaje mi się, że u Ciebie lepiej wygląda ten kolor-kuuurcze nie, no dobrze jest, trza się przyzwyczaić...no i musze wkleić fotki ;p
__________________
Lubię poranki. Są tym lepsze im później się zaczynają.

------------------------------------------------------
Zapuszczam włosy i paznokcie.
Zmieniam styl.
Uczę się akceptować siebie...
19michaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:46   #1103
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

19michaela ja marzę o tym żeby mieć jaśniejszy niż mam, bo jestem strasznie blada i ten kolor mimo że sam w sobie całkiem ładny to za ciemny jak dla mnie. Muszę właśnie wyprobować te super jasne, ale chyba Preference. Mam jeszcze w domu Shwarzkopf Brillance skandynawski blond i nie wiem czy go użyć i czy cokolwiek mi rozjaśni. PO Preference wiem przynajmniej że włosy nie są żółte tylko złote. Czekam na Twoje zdjęcia
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:56   #1104
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

pereference (ten najjasniejszy - chyba 03 albo 01 ) strasznie łapie... nierówno i ogólnie nie byłam zadowolona.

wklejam fotkę przed (resztki balejażu robionego u fryzjera) i po...

ble.


ja polecam farbę palette deluxe 100 - ostatnio użyłam i jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 25082 (Small).jpg (26,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 25084 (Small).jpg (24,3 KB, 228 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:10   #1105
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A używałaś rozjaśniającego czy zwykłego? (zastanawiam się czy rozjaśniających można używać jeśli ma się taki złocisty blond jak ja... Jak myślisz?)
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:14   #1106
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja uzywalam tego w takim opakowaniu;

http://www.kosmetykionline.pl/data/g...e/5/5/2955.jpg

ale to było daaaaaawno w listopadzie


ja ostatnio (jak farbowałam się palette) i mialam odcien niby rozjasniajacy 4-6 tonow, trzymalam go godzinę i na odrostach i reszcie włosów (o kolorze jasnego blondu, w niektorych miejscach złotego) złapało DOŚĆ równo, i nie rozjaśniły się za bardzo ani nic. CUDO ;D
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:15   #1107
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A myślisz że rozjasni moje? Nie chcę takiego blondu jaki mam i nie wiem czy da się go rozjaśnić domowymi sposobami.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:07   #1108
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja recitala na prawdzę odradzam.. sprobuj moze jakis rozjasniacz z palette? chociaz one daja efekty takiego sztucznego blondu
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:12   #1109
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No właśnie. Niby mam ten krem rozjasniający 12.1 ale boję sie go użyć :P Chyba pozostanie mi ten skandynawski blond z Shwarzkopf Brillance. Moze coś da.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:15   #1110
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

uzywalam skandynawskiego z brillance i byłam całkiem zadowolona . Dosc dobrze rozjasnia
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.