Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-16, 18:14   #1711
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Megi jak dla mnie to do¶æ jasny poziom, nawet nie 6 , a 7. Tylko jaki¶ bardzo ciep³y z³oty odcieñ.
A czym farbowala¶? Dekoloryzacjê zrobi³a¶ i od razu na to farba czy jak?



A ja dzi¶ ujrza³am moje wlosiska w ¶wietle dziennym i nie jestem zadowolona. Na dkugo¶ci s± fajne, bo by³y fajne, le odrosty chwyci³y na rudawo. Niestety nie dla mnie 5,0 Teraz strasznie ¿a³ujê, ze nie kupi³am ponownie 4,0.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:35   #1712
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia, zrobi³am:

- dekoloryzacjê Chantal
- farba Wellaton 12/1 (zgodnie z zalecaniami w w±tku o dekoloryzacji)
- farba Loreal Excellence 9/1

przez jeden dzieñ wygl±da³o fajnie (akurat wtedy tu napisa³am ¿e jestem zadowolona...), ale

- koñce zrobi³y siê dosæ ciemne a ca³o¶æ dos³ownie z¿ó³k³a , wiêc ufundowa³am lekk± k±piel (dos³ownie 1 ³y¿ka rozja¶niacza 1 ³y¿ka oxy i du¿o maski i szamponu)
- po³o¿y³am Loreal Preference 8/1

Nie wiem co robiæ Ten kolor jest taki jakby musztardowy, naprawdê ostatnia fotka oddaje przykr± rzeczywistosæ. Co gorsza, wiem ¿e nie mogê ju¿ wiêcej farbowac, mo¿e za kilkana¶cie dni, musze przeczekaæ, ale czujê siê fatalnie i jestem z³a ¿e sama siê za to wzie³am... trzeba by³o do fryzjera, no ale przepad³o, teraz to ju¿ chyba nie ma sensu.

Moze popraw za kilka dni t± 4,0?
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:56   #1713
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Megi nie wiem co ci doradziæ.
Nie wiem dlaczego po dekoloryzacji nie po³o¿y³as najpierw natury? Chyba powinna byæ sama natura najpierw. Ale czy to a¿ tak mog³o wp³yn±æ na kolor, to nie wiem.

Je¶li chciala¶ uzyskaæ br±z, to nie za bardzo rozumiem czemu k³ad³a¶ tak jasne farby? Po dekoloryzacji wystarczy o ton jasniejsza. A ty k³ad³as 12 i 9, a to kilka tonów ja¶niejsze od brazu. Mo¿e to jest przyczyna wychodz±cej ¿ó³ci.

A czy ty uzywasz farb profesjonalnych? Bo to te¿ ma znaczenie.


A co do moich w³osów.. to ja ju¿ dzi¶ jecha³am na gie³dê kupiæ farbê, ale tej babeczki nie by³o. Tak wiêc nic z tego. Pofarbowa³abym jeszcze dzi¶ same odrosty, ale teraz bêdê siê mêczyæ z 2 tygodnie do nastêpnej gie³dy :/ chyba ze wcze¶niej kupiê w necie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:04   #1714
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia, no tak wyczyta³am, ze musi byc ta najja¶niejsza farba bo ciemnieje. A pozniej przy kolejnej farbie te¿ zresz± bardzo ciemnieje - mia³am po tej 12/1 co¶ w rodzaju pomarañczowego koloru, a po 9/1 co¶ zbli¿onego do koloru na fotach. A chcia³am tak naprawdê ciemny blond, nie wiem dlaczego wszystko mi wychodzi o 2-3 tony ciemniej ni¿ powinno.

Mog³abym zafarbowac 7 - nawet mam w domu jakie¶ - ale pewnie wyjdzie ciemny br±z... a mo¿e nie ma wyj¶cia. Tylko nie teraz, bo mi polec± w³osy.

Mam dosæ ciemnych kolorów i marzy³am o jasnym, st±d taki wybór farb, taka prawda. od 10 lat chodzê w prawie czarnych w³osach, chcia³am du¿ych zmian - no to mam

A co do farb profesjonalnych - to zainteresowa³am siê nimi i trafi³am na to forum przypadkowo dopiero w grudniu zesz³ego roku

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:11
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:36   #1715
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja na odwrót. Od lat zawsze by³am blondynk±. Z natury blondynka, a jeszcze robi³am pasemka jasniejsze, lub jasne z br±zem. Ju¿ mi siê znudzi³o i teraz mam br±z, ale bardzo bardzo ciemny.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:09   #1716
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
a ja na odwrót. Od lat zawsze by³am blondynk±. Z natury blondynka, a jeszcze robi³am pasemka jasniejsze, lub jasne z br±zem. Ju¿ mi siê znudzi³o i teraz mam br±z, ale bardzo bardzo ciemny.
To zazdroszczê blondu w naturze
Widzisz, tak to jest, ¿e chce siê mieæ co¶ innego ni¿ siê ma
Moje to ciemny blond i mo¿e nawet zdecydowa³abym siê na farbowanie czym¶ naturalnym i zapuszczanie swoich, no ale ze wzglêdu na siwe w³osy to nie ma sensu. Robi³am próbê czy mam siwki pomiêdzy wrze¶niem a grudniem, kiedy to nie farbowa³am w ogóle. Dziêki temu mia³am okazjê siê przekonaæ jaki mam kolor w³osów, bo ju¿ nie pamiêta³am
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 22:02   #1717
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No ja nie mam ¿adnych siwkow
Ale wystarcza mi jasny odrost blond.
Nie wiem jak d³ugo bede chcia³a mieæ br±z, ale na chwilê obecn± jestem tak zadowolona, ¿e nie my¶lê o powrocie do blondu. Ju¿ jakie¶ 14 lat temu te¿ mia³am takie ciemne w³osy, ale m±¿ zacz±³ mnie namawiaæ do powrotu do blondu i go posluchalam. Od tamtej pory mia³am ci±gle blond. Pamiêtam doskonale jak ciê¿ko by³o pozbyæ siê czerni i uzyskaæ naturalny odcieñ blondu, wiêc teraz nawet o tym nie my¶lê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 13:45   #1718
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Maartyynaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ze swojej strony mogê poleciæ kolor 5B color&soin. Piêkna czekoladka jest naj³adniejszym br±zem jakiego od dawna nie widzia³am! Pierwszy raz farbowa³am c&s wprawdzie jaki¶ czas temu, ale chyba przy nich zostanê ju¿ na sta³e, bo wysz³o (i to nie pierwszy raz) dok³adnie to o co mi chodzi³o! U¿ywa kto¶ tych farb? Co o nich s±dzicie?
Farbowa³am kilkoma odcieniami. Dla mnie by³y tragedi±. Rudzia³y niemi³osiernie i podsusza³y w³osy niewiele mniej ni¿ drogeryjne. Wyp³ukiwa³y siê te¿ duuuu¿o szybciej.
Jak widaæ moje w³osy kochaj± kolegê amoniaka, wiêc przerzuci³am siê na profeski i jest spoko.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 14:52   #1719
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wklejam obiecane fotki.
Dla przypomnienia:
- Koleston 4,0 6 tygodni temu
- teraz odrosty 5,0

Jak widaæ odrosty du¿o ja¶niejsze i rudawe. Reszta bez zmian.
Wklejam kilka fotek, ¿eby¶cie widzia³y, ze to nie czerñ
Na ¿ywo br±z jest bardziej widoczny.
Proszê nie oceniaæ stanu w³osów, bo s± tu tylko umyte, bez uk³adania i prostowania
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0513.jpg (49,0 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0517.jpg (48,2 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0523.jpg (75,9 KB, 30 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 17:59   #1720
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wis³y :)
Wiadomo¶ci: 15 395
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hej pierwszy raz piszê w tym w±tku
mam szczególne pytanie do Weronisi, przejrza³am parê stron i tak rzuci³o mi siê, ¿e wcze¶niej nie mia³a¶ rudawego poblasku tylko teraz tak ? nie wiem, której farby efektem jest ten zabójczy br±z? wella touch ? mo¿esz mi nieco wyt³umaczyæ zale¿y mi na tym,¿eby uzyskaæ ciemny br±z, mo¿liwie, jak najch³odniejszy odcieñ, bez rudo¶ci
agulaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:12   #1721
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ten kolor to wella koleston 4.0 i nie wychodzi rudo.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 19:45   #1722
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wis³y :)
Wiadomo¶ci: 15 395
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ten kolor to wella koleston 4.0 i nie wychodzi rudo.
ok dziêki muszê siê wczytaæ o co chodzi z tymi emulsajmi itp, bo ostatni raz farbowa³am w³osy farb± sklepow± 2 lata temu i nie orientuj± siê za bardzo, a zale¿y mi na czym¶ co by siê trzyma³o

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

a jeszcze mam pytanie dlaczego robi siê go z wod± ilu¶ tam procentow±? wiem, ¿e zadaje g³upie pytania, ale nie mam pojêcia, bo nigdy tak nie robi³am
agulaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 21:45   #1723
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
ok dziêki muszê siê wczytaæ o co chodzi z tymi emulsajmi itp, bo ostatni raz farbowa³am w³osy farb± sklepow± 2 lata temu i nie orientuj± siê za bardzo, a zale¿y mi na czym¶ co by siê trzyma³o

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

a jeszcze mam pytanie dlaczego robi siê go z wod± ilu¶ tam procentow±? wiem, ¿e zadaje g³upie pytania, ale nie mam pojêcia, bo nigdy tak nie robi³am
Ta woda ilu¶ tam procentowa, to w³a¶nie emulsja czyli oksydant. W zale¿no¶ci od koloru trzeba u¿yæ innego procentu. Farby profesjonalne to tubka samej farby. Bez dodania oksydantu nie bêdzie dzia³aæ. A wiêc musisz kupiæ farbê i odpowiedni oksydant.
W farbach sklepowych w pude³ku masz oddzielnie tubkê z farb± i oddzielnie buteleczkê z oksydantem/emulsj±. ¯eby dzia³a³o musisz je ze sob± zmieszaæ.

Je¶li chodzi o br±zy, to najczê¶ciej jest to 6% dla farb trwa³ych, a dla sp³ukuj±cych siê mo¿e byæ du¿o mniej np. 4, albo 3, a nawet 1,9%, ale to podaje ka¿dy producent w ulotce farby.
Wy¿sze procenty czyli 9 i 12% s± do blondów i rozja¶niaczy.

Je¶li chodzi o moj± farbê Wella Koleston, to jest to tubka 60ml i miesza siê j± z 60ml oksydantu 6%.
Natomiast Wella Color Touch jest farb± zmywaln± i robi siê mieszankê 1:2 czyli 30ml farby z tubki+ 60ml oksydantu 1,9% , lub dla bardzo d³ugich w³osów, które potrzebuj± wiêcej farby daje siê ca³± tubkê 60ml + 120ml oksydantu. Na moje w³osy do ramion ta ilo¶æ 30ml+60ml w zupe³no¶ci wystarczy³a.

Ale je¶li chcesz mocno trzymaj±cej siê farby, to musisz wzi±æ Koleston, a nie Color Touch.

Gdy bêdziesz kupowaæ farbê, od razu kup oksydant. Proporcje ju¿ znasz,

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej pierwszy raz piszê w tym w±tku
mam szczególne pytanie do Weronisi, przejrza³am parê stron i tak rzuci³o mi siê, ¿e wcze¶niej nie mia³a¶ rudawego poblasku tylko teraz tak ? nie wiem, której farby efektem jest ten zabójczy br±z? wella touch ? mo¿esz mi nieco wyt³umaczyæ zale¿y mi na tym,¿eby uzyskaæ ciemny br±z, mo¿liwie, jak najch³odniejszy odcieñ, bez rudo¶ci
Ten zabójczy br±z, to znaczy, ¿e ci siê podoba? I chodzi ci o ten, który jest w moim zdjêciu w awatarku? To jest jak juz pisa³am wcze¶niej Koleston 4.0
Nie zrobi³ mi ¿adnego rudawego odcienia, ale dok³adnie jak widzisz na zdjêciu.

Ten rudy, o którym pisze od kilku dni, to efekt farbowania odrostów kolorem 5,0

Z tym ¿e nie wiem czy to dobrze siê tak sugerowaæ tym co wysz³o mi. Ka¿demu mo¿e wyj¶æ inaczej. Du¿o zale¿y od koloru wyj¶ciowego i samych w³osów, ich stanu itp.

Ja k³ad³am Koleston 4.0 na sp³ukany rudy br±z. natomiast moje odrosty w kolorze blond chwyci³y na rudo, ale to mo¿e dlatego, ¿e wziê³am ja¶niejszy kolor.

W ka¿dym b±d¼ razie ¿ycze ci, ¿eby wysz³o ci ³adnie, tak jak chcesz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 22:37   #1724
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wis³y :)
Wiadomo¶ci: 15 395
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ta woda ilu¶ tam procentowa, to w³a¶nie emulsja czyli oksydant. W zale¿no¶ci od koloru trzeba u¿yæ innego procentu. Farby profesjonalne to tubka samej farby. Bez dodania oksydantu nie bêdzie dzia³aæ. A wiêc musisz kupiæ farbê i odpowiedni oksydant.
W farbach sklepowych w pude³ku masz oddzielnie tubkê z farb± i oddzielnie buteleczkê z oksydantem/emulsj±. ¯eby dzia³a³o musisz je ze sob± zmieszaæ.

Je¶li chodzi o br±zy, to najczê¶ciej jest to 6% dla farb trwa³ych, a dla sp³ukuj±cych siê mo¿e byæ du¿o mniej np. 4, albo 3, a nawet 1,9%, ale to podaje ka¿dy producent w ulotce farby.
Wy¿sze procenty czyli 9 i 12% s± do blondów i rozja¶niaczy.

Je¶li chodzi o moj± farbê Wella Koleston, to jest to tubka 60ml i miesza siê j± z 60ml oksydantu 6%.
Natomiast Wella Color Touch jest farb± zmywaln± i robi siê mieszankê 1:2 czyli 30ml farby z tubki+ 60ml oksydantu 1,9% , lub dla bardzo d³ugich w³osów, które potrzebuj± wiêcej farby daje siê ca³± tubkê 60ml + 120ml oksydantu. Na moje w³osy do ramion ta ilo¶æ 30ml+60ml w zupe³no¶ci wystarczy³a.

Ale je¶li chcesz mocno trzymaj±cej siê farby, to musisz wzi±æ Koleston, a nie Color Touch.

Gdy bêdziesz kupowaæ farbê, od razu kup oksydant. Proporcje ju¿ znasz,

Ten zabójczy br±z, to znaczy, ¿e ci siê podoba? I chodzi ci o ten, który jest w moim zdjêciu w awatarku? To jest jak juz pisa³am wcze¶niej Koleston 4.0
Nie zrobi³ mi ¿adnego rudawego odcienia, ale dok³adnie jak widzisz na zdjêciu.

Ten rudy, o którym pisze od kilku dni, to efekt farbowania odrostów kolorem 5,0

Z tym ¿e nie wiem czy to dobrze siê tak sugerowaæ tym co wysz³o mi. Ka¿demu mo¿e wyj¶æ inaczej. Du¿o zale¿y od koloru wyj¶ciowego i samych w³osów, ich stanu itp.

Ja k³ad³am Koleston 4.0 na sp³ukany rudy br±z. natomiast moje odrosty w kolorze blond chwyci³y na rudo, ale to mo¿e dlatego, ¿e wziê³am ja¶niejszy kolor.

W ka¿dym b±d¼ razie ¿ycze ci, ¿eby wysz³o ci ³adnie, tak jak chcesz
strasznie dziêkujê za wyczerpuj±c± wiadomo¶æ chyba ju¿ wszystko wiem
zale¿y mi na czym¶ trwa³ym i ch³odnym
czy zabójczy kolor mi siê podoba? tak! jest boski mój idea³ i zdjêcie z avka wymiata jest prze¶liczny
w³osy mam w dobrej kondycji, mój kolor to ¶reni br±z, wcze¶niej jedynie co by³y hennowane + ze 2 razy u¿y³am szamponetki przez te 2 lata, zerio drogeryjnych farb, tylko wcze¶niej henna szybko mi siê sp³ukiwa³a, a mi raczej zale¿y na d³ugotrwa³ym efekcie i jednak wolê siebie w ciemniejszej wersji
i tak pomy¶la³am o tej Koleston pewnie 4.0, a w przysz³o¶ci mo¿e 3.0, zobaczymy, jak wyjdzie i w³a¶nie taki zestawik by³ zamówi³a przez internet,a w przysz³ym tygodniu poprosi³abym kole¿ankê o farbowanie
agulaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-18, 10:23   #1725
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hej dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ale przeprowadzilismy sie na drugi koniec polski, do tego sesja i pisanie magisterki mnie mecza.

Ja wlasnie siedze z farba na wlosach. Zrobilam sobie pigmentacje bo kolor ciagle mi ucieka do jasnego bo po ostatnim rozjasnianiu nie robilam pigmentacji.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:29   #1726
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ale przeprowadzilismy sie na drugi koniec polski, do tego sesja i pisanie magisterki mnie mecza.

Ja wlasnie siedze z farba na wlosach. Zrobilam sobie pigmentacje bo kolor ciagle mi ucieka do jasnego bo po ostatnim rozjasnianiu nie robilam pigmentacji.
W³a¶nie mam ten sam problem.. jak siê robi tak± pigmentacjê?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartyynaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ze swojej strony mogê poleciæ kolor 5B color&soin. Piêkna czekoladka jest naj³adniejszym br±zem jakiego od dawna nie widzia³am! Pierwszy raz farbowa³am c&s wprawdzie jaki¶ czas temu, ale chyba przy nich zostanê ju¿ na sta³e, bo wysz³o (i to nie pierwszy raz) dok³adnie to o co mi chodzi³o! U¿ywa kto¶ tych farb? Co o nich s±dzicie?
Masz gdzie¶ zdjêcia tego koloru na w³osach ?
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-18, 18:14   #1727
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg na blogu Mysi jest dok³adna instrukcja.
Naklada siê farbê i po 20 minutach nie splukuje tylko od razu naklada siê drug± ba pe³ny czas.
Pigmentacje robi siê natur± czyli samo 4 albo 5 albo 6.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pisankowa polecam Ci olej. Mi bardzo pomóg³. Ja u¿ywam lniany.
Do tego szampon i od¿ywkê Wella SP Color Save.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-19, 15:15   #1728
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mam ten sam problem.. jak siê robi tak± pigmentacjê?
kupujesz dwie tubki farby profesjonalnej w kolorze natury czyli z N lub zerem po przecinku. Najpierw na wlosy nakldasz sam krem koloryzujacy BEZ utleniacza, a po 20minutach na to nakladach farbe juz zmieszana z utleniaczem.
Sam krem koloryzujacy mozesz troche wymieszac z przegotowana woda to bedzie przyjemniejszy w aplikacji

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Anusiazg na blogu Mysi jest dok³adna instrukcja.
Naklada siê farbê i po 20 minutach nie splukuje tylko od razu naklada siê drug± ba pe³ny czas.
Pigmentacje robi siê natur± czyli samo 4 albo 5 albo 6.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pisankowa polecam Ci olej. Mi bardzo pomóg³. Ja u¿ywam lniany.
Do tego szampon i od¿ywkê Wella SP Color Save.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to ta odzywka Wella ktora juz kiedys mi polecalas? a tamta byla chyba BC cos tam o ile dobrze pamietam?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

dodam jeszcze, ze jestem zkaochana w farbie Wella Illumina! oczywiscie chcialam poskapic kaski i kupilam Vitalitys 5/00. Znow mi odrostow nie chwycila!!!! A Wella pieknie je chwyta.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-19, 15:49   #1729
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg poleca³am ci kiedy¶ bc bonacure treatment ze schwarzkopfa. Jest niesamowita. To jest maska na w³osy. Ogólnie odbudowujaca strukturê w³osa. Je¶li chodzi o maski to dla mnie jest najlepsza ze wszystkich.

A od¿ywkê polecam ci z welli sp save Color. Dziêki niej siê farba nie splukuje. Dodatkowo w³osy s± po niej cudowne. Ja mam szampon i od¿ywkê.



Ps. Nie wytrzymalam tej rado¶ci i dzi¶ pojecha³am po farbê. Ju¿ pofarbowalam. Teraz bêdê splukiwac maskê i bede schnac. O efektach oczywi¶cie was powiadomie ale ju¿ widzê, ¿e rado¶æ zniknê³a.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Pisankowa kupujesz zwyk³y olej lniany. Nie wa¿ne czy go kupisz w spo¿ywczym czy w zdrowej ¿ywno¶ci. Wa¿ne, ¿eby by³ w ciemnej butelce. Trzymasz go w lodówce.
Na suche w³osy nak³adasz.
Ja wylewam na d³onie i siup na w³osy. Paluchami rozczesuje, ¿eby wlazlo we wszystkie pasma. Nawet na skórê dajê bo bardzo uspokaja podra¿nienia i przesusz.
Tak t³uste w³osy zwiazuje w warkocze, ¿eby nie lata³y po ca³ej poduszce. Na poduche daje gruby rêcznik i idê spaæ. Rano myje w³osy dwukrotnie. Gotowe
W³osy siê nie przetluszczaja

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:29   #1730
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wis³y :)
Wiadomo¶ci: 15 395
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja zamówi³am wella koleston perfect kolor 4/0. W przysz³ym tygodniu pofarbujê, jak dojdzie
agulaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-19, 17:36   #1731
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Agulaaa to zrób zdjêcie przed i po farbowaniu


Ja dzi¶ farbowalam Kolestonem 4.0 i jestem zadowolona ... wreszcie.
A wiêc wszystko jasne. Mój kolor to 4.0 Nie ma ju¿ rudo¶ci jak po 5.0
Jest ch³odny ciemny br±z.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-19 o 17:38
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-19, 19:55   #1732
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wis³y :)
Wiadomo¶ci: 15 395
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Agulaaa to zrób zdjêcie przed i po farbowaniu


Ja dzi¶ farbowalam Kolestonem 4.0 i jestem zadowolona ... wreszcie.
A wiêc wszystko jasne. Mój kolor to 4.0 Nie ma ju¿ rudo¶ci jak po 5.0
Jest ch³odny ciemny br±z.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zrobiê, zrobiê ciekawe co u mnie wyjdzie
agulaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:11   #1733
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kupujesz dwie tubki farby profesjonalnej w kolorze natury czyli z N lub zerem po przecinku. Najpierw na wlosy nakldasz sam krem koloryzujacy BEZ utleniacza, a po 20minutach na to nakladach farbe juz zmieszana z utleniaczem.
Sam krem koloryzujacy mozesz troche wymieszac z przegotowana woda to bedzie przyjemniejszy w aplikacji

Dziekuje chyba bêdê musia³a j± zrobiæ, bo tydzieñ temu farbowa³am w³osy Matrixem SoColor i widzê jak siê zmywa;/ mimo, ¿e to trwa³a farba...? Powiedzcie, farbuje siê na suche czy zwil¿one w³osy?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-20 o 11:03
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-20, 20:25   #1734
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg w ulotce ka¿dej farby pisze czy trzeba nak³adaæ na mokre czy na suche w³osy. Ka¿da farba inaczej.
Najczê¶ciej trwa³e faby trzeba nak³adaæ na suche brudne w³osy.
Tonery zmywalne najczê¶ciej na zwilzone w³osy.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-20, 20:30   #1735
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Anusiazg w ulotce ka¿dej farby pisze czy trzeba nak³adaæ na mokre czy na suche w³osy. Ka¿da farba inaczej.
Najczê¶ciej trwa³e faby trzeba nak³adaæ na suche brudne w³osy.
Tonery zmywalne najczê¶ciej na zwilzone w³osy.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziêkujê za odpowied¼
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-22, 23:48   #1736
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A taki kolorek jak uzyskaæ???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (43,4 KB, 82 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 08:39   #1737
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej dziewczyny. Trzy miesi±ce temu farbowa³am w³osy lond± 5,71 i mam strasznie du¿o ¿ó³tego koloru w ¶wietle, czym go zniwelowaæ? Chcia³abym zachowaæ kolor w³osów na poziomie 5 w ch³odnej tonacji, bez rudego.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:19   #1738
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Z³ote/¿ó³te odcienie gasi p³ukanka niebieska.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 09:35   #1739
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Z³ote/¿ó³te odcienie gasi p³ukanka niebieska.
czy jest w takim razie jaka¶ alternatywa w wyborze koloru farby poza br±zem z fioletem?
I jeszcze takie prozaiczne pytanie, gdzie dostanê tak± p³ukankê? W zwyk³ych drogeriach jest?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 14:38   #1740
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mo¿esz spróbowaæ odcienia opalizujacego i popielatego czyli co¶ z .21 lub .12

A plukanki dostaniesz w drogerii np. w Rossmannie.
Ja mam fioletowa z firmy Swiss-o-Par, ale raczej do rudo¶ci. A do ¿ó³ci lepszy jest niebieski.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.