Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-12, 15:31   #4741
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

WEEEEEEEE !!!!!!!!!!! Rain (Bi) !!!! Jedna z najlepszych scen z dramy "Fugitive Plan B"

Ja sobie nawet wycina³am najfajniejsze fotki z odcinków I jakim¶ cudem ominê³am te z go³± klat±...

fugitive.jpg batman.jpg derp.jpg hmm.jpg ooo.jpg ugly.jpg


A tutaj ma³y bonusik: Young-Joon z dramy "Wonderful mama" i obiekt jego fascynacji

Young-Joon 3.jpg Young-Joon 2.jpg Young-Joon 4.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-12 o 15:35
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:37   #4742
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej no, chocia¿ jakie¶ ciacho rodzaju mêskiego by¶ poszuka³a. A tak, có¿
Chyba, ¿e to ma byæ reprezentacja ciebie?

W koñcu prosi³a¶, aby¶my Ciê zastrzeli³y, a nie wynajê³y przystojnego zabójcê na zlecenie.

Tak jest jeszcze bardziej humantarnie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:42   #4743
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

W koñcu prosi³a¶, aby¶my Ciê zastrzeli³y, a nie wynajê³y przystojnego zabójcê na zlecenie.

Tak jest jeszcze bardziej humantarnie
Oki doki Dotar³o. Ale Kachula ju¿ wynajê³a jednego dla mnie. I to samego Raina !!! No dobra, u¿ywaj±c imienia z dramy to by³ Ji Woo
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:48   #4744
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oki doki Dotar³o. Ale Kachula ju¿ wynajê³a jednego dla mnie. I to samego Raina !!! No dobra, u¿ywaj±c imienia z dramy to by³ Ji Woo
Ja stawiam na skuteczno¶æ.
Pif paf i po sprawie

A tak: on strzeli, Ty na jego widok zemdlejesz, kula chybi (bo pad³a¶), on zacznie Ciê reanimowaæ, zakocha siê, Ty siê zakochasz. I znów napiszesz na forum: mam okropne w³osy, nie mogê mu siê pokazywaæ, zastrzelcie mnie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:07   #4745
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tak w temacie wlosowy to dawno zadna sie nie farbowala albo sie przyznac nie chce
Ja farbowa³am wczoraj Ju¿ odrosty ciut by³y widoczne, a do pi±tku nie mia³aby czau, wiêc pad³o na wczoraj. Oczywi¶ciie same odrosty. No i wyszy ciemniejsze ni¿ reszta w³osów Dobrze, ze to tylko z 1 cm, to nie rzuca siê w oczy.
D³ugo¶æ/ca³o¶æ w³osów musze jeszcze czym¶ wyrównaæ, bo jednak chcê odcieñ wpadaj±cy w czerwieñ. naczy siê ma to byæ ciemny br±z z tak± czerwonaw± po¶wiat±. Moje w³osyy teraz takie w³a¶nie s± na ostrym s³oncu i strasznie mi siê to podoba. Natomiast w cieniu/domu czerwieñ znika i uwidacznia siê rudo¶æ.
Zaraz zamówiê jakiego¶ CT i Kolestona. Chyba wezmê 5/75 i 5/77 no i mo¿e 5/71.


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem chyba jakim¶ wybrykiem natury...
Zobaczcie jak wygl±daj± moje w³osy po od¿ywce do farbowanych L'Oreala na³o¿onej wczoraj.
No przecie¿ to jest nienormalne, ¿eby tak wygl±da³y w³osy po silikonie...
Poddajê siê, nie mam pojêcia czego te moje kud³y chc± do jasnej ciasnej, jak proteiny nie, silikony nie, emolienty i humektany nie daj± rady same
Na to to tylko prostownica Wiem, wiem... nie masz i nie staæ ciê i nie masz ochoty
Ale nie mów, ¿e nie ma rozwi±zania, bo jest
Ja te¿ mam podobne w³osy. No mo¿e nie tak ekstremalnie, ale te¿ mi siê w³osy nie prostowane uk³adaj± w taki puszek.

Zastanawiam siê czy ty po prostu nie masz w³osów podatnych na skrêt? Pamiêtam z bloga Mysi metamorfozy z 'rozczochranych' nie ujarzmionych w³osów w piêkne fale. wystarczy³a zmiana kosmetyków i by³o cudownie g³adko, ale pofalowane.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:12   #4746
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stawiam na skuteczno¶æ.
Pif paf i po sprawie

A tak: on strzeli, Ty na jego widok zemdlejesz, kula chybi (bo pad³a¶), on zacznie Ciê reanimowaæ, zakocha siê, Ty siê zakochasz. I znów napiszesz na forum: mam okropne w³osy, nie mogê mu siê pokazywaæ, zastrzelcie mnie
Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi Skróci³abym w³osy i mia³a "artystyczny nie³ad"

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja farbowa³am wczoraj Ju¿ odrosty ciut by³y widoczne, a do pi±tku nie mia³aby czau, wiêc pad³o na wczoraj. Oczywi¶ciie same odrosty. No i wyszy ciemniejsze ni¿ reszta w³osów Dobrze, ze to tylko z 1 cm, to nie rzuca siê w oczy.
D³ugo¶æ/ca³o¶æ w³osów musze jeszcze czym¶ wyrównaæ, bo jednak chcê odcieñ wpadaj±cy w czerwieñ. naczy siê ma to byæ ciemny br±z z tak± czerwonaw± po¶wiat±. Moje w³osyy teraz takie w³a¶nie s± na ostrym s³oncu i strasznie mi siê to podoba. Natomiast w cieniu/domu czerwieñ znika i uwidacznia siê rudo¶æ.
Zaraz zamówiê jakiego¶ CT i Kolestona. Chyba wezmê 5/75 i 5/77 no i mo¿e 5/71.
To czekamy na fotkow± aktualizacjê

Cytat:
Na to to tylko prostownica Wiem, wiem... nie masz i nie staæ ciê i nie masz ochoty
Ale nie mów, ¿e nie ma rozwi±zania, bo jest
Ja te¿ mam podobne w³osy. No mo¿e nie tak ekstremalnie, ale te¿ mi siê w³osy nie prostowane uk³adaj± w taki puszek.

Zastanawiam siê czy ty po prostu nie masz w³osów podatnych na skrêt? Pamiêtam z bloga Mysi metamorfozy z 'rozczochranych' nie ujarzmionych w³osów w piêkne fale. wystarczy³a zmiana kosmetyków i by³o cudownie g³adko, ale pofalowane.
Prostowaæ nie chcê, bo to b³êdne ko³o bêdzie. Ju¿ szybciej bym skróci³a w³osy lub wi±za³a ca³y czas.

Ja próbowa³am co¶ robiæ ¿eby wysz³y fale, bo nawet moje w³osy o to podejrzewa³am, ale mi siê nie uda³o Pierdo³a w akcji
Jutro spróbujê jak±¶ ciê¿sz± artyleriê w stronê fal wytoczyæ, zobaczymy co wyjdzie. Znaj±c moje szczê¶cie to nic
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-12, 16:15   #4747
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance mo¿e poczytaj na blogu Mysi jakich produktów ona uzy³a, bo przewa¿nie przy ka¿dej klientce pisze czego u¿y³a i jaki da³o to efekt. Mo¿e bêdzie to co¶, czego ty jeszcze nie wypróbowa³a¶.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 16:20   #4748
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance mo¿e poczytaj na blogu Mysi jakich produktów ona uzy³a, bo przewa¿nie przy ka¿dej klientce pisze czego u¿y³a i jaki da³o to efekt. Mo¿e bêdzie to co¶, czego ty jeszcze nie wypróbowa³a¶.
I przy dobrych wiatrach te¿ co¶ co posiadam Dziêki za radê ¯ycz szczê¶cia, bo co¶ czujê, ¿e jutro sza³u dostanê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:12   #4749
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Morgan!
Gratulacje!

Dziêkujê
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem chyba jakim¶ wybrykiem natury...
Zobaczcie jak wygl±daj± moje w³osy po od¿ywce do farbowanych L'Oreala na³o¿onej wczoraj.
No przecie¿ to jest nienormalne, ¿eby tak wygl±da³y w³osy po silikonie...
Poddajê siê, nie mam pojêcia czego te moje kud³y chc± do jasnej ciasnej, jak proteiny nie, silikony nie, emolienty i humektany nie daj± rady same

Aha... Wróci³am wcze¶niej, bo uda³o mi siê poci±g z³apaæ. Przynajmniej nie snu³am siê po ¿adnym CH
jak moje po proteinach! no nie¼le....

Wczoraj mnie nie by³o u Was bo mia³am zabiegany dzieñ. Najpierw sprzedawa³am auto, a pó¼niej by³am z pieskiem na czyszczeniu zêbów z kamienia. Taki by³ biedny pó¼niej po tej narkozie ¿e ca³y wieczór siedzia³am przy nim

W³a¶nie testuje olej babydream fur mama, raz go u¿ywa³am ale z dodatkiem innego, a tereaz zobaczê jak siê sprawdzi sam.

Wogóle to wysz³y mi z opó¼nieniem zniszczenia po garnierach i mam trochê sianko Muszê co¶ zrobiæ z tymi kud³ami zanim je ufarbujê po raz kolejny
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:31   #4750
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Wczoraj mnie nie by³o u Was bo mia³am zabiegany dzieñ. Najpierw sprzedawa³am auto, a pó¼niej by³am z pieskiem na czyszczeniu zêbów z kamienia. Taki by³ biedny pó¼niej po tej narkozie ¿e ca³y wieczór siedzia³am przy nim

W³a¶nie testuje olej babydream fur mama, raz go u¿ywa³am ale z dodatkiem innego, a tereaz zobaczê jak siê sprawdzi sam.

Wogóle to wysz³y mi z opó¼nieniem zniszczenia po garnierach i mam trochê sianko Muszê co¶ zrobiæ z tymi kud³ami zanim je ufarbujê po raz kolejny
A musisz ten kamieñ mu ¶ci±gaæ czêsto? Myjecie z±bki? Wiem, ¿e maltusie maj± z tym problem. Biedaczek...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:34   #4751
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 09:04   #4752
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê

jak moje po proteinach! no nie¼le....

Wczoraj mnie nie by³o u Was bo mia³am zabiegany dzieñ. Najpierw sprzedawa³am auto, a pó¼niej by³am z pieskiem na czyszczeniu zêbów z kamienia. Taki by³ biedny pó¼niej po tej narkozie ¿e ca³y wieczór siedzia³am przy nim

W³a¶nie testuje olej babydream fur mama, raz go u¿ywa³am ale z dodatkiem innego, a tereaz zobaczê jak siê sprawdzi sam.

Wogóle to wysz³y mi z opó¼nieniem zniszczenia po garnierach i mam trochê sianko Muszê co¶ zrobiæ z tymi kud³ami zanim je ufarbujê po raz kolejny
No widzisz jak ja mam dziwad³a zamiast w³osów?

A kupujesz psiakowi jakie¶ gryzaki do oczyszczania z kamienia? Myjesz mu zêby?

Babydream fur mama jest w miarê ok solo, ale zapach po pewnym czasie zaczyna strasznie przeszkadzaæ. Niestety jest bardzo mocno "pudrowy", dusz±cy lekko. Przynajmniej ja mam takie wra¿enie.

Kochana, mo¿e zatrzymaj siê na razie z rozja¶nianiem? Bo przedobrzysz jak Kachula i bêdziesz w panice szukaæ ciemniejszej farby przed ¶lubem. Lepiej nie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami
No prawie siê z rana posika³am
Wchodzê w w±tek, patrzê i widzê TO.
Jednym s³owem: boskie. Oby tak dalej goldiko, oby tak dalej to umrê ze ¶miechu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 09:40   #4753
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A musisz ten kamieñ mu ¶ci±gaæ czêsto? Myjecie z±bki? Wiem, ¿e maltusie maj± z tym problem. Biedaczek...
Dopiero pierwszy raz mu sciagalam... ale mial ju¿ paskudny, i dzi±s³a strasznie zaczerwienione wiêc musia³am. Niestety ma³e rasy maj± ten problem. Kiedy¶ probowalam myæ mu zêby ale w sumie na próbach siê skoñczy³o. Teraz mu zamówi³am Stoma ¿el , taki niby do wcierania tylko bez szczotkowania.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami
wiem wiem... najgorsze ¿e wci±¿ nie wiem czego mi siê chce, i my¶l zrobienia tego d³ugiego boba ci±gle powraca
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No widzisz jak ja mam dziwad³a zamiast w³osów?

A kupujesz psiakowi jakie¶ gryzaki do oczyszczania z kamienia? Myjesz mu zêby?

Babydream fur mama jest w miarê ok solo, ale zapach po pewnym czasie zaczyna strasznie przeszkadzaæ. Niestety jest bardzo mocno "pudrowy", dusz±cy lekko. Przynajmniej ja mam takie wra¿enie.

Kochana, mo¿e zatrzymaj siê na razie z rozja¶nianiem? Bo przedobrzysz jak Kachula i bêdziesz w panice szukaæ ciemniejszej farby przed ¶lubem. Lepiej nie



No prawie siê z rana posika³am
Wchodzê w w±tek, patrzê i widzê TO.
Jednym s³owem: boskie. Oby tak dalej goldiko, oby tak dalej to umrê ze ¶miechu
Najgorsze jest to ¿e nie wiem do koñca jakie ja chce mieæ te w³osy
Pieskowi kupujê chyba wszystkie mo¿liwe przysmaki na czyszczenie zêbów ale niewiele to pomaga.
A mo¿e skoro Twoje w³osy nic nie lubi± to wystarczy im tylko szampon?
A co do babydream - ja uwielbiam ten zapach kojarzy mi siê z niemowlakiem - ach ten instynt macierzyñski :P )

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-13 o 09:42
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:27   #4754
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Najgorsze jest to ¿e nie wiem do koñca jakie ja chce mieæ te w³osy
Pieskowi kupujê chyba wszystkie mo¿liwe przysmaki na czyszczenie zêbów ale niewiele to pomaga.
A mo¿e skoro Twoje w³osy nic nie lubi± to wystarczy im tylko szampon?
A co do babydream - ja uwielbiam ten zapach kojarzy mi siê z niemowlakiem - ach ten instynt macierzyñski :P )
Moim w³osom nie wystarczy tylko szampon, bo bêd± spl±tane

Ah... Niektóre psy maja predyspozycje osobnicze do odk³adania kamienia. Np. suczka mojej kole¿anki (kundelek zwyk³y) tak masakrycznie szybko odk³ada kamieñ na zêbach, ¿e praktycznie co 3 miesi±ce powinna mieæ czyszczone. Tyle, ¿e tak czêsta narkoza jest niebezpieczna i zbêdna, wiêc sunia sobie odk³ada kamieñ dalej. Kole¿anka daje jej kostki i korpusy kurczaków do gryzienia.


Mi siê zapach tego olejku tez na pocz±tku podoba³. Potem zrobi³ siê mêcz±cy.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:32   #4755
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Instynkt macierzyñski Rozumiem wiêc, ¿e chce ci siê bobasa Przynajmniej u mnie to do¶æ szybko posz³o od momentu pojawienia siê instynktu
Mój mê¿ulek, ¿eby uspokoiæ ten mój instynkt kupi³ najpierw króliczka, ¿ebym mia³a kim siê zaj±æ i ¿eby nadmiar instynktu nie zaowocowa³ powiêkszeniem siê rodziny. Ale na mnie nic nie dzia³a³o i w koñcu chodzi³am z brzuchem

Morgan a ty daj tym w³osom odpocz±æ

A ja dzi¶ zamówi³am Koleston 5/0 , CT 5/75 i 6/77 oraz 0/88 i ca³y litr oxy 1, 9%


......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:39   #4756
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Moim w³osom nie wystarczy tylko szampon, bo bêd± spl±tane

Ah... Niektóre psy maja predyspozycje osobnicze do odk³adania kamienia. Np. suczka mojej kole¿anki (kundelek zwyk³y) tak masakrycznie szybko odk³ada kamieñ na zêbach, ¿e praktycznie co 3 miesi±ce powinna mieæ czyszczone. Tyle, ¿e tak czêsta narkoza jest niebezpieczna i zbêdna, wiêc sunia sobie odk³ada kamieñ dalej. Kole¿anka daje jej kostki i korpusy kurczaków do gryzienia.


Mi siê zapach tego olejku tez na pocz±tku podoba³. Potem zrobi³ siê mêcz±cy.
Czyli powinny lubiæ silikony, a nie lubi±?
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Instynkt macierzyñski Rozumiem wiêc, ¿e chce ci siê bobasa Przynajmniej u mnie to do¶æ szybko posz³o od momentu pojawienia siê instynktu
Mój mê¿ulek, ¿eby uspokoiæ ten mój instynkt kupi³ najpierw króliczka, ¿ebym mia³a kim siê zaj±æ i ¿eby nadmiar instynktu nie zaowocowa³ powiêkszeniem siê rodziny. Ale na mnie nic nie dzia³a³o i w koñcu chodzi³am z brzuchem

Morgan a ty daj tym w³osom odpocz±æ

A ja dzi¶ zamówi³am Koleston 5/0 , CT 5/75 i 6/77 oraz 0/88 i ca³y litr oxy 1, 9%
Na instynkt czas najwy¿szy, bobas móg³by siê pojawiæ w przysz³ym roku na moje 30 urodziny
Mam pieska ale to nie ma co porównywaæ...

Nie za s³abe to oxy? Zgadujê ¿e wziê³a¶ taki ¿eby nie rudzia³o ?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:55   #4757
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzi¶ zamówi³am Koleston 5/0 , CT 5/75 i 6/77 oraz 0/88 i ca³y litr oxy 1, 9%
Niez³e zakupy Ja nastêpnym razem te¿ kupiê ca³± butlê oxy 1,9%, bo to mi najszybciej schodzi

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
jak moje po proteinach! no nie¼le....
Moje dok³adnie tak samo siê spuszy³y, jak u¿y³am preparatu antifrizz Garniera (z dwoma rodzajami protein), który teraz s³u¿y jako specyfik do golenia

Cytat:
Napisane przez goldika
Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:13   #4758
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ah... Niektóre psy maja predyspozycje osobnicze do odk³adania kamienia. Np. suczka mojej kole¿anki (kundelek zwyk³y) tak masakrycznie szybko odk³ada kamieñ na zêbach, ¿e praktycznie co 3 miesi±ce powinna mieæ czyszczone. Tyle, ¿e tak czêsta narkoza jest niebezpieczna i zbêdna, wiêc sunia sobie odk³ada kamieñ dalej. Kole¿anka daje jej kostki i korpusy kurczaków do gryzienia.


Mi siê zapach tego olejku tez na pocz±tku podoba³. Potem zrobi³ siê mêcz±cy.
Dlatego ja planuj±c kupno maltusia (jak Morgan) wiem, ¿e muszê do mycia zêbów przyzwyczajaæ od ma³ego. Potem to ¿adne gryzaki i inne cuda nie dadz± rady do koñca.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Na instynkt czas najwy¿szy, bobas móg³by siê pojawiæ w przysz³ym roku na moje 30 urodziny
Mam pieska ale to nie ma co porównywaæ...

Nie za s³abe to oxy? Zgadujê ¿e wziê³a¶ taki ¿eby nie rudzia³o ?
U mnie instynkt by³ taki, ¿e chcia³am urodziæ dwójkê przed 30 urodzinami. Jako¶ potem to i mówi±, ¿e organizm nie ten i ryzyko jakie¶. Patrz±c na to jak znosi³am ci±¿e, to cieszê siê, ¿e by³o wcze¶nie. Pierwszy 26 lat, drugi (wpadka, bo po pierwszym mi spieszno nie by³o) lat 29. Wyrobi³am siê A teraz od dzieci wola³abym pieska
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:16   #4759
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (48,6 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (33,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (94,4 KB, 17 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 11:28   #4760
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

instynkt macierzynski... ja od gimnazjum mowilam wszystkim ze do 21roku zycia beda mama z wyboru. Nikt nie wierzyl bo bylam najwieksza imprezowiczka i jakos nie widzieli mnie w roli matki
ale jak postanowilam tak zrobilam. Chcialam tez drugie dziecko ale jak zobaczylam, ze z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem. Dzieckiem szatanem podkreslam

Morgan to czyszczenie zabkow pod narkoza jest? wow.

To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
super Ci wyszlo! cieply rowny braz
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:50   #4761
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
Elegancki br±zik wyszed³!! £adny i ciep³y.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
instynkt macierzynski... ja od gimnazjum mowilam wszystkim ze do 21roku zycia beda mama z wyboru. Nikt nie wierzyl bo bylam najwieksza imprezowiczka i jakos nie widzieli mnie w roli matki
ale jak postanowilam tak zrobilam. Chcialam tez drugie dziecko ale jak zobaczylam, ze z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem. Dzieckiem szatanem podkreslam

Morgan to czyszczenie zabkow pod narkoza jest? wow.

To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


super Ci wyszlo! cieply rowny braz
Nie no, 21 lat to dla mnie za wcze¶nie, moje 26 by³o za wcze¶nie
Ja po przej¶ciach z pierwszej ci±¿y o drugim nie my¶la³am. Ka¿dy mówi³, ¿e szybko powinnam a ja odpowiada³am, ¿e 5 lat przerwy to ma³o, ba³am siê i tyle. Starszy by³ fajny, grzeczny i m±dry... do czasu. A, ¿e ludzie krakali to nawet nie wiem jak okaza³o siê, ¿e jestem po roku w drugiej ci±¿y. I tak mam dwójkê. Diab³y wcielone. Starszego to nawet ju¿ w przedszkolu nie chc± a m³odszy ma swoje humory i nadal ciê¿ko z trafianiem do toalety. Mam za¶ na dywan... do majtek... itp Normalnie mam psa w domu, chyba mu maty lub gazety rozk³adaæ bêdê To nie ¶mieszne, ja wiem ale nic ju¿ nie pomaga. Nawet potrafi siê w przedszkolu wstrzymaæ aby do domu przyj¶æ i w majty! Ale ma przeb³yski i robi czasem na nocnik czy kibelek ale to rzadko... Dlatego pisa³am, ze wola³abym psa teraz. Wpadki kupciowo-siusiowe na pod³ogê ju¿ znam, pies nie pyskuje a jak warknie to mogê go zamkn±æ w tranporterku za krat± i nikt nie powie, ¿e ze mnie z³a matka Mo¿e s± transporterki dla dzieci??

I super z Twoj± psin±. Widok weta zadzia³a³ jak niebiañski dotyk ¶wiêtego Oby tylko lepiej by³o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-13 o 11:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 12:17   #4762
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzi¶ zamówi³am Koleston 5/0 , CT 5/75 i 6/77 oraz 0/88 i ca³y litr oxy 1, 9%
Có¿, bêdzie siê dzia³o Tylko te oxy... Samo 1,9%? Nic mocniejszego?
Czekam na relacjê

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli powinny lubiæ silikony, a nie lubi±?
No w³a¶nie - "powinny". We¼ cz³owieku b±d¼ m±dry i pisz wiersze Kiedy¶ my³am i "od¿ywia³am" produktami Pantene Pro-V i Wella (ta sklepowa, pó³ litrowe butle) i by³o ok, a teraz silikon + moje kud³y = sianko?!

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego ja planuj±c kupno maltusia (jak Morgan) wiem, ¿e muszê do mycia zêbów przyzwyczajaæ od ma³ego. Potem to ¿adne gryzaki i inne cuda nie dadz± rady do koñca.
Chwali siê. Trzeba bêdzie przyzwyczajaæ do mycia, a gryzaki swoj± drog± tez nie zaszkodz±

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
Ejjjj... To jest niebo a ziemia Bardzo ³adny kolorek wyszed³
No i chyba mówi³y¶my, ¿e zakrycie rudego to nie takie chop-siup

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan to czyszczenie zabkow pod narkoza jest? wow.
No niestety, pod pe³n±, albo co najmniej mocny g³upi ja¶ potrzebny
Pies nie cz³owiek i nie rozumie, ¿e jak mu kto¶ w pysku gmera to dla jego dobra Pies zwyczajnie zareaguje i ugryzie to, co mu siê pcha do pyska powoduj±c dyskomfort (a mo¿e i ból). Zw³aszcza jesli t o znienawidzony weterynarz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego
Widok i zapach weterynarza dzia³a na psy i inne zwierzaki uzdrawiaj±co. To tak jak ludzie i dentysta

Wa¿ne, ¿e sunia siê wylizuje. Niestety takie operacje i leki kosztuj± i trzeba p³aciæ jak za zbo¿e

A jak bêdzie z wy¿lic±? Bêdzie co¶ zapobiegawczo, czy na razie tata koncentruje siê na tej chorej?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-13 o 12:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 12:48   #4763
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
Fajnie Wiadomo, ¿e rudo¶ci przebijaj±, ale lepiej powoli pozbywaæ siê rudej nuty (je¶li masz takie marzenie), ni¿ wej¶æ w zielenie lub zafundowaæ sobie czerñ.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-13 o 12:51
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:13   #4764
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego ja planuj±c kupno maltusia (jak Morgan) wiem, ¿e muszê do mycia zêbów przyzwyczajaæ od ma³ego. Potem to ¿adne gryzaki i inne cuda nie dadz± rady do koñca.



U mnie instynkt by³ taki, ¿e chcia³am urodziæ dwójkê przed 30 urodzinami. Jako¶ potem to i mówi±, ¿e organizm nie ten i ryzyko jakie¶. Patrz±c na to jak znosi³am ci±¿e, to cieszê siê, ¿e by³o wcze¶nie. Pierwszy 26 lat, drugi (wpadka, bo po pierwszym mi spieszno nie by³o) lat 29. Wyrobi³am siê A teraz od dzieci wola³abym pieska
No niestety mycie jest najlepsze, choæ te¿ nie daje 100% gwarancji ¿e kamienia nie bêdzie. Zobacz ¿e nawet ludzie maj± kamieñ którzy 2 x dziennie myj± zêby.

Co do dzieci - Ty mia³a¶ przynajmniej kandydata na ojca u mnie niestety dopiero teraz siê pojawi³. No ale mo¿e a¿ taka stara na dzieci jeszcze nie jestem
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
instynkt macierzynski... ja od gimnazjum mowilam wszystkim ze do 21roku zycia beda mama z wyboru. Nikt nie wierzyl bo bylam najwieksza imprezowiczka i jakos nie widzieli mnie w roli matki
ale jak postanowilam tak zrobilam. Chcialam tez drugie dziecko ale jak zobaczylam, ze z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem. Dzieckiem szatanem podkreslam

Morgan to czyszczenie zabkow pod narkoza jest? wow.

To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego

Tak, w narkozie, bo pies niestety nie zrozumie ¿e to dla jego dobra i nie pozwoli sobie inaczej wyczyscic
Trzymam kciuki za Twoj± psinkê


Dziewczyny !!!! Dzi¶ zrobi³am ma³y eksperyment. Otó¿ moje w³osy zauwa¿y³am ¿e od jakiego¶ czasu po myciu i odci¶niêciu w rêcznik s± takie hmmm dziwne ciê¿ko wyt³umaczyæ ale taki pogiête, pofalowane. Wiêc dzi¶ zrobi³am sobie taki ma³y eksperyment - po myciu (tylko szampon sls) z g³ow± w dó³ odciska³am sobie w³osy rêcznikiem (od do³u , dociskaj±c do skóry g³owy) tak ze trzy minuty i wysz³y mi piêkne fale !!! muszê Wam koniecznie nastêpnym razem zrobiæ zdjêcie nastêpnym razem. Kurde czy to jest mo¿liwe wogóle ¿e z prostych jak druty w³osy zrobi³y siê fale po 29 latach?
Zauwa¿y³am te¿ ¿e moje w³osy maj± tak± dziwn± strukturê, my¶la³am ¿e to przez zniszczenie, ale te na górze te¿, s± takie nierówne jak siê we¼mie w³os w palec. Co my¶licie?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:58   #4765
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny !!!! Dzi¶ zrobi³am ma³y eksperyment. Otó¿ moje w³osy zauwa¿y³am ¿e od jakiego¶ czasu po myciu i odci¶niêciu w rêcznik s± takie hmmm dziwne ciê¿ko wyt³umaczyæ ale taki pogiête, pofalowane. Wiêc dzi¶ zrobi³am sobie taki ma³y eksperyment - po myciu (tylko szampon sls) z g³ow± w dó³ odciska³am sobie w³osy rêcznikiem (od do³u , dociskaj±c do skóry g³owy) tak ze trzy minuty i wysz³y mi piêkne fale !!! muszê Wam koniecznie nastêpnym razem zrobiæ zdjêcie nastêpnym razem. Kurde czy to jest mo¿liwe wogóle ¿e z prostych jak druty w³osy zrobi³y siê fale po 29 latach?
Zauwa¿y³am te¿ ¿e moje w³osy maj± tak± dziwn± strukturê, my¶la³am ¿e to przez zniszczenie, ale te na górze te¿, s± takie nierówne jak siê we¼mie w³os w palec. Co my¶licie?
A czemu by nie? Ja jak siê urodzi³am mia³am grube, czarne w³oski, do tego lekko krêcone. Ale mi wypad³y jak mia³am 2 miesi±ce i potem wyros³y takie ja¶niutkie druciki, do tego cienkie Jaki¶ czas jako dzieciak mia³am druty. Potem gdzie¶ w po³owie podstawówki zaczê³y siê robiæ lekko krzywe kiedy by³y zbyt krótkie, ale nadal prawie proste. Wiêc podejrzewa³am moje w³osy o fale, ale one zupe³nie nie wygl±da³y na w³osy z taka predyspozycj±, bo nie by³y nigdy bardzo suche.

Jako¶ jutro bêdê eksperymentowaæ ja, ¿eby zobaczyæ czy mam fale. Mia³am dzi¶, ale chyba na noc sobie jaki¶ olejek na³o¿ê i jutro spróbujê pomaglowaæ w³osiska.

No i nie koniecznie musisz mieæ falowane, ale mo¿e zwyczajnie proste z do¶æ miêkkim rdzeniem i dlatego mog± mieæ predyspozycje do trzymania nadanego kszta³tu
Swoj± drog± ka¿dy stres, leki i inne rzeczy odbijaj± siê na w³osach i mo¿e to prowadziæ do przewê¿enia rdzenia w³osa - wtedy siê mo¿e za³amywaæ, bo nie bêdzie mia³ jednakowej grubo¶ci. To tak jak z wa³kowaniem plasteliny za dzieciaka: je¶li w którym¶ miejscu zrobisz cieñszy wa³eczek, to tam bêdzie siê bardziej zaginaæ, ni¿ tam gdzie jest grubszy.
Ja i moje porównania
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 14:23   #4766
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny ja kupuje oxy 1, 9% do mojego CT bo to siê robi w³a¶nie na takiej wodzie i jeszcze du¿o jej idzie bo CT siê robi 1:2 .
A do Kolestona mam 6% ale mam jeszcze du¿o bo poprzednim razem kupilam 1litr.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 14:32   #4767
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia ale zakupy popelnilas nonono

mcromance wyzlica tez bedzie wysterylizowana ale po nowym roku, poki co tatko jest totalnie splukany. A na dodatek chce oddac to co my dalismy/wg niego pozyczylismy na operacje erdelki bo to teraz jego pies, a my potrzebujemy kasy na dziecko i mieszkanie. a rachunek za sunie to 3500zl, a za 2+3mce trzeba usunac lewy plat mleczny + sterylka.
Ale wyzlice na bank zapobiegawczo powycina bo to jego oczko w glowie, zaraz po wnuku


a szkoda, ze i ludziom w narkozie zebow nie robia ja sie nie boje ale znam osobnikow co wola umrzec niz isc do dentysty mimo, ze bol zeba zwala ich z nog
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 14:34   #4768
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu by nie? Ja jak siê urodzi³am mia³am grube, czarne w³oski, do tego lekko krêcone. Ale mi wypad³y jak mia³am 2 miesi±ce i potem wyros³y takie ja¶niutkie druciki, do tego cienkie Jaki¶ czas jako dzieciak mia³am druty. Potem gdzie¶ w po³owie podstawówki zaczê³y siê robiæ lekko krzywe kiedy by³y zbyt krótkie, ale nadal prawie proste. Wiêc podejrzewa³am moje w³osy o fale, ale one zupe³nie nie wygl±da³y na w³osy z taka predyspozycj±, bo nie by³y nigdy bardzo suche.

Jako¶ jutro bêdê eksperymentowaæ ja, ¿eby zobaczyæ czy mam fale. Mia³am dzi¶, ale chyba na noc sobie jaki¶ olejek na³o¿ê i jutro spróbujê pomaglowaæ w³osiska.

No i nie koniecznie musisz mieæ falowane, ale mo¿e zwyczajnie proste z do¶æ miêkkim rdzeniem i dlatego mog± mieæ predyspozycje do trzymania nadanego kszta³tu
Swoj± drog± ka¿dy stres, leki i inne rzeczy odbijaj± siê na w³osach i mo¿e to prowadziæ do przewê¿enia rdzenia w³osa - wtedy siê mo¿e za³amywaæ, bo nie bêdzie mia³ jednakowej grubo¶ci. To tak jak z wa³kowaniem plasteliny za dzieciaka: je¶li w którym¶ miejscu zrobisz cieñszy wa³eczek, to tam bêdzie siê bardziej zaginaæ, ni¿ tam gdzie jest grubszy.
Ja i moje porównania
Oj nie , one kompletnie nie maj± predyspozycji do trzymania nadanego kszta³tu. Jak po myciu je odgniatalam to zrobi³y siê ladne fale, ale potem je rozczesalam i ju¿ nie chcia³y sie falowac. Spróbujê kupiæ jaki¶ zwyk³y ¿el i nie czesac ich nastêpnym razem po myciu.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 14:51   #4769
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zielen gryzie sie z pudrowym rozem
To jest chyba tekst roku, a nie dnia

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Najgorsze jest to ¿e nie wiem do koñca jakie ja chce mieæ te w³osy
ah to kobiece niezdecydowanie. Czy ktos kiedy¶ widzia³ tak niezdecydowanego faceta? Kobieta ma milion pomys³ów na dzieñ.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie za s³abe to oxy? Zgadujê ¿e wziê³a¶ taki ¿eby nie rudzia³o ?
Nie, nie ¿aeby nie rudzia³o, tylko do Color Touch daje sie takie oxy w³a¶nie. A ¿e ja wiêcej robiê CT, to potrzebjê duzy zapa¶ takiego oxy. 6% te¿ mam jeszcze bardzo du¿o.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie instynkt by³ taki, ¿e chcia³am urodziæ dwójkê przed 30 urodzinami.
A ja planowa³am dwójkê przed 25 urodzinami.
Pierwsze urodzi³am po d³ugim czekaniu maj±c 22 lata, a drugie 2 miesi±ce przed 25 urodzinami I na tym moje plany dzieciowe siê zakoñczy³y. Ten trzeci to jaki¶ wypadek przy pracy. Jest z nich najgrzeczniejszy. Ale czujê, ze ³atwiej jest mieæ dziecko za m³odu, bo ma siê wiêcej si³ na to wszystko. Teraz gdy ja chce odpoczywaæ wieczorkiem np. przed TV to nie ogê, bo ten maly jeszcze szaleje. A ja nie mam si³ za nim lataæ. Za stara na to jestem.
Za to bardziej siê tym macierzyñstwem delektujê. Jakos tak mocno przezywam, ¿e znowu jestem mam± i chcia³abym pewne chwile zatrzymac na d³u¿ej, tym bardziej, ¿e wiem, ¿e wiêcej tego prze¿ywac nie bêdê, bo u mnie 'warsztat' zamkniêty na 4 spusty jakby co

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy ¿e br±z
widaæ ¿e rudy jeszcze przebija
No z takiej bij±cej po oczach rudo¶ci, to i tak cud, ¿e wysz³o to co wysz³o Ciekawe kiedy ci to sp³ynie
Jak na mój gust, to o wiele za rudo wysz³o i kombinowa³abymdalej, ale ja jestem z tych co potwornie nie cierpi± rudo¶ci, przynajmniej u siebie na g³owie
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem.
Goldika mojego pierwszego dziecka raczej nikt nie przebije. To by³ diabe³ wcielony. Niby taka s³odka i kochana, ale non stop dar³a ryja 2 lata sie dar³a non stop. Na dodtek ca³± ci±¿ê mia³am silne krwotoki i skurcze, wiêc przele¿a³am miesiêcy. Na koniec jeszcze okropna cesarka, któr± z ledwo¶ci± przezy³am. potem zaczê³y wychodziæ ró¿ne choroby dziecka.
My¶li o kolejnej ci±¿y nawet do siebie nie dopuszcza³am. Ale m±¿ strasznie chcia³ drugie. Wiêc mu powiedzia³am, ¿e miêdzy dzieæmi nie mo¿e byæ wiêkszej ró¿nicy ni¿ 3 lata. Nie mam zamiaru siê odzwyczaic, a potem znowu te pieluchy, nocne wstawanie itp... No i da³ radê Nie do¶æ, ¿e ró¿nica jest 2,5 roku, to jeszcze uda³o mu siê zrobiæ synka
Synek by³ du¿o grzeczniejszy, spokojniejszy. Dopiero jak mia³ 1,5 roku to siê zaczê³o i w³a¶ciwie trwa do dzi¶
Trzecie dziecko to zupe³ne zaprzeczenie dwóch poprzednch i oby mu zosta³o tak na d³u¿ej

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e s± transporterki dla dzieci??
To by³by ¶wietny wynalazek Nie chcesz tego pomys³u opatentowaæ?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-13, 15:24   #4770
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja kupuje oxy 1, 9% do mojego CT bo to siê robi w³a¶nie na takiej wodzie i jeszcze du¿o jej idzie bo CT siê robi 1:2 .
A do Kolestona mam 6% ale mam jeszcze du¿o bo poprzednim razem kupilam 1litr.
Aaaa... Przepraszam, nie skojarzy³am, ze to do CT. I widzê ju¿ robisz zapasy na lata. No, przynajmniej na rok

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance wyzlica tez bedzie wysterylizowana ale po nowym roku, poki co tatko jest totalnie splukany. A na dodatek chce oddac to co my dalismy/wg niego pozyczylismy na operacje erdelki bo to teraz jego pies, a my potrzebujemy kasy na dziecko i mieszkanie. a rachunek za sunie to 3500zl, a za 2+3mce trzeba usunac lewy plat mleczny + sterylka.
Ale wyzlice na bank zapobiegawczo powycina bo to jego oczko w glowie, zaraz po wnuku


a szkoda, ze i ludziom w narkozie zebow nie robia ja sie nie boje ale znam osobnikow co wola umrzec niz isc do dentysty mimo, ze bol zeba zwala ich z nog
Ano niestety, weterynarze s± drodzy je¶li chcesz robiæ cokolwiek wiêcej ni¿ podstawowe szczepienia

Ja bym bardzo chcia³a mieæ robione w narkozie zêby Zrobiliby za jednym podej¶ciem wszystko co jest, a ja bym siê nie stresowa³a i denerwowa³a. Nie lubiê dentysty, bo za dzieciaka mia³am tragiczne pierwsze wizyty. Na moje nieszczê¶cie mam s³abe zêby (genetycznie) i praktycznie ka¿dy ju¿ by³ ³atany i na pewno bêdzie to poprawiane w przysz³o¶ci

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oj nie , one kompletnie nie maj± predyspozycji do trzymania nadanego kszta³tu. Jak po myciu je odgniatalam to zrobi³y siê ladne fale, ale potem je rozczesalam i ju¿ nie chcia³y sie falowac. Spróbujê kupiæ jaki¶ zwyk³y ¿el i nie czesac ich nastêpnym razem po myciu.
No to ci nie powiem. Moje zawsze po myciu i os±czeniu wody w rêcznik s± lekko pofalowane, ale po rozczesaniu siê prostuj±.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.