Farbowanie henną - część III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 18:07   #2311
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez opl Pokaż wiadomość
Czyli nim położę tę farbę, mam zastosować zwykłą Hennę? Wciąż obawiam się, że po pierwszym myciu pojawi się mocny rudy. Ale skoro część z was tak robiła to może nie powinnam się bać wypłukiwania na rudości?
Skoro i tak Ci sie splukuje do rudosci jak rozumiem, to gorzej nie bedzie, a ma szanse byc lepiej

Nie wiem czy czytałaś http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf ale myślę, że warto...tak gdzie od 35 strony mniej wiecej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 18:18   #2312
opl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 448
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Skoro i tak Ci sie splukuje do rudosci jak rozumiem, to gorzej nie bedzie, a ma szanse byc lepiej

Nie wiem czy czytałaś http://www.hennaforhair.com/freebook...nnaforhair.pdf ale myślę, że warto...tak gdzie od 35 strony mniej wiecej
Znam ten plik pdf Czytałam fragmentami. Teraz zrobię to dokładniej od tej 35 str. Dziękuję.
opl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 18:31   #2313
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Tam jest wlasnie pokazane farbowanie wlosow z blond odrostami najpierw henna, a potem indygo
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 18:39   #2314
opl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 448
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Tam jest wlasnie pokazane farbowanie wlosow z blond odrostami najpierw henna, a potem indygo
I efekt jest niesamowity! Co prawda nie chcę czerni ale może w końcu włosy będą jednolicie i trwale zafarbowane. Bo jak na razie to szybko mi schodzi a najszybciej z odrostów.
Zamówię Indygo i Hennę Khadi (to ta http://www.khadi.pl/naturalna-henna?). Obym była zadowolona!
opl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 18:46   #2315
pinkfox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Jeśli to samo indygo - a taki info znalazłam w sieci - to nie ma możliwości, żeby złapało bez podkładu z henny. W tym rzecz. Z Elde nie miałam do czynienia.

Jeśli interesuje Cię taki kolor to polecam czystą henne BAQ, khadi red wychodzi bardziej miedzianie, jaśniej [strona, dwie dalej porównywałyśmy je z dzoewczynami]
Z tego co poczytałam na wikipedii, lawsonia to właśnie henna Dlatego tak mnie dziwi, że w ogóle nic mi nie zafarbowało, może to trzeba jeszcze dłużej trzymać?
Jeśli chodzi o kolor, to chodzi mi o coś takiego:
http://4.bp.blogspot.com/-DOyl9Werbd...0/STP85221.JPG
(A w tej chwili mam rudy, ale nie taki śliczny jak w twoim linku, tylko spłowiały i trochę ciemniejszy)
Totalnie już nie wiem co na te włosy kłaść :<
pinkfox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 18:59   #2316
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Jesli nie chesz miec czarnych to na logike wydaje mi sie, ze lepiej najpierw moze sprobuj jednak henna + ten ciemny braz po niej, skoro go masz a nie samo indygo

http://www.khadi.pl/farbowanie-wlosow-blond-siwych - to tak w temacie "W przypadku farbowania jasnych włosów na ciemny kolor także radzimy zastosować dwuetapowe farbowanie, ponieważ w przypadku dużej zawartości indygo efekt może być inny od oczekiwanego."

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Z innych mozliwych bledow...nie mieszasz z cytryna przypadkiem? albo nie dajesz zbyt goracej wody?

http://www.khadi.pl/bledy-farbowania-wlosow

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Jeszcze odnosnie trwalosci indygo http://www.khadi.pl/przedluzanie-trwalosci-koloru

Przeczytaj tez http://www.khadi.pl/jak-uzywac-farby-do-wlosow i pomysl czy wszystkie warunki sa u Ciebie ok , szczegolnie ta temperatura

No i jeszcze jedno pytanko - ile czekasz zanim uzyjesz szamponu po razu pierwszy po farbowaniu?

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-02-17 o 19:02
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 07:59   #2317
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez opl Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że przeraża mnie wizja "podstawy" z czystej henny - czyli rudość. Boję się, że indygo i tak by się wypłukało po byle myciu i ukazało tę podstawę. Sama się zastanawiałam czy nie lepiej najpierw indygo a potem ciemny brąz Khadi. Ale co ja tam wiem
oczywistym jest, że farbując dwuetapowo też będzie Ci wywalało wiewiórkowy kolor, z opisu wynika, że czysta henna ( czyli ta czerwono-ruda) pięknie złapała i na stałe a tylko indygo sie wymywa.
Sama mam jasne włosy naturalnie a farbuję henną "czarną" NAZ - ona nie wypłukuje sie do czerwieni na szczeście, tylko do mojego naturalnego koloru.


W Twojej sytuacji mnie wiem co Ci doradzić, ja zaczęłam z powrotem farbować farbami ( tylko na olej) a raz na jakiś czas henna - za dużo zabawy a za krótki czas zasiedlenia na odrostach.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 08:08   #2318
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

No tak, wiadomo, ze predzaj czy poznej czerwony zacznie przebijac...ale chyba farbujac dwuetapowo nie powinno sie zrobic tak, ze juz po jednym czy kilku myciach indygo znika na odrostach
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:19   #2319
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
No tak, wiadomo, ze predzaj czy poznej czerwony zacznie przebijac...ale chyba farbujac dwuetapowo nie powinno sie zrobic tak, ze juz po jednym czy kilku myciach indygo znika na odrostach
podpierasz sie na teorii, czy własnym doświadczeniu?

Dużo tu było/jest dziewczyn, którym tak jak mnie indygo znika z prędkością światła. A jeśli ktoś nie chce mieć po zmyciu rudości to nie ma co na siłe polecać dwuetapowego farbowania !
Ostatnio kojarzę Katie, która zrobiła dwuetapowe i jest średnio zadowolona z wymywania do rudości.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:31   #2320
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez opl Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że przeraża mnie wizja "podstawy" z czystej henny - czyli rudość. Boję się, że indygo i tak by się wypłukało po byle myciu i ukazało tę podstawę. Sama się zastanawiałam czy nie lepiej najpierw indygo a potem ciemny brąz Khadi. Ale co ja tam wiem
Cytat:
Napisane przez opl Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę uzyskać czerni. Chcę jedynie jakoś utrwalić ciemny chłodny brąz by nie zmywał się do rudości i przy odrostach nawet do naturalnego koloru. Dlatego pomyślałam, że może dodatek Czarnej Henny lub Indygo Khadi jakoś w tym pomoże.
Jak dodasz indygo czy czarną khadi, to uzyskasz po prostu coraz ciemniejszy kolor. Nie wiem czy pomoże to trwałości, bo faktycznie indygo trzyma się dzięki hennie (wspomaga to amla). Mi po 5 hennach khadi się trzyma dobrze, wypłukuje się bardzo nieznacznie na cieplejsze tony brązu (woda nie jest niebieska ).
Z tym, że ja 2 ostatnie razy robiłam wszystko pod indygo
- dodałam 2 łyżki czystego indygo (rozbełtałam je w letniej wodzie i dodałam w ostatnim momencie) do mieszkanki khadi (mieszankę khadi wzbogaciłam o trochę amli)
- zalałam letnią wodą i szybko nałożyłam (wczoraj hennowałam siostrze i użyłam wody demineralizowanej)
- przed farbowaniem odstawiam oleje na jakiś tydzień i myje 2 razy pod rząd szamponem z SLS
- po hennowaniu przez tydzień nie używam olejów i proteinowych masek, ale nawilżam, nawilżam

Tego typu kombinacje pomagają, khadi już nie wypłukuje mi się na kolor ciepłej czekolady ani rude tony. Niestety chciałabym, aby kolor był trochę chłodniejszy, bo ciepłe tony mi nie pasują.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:40   #2321
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
podpierasz sie na teorii, czy własnym doświadczeniu?
Poki co teorii jedynie Poza tym ja nie mam szans na praktyke w tej kwestii bo ja mam dosc ciemne wlosy, wiec jasne odrosty nigdy nie beda moim przpyadkiem.

Ogolnie zasugerowalam, ze skoro w tej chwili i tak sie w ten sposob zmywa, to nie zaszkodzi sprobowac polecanej metody bo moze akurat zmywac bedzie sie nieco wolniej

Inna sprawa, ze brazy z henna w skladzie to chyba taki maja "urok", ze kiedys ta henna zaczyna sie pojawiac...i pora na kolejne farbowanie. Kwestia chyba tylko tego zeby bylo to mozliwie pozno, a nie po kilku myciach
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:48   #2322
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
- po hennowaniu przez tydzień nie używam olejów i proteinowych masek,
i gliceryny
Cytat:
Tego typu kombinacje pomagają, khadi już nie wypłukuje mi się na kolor ciepłej czekolady ani rude tony. Niestety chciałabym, aby kolor był trochę chłodniejszy, bo ciepłe tony mi nie pasują.
ano dokładnie, ja siebie nie znosze w ciepłych odcieniach i nie zrobię dwuetapowego, bo widzę co sie dzieje u dziewczyn, które farbują w ten sposób na ciemne kolory.

wczesniej hennowałam więcej i zauważyłam, że im wiecej "warstw" ( hennowania tych samych partii włosów, nie warstw jak Shrek ) farbowania henną tym lepiej kolor sie trzymal, ale problemem zawsze pozostawał jasny odrost.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Poki co teorii jedynie

Cytat:
Ogolnie zasugerowalam, ze skoro w tej chwili i tak sie w ten sposob zmywa, to nie zaszkodzi sprobowac polecanej metody bo moze akurat zmywac bedzie sie nieco wolniej
i utrwalić rudy czystą lawsonią
dziewczynie chodziło o ochłodzenie koloru, więc farbowanie dwuetapowe to świetna rada
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:17   #2323
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i gliceryny


ano dokładnie, ja siebie nie znosze w ciepłych odcieniach i nie zrobię dwuetapowego, bo widzę co sie dzieje u dziewczyn, które farbują w ten sposób na ciemne kolory.

wczesniej hennowałam więcej i zauważyłam, że im wiecej "warstw" ( hennowania tych samych partii włosów, nie warstw jak Shrek ) farbowania henną tym lepiej kolor sie trzymal, ale problemem zawsze pozostawał jasny odrost.

Ah i szampon z SLS wypłukują indygo. Bardzo bardzo Lepiej ich nie używać 1-2 tygodnie po hennie.
Dobry szampon (domywający, bez SLS) to Natura Siberica. W porządku są też Alterra np. z kofeiną.

Na ciemny brąz przechodziłam z mojego naturalnego (popielaty brąz) z blond końcówkami. Najpierw zafarbowałam khadi naturalna henna, wyszedł ciemny mahoń/wiśnia na górze, końcówki ogniście rude/pomarańczowe I na to dopiero nałożyłam khadi ciemny brąz. Pierwsze 2 henny wypłukiwały się na rudo tzn rude tony (brr, koszmar). Ale później, w miarę hennowania, wypłukuje się na brąz. Zatem wydaje mi się, że lepiej robić cierpliwie mieszankę khadi (czy tam samemu mieszać) niż zrobić dwu etapowe farbowanie, bo przez jakiś czas na bank będzie się wypłukiwać na rudy.
Poza tym kolor przyciemnia indygo a ochłodzić go może amla, ale amla z kolei sprzyja hennie a indygo średnio poprzez kwaśne środowisko Chyba zatem warto dodać do khadi ciemny brąz np. 2-3 łyżki indygo i np 1 amli jeżeli chce się tunningować mieszankę (polecam to rozwiązanie).
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-02-18 o 09:19
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:23   #2324
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ah i szampon z SLS wypłukują indygo. Bardzo bardzo Lepiej ich nie używać 1-2 tygodnie po hennie.
Dobry szampon (domywający, bez SLS) to Natura Siberica. W porządku są też Alterra np. z kofeiną.
ja włosy myje tylko odżywką, ale rację masz - po hennie i po farbie też przez tydzień lepiej myć delikatnymi myjadłami
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:26   #2325
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Miskaa78, a Ty probowalas tej metody?

Ja tylko mowie co polecaja na stronie producenta i w ksiazce o hennie Wszedzie ogolnie jest o tym, ze zeby indygo sie dluzej i lepiej trzymalo to potrzebuje podkladu z henny bo inaczej szybko znika.

Zalozylam, ze skoro i tak sie w tej chwili wyplukuje do rudosci to gorzej raczej nie bedzie...co najwyzej tak samo

No ale decyzja oczywiscie nalezy do wlascielki wlosow
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:28   #2326
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny chętnie pozbędę się połowy Henny Khadi Ciemny Brąz-wymienię na jakiś kosmetyk itp...Któraś z Was byłaby chętna???
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:05   #2327
juliagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Farbowanie henną - część III

Mam ogromną prośbę do profesjonalistek :
farbowałam khadi ciemny brąz i otrzymany kolor podoba mi się.
W dziennym świetle jest ciema gorzka czekolada,fotka ukazuje kolor ,jako prawie czarny.
Problem polega na tym,że farba nie chwyciła mi siwych włosów.
Czy któraś z dziewczyn może mi doradzić ,czego pownnam użyć,aby pokryć siwki?Nie bardzo chciałabym "bawić się"w dwustopniowe farbowanie.
1.Czy można użyć orzechowego brązu,czy też różnica w odroście będzie zbyt widoczna?
2.Czy orzechowy brąz połączyć z indygo?
A może inne propozycje?Poproszę o poradę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0387.jpg (10,6 KB, 24 załadowań)
juliagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:24   #2328
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dzisiaj mija 11 dzień włoski myję 2,3 razy dziennie powoli schodzi,czy jest szansa że henna zejdzie całkowicie ,czy zostaną rude.Wyczytałam gdzieś ,że " Henna jest wlasciwie w pelni zmywalna po tylko jednym farbowaniu. Trzeba pare farbowan zeby kolor byl ciagle intensywny Włosy nie blakną, kolor nie staje się wypłowiały tylko stopniowo zaczyna wracać kolor naturalny". Ile to trwa?, czy to prawda też tak miałyście. Do następnego poniedziałku siedze w domu i jak mi nie zejdzie to zaczę coś myśleć,trochę się martwie ciężko mi idzie .

Edytowane przez Oleczka12345
Czas edycji: 2013-02-18 o 13:38
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:19   #2329
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Wydaje mi sie, ze mozesz dosc mocno "wymeczyc" wlosy w ten sposob Myjac je tyle razy dziennie przez tyle dni.

Jesli chcesz je nadal przyciemnic, a rozumiem, ze takie bylo poczatkowe zalozenie ( tylko sie nie udalo) to moze jednak jesli do poniedzialu nie bedzie lepiej to sprobowac je prawidlowo zafarbowac tak jak sie farbuje jasne wlosy na ciemno.

http://www.khadi.pl/farbowanie-wlosow-blond-siwych
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:23   #2330
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Z tym, że Ola zrobiła najpierw kasją i nie wiadomo, czy złapie. Hannaya, pomóż
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:28   #2331
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

A ja czekam niecierpliwie na moją hennę BAQ Oczywiście zamawiana na polu_henny Razem z nią domówiłam sobie jeszcze neem, lubię mieć zapas
Mam nadzieję, że poczta się spręży, bo już mi się chce hennowania
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:36   #2332
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Z tym, że Ola zrobiła najpierw kasją i nie wiadomo, czy złapie
Ale przynajmniej w zalozeniu kasja to bezbarwna odzywka, ktora mozna stosowac dosc czesto...

No ale oczywiscie jesli jest tu ktos kto sie zna to fajnie jakby sie wypowiedzial...zeby Oleczka12345 wiedziala na czym stoi.

Moze jakas prywatna wiadomosc do Hannaya? To powinna dostac powiadomienie na maila nawet jesli na wizaz chwilowo nie zaglada
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:09   #2333
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

nie mogę znalezć dziewczyny "Hannaya"
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:16   #2334
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
nie mogę znalezć dziewczyny "Hannaya"
hennaya
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:43   #2335
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

dzięki
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:55   #2336
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Farbowanie henną - część III

A wiecie może czym zmyć hennę ze skóry? Wczoraj farbowałam i mi trochę na żuchwę zjechało a teraz nie chce zejść. Próbowałam już płynów do demakijażu, kremów, micelarnych jakichś też, nawet cytryny. Wyglądam jak pani z obsługi telefonicznej, jakbym miała narysowany mikrofon.
Całe włosy niby ciemna czerwień/rudy a baby hair i przy czole marchewka. Wygląda to dziko
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:02   #2337
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie henną - część III

jak robie brwi i mi troszkę na skórze zostanie ,to przejadę dwa razu wodą po goleniu mojego męża i po sprawie
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:05   #2338
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
jak robie brwi i mi troszkę na skórze zostanie ,to przejadę dwa razu wodą po goleniu mojego męża i po sprawie
brwi nie robisz przecież czystą henną


photoholic próbuj jeszcze cytryną, mleczkami, peelingiem - też nieraz sie uciapię to 2 dni szoruję ( pocieszyłam)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:11   #2339
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farbowanie henną - część III

Mam już u siebie Neem możecie mi napisać czy mogę śmiało zmieszać z Amlą?
ile trzymać taką mieszankę na głowie?

Czy po użyciu tej mieszanki zwykła farba dobrze chwyci włosy? Ile powinnam odczekać po Neem'owaniu z farbowaniem?

Bardzo przepraszam za ilość pytań
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:25   #2340
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
A wiecie może czym zmyć hennę ze skóry? Wczoraj farbowałam i mi trochę na żuchwę zjechało a teraz nie chce zejść. Próbowałam już płynów do demakijażu, kremów, micelarnych jakichś też, nawet cytryny. Wyglądam jak pani z obsługi telefonicznej, jakbym miała narysowany mikrofon.
Całe włosy niby ciemna czerwień/rudy a baby hair i przy czole marchewka. Wygląda to dziko
Jak cytryna nie pomogła to zakryj pudrem, po ok 2 dniach samo zejdzie.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.