Pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 18:32   #31
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ze składu wynika, ze lirene 50+ ten dla dzieci jest niestabilny i chroni przed uvb, brakuje porządnego filtra uva. Kup lepiej lirene dla dzieci 30.
Dla mnie lirene jest najlepszym do tej pory filtrem na lato, jest najlżeszy i nie powoduje efektu stopinionego masła na twarzy. Jeśli zapcha cię na twarzy, to zuzyjesz do ciała.
No okej . A jeśli zapcha mnie ta lirene 50+ (nie dla dzieci) to jaki mam kupić do twarzy :\? Ale koniecznie spf 45-50 ...
I nie apteczny tylko jakiś drogeryjny bo nie chcę wydawać ponad 50 dych ;/ ...
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:50   #32
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
No okej . A jeśli zapcha mnie ta lirene 50+ (nie dla dzieci) to jaki mam kupić do twarzy :\? Ale koniecznie spf 45-50 ...
I nie apteczny tylko jakiś drogeryjny bo nie chcę wydawać ponad 50 dych ;/ ...
Kup go i wypróbuj. Jeśli nie sprawdzi się, to poszukasz czegoś innego. Teraz nie mam pomysłu na inny lekki filtr do twarzy. Jeśli jakiś przychodzi mi do głowy, to apteczny, a takiego nie chcesz.
Może jednak poszukasz próbek biodermy akn mat lub bronz, albo cleanance avene. To typowe filtry do cery tłustej, matujące. Warto czasem wydać więcej na filtr do twarzy, a kupić tańszy a dobry do ciała.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:55   #33
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Kup go i wypróbuj. Jeśli nie sprawdzi się, to poszukasz czegoś innego. Teraz nie mam pomysłu na inny lekki filtr do twarzy. Jeśli jakiś przychodzi mi do głowy, to apteczny, a takiego nie chcesz.
Może jednak poszukasz próbek biodermy akn mat lub bronz, albo cleanance avene. To typowe filtry do cery tłustej, matujące. Warto czasem wydać więcej na filtr do twarzy, a kupić tańszy a dobry do ciała.
Zapomniałam napisac ze mam juz jeden filtr apteczny - Biodermy spf 40 (ach ta skleroza ). Ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-324062
Czy jakbym stosowała w razie czego na ciało spf 50+ a na twarz spf 40 to widac byloby roznice w tej leciutenkiej opaleniznie pod koniec wakacji ;p? I czy 40 wsytarczy w ogole?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:02   #34
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pomocy!

O tym filtrze myślałam. Jeśli ci odpowiada weź zapas na wakacje, żeby nie ryzykować. A póki co testuj lirene w żółtej tubce - może się sprawdzić.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:16   #35
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
O tym filtrze myślałam. Jeśli ci odpowiada weź zapas na wakacje, żeby nie ryzykować. A póki co testuj lirene w żółtej tubce - może się sprawdzić.
Jutro pójdę i kupię Lirene . Posmaruję pól buzi aby zobaczyć czy mnie zapycha czy nie (jak lewa strona gdzie posmarowałam będzie prawie cała w pryszczach a prawa normalna to wiadomo że coś nie teges : >). A te filtr Biodermy bardzo mi odpowiada - jest idealny do buzi

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:41   #36
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Pomocy!

Właśnie posmarowałam buzię Lirene 50+ . Po ilu dniach/godzinach będzie widoczne czy mnie zapychał?
A jeżeli mnie zapcha poszukam jakiegoś innego filtru (Bioderma, Iwostin, Soraya)
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:32   #37
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Pomocy!

to zalezy czasem reakcja (alergiczna) pojawia się dość szybko - po kilku (3-4) godzinach. Najlepiej jednak poczekaj do jutra
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 12:39   #38
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
to zalezy czasem reakcja (alergiczna) pojawia się dość szybko - po kilku (3-4) godzinach. Najlepiej jednak poczekaj do jutra
I dzisiaj mam takie plamki w obszarach nosa - to jest u mnie raczej zapchanie . A nawet jeśli nie (w co wątpię) to wole nie ryzykować i nie stosować dalej . No to muszę poszukać innego kremu z b. wysokim filtrem do twarzy... Może mi coś polecicie w granicach do 30 złotych? Czy mam stosować ten swój Biodermy spf 40? Wystarczy taki faktor
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.