Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 13:55   #391
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja odwrotnie, miałam kocanke a teraz zamówiłam oczarowy paczka przyszła wczoraj
powiem wam, ze na początku jakos lepiej na mnie kocanka działała, teraz juz nie widze efektów
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:19   #392
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoras z was moglaby sie wypowiedziec na temat olejku myjacego z drzewka herbacianego? Bo mnie interesuje,glownie pod wzgledem dzialania antybakteryjnego czy rzeczywiscie redukuje stany zapalne, nie zapycha,nie podraznia etc? Bo planuje nastepnym razem go zamowic jak i kilka innych produktow,dlatego zbieram opinie
Używam tego olejku od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Super pachnie, twarz jest oczyszczona, matowa. Zmywam też nim oczy.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 21:13   #393
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja mialam dzisiaj zrobic zamowienie i nie zebralam sie jakos, wrocilam o 20 i juz nie mam sily na zakupy ,
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:01   #394
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem dziś po drugim użyciu serum lemon (te dwa użycia na przestrzeni tygodnia, tak jak radziłyście) i podoba mi się. Nic nowego nie wyskoczyło, a stare niespodzianki nieco uspokojone rano buzia ładna, wypoczęta. Chyba zwiększę nieco częstotliwość, wydaje mi się, że moja twarz woła i pragnie kwasu salicylowego W dni po serum lemon albo po toniku PHA moja skóra wygląda lepiej, dni przerwy w kwasach to dni pogorszenia dlatego zmniejszę trochę ilość dni "bez" ale tylko trochę, bo staram się być ostrożna.

Wypróbowałam też olej monoi na włosy i na ciało. Jestem bardzo zadowolona choć do zapachu musiałam się trochę przyzwyczaić. Do ciała merdam sobie z tym olejem Oxedermil z mocznikiem i olej kocanki (pajączki na nogach) - skóra jest cudnie nawilżona i aksamitna; a na włosy używam przed myciem (choć miałam wiele obaw co to za wynalazek) jako maski - moje cienkie i niepokorne włosy po takim zabiegu są miękkie, ale przede wszystkim wygładzone nie puszą się, jak ostatnio po odżywce. Jeśli nie używam oleju jako maski, to odrobineczkę (dosłownie odrobineczkę) rozprowadzam na włosach po wysuszeniu (podobnie jak jedwab) i to też nadaje im gładkości.

Za chwilę przystępuję do mieszania (i próbowania) olejku z drzewa herbacianego.
amaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:56   #395
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
Jestem dziś po drugim użyciu serum lemon (te dwa użycia na przestrzeni tygodnia, tak jak radziłyście) i podoba mi się. Nic nowego nie wyskoczyło, a stare niespodzianki nieco uspokojone rano buzia ładna, wypoczęta. Chyba zwiększę nieco częstotliwość, wydaje mi się, że moja twarz woła i pragnie kwasu salicylowego W dni po serum lemon albo po toniku PHA moja skóra wygląda lepiej, dni przerwy w kwasach to dni pogorszenia dlatego zmniejszę trochę ilość dni "bez" ale tylko trochę, bo staram się być ostrożna.

Wypróbowałam też olej monoi na włosy i na ciało. Jestem bardzo zadowolona choć do zapachu musiałam się trochę przyzwyczaić. Do ciała merdam sobie z tym olejem Oxedermil z mocznikiem i olej kocanki (pajączki na nogach) - skóra jest cudnie nawilżona i aksamitna; a na włosy używam przed myciem (choć miałam wiele obaw co to za wynalazek) jako maski - moje cienkie i niepokorne włosy po takim zabiegu są miękkie, ale przede wszystkim wygładzone nie puszą się, jak ostatnio po odżywce. Jeśli nie używam oleju jako maski, to odrobineczkę (dosłownie odrobineczkę) rozprowadzam na włosach po wysuszeniu (podobnie jak jedwab) i to też nadaje im gładkości.

Za chwilę przystępuję do mieszania (i próbowania) olejku z drzewa herbacianego.
Moja Droga z kwasami nie ma co przesadzac. Daj jeszcze skorze jakis czas sie przyzwyczaic do nich. Musisz pamietac,ze kwasy dzialaja jak bomba z opoznionym zaplonem. Gdy sie przesadzi z ich iloscia potencjalne "skutki uboczne" wychodza dopiero za jakis czas - nie odrazu. A uzywasz go dopiero tydzien,to naprawde nie jest zbyt duzo czasu.

A moj nowy wynalazek... kupilam jakis czas temu maslo ze skrzypem. Najpierw uzywalam go do twarzy - chyba zebyt czesto bo tez mnie zapchalo. Teraz uzywam go raz na jakis czas tj.raz na tydzien.Skora jest ladnie wygladzona,nawilzona, taka gladka, aksamitna i delikatna.
Wczoraj odrobinke rozgrzalam go i wymieszalam z odzywka ,nalozylam na wlosy,zostawilam na 20 minut pod czepkiem,zmylam i doznalam objawienia. Wlosy sa miekkie, nawilzone, lejace sie, blkyszczace,gladkie.Tylko nie mozna przesadzac z iloscia. Naprawde bardzo fajna sprawaPolecamBo solo u mnie sie nie sprawdzil,ale u mnie zadne oleje solo sie nie sprawdzaja,bo powoduja wysuszenie i strakowatosc wlosow Dlatego ciesze sie,ze sie sprawdzil w takiej postaci

Ponad tydzien uzywam tez kremu azelo. Na poczatku tez szalalam z jego czestotliwoscia,bo uzywalam w dzien i w nocy. Od jakiegos czasu uzywam tylko w nocy, cienka warstwa smaruje. Dzisiaj rano wstalam i moje stany zapalny byly zredukowane do minimum,co mnie rowniez zaskoczylo, bo wczesniej mimo jego uzywania nadal mialam czerwone krostki wokol brody, a dzisiaj taka mila odmiana No nic zobaczymy jak sie bedzie sprawdzal w dalszej perspektywie jak dobije do konca z jego uzywaniem Ale jak narazie krem jest rewelacyjny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-09-08 o 13:08
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 18:09   #396
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Natrafiłam na Wasz wątek szukając informacji o produktach z najbardziej przyswajalnym retinolem.
Jestem tuż przed 30stką i staram się dbać o skórę jak mogę, ale jest niezwykle wrażliwa i kapryśna. Nie dość, że pękają mi naczynka, mam tendencję do przesuszania skóry a jednocześnie przetłuszcza się w strefie T. Do tego dochodzą rozszerzone pory, zwłaszcza na policzkach i okrutne zaskórniki, które czasem przeradzają się w bolące krosty ropne.
Stosowałam już peeling z kwasem glikolowym i oprócz szczypania nie odczułam jakiegoś dużego podrażnienia.
Poradźcie mi proszę co mogłabym zamówić? Myślałam o zakupie hydrolatu kocankowego, serum oliwkowego z retinolem 0,5% i żelu hialuronowego 1% jako dodatkowy nawilżacz.
Co myślicie o tym zestawie?
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:25   #397
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moja Droga z kwasami nie ma co przesadzac. Daj jeszcze skorze jakis czas sie przyzwyczaic do nich. Musisz pamietac,ze kwasy dzialaja jak bomba z opoznionym zaplonem. Gdy sie przesadzi z ich iloscia potencjalne "skutki uboczne" wychodza dopiero za jakis czas - nie odrazu. A uzywasz go dopiero tydzien,to naprawde nie jest zbyt duzo czasu.
Dzięki... Nie ucieszyłaś mnie, o nie
Ale posłucham bardziej doświadczonej od siebie koleżanki i potestuję sobie to serum jeszcze trochę powolutku. No naprawdę nie chcę sobie zaszkodzić, tylko nie mogę się doczekać...
Dzięki, szczere dzięki za ostrzeżenie

A skoro skutki uboczne wychodzą dopiero po jakimś czasie, to może to pozytywne działanie też? Taka świadomość pomogłaby trochę na mój brak cierpliwości
amaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 20:30   #398
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Natrafiłam na Wasz wątek szukając informacji o produktach z najbardziej przyswajalnym retinolem.
Jestem tuż przed 30stką i staram się dbać o skórę jak mogę, ale jest niezwykle wrażliwa i kapryśna. Nie dość, że pękają mi naczynka, mam tendencję do przesuszania skóry a jednocześnie przetłuszcza się w strefie T. Do tego dochodzą rozszerzone pory, zwłaszcza na policzkach i okrutne zaskórniki, które czasem przeradzają się w bolące krosty ropne.
Stosowałam już peeling z kwasem glikolowym i oprócz szczypania nie odczułam jakiegoś dużego podrażnienia.
Poradźcie mi proszę co mogłabym zamówić? Myślałam o zakupie hydrolatu kocankowego, serum oliwkowego z retinolem 0,5% i żelu hialuronowego 1% jako dodatkowy nawilżacz.
Co myślicie o tym zestawie?
Retinol jest na pewno dobrym pomysłem, sama mam to serum, ale czekam na razie jeszcze z tydzień zanim wypróbuję. W zeszłym roku używałam kremu z retinolem (mniejsze stężenie) i byłam bardzo zadowolona. Jednak zamiast hydrolatu z kocanki radziłabym Ci olej z kocanki - poczytaj sobie o nim. Hydrolat ma zapach nie do zniesienia, coś jakby zgniłe albo wędzone mięso, ja lubię różne dziwne naturalne zapachy, ale ten jest po prostu nie do wytrzymania natomiast olej pachnie dużo mniej intensywnie, a akurat byś miała do stosowania z żelem HA - bo wiesz ze samego nie można stosować? I polecam peptydowy, zamiast tego co piszesz.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 00:18   #399
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
Dzięki... Nie ucieszyłaś mnie, o nie
Ale posłucham bardziej doświadczonej od siebie koleżanki i potestuję sobie to serum jeszcze trochę powolutku. No naprawdę nie chcę sobie zaszkodzić, tylko nie mogę się doczekać...
Dzięki, szczere dzięki za ostrzeżenie

A skoro skutki uboczne wychodzą dopiero po jakimś czasie, to może to pozytywne działanie też? Taka świadomość pomogłaby trochę na mój brak cierpliwości
Kochana efekty i tak dopiero z czasem przyjda. To,ze cos codziennie bedziesz aplikowala nie oznacza,ze beda szybsze efekty. A w przypadku kwasow juz szczegolnie trzeba uwazac. Ewentualnie mozesz zwiekszyc o jeden raz to serum lemon i obserwowac jak cera bedzie reagowala. Ale spokojnie. Efekty na pewna przyjda predzej czy pozniej. Ja dla przykladu podam Ci,ze aktualnie testuje krem Azelo. Wczesniej smarowalam sie nim kilka razy w dzien i na noc. I dopiero jak zaczelam smarowac sie nim cieniutka warstwa na noc,to zauwazylam wymierne efekty. I przy takim podejsciu z umiarem pozostane,bo moja cera lepiej to znosi
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 05:48   #400
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Retinol jest na pewno dobrym pomysłem, sama mam to serum, ale czekam na razie jeszcze z tydzień zanim wypróbuję. W zeszłym roku używałam kremu z retinolem (mniejsze stężenie) i byłam bardzo zadowolona. Jednak zamiast hydrolatu z kocanki radziłabym Ci olej z kocanki - poczytaj sobie o nim. Hydrolat ma zapach nie do zniesienia, coś jakby zgniłe albo wędzone mięso, ja lubię różne dziwne naturalne zapachy, ale ten jest po prostu nie do wytrzymania natomiast olej pachnie dużo mniej intensywnie, a akurat byś miała do stosowania z żelem HA - bo wiesz ze samego nie można stosować? I polecam peptydowy, zamiast tego co piszesz.
Dzięki Sunsister, akurat nos mam bardzo wyczulony i jeśli od razu piszesz, że to ciężki do zniesienia zapach, to pewnie nie zdzierżyłabym go.
Co do użycia retinolu i kwasu hialurynowego to i tak muszę się wstrzymać, bo tydzień temu byłam na fotoomładzaniu laserowym więc skóra musi się zregenerować. Chcę jednak od razu zacząć po miesiącu od zabiegu, póki skóra chłonie wszystkie składniki odżywcze.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:20   #401
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Dzięki Sunsister, akurat nos mam bardzo wyczulony i jeśli od razu piszesz, że to ciężki do zniesienia zapach, to pewnie nie zdzierżyłabym go.
Co do użycia retinolu i kwasu hialurynowego to i tak muszę się wstrzymać, bo tydzień temu byłam na fotoomładzaniu laserowym więc skóra musi się zregenerować. Chcę jednak od razu zacząć po miesiącu od zabiegu, póki skóra chłonie wszystkie składniki odżywcze.

Hm, ja w kocance absolutnie nie czuje mięsa Dla mnie to taki zapach syropu i w sumie to wole go od wielu innych, np. nie znoszę zapachu peelingu z bromelina. Jak widać co nos, to inne wrażenia
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 09:27   #402
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hello
Ostatnio zamówiłam pakę z BU o wartości prawie 250 zł i nie dostałam żadnego gratisu, nic
Chyba że gratisem było pudełko
Wiem, że BU nie robi nam takich miłych niespodzianek, ale za takie zamówienie?
Jest mnóstwo produktów, które nie są zestawami, a które można jako gratis dołączyć do paczki.
I w tym aspekcie bardziej podoba mi się ZSK, gdzie za niewielkie zamówienie dostałam peeling w gratisie, stosuję go i wiem, że na pewno zamówię pełnowymiarowy produkt
ZSK nie skąpi na gratisach i w ten sposób daje klientowi szansę na wypróbowanie różnych specyfików... a potem na nim zarabia, jeśli ów kllient zakupi to, co dostał w prezencie

Niemniej jednak w BU są takie produkty, których będę używać ciągle, więc i tak mimo narzekania, będę tu zamawiać....

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Hm, ja w kocance absolutnie nie czuje mięsa Dla mnie to taki zapach syropu i w sumie to wole go od wielu innych, np. nie znoszę zapachu peelingu z bromelina. Jak widać co nos, to inne wrażenia
Zapach hydrolatu z kocanki mnie przeraża
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:16
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:47   #403
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wooow pochwal się więc co tam sobie sprezentowałaś ;D!
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:07   #404
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja dziś zrobiłam gigantyczne zamówienie - kupiłam aż olejek myjący... i jestem ciekawa, czy też będę czekała trzy tygodnie na realizację.

trochę przeginają z terminami realizacji - jeśli sobie nie radzą ze zbyt wielką ilością zamówień, powinni może kogoś zatrudnić, żeby wszystko szło sprawniej.
no ale widzę, że mają chyba nad nami pewną przewagę - ja również mam ulubione rzeczy z ich oferty i nie chcę przestawiać się na coś innego (jak ten rzeczony olejek myjący - nie umiem go zastąpić czymś innym, tak samo uwielbiam peeling enzymatyczny ).
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:19   #405
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Teraz mam hydrolat oczarowy i zastanawiam się nad tym z kocanki. Który jest wg Was lepszy? Mam cerę naczyniową z bliznami potrądzikowymi i sporą ilością zaskórników.

Edytowane przez aniaa20
Czas edycji: 2011-09-09 o 21:36
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:17   #406
agnes74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam!!!!

podczytuję was od dłuższego czasu właśnie dostałam pierwsze zamówienie z BU
kupiłam olejek myjący pomarańczowy hydrolat oczarowy i różany tonik bha aha 10%,zel hialuranowy 1% ,serum flawo c15,puder bambusowy z jedwabiem , i jak na razie bardzo jestem zadowolona z olejku myjącego i hydrolatu oczarowego tonik z kwasami zastosowałam 2 razy więc na efekty jeszcze za wczesnie tylko nie wiem jak często mogę go stosować i czy można pod oczy do tej pory nie nakładałam i jak często serum czy może lepiej rano pod krem z filtrem bardzo proszę o radę bardziej doświadczone koleżanki jeśli chodzi o BU...:prosi ::pr osi:
agnes74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:14   #407
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość
Witam!!!!

podczytuję was od dłuższego czasu właśnie dostałam pierwsze zamówienie z BU
kupiłam olejek myjący pomarańczowy hydrolat oczarowy i różany tonik bha aha 10%,zel hialuranowy 1% ,serum flawo c15,puder bambusowy z jedwabiem , i jak na razie bardzo jestem zadowolona z olejku myjącego i hydrolatu oczarowego tonik z kwasami zastosowałam 2 razy więc na efekty jeszcze za wczesnie tylko nie wiem jak często mogę go stosować i czy można pod oczy do tej pory nie nakładałam i jak często serum czy może lepiej rano pod krem z filtrem bardzo proszę o radę bardziej doświadczone koleżanki jeśli chodzi o BU...:prosi ::pr osi:
Chcesz tonik z kwasami nakładać pod oczy? To niebezpieczne, bo skóra w tym miejscu jest bardzo wrażliwa i delikatna.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Teraz mam hydrolant oczarowy i zastanawiam się nad tym z kocanki. Który jest wg Was lepszy? Mam cerę naczyniową z bliznami potrądzikowymi i sporą ilością zaskórników.
Do cery naczynkowej i na blizny potrądzikowe lepszy będzie ten z kocanki.

Edytowane przez Emela
Czas edycji: 2011-09-09 o 17:38
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:02   #408
KarolajnaQ19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny mam cerę mieszaną, wydzielajaca duzo sebum w strefie T lecz mimo to przesuszoną na czole, polecacie hydrolat aloesowy czy oczarowy w takim wypadku ? ;>
KarolajnaQ19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:23   #409
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny widzę, że macie ogromną wiedzę. Ja dopiero zaczęłam się tym interesować. Trafiłam ostatnio na biochemię urody. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was stosowała puder bambusowy lub ten w wersji z jedwabnym i czy rzeczywiście tak rewelacyjnie matuje? Drugie moje pytanie to :czym w ogóle jest hydrolat? Co to takiego?
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 19:03   #410
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że macie ogromną wiedzę. Ja dopiero zaczęłam się tym interesować. Trafiłam ostatnio na biochemię urody. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was stosowała puder bambusowy lub ten w wersji z jedwabnym i czy rzeczywiście tak rewelacyjnie matuje? Drugie moje pytanie to :czym w ogóle jest hydrolat? Co to takiego?
Proponuję wyszukiwarkę
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:33   #411
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam jeszcze pytanie odnośnie dwufazowego nawilżacza, olejku tamanu i żelu hialuronowego. Jak je mieszacie i w jakich proporcjach? Zaraz przed nałożeniem czy wcześniej i trzymacie je w osobnym opakowaniu? Ja zawsze mieszam chwilę przed nałożeniem i zawsze wychodzi mi z dużo. Mimo to rozcieram całość na twarzy. Boję się, że to może nie być dobre.
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 23:42   #412
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość
Witam!!!!

podczytuję was od dłuższego czasu właśnie dostałam pierwsze zamówienie z BU
kupiłam olejek myjący pomarańczowy hydrolat oczarowy i różany tonik bha aha 10%,zel hialuranowy 1% ,serum flawo c15,puder bambusowy z jedwabiem , i jak na razie bardzo jestem zadowolona z olejku myjącego i hydrolatu oczarowego tonik z kwasami zastosowałam 2 razy więc na efekty jeszcze za wczesnie tylko nie wiem jak często mogę go stosować i czy można pod oczy do tej pory nie nakładałam i jak często serum czy może lepiej rano pod krem z filtrem bardzo proszę o radę bardziej doświadczone koleżanki jeśli chodzi o BU...:prosi ::pr osi:
Gorąca prośba na dzień dobry - interpunkcja! Dostaję oczopląsu czytając, co napisałaś...
Tego toniku nie stosuj pod oczy - gdyby to był produkt jedynie z kwasem mlekowym i był zmywany po pewnym czasie, to można by go zastosować w okolice oczu (okolice oczu, to jednak nie sam oczodół - bezpośrednio na powieki nie stosujemy).
Co do serum flavo-C - wszytko jest opisane na stronie BU, częstotliwość stosowania też
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 07:56   #413
Coraline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny! Pozwólcie, że się przyłączę
Podczytuje Was już od jakiegoś czasu, a całkiem niedawno sama zdecydowałam się na zakupy z BU. Powodem jest oczywiście moja cera, z którą nie umiem sobie poradzić. Jest tłusta/mieszana, ale po potraktowaniu jej kosmetykami do takich właśnie typów staje się sucha/podrażniona. Kiedy zaś traktuje ją łagodniejszymi staje się okropnie tłusta i pojawiają się wypryski

Dzięki Waszym wypowiedziom, które znalazły się w tym wątku zdecydowałam się na takie zakupy:
Olejek myjący - bezzapachowy,
Hydrolat oczarowy,
Krem rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA,
Żel hialuronowy 1% ,
Olej tamanu EKOLOGICZNY,
Puder bambusowy z jedwabiem.

Przelew zaksięgowany, zamówienie oczekuje na realizacje. Mam nadzieję, że dostanę je jeszcze we wrześniu
__________________


Edytowane przez Coraline_
Czas edycji: 2011-09-10 o 07:58
Coraline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 08:08   #414
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

po 2,5 tygodniach doszła do mnie paczka z BU (zamawialam tylko 3 rzeczy) takze miło mi sie zrobiło, że przyszła wczesniej niz na stronie pisano. moze to taki trik, co by klient byl choć troche zadowlony, pomijajac oczywiscie korzysci plynace z uzywania ich kosmetykow
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 11:51   #415
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja używam atomizera, wydajniejszy sposób,sporo mniej hydrolatu schodzi niż w przypadku zwilżania płatka kosmetycznego
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja również hydrolatu używam z buteleczki z atomizerem,
Dziękuję za odpowiedzi Po prostu zastanawiałam się, czy jest jakaś istotna różnica we wchłanianiu się hydrolatu. Osobiście preferuję atomizer

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Ja używam hydrolatu jako toniku przecierając twarz wacikiem. Ale mam też buteleczkę z atomizerem Spryskuję pędzel przed nałożeniem podkładu mineralnego a także zwilżam twarz robiąc peeling enzymatyczny czy maseczkę, by nie zaschły paskudnie
Czyli pod/na minerały też sobie można zastosować? Fajnie (A miałam właśnie o to pytać.)


I jeszcze dwa pytania:
Jak się ma serum lemon do Effaclaru? Który z tych produktów jest fajniejszy-efektywniejszy?
Możecie mi coś powiedzieć o serum odbudowującym? Bo biochemiczne KWC milczy na jego temat.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:04   #416
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

zachwalacie tak krem azelo/bha... Martwię się, ze taka ilość oleju arganowego i tamanu może zapchać pory. czy którejś z Was coś takiego się zdarzyło?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:06   #417
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
po 2,5 tygodniach doszła do mnie paczka z BU (zamawialam tylko 3 rzeczy) takze miło mi sie zrobiło, że przyszła wczesniej niz na stronie pisano. moze to taki trik, co by klient byl choć troche zadowlony, pomijajac oczywiscie korzysci plynace z uzywania ich kosmetykow
hehehe, nie ma to jak sie ucieszyc ze dostało sie zamówiony i zaplacony towar nie po 3,5 a jedynie 2,5 tygodnia czekania
tez tyle czekałam i przyszło i leży, bo jakos dałam sobie rade bez BU
wlasnie ukręciłam eliksir
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:10   #418
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
zachwalacie tak krem azelo/bha... Martwię się, ze taka ilość oleju arganowego i tamanu może zapchać pory. czy którejś z Was coś takiego się zdarzyło?
Mnie niestety nie służył straszne gule podskórne mi powyskakiwały które leczę do dnia dzisiejszego (stosowałam go najpierw z serum lemon) i miałam te gule a później osobno i niestety oba produkty mi robiły krzywdę.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:20   #419
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
po 2,5 tygodniach doszła do mnie paczka z BU (zamawialam tylko 3 rzeczy) takze miło mi sie zrobiło, że przyszła wczesniej niz na stronie pisano. moze to taki trik, co by klient byl choć troche zadowlony, pomijajac oczywiscie korzysci plynace z uzywania ich kosmetykow

ja ciągle myślę te te terminy to jakiś niesmaczny żart i swoja pierwsza paczkę dostanę po tygodniu czy jakoś tak
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:27   #420
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość

i jak często serum czy może lepiej rano pod krem z filtrem bardzo proszę o radę bardziej doświadczone koleżanki jeśli chodzi o BU...:prosi ::pr osi:
serum stosuj co rano na umyta twarz , odczekaj 10 minut i naloz krem z filtrami. Serum jest dosc tluste samo w sobie, wiec mozesz wymieszac na zaglebieniu reki pare kropli serum z paroma kroplami zelu hialuronowego, dzieki temu szybciej sie wchlonie.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Hello
Ostatnio zamówiłam pakę z BU o wartości prawie 250 zł
---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



oj pochwal sie co kupilas, ja to zawsze tak wydaje lacznei z przesylka ok 120zl.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.