Nowy serial HBO Wataha (pl) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 16:04   #31
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Mnie trochę rozczarował ten serial jak na razie, pierwszy odcinek zapowiadał się obiecująco, potem już minął mi entuzjazm. Zwłaszcza, że myślałam, że serial będzie miał więcej odcinków.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 21:52   #32
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

yes, yes, yes kozacki odcinek!
wszystko się jeszcze bardziej pomieszało i śmierci Magdy się nie spodziewałem, do tego zamach na Grzywę (albo inscenizacja majaca odwrócić uwagę od niego), zamach na syna Mety, wrabianie Kality i Rebrowa a za tym wszystkim generał, ten ze służb.
do tego coś mi tu Łuczak podpada i ten Szeptun a i pani prokurator albo jest głupia albo jedzie na tym samym wózku co spiskowcy.
i widać że teraz chyba komendant zajmie się własnym śledztwem i będzie się w finale starał odkryć o co tu chodzi.


patrząc na te Polskie seriale to Wataha naprawdę się wyróżnia, aż szkoda że za tydzień ostatni odcinek, choć pewnie drugi sezon jest już w planach.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 22:34   #33
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

bardzo mi się podoba ten serial, najlepszy od czasów pitbulla moim zdaniem.
nie mogę się doczekać ostatniego odcinka, z drugiej strony szkoda, że tylko 6 jest w tej serii.
ale każdy mnie bardzo emocjonuje, znowu dzisiaj nie zasnę
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 11:58   #34
marlenka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba ten serial, najlepszy od czasów pitbulla moim zdaniem.
nie mogę się doczekać ostatniego odcinka, z drugiej strony szkoda, że tylko 6 jest w tej serii.
ale każdy mnie bardzo emocjonuje, znowu dzisiaj nie zasnę
Zgadzam się! Serial trzyma w napięciu! Piąty odcinek był super, strasznie nie mogę się doczekać następnego odcinka. Też chciałabym aby serial był dłuższy, ale pewnie wtedy fabuła byłaby zbyt rozwleczona. Mam nadzieję też, że nakręcą jeszcze jakąś dobrą produkcję w Bieszczadach, które uwielbiam. Jak na razie trzeba się cieszyć, że czasami jakiś serial polskim filmowcom wyjdzie Sporo info i materiałów wideo dotyczących serialu znalazłam tutaj http://www.wataha-serial.pl/
marlenka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 11:54   #35
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Cytat:
Napisane przez marlenka21 Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Serial trzyma w napięciu! Piąty odcinek był super, strasznie nie mogę się doczekać następnego odcinka. Też chciałabym aby serial był dłuższy, ale pewnie wtedy fabuła byłaby zbyt rozwleczona. Mam nadzieję też, że nakręcą jeszcze jakąś dobrą produkcję w Bieszczadach, które uwielbiam. Jak na razie trzeba się cieszyć, że czasami jakiś serial polskim filmowcom wyjdzie Sporo info i materiałów wideo dotyczących serialu znalazłam tutaj http://www.wataha-serial.pl/
No jak dlamnie na tej stronie nie ma nic nowego.

Serial swietny
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 23:04   #36
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

po ostatnim odcinku mam mieszane uczucia.
z jednej strony wiadomo że Grzywa był w to zamieszany, ale nie zabił Ewy i Natalii, a jedyne co miał zrobić to zabić Rebrowa.
no i to że Grzywa załatwił tego wojskowego a tak to nic się nie wyjaśniło.
Rebrow otoczony przez Wilki odnalezniony przez Łuczaka, Grzywa wsiadający do pociągu na Ukrainie i pani prokurator odkrywająca że generał był w to zamieszany.

żeby tylko nie zmarnowali potencjału w drugim sezonie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 07:12   #37
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

A będzie drugi sezon? Mám nadzieje ze nie szczerze mówiąc.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 08:10   #38
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

powininien drugi sezon być bo jakby nie było nic nie zostało tak naprawdę wyjaśnione do końca.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 08:56   #39
rapunzel72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 86
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Ja jeszcze tego odcinka nie widziałam, ale ogólnie jestem trochę rozczarowana. Wszystko zagmatwane na maksa, nie do końca rozumiem motywy postępowania niektórych osób. Poza Rebrowem i panią prokurator, których postacie na szczęście ogarniam, wszystkie inne są jakieś pokręcone. Tajemniczości spodziewałam się bardziej w klimacie, a nie w tym, że praktycznie na finiszu nie bardzo rozumiem całą intrygę.:/
rapunzel72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 13:10   #40
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
powininien drugi sezon być bo jakby nie było nic nie zostało tak naprawdę wyjaśnione do końca.
IMHO wiadomo kto jest zły, czemu jest tak a nie inaczej, to co zostało niewyjaśnione to takie druhoplanowe kwestie.

Nie rozumiem tylko kilku motywów, na przykład czemu siwy jak zabił tego gościa od kality to nie zabił od razu rebrowa, który był blisko i mieli by go z bani. Nie kumam też po co zabijał Natalie, ona chyba nie była kimś ważnym bardzo.
Jakieś jeszcze miałam wczoraj wieczorem rozkminy, ale trochę zapomniałam :p
W każdym razie mam nadzieje, ze nie będzie drugiej serii, bo dosyć mi się podobało i nie chce zepsuć sobie wrażeń

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:41   #41
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Bardzo mi sie podobal serial, choc bardzo sceptycznie do niego podchodzilam - ci sami aktorzy wszedzie, zamiast znalezc kogos nowego, swiezego. Balam sie, ze wyjdzie z tego kolejny slodki serialik, ale pozytywnie sie rozczarowalam.
NajbardIej zaskoczyl mnie Lichota, ktory we wszystkim wczesniejszym mial taka swoja maniere grania, wszedzie tak samo, a tutaj nagle zupelnie inna postac! Bardzo autentyczna rola.

Pewnie niestety zrobia kolejna serie, nie chcialabym, zeby tak bylo.
Ja zrozumialam, ze Grzywa byl przede wszystkim szantazowany (mozliwe ze na poczatku tylko oplacany, ale gdy zrobilo sie powaniej to strach go napedzal, nie chciwosc), wiedzial tez, ze sie z tego nie wywinie, bo za wszystkim stoja wazne figury w strukturach wojskowych i rzadowych (wiec nikt mu nie pomoze).
Wysadzil watahe, ale Ewa wiedzac o wszystkim uratowala siebie i Rebrowa. grzywa mial nadzieje, ze wyeliminowanie (wsadzenie do wiezienia) Rebrowa wystarczy, ze nie trzeba bedzie go zabijac, dlatego wrobil go w zabicie Natalii. Co do reszty - zabicie jednego czlonka z calej grupy przestepczej nic nie da - dlatego uwazam, ze zrobia druga serie.

P.s. Kilka tyg temu caly duzy format (dodatek do gw) byl poswiecony bieszczadom (nr 44 chyba), gdyby ktos mial ochote
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 15:12   #42
rapunzel72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 86
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Ostatni odcinek wg mnie najlepszy, wreszcie jakaś akcja, a nie chodzenie i smęcenie. Tak jakby nagle okazało się, że będzie 6 odcinków, a nie 12.
Jednak nadal nie rozumiem wielu wątków i motywów postępowania niektórych postaci.
rapunzel72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:15   #43
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Zakonczenie otwarte, widać że twórcy zostawili sobie furtkę, na wypadek jakkby HBO zgodziło się na drugi sezon.

Ta siatka powiązań na końcu mniej więcej wyjaśnia co, kto i dlaczego. Dla mnie może i takie zostać. Trochę trzeba się domyślać, aleee ja tak lubię
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:41   #44
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Będzie drugi sezon
http://www.telemagazyn.pl/artykuly/w...cia-59594.html

Czekam
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 19:29   #45
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Nowy serial HBO Wataha (pl)

Po tylu latach...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-30 20:29:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.