Zabiegi na brzuch i uda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 14:24   #1
marta_ms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 8
Lightbulb

Zabiegi na brzuch i uda


Chciałabym zrobić sobie zabieg na brzuch i wewnetrzną strone ud ponieważ po wielkrotnym tyciu i chudnięciu została mi tam "luźna skóra" i troche tłuszczyku którego nie ruszają już żadne ćwieczenia ani dieta. Zastanawiam się tylko nad wyborem zabiegu bo jest ich tak dużo, że ciężko się połapać. Czytałam o zabiegach Eat Skin Shock, Focus RF+ iExilis ale wnioskując po opisach wszystkie pomagają na mój problem. Miałabym prośbe, żeby jeżeli któraś z Wizażanek korzystała z któregoś z tych zabiegów (albo jakiegoś innego ujędraniającego) napisała o swoich wrażeniach i efektach w tym wątku.
marta_ms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 23:00   #2
Karolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

Podpinam się do tego wątku - tzn poszerzam pytanie o gabinety w Krakowie gdzie skutecznie wykonują takie zabiegi i czy konieczne jest ich stałe powtarzanie (np powiedzmy raz na pół roku)
__________________
małeszarorude
Karolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 10:19   #3
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

moze ktos juz wie?
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:31   #4
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

Cytat:
Napisane przez marta_ms Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić sobie zabieg na brzuch i wewnetrzną strone ud ponieważ po wielkrotnym tyciu i chudnięciu została mi tam "luźna skóra" i troche tłuszczyku którego nie ruszają już żadne ćwieczenia ani dieta. Zastanawiam się tylko nad wyborem zabiegu bo jest ich tak dużo, że ciężko się połapać. Czytałam o zabiegach Eat Skin Shock, Focus RF+ iExilis ale wnioskując po opisach wszystkie pomagają na mój problem. Miałabym prośbe, żeby jeżeli któraś z Wizażanek korzystała z któregoś z tych zabiegów (albo jakiegoś innego ujędraniającego) napisała o swoich wrażeniach i efektach w tym wątku.
Ja miałam obydwa te zabiegi zakupione na grouponie, robiłam na brzuch, ogólnie zabieg nie spowodował widocznych zmian i jest do zniesienia, kosmetyczka namawiała na kupno co najmniej 5 tych zabiegów, nie zdecydowałam się, cena powala, zresztą większość takich zabiegów nie jest raczej tania, mocno rozciągnięta skóra nie "wróci już" i nie ma co się oszukiwać, ja przestałam, szkoda kasy
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:54   #5
anonatalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

jak dla mnie velashape jest dobry, zabieg moze nie jest jakis tani, bo jednak taki pakiet to wychodzi tak z tysiac , czasem troche mniej, ale jest skuteczny, ja mieszkam akurat w Kraowie i robilam w stuudiu Laime te zabiegi ale one są chyab wszedzie
anonatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:44   #6
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

Według mnie najlepsza na ujędrnienie jest elektrostymulacja, albo jakiś zabieg z użyciem fal radiowych - działają one na zwiotczenia skóry, ciepło wytwarzane przez fale radiowe pobudza komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, powoduje wzrost natlenienia tkanek i przyspiesza metabolizm komórkowy. Pozdrawiam
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:00   #7
Afro_Dytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: Zabiegi na brzuch i uda

Cytat:
Napisane przez sylvia818 Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsza na ujędrnienie jest elektrostymulacja, albo jakiś zabieg z użyciem fal radiowych - działają one na zwiotczenia skóry, ciepło wytwarzane przez fale radiowe pobudza komórki do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, powoduje wzrost natlenienia tkanek i przyspiesza metabolizm komórkowy. Pozdrawiam
Ja też to potwierdzam, a Elektrostymualcję zawsze warto poprzeć dodatkowo elektrosauną.
Fajna sprawa, nie jest przesadnie droga a efekty szybko widoczne
Afro_Dytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 12:00:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.