Problem ze skórą - trądzik i? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-02, 19:47   #1
meld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3

Problem ze skórą - trądzik i?


Witam mam problem ze swoją skórą szczególnie twarzy, ale także pleców, torsu, między udami, pośladki. Chodzę do dermatologów od xx czasu, co rusz to nowy wynalazek - niestety efekt mizerny. Robią mi się czerwone twarde podskórne grudki szczególnie wzdłuż linii żuchwy, najpierw mocno atakowało mi prawą stronę teraz lewą. Pod brodą wzdłuż właśnie żuchwy po prawej stronie mam 2-3 twarde jak nie wiem co białe podskórne grudy, których nie idzie za nic wycisnąć. Podobnie robi mi się na płatkach uszu, oraz za nimi ( w tym dołku za uchem ). Do tego ciągle jakieś grudki, które wyciskam bo same nie raczą zejść - małe białe przy wyciśnięci robi się z nich kaszka. Szczególnie męczące są te grudki oraz ropne krosty. Na udach to samo. Między nimi ropne krosty jak nie na jednym to na drugim. Stosowałem izoteki po 9msc kuracja - 0 efektu, jakieś papki parę lat temu to samo bez efektu, antybiotyk unidox też rezultatu nie przyniósł. Obecnie smaruję twarz żelem Duac 5mg codziennie wieczorem no i niestety, efekt podobny, z rana zineryt. Jest na to jakiś sposób ? Na te grudki, krosty bo już głowa mi odpada od myślenia co może pomóc. Pozdrawiam
meld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 19:29   #2
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Problem ze skórą - trądzik i?

Jeśli lekarz zalecił Ci leczenie Izotekiem to wnioskuję, że przebadał Cię dokładnie i zlecił wszelkie możliwe badania? A przede wszystkim hormony?
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-05 20:29:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.