CV - problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 20:32   #1
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Post

problemy z Cv


witam mam problem z cv znajomego. Chce złożyć cv do firmy która potrzebuje pracowników na kilka stanowisk a on chce na jeden z nich i tu moje pytanie jak to wpisać w cv ? jako cel zawodowy w oddzielnym podpunkcie ?
łatwiej było by wysłać je meilem i wpisać w temat ale pracodawca chce żeby cv przynieść do firmy bez listu motywacyjnego .

z góry dzięki
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:14   #2
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: problemy z Cv

Kiedy przyniesie CV niech powie w kadrach [czy gdzie tam je będzie dawał], o które stanowisko mu chodzi
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:32   #3
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: problemy z Cv

w sumie sam mnie prosił żeby to w cv napisać bo jest taki roztargniony że zapewne zapomni tej kobiecie pow co i jak ale nie bd miał wyboru
dzięki
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:45   #4
maiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miejsce, w którym coś tworzę ;))
Wiadomości: 286
Dot.: problemy z Cv

taki punkt ując i to najlepiej po danych personalnych
CEL ZAWODOWY:
stanowisko (wpisać jakie)
i pod tym punktem umieścić taki punkt KWALIFIKACJE i zacząć od tych co są związane najbardziej z danym stanowiskiem
maiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 19:29   #5
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
CV - problem.

Mam drobny problem z CV. Mianowicie dość sporo udzielałam się od liceum przez studia - staże, wolontariaty, dorabianie w różnych firmach. Obecnie konstruuje CV do mojej pierwszej pracy w zawodzie i z przerażeniem stwierdzam, że wyszło mi z tego wszystkiego 3 strony A4 Zdaje sobie sprawę iż zniechęci to wielu potencjalnych pracodawców, ale nie mam pojęcia co usunąć, a co jest ważne.
Czy znalazłby się tutaj ktoś, komu mogłabym wysłać CV na priv i oceniłby co z nim zrobić?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 19:49   #6
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: CV - problem.

Po pierwsze zastanów się czy te wszystkie informacje są potrzebne pod konkretną ofertą, może coś da się wyciąć. Jeśli nadal potrzebujesz, mogę zajrzeć i postaram się pomóc
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 17:52   #7
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: CV - problem.

zostaw to co jest związane z danym ogłoszeniem, jednak ogólnie jeśli masz skończone studia to raczej już nie piszesz o liceum.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 18:02   #8
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: CV - problem.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Mam drobny problem z CV. Mianowicie dość sporo udzielałam się od liceum przez studia - staże, wolontariaty, dorabianie w różnych firmach. Obecnie konstruuje CV do mojej pierwszej pracy w zawodzie i z przerażeniem stwierdzam, że wyszło mi z tego wszystkiego 3 strony A4 Zdaje sobie sprawę iż zniechęci to wielu potencjalnych pracodawców, ale nie mam pojęcia co usunąć, a co jest ważne.
Czy znalazłby się tutaj ktoś, komu mogłabym wysłać CV na priv i oceniłby co z nim zrobić?
Moje też ma 3 strony, ale nie piszę o rzeczach nieważnych (liceum jest nieważne).

Wolontariat opisz bardzo krótko albo kilka doświadczeń pod jednym nagłówkiem (w stylu: "Wolontariat w instytucjach kulturalnych: 1) w Ministerstwie Kultury (1-2.2010), 2) w Muzeum Czegośtam (4-5.2014) )
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 22:00   #9
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: CV - problem.

Też mogę zerknąc amatorskim okiem
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 21:06   #10
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 219
CV - pytania

1. Jak napisać CV jeśli ma się zerowe doświadczenie? Zostawić tam puste miejsce? Dopiero chcę napisać swoje pierwsze CV, dlatego będę wdzięczna za rady.
2. Czy w CV wpisuje się obowiązkowe praktyki, które odbyło się w technikum lub na studiach?
3. Czy w CV koniecznie trzeba umieścić zdjęcie? Chodzi o CV wysyłane internetowo
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:41   #11
Inesta
Przyczajenie
 
Avatar Inesta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: CV - pytania

Jeśli miałaś jakieś praktyki w szkole (nawet te obowiązkowe) to właśnie wpisujesz je w doświadczeniu np. miesięczna praktyka w firmie X i można dodać na jakim stanowisku.
Preferowane jest aby umieścić zdjęcie w CV, na pewno wyjdzie to na plus.

Na necie jest mnóstwo wzorów CV, warto podglądać jeśli pierwszy raz tworzysz swoje.
Inesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 22:45   #12
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: CV - pytania

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
1. Jak napisać CV jeśli ma się zerowe doświadczenie? Zostawić tam puste miejsce? Dopiero chcę napisać swoje pierwsze CV, dlatego będę wdzięczna za rady.
2. Czy w CV wpisuje się obowiązkowe praktyki, które odbyło się w technikum lub na studiach?
3. Czy w CV koniecznie trzeba umieścić zdjęcie? Chodzi o CV wysyłane internetowo
1. Wpisz wszelkie praktyki, jeśli takie miałaś.
Wolontariat też się liczy.
2. Odpowiedź w pyt.1.
3. Wypadałoby Rzadko kiedy CV wysyłane już jest bez zdjęcia.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:21   #13
monisiulek1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Cv

Witam wszystkich serdecznie!
Zwracam się do Was z prośbą, czy ktoś pomoże mi/podpowie jak zrobić taki szablon w wordzie? Zamieszczam załącznik przykładu.
Bardzo byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo sama się męczę z tym tematem jakiś czas i nic mi się nie udało stworzyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przykład cv interview me.jpg (190,8 KB, 63 załadowań)
monisiulek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:15   #14
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez monisiulek1993 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie!
Zwracam się do Was z prośbą, czy ktoś pomoże mi/podpowie jak zrobić taki szablon w wordzie? Zamieszczam załącznik przykładu.
Bardzo byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo sama się męczę z tym tematem jakiś czas i nic mi się nie udało stworzyć
W Wordzie nie wiem - ja taki szablon robiłam w Photoshopie
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 16:06   #15
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez monisiulek1993 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie!
Zwracam się do Was z prośbą, czy ktoś pomoże mi/podpowie jak zrobić taki szablon w wordzie? Zamieszczam załącznik przykładu.
Bardzo byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo sama się męczę z tym tematem jakiś czas i nic mi się nie udało stworzyć
ale czego nie potrafisz zrobić? Może spróbuj sobie zrobić sama taki, na ile potrafisz Worda. Ten szablon jest strasznie oklepany teraz przez wszystkich, bo pokazuje się jako jeden z pierwszych i najczęściej występujących w grafice na google.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:03   #16
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Cv

Robisz tak naprawdę tabelę na dwie kolumny (+ trzecia dodatkowa jeśli chcesz te daty jakoś ładnie oddzielić), w wierszach sobie piszesz i ustawiasz jak chcesz a potem odpowiednio to kolorujesz (tło) lub dajesz biel (krawędzie). A te paski takie z poziomem to chyba były jakieś opcje wstawienia czworoboku.

Z tym oklepaniem się nie zgodzę. W grafice google tego pełno ale gdy sama pracowałam w agencji i dostawaliśmy cv setkę tygodniowo, widziałam taki może raz. Tak naprawdę niektórzy nawet zwykłego tekstu nie potrafią ładnie wyrównać i sensownie wkleić zdjęcia. A co tu mówić o kolorowych i równych kolumnach.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-06-29 o 19:07
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:28   #17
monisiulek1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Cv

SweetHusky!
Dziękuję Ci ślicznie za kreatywną i bardzo pomocną odpowiedź. Mimo, iż miałam sporo do czynienia z Wordem, to taka prosta z pozoru sprawa mnie pokonała :/ Kompletnie nie wiedziałam jak to poprawnie zrobić.
monisiulek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:13   #18
Anulka921
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Cv

Ja ostatnio napotkałam na Kreator, który bardzo ułatwił mi formatowanie CV - wcześniej też robiłam wszystko sama Mają poza tym fajne wzory xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-14 o 02:06 Powód: Link.
Anulka921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:39   #19
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Cv

Cytat:
Napisane przez monisiulek1993 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie!
Zwracam się do Was z prośbą, czy ktoś pomoże mi/podpowie jak zrobić taki szablon w wordzie? Zamieszczam załącznik przykładu.
Bardzo byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo sama się męczę z tym tematem jakiś czas i nic mi się nie udało stworzyć
To nie wygląda dobrze po wydrukowaniu. Dochodzą białe marginesy i wygląda to naprawdę średnio.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 11:32   #20
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: problemy z Cv

Kurde, a moje CV takie byle jakie... Proste i bez bajerów... Wpisuję sobie umiejętność: pakiet office, ale takich cudów to napewno nie zrobię.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 17:23   #21
monisiulek1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: problemy z Cv

Witam raz jeszcze wszystkich!
Czy ktoś pomoże mi usunąć pustą stronę w Cv?
Czytałam już tyle rad i nic mi nie skutkuje. Zrobiłam już podział sekcji na nieparzysty, by w podglądzie wydruku widoczna była jedna strona, chociaż tyle.
monisiulek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:10   #22
Clarise_Pn
Przyczajenie
 
Avatar Clarise_Pn
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Cv

Hej Chodzi o ostatnią stronę czy którą? Ile Twoje CV ma stron? Chętnie pomogę, ale nie do końca rozumiem Twój problem. Zazwyczaj w Wordzie warto w takiej sytuacji zaznaczyć Âś i zobaczyć czy problemem są dodatkowe akapity, ręczny podział strony czy np. tabela (sądzę że to będzie Twój problemem czytając wcześniejsze posty).
Jeśli tabela sięga dołu strony, Word wymaga, aby za tabelą występował pusty akapit, więc jeśli tabela sięga dołu strony, ten pusty akapit zostanie przesunięty na następną stronę. Znacznika tego pustego akapitu nie można usunąć. Trzeba ukryć pusty akapit na końcu dokumentu.
Zaznacz znacznik akapitu (Âś), a następnie naciśnij klawisze CTRL+D, aby otworzyć okno dialogowe Czcionka. Kliknij pole wyboru Ukryte, aby ukryć ten akapit.
__________________
If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you.

Czym zajmuję się na co dzień? >> http://hrownia.pl/

Edytowane przez Clarise_Pn
Czas edycji: 2016-07-18 o 14:24 Powód: błąd językowy :)
Clarise_Pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:36   #23
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: problemy z Cv

Proszę bardzo, bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy
http://www.freecvtemplate.org/catego...-cv-templates/
Każdy z tych wzorów CV można za darmo pobrać w edytowalnym formacie.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 18:41   #24
marusia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: CV - problem.

Ja mam jedno pytanie, jeżeli ktoś chciał by odpowiedziec, a nie chciałam zakładac nowego wątku
Tworzę teraz właśnie swoje CV, byłam w tamtym roku skierowana z PUP-u na poradę grupowa "Komunikacja interpersonalna" i zastanawiam się czy mogę wpisac to w CV? Nie mam za bogatego cv, więc się zastanawiam czy w ogóle mimo to jest jakiś sens wpisywac to
marusia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 19:30   #25
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: CV - problem.

Cytat:
Napisane przez marusia29 Pokaż wiadomość
Ja mam jedno pytanie, jeżeli ktoś chciał by odpowiedziec, a nie chciałam zakładac nowego wątku
Tworzę teraz właśnie swoje CV, byłam w tamtym roku skierowana z PUP-u na poradę grupowa "Komunikacja interpersonalna" i zastanawiam się czy mogę wpisac to w CV? Nie mam za bogatego cv, więc się zastanawiam czy w ogóle mimo to jest jakiś sens wpisywac to
Jak najbardziej możesz to wpisać w CV.
Wpisałabym nie porada grupowa, ale np. zajęcia warsztatowe pt. "Komunikacja interpersonalna"
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 07:33   #26
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: CV - problem.

Cytat:
Napisane przez marusia29 Pokaż wiadomość
Ja mam jedno pytanie, jeżeli ktoś chciał by odpowiedziec, a nie chciałam zakładac nowego wątku
Tworzę teraz właśnie swoje CV, byłam w tamtym roku skierowana z PUP-u na poradę grupowa "Komunikacja interpersonalna" i zastanawiam się czy mogę wpisac to w CV? Nie mam za bogatego cv, więc się zastanawiam czy w ogóle mimo to jest jakiś sens wpisywac to
Zależy o jaką pracę chodzi. Ale ja bym raczej nie wpisywała, chyba, że praca bezpośrednio związana z komunikacją.

Po pierwsze, "porada grupowa" brzmi jak coś bardzo krótkiego, a takich b. krótkich rzeczy się nie wpisuje. Po drugie, nazwa "porada grupowa" brzmi kiepsko, trochę jak terapia. Znaczy jakbyś miała problem z komunikacją. A tego sugerować nie chcesz.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:53   #27
monisiulek1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Błagam o pomoc :(

Bezradny człowiek prosi o pomoc dotyczącą Microsotf Office Word 2007.
Mam problem z Cv- nie mogę usunąć pustej strony, po wielu czynnościach i poradach od innych ona dalej tam jest. Nie mam pojęcia jak mogę to naprawić. Czy mogłabym przesłać Cv komuś kto byłby w stanie mi pomóc? Rzuci ktoś na to okiem? Będę baaaardzo wdzięczna!
monisiulek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:21   #28
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Błagam o pomoc :(

Ja mogę spróbować, ale też możesz po prostu wyeksportować do pdf tyle stron ile chcesz. Czyli jak CV masz 1 str + 1 str pusta, to wyeksportuj sobie tylko 1 stronę i już
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 19:04   #29
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
3 miesiące pracy w cv

Witajcie,
Choć jest dział związany z pracą, temat postanowiłam założyć tutaj, bo wiem, że mogę liczyć na Wasze opinie, ze względu na fakt, że dział jest bardzo poczytny.
Ale do rzeczy. Potrzebowałam zmiany w swoim życiu i zmieniam pracę. Po 1,5 miesiąca wiem, że to praca nie dla mnie. Niestety to, o czym wspominali podczas rekrutacji a to, co okazało się rzeczywistością daleko od siebie odbiega. Praca to w zasadzie infolinia przychodząca - rozwiązywanie problemów klientów, plus trzeba obrobić kilkaset maili dziennie. Niestety ilość telefonów jest tak przytłaczająca, że na maile nie da się odpowiadać na bieżąco. Zostawanie dłużej niż 8 godzin to w zasadzie standard. Dziś padł rekord - w pracy siedziałam 10 godzin Postanowiłam zacisnąć zęby i dotrwać do końca okresu próbnego. I tu pojawia się pytanie do Was (bo może ktoś z Was pracuje w hr lub sam jest pracodawcą) - jak odbieracie w cv 3 miesięczny okres w pracy? Dodam, że nie jestem skoczkiem i nie zmieniam co chwila pracy. Moja pierwsza i druga praca trwały po 5 miesięcy, trzecia 1,5 roku a ostatnia prawie 8 lat).
Z góry dziękuję Wam za opinie
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 19:12   #30
largissimo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 211
Dot.: 3 miesiące pracy w cv

Bez ogródek wpisz w cv te 3 miesiące pracy. Możesz dodać "umowa rozwiązana za porozumieniem stron", żeby utwierdzić przyszłego pracodawcę w przekonaniu, że zrezygnowałaś w pokojowej atmosferze.
Zmiana pracy, nawet tak częsta, to w dzisiejszych czasach norma. Pracodawcy przychylnie patrzą na wielość, nawet tak krótkich, zatrudnień. Z każdej aktywności można coś wynieść, doświadczenie należy odbierać szeroko.
largissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-09 21:51:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.