Prośba co do wyboru koloru wlosów!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 18:13   #31
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez BlueQueen92 Pokaż wiadomość
Chodzę do Technikum Fryzjerskiego i z tego co się orientuje to pasemka nie są zbyt modne... teraz to raczej technika panelowa... są różne ale ja zamieszcze to na którego wzór sama miałam farbowane... oczywiście ja tylko daje pomysł bez narzucania sposobu i koloryzacji...http://fryzurki.blox.pl/2009/10/FRYZ...IEZNY-BOB.html .....mam nadzieje ze pomysł zainspiruje

Bardzo podobaja mi sie boby aczkolwiek chce zapuscic wlosy takze odpada A mam krecone wlosy wiec musialabym stale prostowac a to strasznie niszczy wlosy no i nie raz sie nie chce.Ale co do koloryzacji to podoba mi sie takie cos .A noglabym jasny braz i czarny-czarny na dole.Czy nie bardzo te kolory do siebie pasuja i do mnie?
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:09   #32
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

technika panelowa sprawdza się takze przy włosach długich i falowanych, kręconych różnych a Twój pomysł tez juz troche z mody wychodzi ale może by pasowało ciężko tylko potem ten ciemny usuną...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Sprostowanie xD Twój pomysł sprawdza się tylko na zasadzie mocnych kontrastów... np platyna na górze i czarny dół... te które Ty wymieniłaś to nie bardzo moim zdaniem...
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:26   #33
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez BlueQueen92 Pokaż wiadomość
technika panelowa sprawdza się takze przy włosach długich i falowanych, kręconych różnych a Twój pomysł tez juz troche z mody wychodzi ale może by pasowało ciężko tylko potem ten ciemny usuną...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Sprostowanie xD Twój pomysł sprawdza się tylko na zasadzie mocnych kontrastów... np platyna na górze i czarny dół... te które Ty wymieniłaś to nie bardzo moim zdaniem...
.

No wlasnie tez mi sie wydaje,ze nie bardzo bo tego kontrastu zbytnio nie bedzie widac.Predzej chcialam blond i czarny bez mojego koloru wlosow aby lepszy efekt wyszedl.Ale slyszalam opinie,ze w blondzie wygladam mdlo

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmata kicia Pokaż wiadomość
.

No wlasnie tez mi sie wydaje,ze nie bardzo bo tego kontrastu zbytnio nie bedzie widac.Predzej chcialam blond i czarny bez mojego koloru wlosow aby lepszy efekt wyszedl.Ale slyszalam opinie,ze w blondzie wygladam mdlo

A ten pomysl z technika panelowa jest calkiem niezly.Te koncowki niebieskie mi sie podobaja ale ja zrobilabym czarne a gora pasemka czarne i blond.O ile fryzjer by nic nie spieprzyl.A tym razem poszlabym do naprawde polecanego salonu
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:50   #34
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

farbnij sie na jeden kolor bo mi sie takie cos z dziewczynami z zawodowy kojarzy albo z galeriankami ;d
Sorry ale takie jest moje zdanie
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:00   #35
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

który pomysł Ci sie kojarzy z pannami z zawodówy?
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:09   #36
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

wszystko, mówię o białym -czarnym ,czarnym -białym popadanie z jednej skrajności w następną ...
takie "sraczka" na głowie
rozumiem kolor blond i jakieś refleksy czy brąz z refleksami ,ale taka zebra na głowie,to nie dość ,że szkoda włosów to śmiesznie to wygląda ,szczególnie na tym zdjęciu nie za fajnie się to prezentuje
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:18   #37
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

To twoje zdanie jednak ja trzymam się zdania osób ktore się na tym znają i absolutnie nie zgadzam sie z twoja opinia Bo to napewno nie jest jakaś tam "sraczka" tylko moda... efektowna

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

chociaz te pasemka na zdjeciu nie sa ładne ale to tez przez technike...
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 20:23   #38
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

na pewno ty się znasz mając 17 lat

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

już nie mówiąc o tym ,że takie pasemka nie są modne od kilku dobrych lat
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 00:09   #39
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

NaOSTRO daruj sobie takie chamskie komentarze, w kilku wątkach już widziałam twoje ,,wypowiedzi" i zastanawiam się co one mają na celu ? Ja Cię widzę w jednolitym kolorze (bo jestem zwolenniczką naturalności)
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 00:59   #40
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

to nie są chamskie komentarze
tylko mi się taki pstrokate kolory kojarzą z tym co napisałam takie jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:03   #41
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Mnie również nie podoba się to co masz na głowie.
Farbnij sie na jednolity kolor, zapuść brwi, bo na moje oko są za cienkie i nie maluj tak oczu. Trochę delikatności i subtelności, bo na tej focie wyglądasz niestety tandetnie i wulgarnie.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

A ładna z Ciebie dziewczyna.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 14:18   #42
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Te pasemka, które masz na głowie raczej odeszły już do lamusa.

Pomyślałabym raczej o czymś bardziej naturalnym, ale połączenie czarnego z brązowym też nie będzie dobre ponieważ jeżeli jesteś blada to twoja twarz będzie wyglądała na zmęczoną.

Wyjściowy kolor ciemny blond i na tym delikatne pasemka, to będzie dobrze wyglądać, ponieważ w tych kolorach które masz obecnie twoja twarz gubi się i jest niewidoczna

Albo inny pomysł to taki całość na brązik i na to refleksy, które rozświetlą twarz.
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:13   #43
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Mnie również nie podoba się to co masz na głowie.
Farbnij sie na jednolity kolor, zapuść brwi, bo na moje oko są za cienkie i nie maluj tak oczu. Trochę delikatności i subtelności, bo na tej focie wyglądasz niestety tandetnie i wulgarnie.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

A ładna z Ciebie dziewczyna.

Juz mialam cale wlosy na czerwono jak i na brazowo ale nie bardzo mi sie podobalo.Tzn czerwone owszem ale farba szybko sie zmywa... Co do makijazu to napewno tego nie zmienie bo lubie miec podkreslone oczy,co jest moim walorem Z tym,ze na zdjeciu wyszlo nieco ciemniej bo to jest siwy cien a wyszedl czarny...
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:14   #44
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Wklejam inne zdjecie.Na tym nieco inaczej pasemka wygladaja
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:20   #45
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość
Te pasemka, które masz na głowie raczej odeszły już do lamusa.

Albo inny pomysł to taki całość na brązik i na to refleksy, które rozświetlą twarz.
Tak, tak , tak

Dodam jeszcze ze ten brązik to bardzo jasny, karmel ewentualnie do tego cieniutkie jasniejsze refleksy i będzie pięknie

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

ps. koniecznie zapusc brwi!!! albo chociaz podkreslaj je jasno-brązową kredką by wydawaly się grubsze
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:22   #46
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

jestem za jednolitym kolorem i widze Cie w srednim/ciemnym popielatym/perlowym blondzie..
Nie idz w czern bo bedziesz wygladala tandetnie...
uwazam ze jestes ładną dziewczyna i nie powinnaś sie az mocno malować... szczególnie nie na codzien...ale nawet na imprezę bym cie zupełnie inaczej umalowała...
aa i brwi?? dlaczego sa tak mocno wyregulowane?? osobiscie nigdy mi sie to nie podobalo.. na dodatek teraz to strasznie nie modne..
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:31   #47
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Ja od siebie proponuję jednolity chłodny jasny brąz
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:10   #48
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Hmm...to jasny braz (karmel) czy popielaty blond? Teraz to juz w ogole nie wiem jak sie ufarbowac Moze jakies zdjecia?


Nad brwiami musialabym pomyslec .Musze sie zaopatrzyc w brazowa kredke bo mam same czarne

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmata kicia Pokaż wiadomość
Hmm...to jasny braz (karmel) czy popielaty blond? Teraz to juz w ogole nie wiem jak sie ufarbowac Moze jakies zdjecia?


Nad brwiami musialabym pomyslec .Musze sie zaopatrzyc w brazowa kredke bo mam same czarne
Co do popielatego blondu to chcialam miec od kiedy bylam pierwszy raz zrobic pasemka.Fryzjerka powiedziala mi,ze mi nie wyjdzie wiec zrobila mi zwykly blond.I od tej pory mowie,ze blond...Teraz chcialabym z niego zrezygnowac,chyba ze naprawde pare pasemek tylko.Problem w tym,ze mam dylemat co do zmiany.A fryzjer nawet doradzic dobrze nie umie
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:17   #49
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

ale na pewno chciałaś jasny kolor..
a mnie chodzi o cos takiego:
http://stylio.pl/zdjecia/96/96216_l/...emny+blond.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:m.../231yg.jpg&t=1
i zobacz jak ladnie do tego pelniejsze brwi pasuja... dla mnie sa mega kobiece... powinny byc o ton najwyzej 2 ciemniejsze od wlosow... nie wiecej !!
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 17:26   #50
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Obecnie tak wygladaja te pasma
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:30   #51
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez legalna_blondynka Pokaż wiadomość
ale na pewno chciałaś jasny kolor..
a mnie chodzi o cos takiego:
http://stylio.pl/zdjecia/96/96216_l/...emny+blond.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:m.../231yg.jpg&t=1
i zobacz jak ladnie do tego pelniejsze brwi pasuja... dla mnie sa mega kobiece... powinny byc o ton najwyzej 2 ciemniejsze od wlosow... nie wiecej !!

Ladniutki Na obu zdjeciach jest ten sam kolorek?
A gdybym tak pare jasniejszych pasemek na to zrobila?Gorzej z odrostami bedzie hmm...:-/
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:03   #52
legalna_blondynka
Rozeznanie
 
Avatar legalna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 783
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

wstawiłam 2 trochę inne.. bo przede wszystkim ma się Tobie podobać..
balejaz mozesz zrobic... (nie pasemka) ale tez nie wiecej niz o 2 tony jaśniejszy... czyli żadnej platyki ..
no właśnie odrosty... wtedy masz jak w banku wizytę u fryzjera raz na miesiąc /półtora
__________________
13.10 -
Pilates z JF
legalna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:56   #53
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Podoba mi sie kolorek z pierwszego zdjecia.Tylko musialabym zobaczyc jak bede wygladac w takim kolorku.Balejaz ok ale te czeste wizyty u fryzjera :-/

I nie wiem czemu ale kazdy mowi,ze w blond mi do twarzy i jak mialam pofarbowane na czekoladowy braz to mi odradzali.No,byl za ciemny jak dla mnie bo mam jasna karnacje.Ale nie do konca czulam sie w nim dobrze.A Twoja propozycja jest ciekawa-normalnie mam dylemat Pewno teraz jakbym pofarbowala to mialabym rozne odcienie Dopiero przy ponownym farbowaniu wyrownaly by mi sie.Jestem ciekawa tylko czy u fryzjera maja taki kolorek no i ile zadaliby kasy

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmata kicia Pokaż wiadomość
Podoba mi sie kolorek z pierwszego zdjecia.Tylko musialabym zobaczyc jak bede wygladac w takim kolorku.Balejaz ok ale te czeste wizyty u fryzjera :-/

I nie wiem czemu ale kazdy mowi,ze w blond mi do twarzy i jak mialam pofarbowane na czekoladowy braz to mi odradzali.No,byl za ciemny jak dla mnie bo mam jasna karnacje.Ale nie do konca czulam sie w nim dobrze.A Twoja propozycja jest ciekawa-normalnie mam dylemat Pewno teraz jakbym pofarbowala to mialabym rozne odcienie Dopiero przy ponownym farbowaniu wyrownaly by mi sie.Jestem ciekawa tylko czy u fryzjera maja taki kolorek no i ile zadaliby kasy

To ten pierwszy to jest ciemny blond?

A czy taki kolorek by mi pasowal?

Jeszcze takie...Innego koloru niz blond nie chce takze kombinuje nad innym odcieniem Licze na to,ze mi pomozecie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:25 Powód: post pod postem
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:17   #54
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

przedostatni i ostatni jest fajny Nie rób sobie za jasnego bo będziesz wyglądała mdło.
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 23:31   #55
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

przedostatni kolor ktory zaproponowalas jest super;p i przedostatni z pierwszego rzędu (to wlasnie cos w stylu jasnego karmelu ktory wczesniej proponowalam dla Ciebie).
mysle ze to doskonala opcja dla Ciebie.
zreszta kazdy jednolity kolor (oprocz skrajnych barw typu czern czy platyna) będzie o niebo lepszy od pasemek ktore masz, są zbyt krzykliwe i Twoja twarz sie w nich gubi.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:54   #56
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Wydaje mi się, że najlepiej będzie, jeśli zafarbujesz włosy na jednolity kolor. Albo karmelowy blond albo ciepły jasny brąz. W ciemnych kolorach a w szczególności w czarnym nie będzie ci dobrze.

Masz za jasne i za cienkie brwi, poza tym ich kształt jest dziwny i nienaturalny. Zapuść je a później idź do kosmetyczki na regulacje. Powinnaś je podkreślać cieniem albo kredką, ale koniecznie w kolorze brązowym.

Co do makijażu to moim zadaniem jest zbyt ciężki dla ciebie. Powinnaś nad nim popracować.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:11   #57
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Dziekuje kobietki za opinie.Myslalam,ze juz nikt mi nie doradzi

Te 3 kolorki sa super ale nie wiem na ktory sobie ufarbowac Do grudnia mam czas hi bo wtedy poloze farbe.Niedawno bylam zrobic pasemka takze szkoda mi teraz je zniszczyc.

A czy u fryzjera maja dostepne te kolory?Czy trzeba kupic farbe?Boje sie,ze kupie farbe a pozniej bedzie niedostepna .Mama zaproponowala,ze sama mi pofarbuje a jak cale wlosy nie wyjda rowne?A dzis w drogerii widzialam ciekawe odcienie....hmmm
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:56   #58
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

włosy napewno nie wyjda do konca takie same... tam gdzie miałaś ciemna farbę napewno wyjdą ciut ciemniejsze... tam gdzie rozjaśnione prwdopodobnie szybciej spłuka się farba.... ale przez to mogą wyjsc ładne refleksy Fryzjer napewno bedzie miał taką farbę jak chcesz ale moim zdaniem nie opłaca się iść do fryzjera farbować na jeden kolor.... Szkoda kasy ale jak już chcesz jeżeli twoja mama służy pomocą to skorzystaj z niej
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:38   #59
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Kolor z pierwszego zdjęcia. Alba nie ma jednolitego koloru, w domu nie osiągniesz takiego efektu, jaki ona ma.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:06   #60
kosmata kicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Pasemka,dylemat...Potrzeb uje waszych opinii.

Cytat:
Napisane przez BlueQueen92 Pokaż wiadomość
włosy napewno nie wyjda do konca takie same... tam gdzie miałaś ciemna farbę napewno wyjdą ciut ciemniejsze... tam gdzie rozjaśnione prwdopodobnie szybciej spłuka się farba.... ale przez to mogą wyjsc ładne refleksy Fryzjer napewno bedzie miał taką farbę jak chcesz ale moim zdaniem nie opłaca się iść do fryzjera farbować na jeden kolor.... Szkoda kasy ale jak już chcesz jeżeli twoja mama służy pomocą to skorzystaj z niej

Wiem,ze rowne nie wyjda.Kiedys czerwona farbe polozylam na pasemka i super to wyszlo.Wyscy sie zachwycali i mowili,ze pasuje mi.Jednak ja bardziej widze siebie w jasnych choc taka ognista czerwien mi sie podoba ach...
Wiem,ze drogo by to wyszlo.Najpierw zapytam fryzjera a potem zdecyduje

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Kolor z pierwszego zdjęcia. Alba nie ma jednolitego koloru, w domu nie osiągniesz takiego efektu, jaki ona ma.

Bardziej myslalam nad 2 i 3.W sumie podobne sa do siebie he.Tylko nie wiem jaki to jest kolor,musialabym isc ze zdjeciem do fryza.Chyba,ze jednak kupie farbe i poloze ja w domu.Pozniej bym tylko odrosty robila.Tyle,ze u fryzjera byloby pewne,ze bedzie dostepna ta farba bo w sklepach bywa tak,ze jakas jest a pozniej jej nie ma i trzeba wybrac inna...
kosmata kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.