Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pomysł - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 21:30   #1
1agaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11

Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pomysł


Ciekawa jestem czy podoba wam się gdyby ktos jako prezent ofiarował by jeden dzień z projektantem wnętrz .dla was Jak byscie go wykorzystały? a może na zakupy z nim czy na koncepcje urządzenia cudnego domu .Będe bardzo wdzięczna za każda wasza sugestie i rade .
1agaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:29   #2
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pom

Szczerze? Ja bym nie chciała takiego prezentu Ja należę do tych osób, które wszystko chcą zrobić same, projektant by mi tylko przeszkadzał. Może rzeczywiście by rzucił kilkoma ciekawymi pomysłami, ale ja i tak mam tyle swoich, że mi by pomieszczeń nie starczyło i chociaż może nie urządzę wnętrza jak projektant, to będę przynajmniej miała satysfakcję, że one jest takie w 100% moje, i jak ktoś pochwali to moją pracę a to miło łechce moje ego
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:40   #3
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pom

Cytat:
Napisane przez 1agaaga Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy podoba wam się gdyby ktos jako prezent ofiarował by jeden dzień z projektantem wnętrz .dla was Jak byscie go wykorzystały? a może na zakupy z nim czy na koncepcje urządzenia cudnego domu .Będe bardzo wdzięczna za każda wasza sugestie i rade .
A na cóż Ci taka wiedza jesli mozna spytac?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:42   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pom

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
a na cóż ci taka wiedza jesli mozna spytac?
o!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:52   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pom

Gdybym była dopiero co po kupnie nowego mieszkania lub w czasie planów remontowych to ucieszyłabym się z takiego prezentu. Chciałabym z tym projektantem usiąść przed jakimś programem do projektowania i wymyślić układ mebli, żeby było jak najbardziej ergonomicznie itp.

Natomiast tak ni z gruszki z pietruszki to dziękuję postoję.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:17   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak ma wyglądać Dzień z Projektantem Wnętrz jeśli był by prezentem to dobry pom

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Gdybym była dopiero co po kupnie nowego mieszkania lub w czasie planów remontowych to ucieszyłabym się z takiego prezentu. Chciałabym z tym projektantem usiąść przed jakimś programem do projektowania i wymyślić układ mebli, żeby było jak najbardziej ergonomicznie itp.

Natomiast tak ni z gruszki z pietruszki to dziękuję postoję.
To samo chciałam napisać. Mnie by na pewno interesowała kolorystyka ścian, kafelek, jakieś pomysły na ciekawe dodatki. Jednak nie w momencie, gdy miałabym wykończone mieszkanie, a na etapie remontowania, planowania zmian.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.