Czerwcowe panny młode 2014 (: - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 19:17   #1501
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

A my chyba zmienimy piosenkę na pierwszy taniec (walc): http://www.youtube.com/watch?v=ac3HkriqdGQ Jest wolniejszy niż The second waltz i chyba mi bardziej leży. Bardziej romantyczny utwór

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

agunineczka: ładna bielizna!

Paula: gratuluję sukni!
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 21:05   #1502
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
paula600324 serio, nawet nie otworzyli? Przykre mam nadzieję, że nam się tak nie zdarzy... jak na razie to te dwie wizyty były bardzo udane, obejrzeli dokładnie zaproszenia, wypytali pokaż buty!
Nie otworzyli a jak przyszliśmy to ugościli nas jak zwykle i była gadka o wszystkim ale nie koniecznie o weselu Moja mama stwierdziła, że zazdrośni są Kuzynka i kuzyn z tej rodziny jakoś nie mogą sobie "ułożyć życia", oboje po 30 i oboje single A do tego niestety w mojej rodzinie panuje przekonanie, że ja "dobrze trafiłam". Bo tż ma firmę i dobrze zarabia Tylko jak zaczęliśmy być ze sobą to był biednym studentem i sprzedawał drożej na allegro, bibeloty kupione na promocjach Do wszystkiego doszedł swoją ciężką pracą i zaradnością

Buty wybrałam jednak te: http://allegro.pl/buty-slubne-biale-...899075055.html Wyglądają, że będą bardzo dobrze trzymać nogę

Poprzednie, które Wam pokazywałam jednak przeraziły mnie 7,5 cm obcasem W tych wybrałam obcas 6 cm, jak mi się nie spodobają to najwyżej odeślę

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
kupiłam bieliznę!
chyba mam pierwszy stanik, który tak idalnie leży
no i bylam na dopasowaniu sukni - polecam dziewczyny wszyc sobie wkładki w miejsce biustu - to dla tych, które maja tam za mało, tak jak ja
jak zobaczyłam swój biust w sukni płakać mi sie chciało, ale babeczka doszyła mi wkładki i jest o wiele lepiej
Ja mam za to za dużo i nie za dobrze mi z tym. Musiałam znaleźć suknię z czymś z przodu, bo jak mnie ścisną sukienką to wychodzą mi koło biustu tzw. "bułeczki" A Pani w salonie stwierdziła, że nie wiem o co mi chodzi i powinnam się cieszyć Ciekawe czy znajdę dobrze trzymającą bardotkę
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:21   #1503
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
W mojej rodzinie jak rozdawaliśmy to niektórzy nawet nie otworzyli zaproszenia Odłożyli na bok koperty Wiedzieli, że w czerwcu no ale mogli chociaż zobaczyć
U nas też się tak zdarzyło. Dopiero po 5-10 minutach zapytali czy mogą już teraz zobaczyć
Nasz bilans zaproszeń:
w sumie zaproszeń jest 67
rozdane 18
do wysłania 11
do rozdania 38

W weekend mocno nadgoniliśmy. Od przyszłego weekendu zaczynają nam się zajęcia, w tygodniu Tż długo pracuje. Więc jak nam się po 5 zaproszeń w tygodniu uda rozdać to będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

intensywny weekend
pokaż buty
Świetna bielizna

Szukam butów w Internecie i nie umiem znaleźć....
Czółenka, proste, białe, obcas 6 cm. Kojarzycie taką kolorową posypkę jak na lody ? Takie kuleczki. To czymś takim są buty obsypane, ale w białym kolorze Lekko się to mieni
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:06   #1504
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

dobrze Wam idzie rozdawanie ja na moje zaproszenia wciąż cekam...pewnie do końca tygodnia będą
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:15   #1505
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
moje buty są z tej strony:
http://www.danceshoestango.pl/pl/produkty/buty-slubne
nie planuje nic na nogi, nigdy nie lubiłam chodzic na imprezy w rajstopach/pończochach, bo zawsze mi za gorąco, a pod taką warstwa tiulu i materiału to juz kompletnie odpada okrycie nóg
Dzięki Świetne są! Ile kosztowały? Masz je już u siebie? Wygodne? Dobrze zrobione?
Ja też jestem przeciwniczką rajstop Wypytuję tak o te buty, bo ten model bardzo mi się podoba.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:40   #1506
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

agunineczka już w klubie pisałam - świetna bielizna

paula600324 no to nieźle chamsko RODZINA a buty ładne
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 10:55   #1507
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
U nas też się tak zdarzyło. Dopiero po 5-10 minutach zapytali czy mogą już teraz zobaczyć

Szukam butów w Internecie i nie umiem znaleźć....
Czółenka, proste, białe, obcas 6 cm. Kojarzycie taką kolorową posypkę jak na lody ? Takie kuleczki. To czymś takim są buty obsypane, ale w białym kolorze Lekko się to mieni
Ja po jakimś czasie sama zapytałam czemu nie otwierają


Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

paula600324 no to nieźle chamsko RODZINA a buty ładne
Z rodziną to najlepiej się na zdjęciu wychodzi
I tak czuję, że będą jeszcze jakieś przeboje
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 11:30   #1508
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Ja po jakimś czasie sama zapytałam czemu nie otwierają

Z rodziną to najlepiej się na zdjęciu wychodzi
I tak czuję, że będą jeszcze jakieś przeboje
Dokładnie też się obawiam o przeboje
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 12:48   #1509
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Witajcie Dziewczyny!

Chyba tylko ja zostałam bez sukni na ślub, każda z was ma coś już wybrane i się szyje. Ehhh mam rezerwację wizyt na sobotę i poniedziałek. Specjalnie biorę wolne, aby pojechać poprzymierzać po oglądać jakąś kieckę. Jadę z mamą, ale już widzę jak to będzie wyglądało, niestety nie mam możliwości jechać z kimś innym.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Czy w wierszyku przed "lecz" nie powinno być przecinka ? Poza tym są piękne
Śliczne ! Ja nadal nie mam butów, a potrzebuję na środę na przymiarkę...
Wiesz co nawet nie wiem Ja jestem umysł matematyczny i ortografii dobra nigdy nie byłam, więc nie wiem
Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość

Mam drugie, niższe (7cm), więc jak osłabnę to zmienię buty. Ale na wejście ma być szał
Twoje buty są śliczne

Co do pierwszego tańca - my planujemy zrobić medley. Ale co z tego wyjdzie to nie wiem, bo jesteśmy na etapie nauki kroków i na razie idzie tak sobie
Anyway, chcemy zacząć od "The Time of my Life" (Dirty Dancing), początek właściwie zżynamy i będzie tak jak w filmie, ale nie jesteśmy w stanie zatańczyć wszystkich kroków, więc cześć będzie 'po swojemu' i tak do pierwszego refrenu. Potem wejdzie ta piosenka ze sceny tańca w filmie Pulp Fiction i w zasadzie ten taniec też zgapiamy Potem będzie "Macarena" Po niej Megadeth i "Symphony of Destruction", jako że ja i TŻ jesteśmy fanami ciężkiej muzyki, więc jakieś nawiązanie do tego musi być. Tutaj już kompletny spontan - wymyśliliśmy, że będziemy udawać, że na gitarach gramy i takie tam wygłupy Potem wejdzie 30 sekund z początku "Billie Jean" i na koniec "Thriller"
Całość trwa nieco ponad 8 minut, najtrudniejszy jest początek oraz koniec, bo wymaga opanowania choreografii, ale myślę że damy radę
O jacie, my z TŻ chcemy coś krótkie i efektownego. Zastanawiamy się na jakimiś mixa. Ciekawa jestem waszej choreografii

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My wybraliśmy na pierwszy taniec piosenkę "Jesteś blisko mnie" Kukulskiej i Piasecznego, zatańczymy do niej walca angielskiego. Próby już trwają, chyba nie będzie tak źle
Zaznaczam, że nie chodzimy do szkoły tańca. Choreografię podpatrzyłam na kilku filmikach z TY i ułożyłam w całość - nawet mojemu Tż się podoba, a on nie lubi tańczyć
Piękna piosenka, aż sama wczoraj oglądałam przygotowania i tańce młodych par.

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
My też choreo wymyślamy sami inspirując się filmikami z YT i nie chodzimy na kurs. Na razie tańczyliśmy 3 razy.
Na pewno wszystko będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
Ja wpadam tylko na chwilę Jesteśmy z Tż u jego mamy,więc weekend u teściowej
A poza tym za równe 4 miesiące o tej porze będziemy jedli rosołek na własnym weselu

Życzę Wam Kobietki Szczęśliwych Walentynek
O ja cie jak ten czas leci...

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Wybrałam suknię ślubną
Dzięki temu, że teraz podpisałam umowę nie dość, że suknia -15% mniej, to dostałam jeszcze karnet na wyjazd nawet 7 dniowy do wybranego hotelu lub pensjonatu w Polsce, w którym opłacam tylko posiłki I jeszcze dostałam szampana

I już trochę mniej się stresuję, bo nie dawało mi spokoju, to że zostało mniej niż 4 miesiące a ja nie mam sukni
Paula zazdroszczę, że już masz suknie wybraną. Ja dopiero jadę przymierzać.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45164713]Paula gratulacje.

W ogóle Dziewczyny gratuluję wszystkich załatwionych spraw. Ja ostatnio tylko z grubsza czytam co się u Was dzieje, ala nie mam weny do pisania.

Właśnie jestem w szpitalu, niestety moja Kruszynka przestała się rozwijać, czekam na poronienie. Mam nadzieję, że w miarę szybko przez to przejdę...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Kochana ciężka jest strata malutkiej istotki. Mam nadzieję, że wszystko jest oki. Trzymaj się i odezwij się do nas

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
W mojej rodzinie jak rozdawaliśmy to niektórzy nawet nie otworzyli zaproszenia Odłożyli na bok koperty Wiedzieli, że w czerwcu no ale mogli chociaż zobaczyć
Dziwne istotki, u mnie pewnie będzie podobnie.

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
kupiłam bieliznę!
chyba mam pierwszy stanik, który tak idalnie leży
no i bylam na dopasowaniu sukni - polecam dziewczyny wszyc sobie wkładki w miejsce biustu - to dla tych, które maja tam za mało, tak jak ja
jak zobaczyłam swój biust w sukni płakać mi sie chciało, ale babeczka doszyła mi wkładki i jest o wiele lepiej
Śliczna bielizna, na pewno skorzystam z rady

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Ja po jakimś czasie sama zapytałam czemu nie otwierają
Z rodziną to najlepiej się na zdjęciu wychodzi
I tak czuję, że będą jeszcze jakieś przeboje
Paula i co ci wtedy odpowiadali?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 13:06   #1510
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Kissmisiaa powoli dochodzę do siebie. Zostało nam jeszcze zarejestrowanie Malutkiej w USC i złożenie dokumentów do ubezpieczyciela o odszkodowanie - wiem, że to nie brzmi zbyt fajnie po stracie dziecka, że myślę o pieniądzach, ale muszę z tego skorzystać, bo należy mi się i po coś te składki płacimy.

A od jutra zaczynamy ruszać z powrotem z przygotowaniami do ślubu i wracam do dietkowania, bo przez te 5 tygodni sporo sobie odpuściłam i przytyłam 2,5 kg. Muszę się zająć z powrotem tym, co jest teraz ważne i sobą, żeby nie popaść w depresję.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 13:30   #1511
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;45207429]Kissmisiaa powoli dochodzę do siebie. Zostało nam jeszcze zarejestrowanie Malutkiej w USC i złożenie dokumentów do ubezpieczyciela o odszkodowanie - wiem, że to nie brzmi zbyt fajnie po stracie dziecka, że myślę o pieniądzach, ale muszę z tego skorzystać, bo należy mi się i po coś te składki płacimy.

A od jutra zaczynamy ruszać z powrotem z przygotowaniami do ślubu i wracam do dietkowania, bo przez te 5 tygodni sporo sobie odpuściłam i przytyłam 2,5 kg. Muszę się zająć z powrotem tym, co jest teraz ważne i sobą, żeby nie popaść w depresję.[/QUOTE]


Najlepiej w takiej sytuacji znaleźć sobie zajęcie. Będzie dobrze
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 14:01   #1512
smokeyeye
Raczkowanie
 
Avatar smokeyeye
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 51
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Gryzelda trzymaj sie

Moja sukienka,z tym,ze pasek bizuteryjny mam troszke cienszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia slubna.jpg (27,9 KB, 43 załadowań)
smokeyeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 15:21   #1513
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dokładnie też się obawiam o przeboje
Mama z tż mówi, że jestem przewrażliwiona, bo za bardzo się przejmuję
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać po co kuzyn tak bardzo dopytywał się czy my możemy pokoje dodatkowe wynajmować Mają dziecko 7 letnie, ale chyba sobie nie myślą, że będę im pokój wynajmować, żeby dziecko położyć W tamtym roku na weselu teściowa odebrała im dziecko późnym wieczorem, więc niech teraz też coś sami wymyślą

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!

Chyba tylko ja zostałam bez sukni na ślub, każda z was ma coś już wybrane i się szyje. Ehhh mam rezerwację wizyt na sobotę i poniedziałek. Specjalnie biorę wolne, aby pojechać poprzymierzać po oglądać jakąś kieckę. Jadę z mamą, ale już widzę jak to będzie wyglądało, niestety nie mam możliwości jechać z kimś innym.

Paula zazdroszczę, że już masz suknie wybraną. Ja dopiero jadę przymierzać.

Paula i co ci wtedy odpowiadali?
Ja byłam w jednym salonie i nie mogłam się zdecydować, co byłoby gdybym wszystkie odwiedziła Też byłam z mamą i na szczęście nie komentowała, że ta taka a ta owaka
Ale byłam świadkiem jak dziewczyna była ze swoimi 3 siostrami przymierzać suknię, jakie one wredne były Łzy miała w oczach jak im się pokazywała i słyszała ich komentarze


Różnie odpowiadali Że najpierw zrobią herbatę... Podadzą coś do stołu, kończąc, że nie mają okularów do czytania ... Po przeczytaniu było "acha,acha, fajnie" ...
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:17   #1514
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez smokeyeye Pokaż wiadomość
Gryzelda trzymaj sie

Moja sukienka,z tym,ze pasek bizuteryjny mam troszke cienszy
Bardzo ładna sukienka
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:30   #1515
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

witajcie, przepraszam ze ostatnio sie nei udzielam - nadal mam niechec slubna... :P mam nadzieje ze w niedziele ponadrabiam i zaczne sie odzywac
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 17:04   #1516
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość


Ja mam za to za dużo i nie za dobrze mi z tym. Musiałam znaleźć suknię z czymś z przodu, bo jak mnie ścisną sukienką to wychodzą mi koło biustu tzw. "bułeczki" A Pani w salonie stwierdziła, że nie wiem o co mi chodzi i powinnam się cieszyć Ciekawe czy znajdę dobrze trzymającą bardotkę

Jak masz za dużo to możesz sie ze mna podzielić, chętnie przygarne

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Dzięki Świetne są! Ile kosztowały? Masz je już u siebie? Wygodne? Dobrze zrobione?
Ja też jestem przeciwniczką rajstop Wypytuję tak o te buty, bo ten model bardzo mi się podoba.
350zł, wygodne, wygodne wczoraj spedziłam w nich 4 godziny i było ok, tylko muszę je trochę rozchodzic, bo przód maja dość wąski

Gryzelda88 trzymaj się
Cytat:
Napisane przez smokeyeye Pokaż wiadomość
Gryzelda trzymaj sie

Moja sukienka,z tym,ze pasek bizuteryjny mam troszke cienszy
piękna
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:12   #1517
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez smokeyeye Pokaż wiadomość
Gryzelda trzymaj sie

Moja sukienka,z tym,ze pasek bizuteryjny mam troszke cienszy
Piękna!

Kochana jaki to model sukni?

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Ja byłam w jednym salonie i nie mogłam się zdecydować, co byłoby gdybym wszystkie odwiedziła Też byłam z mamą i na szczęście nie komentowała, że ta taka a ta owaka
Ale byłam świadkiem jak dziewczyna była ze swoimi 3 siostrami przymierzać suknię, jakie one wredne były Łzy miała w oczach jak im się pokazywała i słyszała ich komentarze


Różnie odpowiadali Że najpierw zrobią herbatę... Podadzą coś do stołu, kończąc, że nie mają okularów do czytania ... Po przeczytaniu było "acha,acha, fajnie" ...
Nie mam siostry, tylko brata:P A jego nie zabiorę na mierzenie sukienek bo by sie chłopak zanudził hehe

Moja mama jest niezdecydowana i znając ją będzie mi doradzała typu:
"Gosia ja nie wiem, to Ty masz się w tym dobrze czuć". Dwie niezdecydowane będą jechać w poszukiwaniu sukni :P
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:14   #1518
ulka2107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

jak dodac owy watek rok po kroku
ulka2107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:26   #1519
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Jak masz za dużo to możesz sie ze mna podzielić, chętnie przygarne
Ależ proszę weź trochę, chętnie się pozbędę

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Nie mam siostry, tylko brata:P A jego nie zabiorę na mierzenie sukienek bo by sie chłopak zanudził hehe

Moja mama jest niezdecydowana i znając ją będzie mi doradzała typu:
"Gosia ja nie wiem, to Ty masz się w tym dobrze czuć". Dwie niezdecydowane będą jechać w poszukiwaniu sukni :P
Ja nie mam rodzeństwa, a świadkowej nie chciałam zawracać głowy
Moja tylko tylko stwierdzała, że ta ładna ale ta ładniejsza
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 20:12   #1520
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Odebrałam wczoraj suknię od krawcowej i jestem załamana...... Mimo zmniejszania w biuście, nadal jest za duża i mi dziwnie odstaje. Zamówiłam dziś wkładki silikonowe do stanika (mam w nim specjalne kieszonki) i miejmy nadzieję, że to coś pomoże, bo jak nie to muszę znów krawcową odwiedzić.....
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 20:55   #1521
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

A nie można jeszcze coś przy niej podziała c?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:14   #1522
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Odebrałam wczoraj suknię od krawcowej i jestem załamana...... Mimo zmniejszania w biuście, nadal jest za duża i mi dziwnie odstaje. Zamówiłam dziś wkładki silikonowe do stanika (mam w nim specjalne kieszonki) i miejmy nadzieję, że to coś pomoże, bo jak nie to muszę znów krawcową odwiedzić.....
wiesz, może i czasami lepiej być nawet i 10 razy u krawcowej, a żeby suknia leżała idealnie, niz być tam raz, dwa, a suknia nie wyglądała tak, jak wyglądać powinna..

ja polecam wszycie w suknie wkładek.. głupie 4dychy za to dałam, a niesamowicie poprawiły moje samopoczucie
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:45   #1523
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

A ja nadal myślę nad swoja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 09:29   #1524
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
A ja nadal myślę nad swoja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na pewno znajdziesz swoją A masz już jakąś wizję? Czy jesteś na etapie "nie wiem co chce"??
niulka_1985 jak Ci przyjdą te wkładki to przymierzaj i wtedy zobaczysz jak będzie a jak nie pomoże to na pewno krawcowa coś zaradzi na to
smokeyeye bardzo ładna sukienka
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 10:35   #1525
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Gryzelda88 trzymaj się!

smokeyeye piękna suknia!!!

paula600324 ta, pokój wynajmować dla dziecka jeszcze czego

niulka_1985 kurcze, ale masakra działaj z tymi wkładkami!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:56   #1526
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
Na pewno znajdziesz swoją A masz już jakąś wizję? Czy jesteś na etapie "nie wiem co chce"??
niulka_1985 jak Ci przyjdą te wkładki to przymierzaj i wtedy zobaczysz jak będzie a jak nie pomoże to na pewno krawcowa coś zaradzi na to
smokeyeye bardzo ładna sukienka
mam wizję, przy ktotejbc h uda juz zostane


Dziewczyny, jak To u was jest z obraczkami? Składanie się na p o l ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 15:03   #1527
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
mam wizję, przy ktotejbc h uda juz zostane


Dziewczyny, jak To u was jest z obraczkami? Składanie się na p o l ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas jest wspólny budżet więc nie ma ja kupuję to-Ty tamto

Właśnie wróciliśmy z zakupów-kupiliśmy soki w kartonikach Caprio w promocji za 2,99 kolejna rzecz odhaczona
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 15:16   #1528
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

U nas podział - ja część, mój R inne rzeczy - obrączki i wódka On, za salę płacę ja i tak wyjdzie, że R będzie musiał wyłożyć więcej, bo ja mam "tylko" 10.000...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 15:35   #1529
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak To u was jest z obraczkami? Składanie się na p o l ?
My od dłuższego czasu odkładamy pieniądze na ślub i wesele, więc za wszystko płacimy z tych wspólnie odłożonych pieniędzy

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
U nas jest wspólny budżet więc nie ma ja kupuję to-Ty tamto

Właśnie wróciliśmy z zakupów-kupiliśmy soki w kartonikach Caprio w promocji za 2,99 kolejna rzecz odhaczona
Super, gratuluję!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 15:49   #1530
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Co wpisujecie na zaproszeniach w sensie wierszyk o kwiatkach lub o prezentach?
Ja chyba ten o prezentach to pominę ale kwiatki bym chętnie na coś wymieiła ale na co ?
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 09:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.