Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 13:47   #2941
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Chętnie bym sobie coś sprawiła na dzień dziecka, ale chyba nie powinnam przesadzać, bo i tak już czekam na 4 paczki
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:51   #2942
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A znacie jakąś maskę bardzo regenerującą dostępną w PL? Bo moja kartą też nie moge placic na iherbie Ostatnio skusiłam się na farbowanie wlosów u fryzjerki, przez pierwsze dni było calkiem ok, ale teraz wyglądam jak szop włosy puszą się jak nigdy, oleje, maski nic nie pomaga Włosowe ekspertki polećcie mi coś!
u mnie najlepiej sprawdza się z gotowców Organique Anti-Age
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:53   #2943
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie najlepiej sprawdza się z gotowców Organique Anti-Age
Miałaś wszystkie rodzaje?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-06-01 o 14:05
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:56   #2944
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Miałaś wszystkie rodzaje?
miałam Anti-age i Energizing, tej trzeciej jeszcze nie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:05   #2945
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
miałam Anti-age i Energizing, tej trzeciej jeszcze nie
I jak ta Energizing?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:45   #2946
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
I jak ta Energizing?
mam wrażenie, że działanie jest bardzo podobne, a główna różnica to zapach
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:03   #2947
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że działanie jest bardzo podobne, a główna różnica to zapach
Który lepszy? Zapach Anti-Age po prostu kocham
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:08   #2948
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje łupy
- maska do włosów logony
- szampon z zieloną glinką
- mydełka: mój hicior z różową glinką, savonniere z wiciokrzewem, dwustronne z mlekiem i olejem migdalowym
Ładnie, ładnie tylko dlaczego tak skromnie?

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Chętnie bym sobie coś sprawiła na dzień dziecka, ale chyba nie powinnam przesadzać, bo i tak już czekam na 4 paczki
O pochwal sie na co tym razem czekasz?

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie najlepiej sprawdza się z gotowców Organique Anti-Age
Przypomniało mi się, ze kiedyś dostałam odlewkę tej maski, lecę do łazienki poszukać
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:16   #2949
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Który lepszy? Zapach Anti-Age po prostu kocham
Anti-Age
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:18   #2950
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
O pochwal sie na co tym razem czekasz?
Najbardziej nie mogę się doczekać kosmetyków Phenome (zamówiłam żel do biustu, regenerujące masło do ciała, wodę micelarną). Zamówiłam jeszcze szampon do włosów Green People na Naturisimo, a kilka dni potem cytrusowy żel pod prysznic Organic Surge (też na Naturisimo, całe szczęście, że przesyłka jest darmowa ) Poza tym czekam na lakier Essie, ale to już chyba nie na ten wątek I jeszcze na jedną paczkę, ale już kompletnie nie związaną z kosmetykami
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:24   #2951
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Anti-Age
a ja bardziej lubię zapach tej z guaraną

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Najbardziej nie mogę się doczekać kosmetyków Phenome (zamówiłam żel do biustu, regenerujące masło do ciała, wodę micelarną). Zamówiłam jeszcze szampon do włosów Green People na Naturisimo, a kilka dni potem cytrusowy żel pod prysznic Organic Surge (też na Naturisimo, całe szczęście, że przesyłka jest darmowa ) Poza tym czekam na lakier Essie, ale to już chyba nie na ten wątek I jeszcze na jedną paczkę, ale już kompletnie nie związaną z kosmetykami
jak przyjdą to dopiero będzie dzień dziecka!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:32   #2952
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak przyjdą to dopiero będzie dzień dziecka!
Dokładnie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:43   #2953
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Moje ostatnie: e-naturalne, wody termalne od effy oraz iherb (krem niestety nie mój ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-01 18.36.57.jpg (85,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-01 18.38.19.jpg (100,0 KB, 66 załadowań)
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:04   #2954
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A znacie jakąś maskę bardzo regenerującą dostępną w PL? Bo moja kartą też nie moge placic na iherbie Ostatnio skusiłam się na farbowanie wlosów u fryzjerki, przez pierwsze dni było calkiem ok, ale teraz wyglądam jak szop włosy puszą się jak nigdy, oleje, maski nic nie pomaga Włosowe ekspertki polećcie mi coś!




U mnie całkiem spoko od kiedy zaczęłam używać AO do twarzy i czarnego mydła afrykańskiego. Chociaz najgorsze wysypy mam od 10 dnia cyklu także czekam
A dermokosmetyki, kwasy nie pomagaja? A masc clindacne? Jest dostępna bez recepty mi okolo roku temu bardzo ale to bardzo pomogła
Ze swojej strony polecam maskę Pat&Rub.
Kwasy pomagały, ale na krótką metę. Przyczyny niestety nie likwidowały. Clindacne nie stosowałam. Musze przeanalizować skład

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje łupy
- maska do włosów logony
- szampon z zieloną glinką
- mydełka: mój hicior z różową glinką, savonniere z wiciokrzewem, dwustronne z mlekiem i olejem migdalowym
Różowa glinka mówisz. Nie kuś
Wróciłam do mydła Aleppo. Przeleżało kilka miesięcy i już się tak nie marze
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 08:46   #2955
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Moje ostatnie: e-naturalne, wody termalne od effy oraz iherb (krem niestety nie mój ).

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ze swojej strony polecam maskę Pat&Rub.
Kwasy pomagały, ale na krótką metę. Przyczyny niestety nie likwidowały. Clindacne nie stosowałam. Musze przeanalizować skład



Różowa glinka mówisz. Nie kuś
Wróciłam do mydła Aleppo. Przeleżało kilka miesięcy i już się tak nie marze
mydło les argiles z różowa glinką to jest to
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:30   #2956
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Piękne zakupy i znów kuszenie. Może jednak się odważę na iherb, ech

Najpierw mam do Was pytanie . Chciałam kupić krem BB. Absolutnie nie azjatycki, raczej naszą europejską wersję. Oczywiście naturalny. Pat&Rub miałam i raczej już nie kupię. Krem tonujący Living Nature natomiast zbyt delikatny. Rozważam dwie opcje:

Lavera Ekologiczny Krem BB
skład: Water (Aqua), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Alcohol*, Glycerin, Titanium Dioxide (CI 77891), Glyceryl Stearate Citrate, Lauryl Laurate, Myristyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Cetearyl Alcohol, Lactobacillus/ Salix Alba Bark Ferment Filtrate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Euterpe Oleracea Fruit Extract*, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Anhydroxylitol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Tricaprylin, Glucose Glutamate, Dehydroxanthan Gum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin, Bisabolol, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Silica, Magnesium Silicate, Mica, Xylitol, Microcrystalline Cellulose, Algin, Tocopherol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tin Oxide, Fragrance (Parfum)**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Citral**, Benzyl Benzoate**

AnneMarie Borlind BB Cream MultiTalent
AQUA [WATER], LIMNANTHES ALBA SEED OIL [MEADOWFOAM], GLYCERIN, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER [SHEA], POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, MICA, SODIUM POTASSIUM ALUMINUM SILICATE, PERSEA GRATISSIMA OIL [AVOCADO], CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SILICA, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-6 DIOLEATE, SQUALANE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, DISTARCH PHOSPHATE, GLYCERYL LAURATE, SUCROSE COCOATE, XANTHAN GUM, TREMELLA FUCIFORMIS SPOROCARP EXTRACT [HYALURONIC ACID], HYDROGENATED LECITHIN, AROMA [FRAGRANCE], ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, BISABOLOL, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, TOCOPHEROL, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HEXYL CINNAMAL, DUNALIELLA SALINA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CI 77891 [TITANIUM DIOXIDE], CI 77492 [IRON OXIDES], CI 77491 [IRON OXIDES], CI 77489 [IRON OXIDES], CI 77499 [IRON OXIDES]

Miałyście, słyszałyście coś o nich? Który lepszy?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:07   #2957
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niestety jeśli chodzi o pkobp to debetówka nie wchodzi.
żeby uruchomic płatności internetowe trzeba sie do oddziału przejść - przynajmniej takie info dostałam od nich.


ale będzie wysyp iherbu
za info!
jutro lecę do banku, żeby wyleczyli moją kartę

też dołączyłam do iherbowego szaleństwa - jeśli paczka dojdzie będę szczęśliwą posiadaczką dwóch nowych odżywek do spłukiwania i dwóch b/s...i jeszcze nowego pyndzla mi się zachciało...

gratuluję nowych nabytków
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:16   #2958
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
za info!
jutro lecę do banku, żeby wyleczyli moją kartę

też dołączyłam do iherbowego szaleństwa - jeśli paczka dojdzie będę szczęśliwą posiadaczką dwóch nowych odżywek do spłukiwania i dwóch b/s...i jeszcze nowego pyndzla mi się zachciało...

gratuluję nowych nabytków
dziękuję
iherb to podróż w jedną stronę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:16   #2959
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anula, cudna kawowa żyrafka!

Ja teraz kombinuję, co sobie dobrego kupić(mam urodzinowe -20% i mnie kusi ). Akurat seria hipoalergiczna jest z rabatem... (edit: no to kupiłam komplet z serii alergicznej i butlę 500 ml żelu do mycia z serii Sweet dla malców)


Już kupiłam na e-naturalnie peeling enzymatyczny, hydrolaty (oczarowy i neroli) oraz algi fucus sproszkowane oraz olej z krokosza.
Na mojej liście to-have są jeszcze na ten miesiąc:
- szampon z als oczyszczający (znudził mi się YR, z iherba nie zamawiam w tym miechu)
- kozieradka (kupiona, dobrałam do niej Humavit z witaminami i LenVitol do picia)
- żyworódka (tym razem kupię także z gliceryną)
- spray Alva
- krem z filtrem (najchętniej JMO, ale żadnej promo na horyzoncie nie widzę )
- żel do mycia pyska (chyba kupię ten z glinką Alverde - miała któaś?)
- henna

Lista wish jest nieskończona, potrzebuję Chucka Norrisa, żeby coś z nią zrobił

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:49
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 20:37   #2960
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość

Jak ci się spisuje ten krem pod oczy z Organic Therapy?
Bardzo napina skórę pod oczami, czasem to nieprzyjemne, ale z drugiej strony super "lifting"
Minusem jest to, że czasem minerały nakładają się super, nic się nie zbiera w zmarszczkach a czasem robią się takie jakby mokre placki szczególnie przy wewnętrznym kąciku dolnym. Nie wiem z czego to wynika. Krem ok,ale więcej nie kupię. Krem z Yves Rocher 100x lepiej nawilża i daje komfort, nie czuję go, a ten OT prawie cały dzień czuję pod okiem. Być może powinno się go nakładać na inny krem pod oczy, bo co jak co, ale pięknie prasuje skórę pod oczami.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
odżywka alepii jest mocno odżywcza z powodzeniem może zastąpić maskę do włosów.
p&r tez ok, chociaz ostatnio jakoś tak mi z nią nie po drodze
maski organique
z rosyjskich tez spory wybór, ale mi się osobiście już te ruskie znudziły
Anula, Sicri wspaniałe włosy Ania, Twoje są tak piękne, że słów brak. I kręcą się, zdecydowanie! Blask powalający.
Ruskie też mi się znudziły, ale jestem zbyt leniwa i oszczędna by szukać czegoś innego. Moje ostatnie odkrycie to szampon Planeta Organica z glinką marokańska - fenomen. Wspaniały. Teraz zaczęłam używać Love2mix z acai, póki co jestem po dwóch użyciach, genialnie nawilża włosy. Ale zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.
Jestem zarobiona po pachy i nie mam dla Was czasu. Kosmetyków nowych też nie kupowałam, ale powoli szykuje się na zamówienie na skarbcu natury.
Widzę, że żyworódka pojawiła się na forum, też jestem jej ciekawa
A Ania ze szczotką spadła mi z nieba bo właśnie czegoś szukałam Myślę jeszcze o takiej samej dużej okrągłej do modelowania.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:14   #2961
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Słyszałam, że wycofują kosmetyki Neobio. Wiecie coś więcej o tym? Czy to na pewno prawda?
podobo tak, czesc kosmetykow byla ostatnio przeceniona w tkmaxx dziewczyny z watku wspominaly cos o zelach pod prysznic, kremach i balsamach o ile pamiec mnie nie myli

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedziałam, że takie są limity

Moje ostatnie zamówienie iherb'owe

- Aubrey Organics, Moisturizing Shampoo, Honeysuckle Rose, Dry/Brittle
- Aubrey Organics, Moisturizing Conditioner, Honeysuckle Rose, Dry Brittle
- Aubrey Organics, Leave-In Conditioning Treatment, Calaguala Fern
- Hugo Naturals, Essential Mist, French Lavender
- Dr. Woods, Raw Shea Butter Soap, Coconut Milk
Plus gratis pomadeczka.
Jak widać tym razem pędzli brak, a już miałam w koszyczku
daj znac jak odzywka z AO u mnie okazala sie straszym niewypalem nawet do OMO sie nie nadawala

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A czy na iherbie przypadkiem tylko kredytówki akceptują...?? Bo coś mnie się tak wydaje własnie... ja nigdy nie próbowałam płacić zwykłą debetową, zawsze kredytówką

Ja się od zamówienia na iherbie powstrzymuje już dobre 2 miesiące... ale żałuję że nie zrobiłam zamówienie jak RT było w promocji -20% ;/
tak jak Anula pisala nie trzeba miec kredytkowki zwykla platnicza tez mozna zaplacic po ustawieniu odpowiednich limitow dot trnasakcji internetowych
Kari wyslalam Ci pw dostalas???


Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny -dawno mnie tu nie było piękna zakupy widzę ze iherb rządzi

Ja właśnie dałam mu druga szanse (po zagubionej przesyłce):

-odzywka AO
-krem do stylizacji Andalou( super zapach )
-Szampon Andalou słonecznikowy

paczka szla 1.5 tyg czyli b. szybko
szczesciara z Ciebie, ze tak krotko czekalas

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Anula nową żyrafkę widzę -śliczności

mala odzywka AO to do włosów po basenie ciekawa jej jestem przyda się coś po tym całym chlorze

to zółte w tubie to krem do stylizacji Andalou- jeszcze nie używany próba w poniedziałek

a ja dziś hennowałam włosy czerwoną logona ( marzy mi sie sliczny rudy) ale po orzechowym brazie khadi jakos taki kasztanek mi wychodzi

ps sorry za bałagan w tle :0
sliczne wloski a jakie juz dlugie stosujesz jakies suplementy na przyspieszenie porostu??

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje łupy
- maska do włosów logony
- szampon z zieloną glinką
- mydełka: mój hicior z różową glinką, savonniere z wiciokrzewem, dwustronne z mlekiem i olejem migdalowym
a coz to za mydelko dwustronne? zaciekawilas mnie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Moje ostatnie: e-naturalne, wody termalne od effy oraz iherb (krem niestety nie mój ).
o widze, ze pokusilas sie na odzywki z nature's gate koniecznie daj znac jak sie sprawuja ja zamowilam ta z henna jakbys byla chetna na wymianke to daj znac
A i koniecznie prosze wlascicielke kremu z retinolem o relacje z placu boju

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
za info!
jutro lecę do banku, żeby wyleczyli moją kartę

też dołączyłam do iherbowego szaleństwa - jeśli paczka dojdzie będę szczęśliwą posiadaczką dwóch nowych odżywek do spłukiwania i dwóch b/s...i jeszcze nowego pyndzla mi się zachciało...

gratuluję nowych nabytków
pochwal sie co zamowilas

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bardzo napina skórę pod oczami, czasem to nieprzyjemne, ale z drugiej strony super "lifting"
Minusem jest to, że czasem minerały nakładają się super, nic się nie zbiera w zmarszczkach a czasem robią się takie jakby mokre placki szczególnie przy wewnętrznym kąciku dolnym. Nie wiem z czego to wynika. Krem ok,ale więcej nie kupię. Krem z Yves Rocher 100x lepiej nawilża i daje komfort, nie czuję go, a ten OT prawie cały dzień czuję pod okiem. Być może powinno się go nakładać na inny krem pod oczy, bo co jak co, ale pięknie prasuje skórę pod oczami.

Anula, Sicri wspaniałe włosy Ania, Twoje są tak piękne, że słów brak. I kręcą się, zdecydowanie! Blask powalający.
Ruskie też mi się znudziły, ale jestem zbyt leniwa i oszczędna by szukać czegoś innego. Moje ostatnie odkrycie to szampon Planeta Organica z glinką marokańska - fenomen. Wspaniały. Teraz zaczęłam używać Love2mix z acai, póki co jestem po dwóch użyciach, genialnie nawilża włosy. Ale zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.
Jestem zarobiona po pachy i nie mam dla Was czasu. Kosmetyków nowych też nie kupowałam, ale powoli szykuje się na zamówienie na skarbcu natury.
Widzę, że żyworódka pojawiła się na forum, też jestem jej ciekawa
A Ania ze szczotką spadła mi z nieba bo właśnie czegoś szukałam Myślę jeszcze o takiej samej dużej okrągłej do modelowania.
ja jeszcze nie otworzylam swojego kremu, ciekawe jak u mnie sie bedzie sprawowal Jaka szczotke rozwazasz? ja tez musze kupic taka duza okragla do modelowania wlosow i mam dylemat tyle tego jest widzialam z olivia garden z serii bambusowej taka fajna ale prawie 90 zl kosztuje myslalam o takiej z wlosiem z dzika - duza okragla plaska pisze, ze do modelowania i prostowania ktos ma doswiadczenie z takim wynalazkiem? Nie spodziewalam sie, ze wybor szczotki do wlosow moze przysparzac tyle klopotu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:00   #2962
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie otworzylam swojego kremu, ciekawe jak u mnie sie bedzie sprawowal Jaka szczotke rozwazasz? ja tez musze kupic taka duza okragla do modelowania wlosow i mam dylemat tyle tego jest widzialam z olivia garden z serii bambusowej taka fajna ale prawie 90 zl kosztuje myslalam o takiej z wlosiem z dzika - duza okragla plaska pisze, ze do modelowania i prostowania ktos ma doswiadczenie z takim wynalazkiem? Nie spodziewalam sie, ze wybor szczotki do wlosow moze przysparzac tyle klopotu
Moja fryzjerka ma szczotki Monibiel czy jakoś tak. Najważniejsze by była ceramiczna jeśli ma być używana razem z suszarką. Na pierwszy raz zainwestuję w jakąś tańszą okrągłą, bo nie wiem czy w ogóle będę miała cierpliwość i zdolności do operowania szczotką i suszarką jednocześnie a na tą co Anula wrzuciła z Oliwi Garden pneumatyczną to mogłabym się skusić.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:28   #2963
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Moje łupy
- maska do włosów logony
- szampon z zieloną glinką
- mydełka: mój hicior z różową glinką, savonniere z wiciokrzewem, dwustronne z mlekiem i olejem migdalowym
Aniu, jak sie sprawuje odzywka/ maska Logony? Właśnie myśle, czy jej nie kupić. A skąd to cudne różowe mydełko i szampon z glinką?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:40   #2964
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Anula, Sicri wspaniałe włosy Ania, Twoje są tak piękne, że słów brak. I kręcą się, zdecydowanie! Blask powalający.
Ruskie też mi się znudziły, ale jestem zbyt leniwa i oszczędna by szukać czegoś innego. Moje ostatnie odkrycie to szampon Planeta Organica z glinką marokańska - fenomen. Wspaniały. Teraz zaczęłam używać Love2mix z acai, póki co jestem po dwóch użyciach, genialnie nawilża włosy. Ale zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.
Jestem zarobiona po pachy i nie mam dla Was czasu. Kosmetyków nowych też nie kupowałam, ale powoli szykuje się na zamówienie na skarbcu natury.
Widzę, że żyworódka pojawiła się na forum, też jestem jej ciekawa
A Ania ze szczotką spadła mi z nieba bo właśnie czegoś szukałam Myślę jeszcze o takiej samej dużej okrągłej do modelowania.
dziękuję!
ja do modelowania też mam olivię, ceramiczne, bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Aniu, jak sie sprawuje odzywka/ maska Logony? Właśnie myśle, czy jej nie kupić. A skąd to cudne różowe mydełko i szampon z glinką?
Maski jeszcze nie używałam, ale dam znać.
Mydełka i szampon z biolandera, ale można też w innych sklepach dostać (swojego czasu na naturalnym pieknie były produkty les argiles). Mydełko z różowa glinką to moja wielka miłość są jeszcze z zieloną, żółtą, czerwona i białą.
Skarbiec natury ma pełną ofertę les argiles - szampony, mydła, żele.


Effcia mydełko dwustronne takie
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-06-03 o 09:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:47   #2965
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję!
ja do modelowania też mam olivię, ceramiczne, bardzo lubię

Maski jeszcze nie używałam, ale dam znać.
Mydełka i szampon z biolandera, ale można też w innych sklepach dostać (swojego czasu na naturalnym pieknie były produkty les argiles). Mydełko z różowa glinką to moja wielka miłość są jeszcze z zieloną, żółtą, czerwona i białą.


Effcia mydełko dwustronne takie
dzieki a mozesz wrzucic model jaki masz
tyle tych modeli tam jest, ze nie umiem sie zdecydowac
masz ta zlota czy zwykla serie?
ja zastanawiam sie nad http://www.hairstore.pl/olivia-garde...sow-p2298.html albo
http://hairpro.pl/product-pol-6263-O...-63-80-mm.html
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:16   #2966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki a mozesz wrzucic model jaki masz
tyle tych modeli tam jest, ze nie umiem sie zdecydowac
masz ta zlota czy zwykla serie?
ja zastanawiam sie nad http://www.hairstore.pl/olivia-garde...sow-p2298.html albo
http://hairpro.pl/product-pol-6263-O...-63-80-mm.html
ja mam okrągłe szczotki z tej serii bambusowej
wiesz - komplecik sobie zrobiłam szczotki okrągłe, do czesania i grzebień
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:40   #2967
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam okrągłe szczotki z tej serii bambusowej
wiesz - komplecik sobie zrobiłam szczotki okrągłe, do czesania i grzebień
no pieknie i nic sie nie chwalilas gdzie zamawialas? koniecznie prosze o recenzje i fotki chyba tez sie skusze na te serie bambusowa skoro polecasz kusicielka ja grzebien z ecotools sobie zamowilam razem z eko opaska
dzis natomiast znowu zgrzeszylam i zamowilam "kilka" szamponow i odzywek na skarby syberii
na produkty nieprzecenione jest 30% obnizki na kod tydziendziecka oraz na haslo facebook darmowa dostawa od 60 zl jakby ktos byl zainteresowany wazne do 06/06. Kody mozna uzyc jednoczesnie

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-06-03 o 09:42
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:49   #2968
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no pieknie i nic sie nie chwalilas gdzie zamawialas? koniecznie prosze o recenzje i fotki chyba tez sie skusze na te serie bambusowa skoro polecasz kusicielka ja grzebien z ecotools sobie zamowilam razem z eko opaska
dzis natomiast znowu zgrzeszylam i zamowilam "kilka" szamponow i odzywek na skarby syberii
na produkty nieprzecenione jest 30% obnizki na kod tydziendziecka oraz na haslo facebook darmowa dostawa od 60 zl jakby ktos byl zainteresowany wazne do 06/06. Kody mozna uzyc jednoczesnie
szczotki kupowałam dawno temu, na all.
o matko...... znowu nowy sklep.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:06   #2969
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no pieknie i nic sie nie chwalilas gdzie zamawialas? koniecznie prosze o recenzje i fotki chyba tez sie skusze na te serie bambusowa skoro polecasz kusicielka ja grzebien z ecotools sobie zamowilam razem z eko opaska
dzis natomiast znowu zgrzeszylam i zamowilam "kilka" szamponow i odzywek na skarby syberii
na produkty nieprzecenione jest 30% obnizki na kod tydziendziecka oraz na haslo facebook darmowa dostawa od 60 zl jakby ktos byl zainteresowany wazne do 06/06. Kody mozna uzyc jednoczesnie
o nie
co zamówiłaś?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:13   #2970
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
o nie
co zamówiłaś?
2 szampony z love2mix" pomarancza z chilii oraz perla i acai
2 maski drozdzowe
szampon tybetanski z Planeta Organica
oraz 3 balsamy z Planeta Organica :turecki, tybetanski i aleppo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.