P90X - w 90 dni dookoła fitnessu! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 08:56   #571
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez paulina654Lola Pokaż wiadomość
Witajcie Dużo czytałam na temat P90x i jestem w 5 dniu ćwiczeń Nie mam jeszcze hantli zaś drążek i gumę do rozciągania wraz z matą posiadam . Mam kilka kluczowych pytań.Byłam tak zafascynowana tymi efektami i ćwiczeniami P90X więc dokładnie nie doczytałam ,że należy 3 razy w tyg.ćwiczyć z hantlami lub na drążku. I jak wiadomo nie zakupiłam całego zestawu ćwiczeń P90x tylko ściągnęłam je z chomikuj więc z takimi ćwiczeniami daleko nie zajadę? Diete stosuję już od ponad tygodnia obecnie już 2,5kg mniej Co najważniejsze jakie suplementy używać ? Ja obecnie spożywam przed ćwiczeniami L-Karnitynę z Olimpu oraz po ćwiczeniach L-Glutaminę czy mi to wystarczy? Liczę na szybką odpowiedz
Po pierwsze to co masz za dietę?
A jeżeli masz dobry expander to nie musisz mieć hantli jak jesteś na 5 dniu to raczej już wykonałaß te ćwiczenia gdzie używa sie hantli i jak sama pewnie zauważyłaś zamienie można używać expandera. Jeżeli chodzi o spalacz to raczej sobie odpuść bo spalacze są dla osób zaawansowanych
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:57   #572
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hantli nie musisz miec, wystarcza na poczatek kolorowe tasmy.
Suplementy sa w ogole nie potrzebne

a co to za dieta, ze w tydzien 2.5kg ?? troche duzo zeszlas

charlizeee oo napisalysmy dokladnie to samo

Edytowane przez markoto
Czas edycji: 2013-07-04 o 08:58
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:59   #573
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
Hantli nie musisz miec, wystarcza na poczatek kolorowe tasmy.
Suplementy sa w ogole nie potrzebne

a co to za dieta, ze w tydzien 2.5kg ?? troche duzo zeszlas

charlizeee oo napisalysmy dokladnie to samo
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:24   #574
paulina654Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dieta była na Polskiej wersji p90x np.
PONIEDZIAŁEK
Śniadanie I
Płatki kukurydziane z suszonymi jabłkami z j.naturalnym +kawa
Śniadanie II
Grahamka z sałatą i wędliną,jeden średni pomidor,1/4papryki, zielona herbata
Obiad
Udko z kurczaka z ryżem ,sałata kukurydza ,czerwona fasola ,groszek
Podwieczorek
Kefir2%banan
Dawka białka
Serek wiejski,szczypiorek,piepr z
Kolacja Grahamka z wędliną ,ogórek ,jabłko
Ważyłam 82 kg na stałe straciłam 3 kg jak zaczynałam dietę z treningiem ważyłam 79 kg teraz waże 76,5 kg na dzień dzisiejszy. Co więcej do p90x tak jak już powyżej napisałam,że nie doczytałam że należy ćwiczyć 3xw tyg. z tymi hantlami czy na drążku więc dopiero teraz będę się do tego stosowała Co najważniejsze nie uzyskałam odpowiedzi czy muszę zakupić P90X cały zestaw ćwiczeń czy wystarczą mi filmiki które ściągnęłam na chomikuj a jeśli chodzi o moje wcześniejsze przygody z ćwiczeniami to ćwiczyłam szóstkę weidera byłam już przy końcu ćwiczeń gdy miałam wypadek samochodowy i niestety musiałam zrezygnować z ćwiczeń ponieważ miałam uraz kręgosłupa i nie wchodziło to w grę . Przy tych obecnych ćwiczeniach także odczzuwam kręgosłup mam nadzieję ,że wytrzymam bo z reguły jestem cierpliwai wytrwała

Edytowane przez paulina654Lola
Czas edycji: 2013-07-04 o 09:29
paulina654Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:48   #575
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Nie rozumiem, nie doczytałaś, ze to sa ćwiczenia siłowe ale już 5 dni cwiczysz i dalej tego nie zauwazylas??
to z chomikuj w zupelnosci ci wystarczy ale skoro masz problemy z kregoslupem to radze ci zostac przy ekspanderze a nie cwiczyc z hantlami
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:55   #576
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez paulina654Lola Pokaż wiadomość
Dieta była na Polskiej wersji p90x np.
PONIEDZIAŁEK
Śniadanie I
Płatki kukurydziane z suszonymi jabłkami z j.naturalnym +kawa
Śniadanie II
Grahamka z sałatą i wędliną,jeden średni pomidor,1/4papryki, zielona herbata
Obiad
Udko z kurczaka z ryżem ,sałata kukurydza ,czerwona fasola ,groszek
Podwieczorek
Kefir2%banan
Dawka białka
Serek wiejski,szczypiorek,piepr z
Kolacja Grahamka z wędliną ,ogórek ,jabłko
Ważyłam 82 kg na stałe straciłam 3 kg jak zaczynałam dietę z treningiem ważyłam 79 kg teraz waże 76,5 kg na dzień dzisiejszy. Co więcej do p90x tak jak już powyżej napisałam,że nie doczytałam że należy ćwiczyć 3xw tyg. z tymi hantlami czy na drążku więc dopiero teraz będę się do tego stosowała Co najważniejsze nie uzyskałam odpowiedzi czy muszę zakupić P90X cały zestaw ćwiczeń czy wystarczą mi filmiki które ściągnęłam na chomikuj a jeśli chodzi o moje wcześniejsze przygody z ćwiczeniami to ćwiczyłam szóstkę weidera byłam już przy końcu ćwiczeń gdy miałam wypadek samochodowy i niestety musiałam zrezygnować z ćwiczeń ponieważ miałam uraz kręgosłupa i nie wchodziło to w grę . Przy tych obecnych ćwiczeniach także odczzuwam kręgosłup mam nadzieję ,że wytrzymam bo z reguły jestem cierpliwai wytrwała
Jeżeli masz wszystkie filmiki to nie musisz nic wiecej tylko dziwi mnie że ćwiczysz 5 dni czyli 5 treningów a każdy jest inny i jak mogłaś nie zauważyć ze są ćwiczenia siłowe? Robisz to według rozpiski?
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:58   #577
paulina654Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Tak owszem NIE DOCZYTAŁAM ,że 3 dni w tygodniu należy ćwiczyć z ekspanderem czy też z drążkiem wciągnęłam się w ćwiczenia i leciało dziś przysiadłam i doczytałam .Myślałam że dopiero po miesiącu należy użyć tych drążków Dziękuję za odpowiedz Niestety nie robię tego według rozpiski nie wiem gdzie mogę ją znaleźć . Zwyczajnie ściągnęłam parę filmików tzn mam ich z 13 i od 1 leciałam aż do dziś

Edytowane przez paulina654Lola
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:02
paulina654Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 10:10   #578
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

to wszytsko jasne
wejdz tu
http://p90x.com.pl/

w p90x tam masz 3 rozne treningi classic lean i doubles i tam sa harmonogramy, wydrukuj sobie i trenuj wg jednego z nich
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:34   #579
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
to wszytsko jasne
wejdz tu
http://p90x.com.pl/

w p90x tam masz 3 rozne treningi classic lean i doubles i tam sa harmonogramy, wydrukuj sobie i trenuj wg jednego z nich
Dokładnie nie musisz używać hantli jak już pisałam wcześniej można zamienie użyć ekspandera tak sama przy podciaganiu na drążku możesz ekspander zamontować gdzieś wysoko i ściągać w dół wystarczy zobaczyć na filmiki
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:02   #580
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej dziewczyny, mam do wyjadaczek w temacie p90x pytanie Chciałabym zacząć ten program za tydzień, ale brakuje mi hantli cięższych niż 1,5 kg - jakie hantle kupić tzn. regulowane, ale do ilu kilo? 10? 15? Od 5 miesięcy tańczę pole dance, obecnie chce zwiększyć ilość zajęć do 4 w tygodniu (na wakacje) i zastanawiam się jakie hantle (i obciążenie) na start, żeby nie przeforsować rąk, ale sukcesywnie zwiększać ich siłę tak szybko jak to możliwe?
Jakby któraś z Was była mi w stanie pomóc to byłabym bardzo wdzięczna
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:27   #581
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do wyjadaczek w temacie p90x pytanie Chciałabym zacząć ten program za tydzień, ale brakuje mi hantli cięższych niż 1,5 kg - jakie hantle kupić tzn. regulowane, ale do ilu kilo? 10? 15? Od 5 miesięcy tańczę pole dance, obecnie chce zwiększyć ilość zajęć do 4 w tygodniu (na wakacje) i zastanawiam się jakie hantle (i obciążenie) na start, żeby nie przeforsować rąk, ale sukcesywnie zwiększać ich siłę tak szybko jak to możliwe?
Jakby któraś z Was była mi w stanie pomóc to byłabym bardzo wdzięczna
Jak masz zamiar dłużej ćwiczyć z hantlami to kup sobie takie 10-15kg spokojnie Ci starczy tam jest dużo powtórzeń i raczej dużym ciężarem nie dasz rady nawet do 10 kg Ci pewnie starczy bezsensu byłoby kupić żeby pózniej leżały
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:34   #582
paulina654Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Dziękuję i jeszcze raz dziękuję za trening tak na marginesie jaki ekspander polecacie ?
paulina654Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:35   #583
markoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 65
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

ja w tej chwili cwicze z 4 i 6 kg i w zupelnosci mi to wystarcza ale moze masz silniejsze rece i beda ci potrzebne wieksze obciazenia
markoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:49   #584
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Jak masz zamiar dłużej ćwiczyć z hantlami to kup sobie takie 10-15kg spokojnie Ci starczy tam jest dużo powtórzeń i raczej dużym ciężarem nie dasz rady nawet do 10 kg Ci pewnie starczy bezsensu byłoby kupić żeby pózniej leżały
Cytat:
Napisane przez markoto Pokaż wiadomość
ja w tej chwili cwicze z 4 i 6 kg i w zupelnosci mi to wystarcza ale moze masz silniejsze rece i beda ci potrzebne wieksze obciazenia
Dzięki dziewczyny ręce mam dość silne, ale też nie chcę przesadzić, żeby potem nie móc nimi poruszyć na treningu
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:21   #585
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ręce mam dość silne, ale też nie chcę przesadzić, żeby potem nie móc nimi poruszyć na treningu
Zacznij od małych będzie widziała czy dasz radę wiecej ale pamiętaj ze tez bezsensu jest machanie jak nic nie czujesz
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:43   #586
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Witajcie, Dziewczyny!
Szukałam dzisiaj dla znajomej opisu P90x, prosiła a mi się nie chciało samej czegoś tworzyć. No i za to lenistwo zostałam nagrodzona - znalazłam Was.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona! P90x znam od dawna, kiedyś ćwiczyłam jako dodatek do biegania - zdarzało mi się, że ćwiczyłam codziennie, ale były też tygodnie bez treningu.
Teraz jestem lekko kontuzjowana, wrr - 4 tygodnie temu skręciłam nogę, więc bieganie odpada. Od wtorku zabrałam się do roboty - zaczęłam ćwiczyć P90x, jadę Classic +. Mam drążek (drążek to zło, wciąż ważę za dużo i podciąganie się to dla mnie mordęga), hantle, po 5 kg każda, ale mam zamiar dokupić i dokręcać ciężar, na biceps już dla mnie za lekko (sama się dziwię, że to mówię).
Poza tym - wciąż mam do zrzucenia jakieś 10 kg, więc nie ma co stękać, bring it!
Fajnie będzie być z Wami!
Pozdrawiam
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:00   #587
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez aniakam2 Pokaż wiadomość
Witajcie, Dziewczyny!
Szukałam dzisiaj dla znajomej opisu P90x, prosiła a mi się nie chciało samej czegoś tworzyć. No i za to lenistwo zostałam nagrodzona - znalazłam Was.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona! P90x znam od dawna, kiedyś ćwiczyłam jako dodatek do biegania - zdarzało mi się, że ćwiczyłam codziennie, ale były też tygodnie bez treningu.
Teraz jestem lekko kontuzjowana, wrr - 4 tygodnie temu skręciłam nogę, więc bieganie odpada. Od wtorku zabrałam się do roboty - zaczęłam ćwiczyć P90x, jadę Classic +. Mam drążek (drążek to zło, wciąż ważę za dużo i podciąganie się to dla mnie mordęga), hantle, po 5 kg każda, ale mam zamiar dokupić i dokręcać ciężar, na biceps już dla mnie za lekko (sama się dziwię, że to mówię).
Poza tym - wciąż mam do zrzucenia jakieś 10 kg, więc nie ma co stękać, bring it!
Fajnie będzie być z Wami!
Pozdrawiam
Jak zbudujesz miesnie to waga niewiele Ci spadnie
A podciaganie to kwestia siły i sposobu ja też sie jeszcze nie podciagne mimo ze swój ciężar na ramiona wezmę
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 11:15   #588
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Jak zbudujesz miesnie to waga niewiele Ci spadnie
A podciaganie to kwestia siły i sposobu ja też sie jeszcze nie podciagne mimo ze swój ciężar na ramiona wezmę
lepsze kilogramy z mięśni niż ich brak i tłuszczyk, wrr. Wszystko wiem- mierzymy się!
No właśnie, kurcze, dzisiaj gdzieś doczytałam, że P90 Classic + jest bardziej na rozbudowę mięśni a na spalanie tłuszczu lepiej zacząć od Lean, lub od pierwszego classic, bez plusa.
Wrzucam załącznik, napiszcie, proszę, co myślicie. Zgodnie z rozpiską Classic + dziś mam moje ulubione Kenpo Cardio Plus a w Lean Core Synergestics, które też uwielbiam. Polecę Lean, w końcu najpierw atakuję tłuszcz, wróg numer jeden!
Charlizeee, pocieszyłaś mnie z tym drążkiem, zaczęłam się obawiać, że kompletna ze mnie sierota
Miłego weekendu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p90x_workout_schedule_lean.jpg (62,8 KB, 35 załadowań)
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 09:12   #589
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez aniakam2 Pokaż wiadomość
lepsze kilogramy z mięśni niż ich brak i tłuszczyk, wrr. Wszystko wiem- mierzymy się!
No właśnie, kurcze, dzisiaj gdzieś doczytałam, że P90 Classic + jest bardziej na rozbudowę mięśni a na spalanie tłuszczu lepiej zacząć od Lean, lub od pierwszego classic, bez plusa.
Wrzucam załącznik, napiszcie, proszę, co myślicie. Zgodnie z rozpiską Classic + dziś mam moje ulubione Kenpo Cardio Plus a w Lean Core Synergestics, które też uwielbiam. Polecę Lean, w końcu najpierw atakuję tłuszcz, wróg numer jeden!
Charlizeee, pocieszyłaś mnie z tym drążkiem, zaczęłam się obawiać, że kompletna ze mnie sierota
Miłego weekendu
Rób lean a co tam ja robiłam dubble tez fajnie bo były dwa treningi dziennie a ja i tak zamiast cardio czy kropi czy yogi robiłam insanity albo Zuzke
Z tym drążkiem to nie taka prosta sprawa ale wreszcie sie uda
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:15   #590
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Rób lean a co tam ja robiłam dubble tez fajnie bo były dwa treningi dziennie a ja i tak zamiast cardio czy kropi czy yogi robiłam insanity albo Zuzke
Z tym drążkiem to nie taka prosta sprawa ale wreszcie sie uda
Dobra, jadę lean. Jestem jednym wielkim bólem mięśni, pewnie to tylko początkowa reakcja na większą ilość treningów.
Co do drążka, póki co to dla mnie największe zło, ale nie ma co stękać, trzeba próbować .
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:33   #591
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Hej dziewczyny! Dołączam do Was Ja jestem dopiero w drugim tygodniu P90X. Najgorzej mam właśnie z pompkami i podciąganiem się, no ale może kiedyś się uda :P
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:23   #592
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

a może mi ktos powiedziec gdzie znajde caly zestaw do pobrania tych cwiczen? znalazlam na chomiku ale nie ma wszystkich. moze ktos wrzuci link do tych cwiczen?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:12   #593
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was Ja jestem dopiero w drugim tygodniu P90X. Najgorzej mam właśnie z pompkami i podciąganiem się, no ale może kiedyś się uda :P
Ja jestem przy końcówce programu (zostały mi dwa tygodnie i dwa dni) i dalej podciągam się z pomocą krzesła. Wydaje mi się, że to żaden wstyd grunt, że robię więcej powtórzeń niż na początku. Powodzenia!
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:39   #594
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Ja jestem przy końcówce programu (zostały mi dwa tygodnie i dwa dni) i dalej podciągam się z pomocą krzesła. Wydaje mi się, że to żaden wstyd grunt, że robię więcej powtórzeń niż na początku. Powodzenia!
Ja na razie robię te zamienniki, tzn ćwiczę z ekspanderem, ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda podciągnąć

I jak efekty przy końcówce programu?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:58   #595
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was Ja jestem dopiero w drugim tygodniu P90X. Najgorzej mam właśnie z pompkami i podciąganiem się, no ale może kiedyś się uda :P
Witaj
Problem z podciąganiem ma każda z nas , cóż zrobić, chyba trzeba czasu a w końcu się uda!
ciekawaswiata22, ja mam z chomika, nie znam innych źródeł! jeśli chcesz, można kupić, ale to dosyć duży koszt.
Jutro moja pierwsza yoga, kurcze, wiem, że to dziwne, ale mi rozciaganie i joga sprawiają najwięcej problemów, mimo, że kiedyś ćwiczyłam jogę!
Ech, nie ma łatwo, ale - bring it!
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 08:39   #596
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez aniakam2 Pokaż wiadomość
ciekawaswiata22, ja mam z chomika, nie znam innych źródeł! jeśli chcesz, można kupić, ale to dosyć duży koszt.
a możesz podać link? bo ja znalazlam ale jest 9filmikow a powinno byc 12 jest od 1-8 i 12
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 09:15   #597
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez ciekawaswiata22 Pokaż wiadomość
a możesz podać link? bo ja znalazlam a
le jest 9filmikow a powinno byc 12 jest od 1-8 i 12
ja chyba miałam stąd: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Mexter/Trening/P90X+i+P90X*2b, ale nie mam pewności, to było daawno temu.
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 16:01   #598
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Ja na razie robię te zamienniki, tzn ćwiczę z ekspanderem, ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda podciągnąć

I jak efekty przy końcówce programu?
Szczerze mówiąc to nie mierzyłam się w trakcie ćwiczeń więc nie wiem czy cokolwiek spadło. Wizualnie największe zmiany widzę w ramionach i rękach. Wyglądają bardzo fajnie Nogi też się wysmukliły. Dla brzucha potrzebna jest mniejsza ilość kalorii, bo jem zdrowo ale dużo.
Ogólnie jestem zdania, że ten program to głównie wyzwanie dla głowy.... Jest wiele pokus i wiele wymówek, ale największa walka jest nie o to, żeby zrobić 20 pompek, tylko o to, żeby kolejnego dnia znów zabrać się do ćwiczeń To jest moja subiektywna opinia.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:21   #599
aniakam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie mierzyłam się w trakcie ćwiczeń więc nie wiem czy cokolwiek spadło. Wizualnie największe zmiany widzę w ramionach i rękach. Wyglądają bardzo fajnie Nogi też się wysmukliły. Dla brzucha potrzebna jest mniejsza ilość kalorii, bo jem zdrowo ale dużo.
Ogólnie jestem zdania, że ten program to głównie wyzwanie dla głowy.... Jest wiele pokus i wiele wymówek, ale największa walka jest nie o to, żeby zrobić 20 pompek, tylko o to, żeby kolejnego dnia znów zabrać się do ćwiczeń To jest moja subiektywna opinia.
Gratuluję efektów! ja zrobiłam sobie zdjęcia, będę porównywać. Masz rację, trzeba sobie w głowie dobrze ustawić, że ten trening i zmiany, które za sobą pociąga, to jednak długotrwały proces i trzeba dać sobie czas.
Mam pytanie z innej beczki - czy zdarzyło się Wam opuścić treningi? co wtedy? jestem po skręceniu stawu skokowego i za wcześnie poszłam biegać, kontuzja powróciła i w środę zrobiłam Kenpo trochę na pół gwizdka , nie byłam w stanie skakać itd. Jak sobie radzicie z takimi sytuacjami?
aniakam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 18:37   #600
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: P90X - w 90 dni dookoła fitnessu!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie mierzyłam się w trakcie ćwiczeń więc nie wiem czy cokolwiek spadło. Wizualnie największe zmiany widzę w ramionach i rękach. Wyglądają bardzo fajnie Nogi też się wysmukliły. Dla brzucha potrzebna jest mniejsza ilość kalorii, bo jem zdrowo ale dużo.
Ogólnie jestem zdania, że ten program to głównie wyzwanie dla głowy.... Jest wiele pokus i wiele wymówek, ale największa walka jest nie o to, żeby zrobić 20 pompek, tylko o to, żeby kolejnego dnia znów zabrać się do ćwiczeń To jest moja subiektywna opinia.
Ja w sumie chciałabym lepiej wyglądać, mieć trochę wyrzeźbione ciało a nie taka kluska :P No i oczywiście mieć więcej siły, większą wytrzymałość i żeby nie mieć zadyszki po wejściu na 3 piętro
Też jak aniakam2 porobiłam sobie zdjęcia i zobaczymy co to będzie po programie :P
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 09:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.