Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 19:59   #1
foxylady1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8

Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki


Czesc dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa,i tak naprawde nie wiem czy ktokolwiek tu zaglądnie ale pisze dla własnej satysfakcji. Mam nadzieje, że sie miło rozczaruje i znajde odpowna moje pytania oraz wsparcie.
Mam 24 lata praktycznie całe zycie jestem na diecie,ale jeszcze nigdy nie schudlam 6 kg Może i nie jest to wynik imponujacy ale jak na mnie to szczyt marzeń.
Walcze od m-ca, w ciagu niego miałam kilka załamań. nawet je wszytskie skrupulatnie licze. To nie sa grzeszki to grzeszyska. Raz pizza, 2 paczki chipsow, całe ptasie mleczko, banan, 6 kanapek w tym 2 ze smalcem Wszystkie te uczty byly rozlozone w czasie, srednio 1 na tydzien. Najdziwniejsze jest to ze ja dalej chudne i to w zaden sposob sie nieodbilo nawadze. Nie wiem jak to bedzie wplywalo na przyszlosc, bo to chyba nie mozliwe zeby tak sobie kąsać bez zadnych konsekwencji. Nie nawidze sie za to. Może ktoras z Was miala podobna sytuacje? I wie czym to skutkuje? Mam nadzieje, że nie jojem w przyszlosci.
Sorrki dziewczyny ze tak sie rozpisalam,ale juz taka moja natura. To i tak nie wszystko co chcialam napisac
Pozdrawiam, i mam nadzieje, że zostane przyjeta
foxylady1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:29   #2
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki

Haha, chciałabym tak U mnie każdy nadprogramowy posiłek odbija się skokiem na wadze...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:46   #3
foxylady1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki

hmm a to ciekawe Ja po tej pizzy wlazłam na wage, trzesąc sie jak galareta i poł kg mniej. Nie wiem dlaczgo ale napady mam wlasnie w dni P+W gdzie powinnam nie narzekac na nude w posiłkach. Póki co tzn od 3 dni, znowu ie trzymamNajgorsze jest to, ze mąz codziennie pochlania tony słodyczy, co z tego ze idzie do 2 pokoju i tam je jak mi szeleści papierami i dalej kusi.

Mam pytanie odnośnie :
1. mleka w proszku, czasem sobie podjadam po 5-6 lyzek dziennie, mozna tak?
2. ogorkow konserwowych, wiem ze to produkt tolerowany w P ale jak mam p+wto moge jesc ich wiecej?
3. Jak czesto robicie sobie chleb? Ja tak raz w tygodniu, nie wiem czy nie na czesto bo uzywam maki kukurydzianej, skrobi nigdzie nie znalazlam. Nie chce sie meczyc i popelniac glupie bledy
foxylady1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:07   #4
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki

zgaduję, że chodzi Ci o dietę proteinową, po tym że piszesz P i PW jest wątek o Dukanie i tam zapytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410522
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:14   #5
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki

Cytat:
Napisane przez foxylady1985 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa,i tak naprawde nie wiem czy ktokolwiek tu zaglądnie ale pisze dla własnej satysfakcji. Mam nadzieje, że sie miło rozczaruje i znajde odpowna moje pytania oraz wsparcie.
Mam 24 lata praktycznie całe zycie jestem na diecie,ale jeszcze nigdy nie schudlam 6 kg Może i nie jest to wynik imponujacy ale jak na mnie to szczyt marzeń.
Walcze od m-ca, w ciagu niego miałam kilka załamań. nawet je wszytskie skrupulatnie licze. To nie sa grzeszki to grzeszyska. Raz pizza, 2 paczki chipsow, całe ptasie mleczko, banan, 6 kanapek w tym 2 ze smalcem Wszystkie te uczty byly rozlozone w czasie, srednio 1 na tydzien. Najdziwniejsze jest to ze ja dalej chudne i to w zaden sposob sie nieodbilo nawadze. Nie wiem jak to bedzie wplywalo na przyszlosc, bo to chyba nie mozliwe zeby tak sobie kąsać bez zadnych konsekwencji. Nie nawidze sie za to. Może ktoras z Was miala podobna sytuacje? I wie czym to skutkuje? Mam nadzieje, że nie jojem w przyszlosci.
Sorrki dziewczyny ze tak sie rozpisalam,ale juz taka moja natura. To i tak nie wszystko co chcialam napisac
Pozdrawiam, i mam nadzieje, że zostane przyjeta
może jakiego taśiemca masz???
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:07   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Droga przez mękę:) Czyli wypociny Moniki

Cytat:
Napisane przez kaaasiuleczka Pokaż wiadomość
może jakiego taśiemca masz???
Rzeczywiście zabawne

Autorko, może po prostu za mało jesz, stąd te napady?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.