Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 06:56   #31
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Tak, bardzo podobają mi się mężczyźni po 30tce i widuję dużo czystych, wysportowanych i bardzo pociagających mężczyzn.
Natomiast nie tyle liczy się wygląd (bo przystojnych jest co nie miara) ale zeby Ci przystojni mieli łeb na karku... i byli oddani, ciepli i ułożeni.
Mam to samo... Zawsze też lubiłam facetów ciut starszych ode mnie (2-6 lat) i tak jest do dzisiaj. Nie ukrywam, że teraz najchętniej to bym celowała w faceta 34-35 lat. Może być nawet z odzysku, o ile te sprawy ma poukładane i żyje w zgodzie z samym sobą. Kwestia właśnie jak zauważasz - by mieli olej w głowie i umieli korzystać ze swoich szarych i białych komórek mózgowych. Spotykam się z wieloma facetami, głównie przez portale niestety, i niestety po pierwszej randce już dziękuję. Dlaczego? Albo sieją jakieś herezje bez żadnych dowodów naukowych (bo przeczytali jakiś durny artykuł na wp np.) albo udają mądrzejszych niż są i też sieją herezje (z reguły próby wyjaśnienia się kończą tym, że ich zdanie i tak jest ważniejsze). Głupiomądrzy. Nie akceptują zdania drugiej osoby - więc jak w związku ma szanować mnie? Są mało decyzyjni. Stanowczy, brak im bycia gentelmenem (sorry, ale jak otwarcie drzwi czy ich przytrzymanie to ciągle dobra praktyka kulturalna).
Jak się jakiś znajdzie, który to spełnia, to się okazuje, że brak chemii miedzy nami.
Ja też nie ukrywam, też nie jestem idealna, ale swój rozum mam, myślę, uważam się za osobę wykształconą i światopoglądową. O fizyce kwantowej gadać nie chcę (choć chętnie posłucham z ciekawosci ) ale ciągle o pogodzie i o pracy gadać też nie chcę...
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 13:42   #32
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+

moim zdaniem sa bardzo sexi
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 06:15   #33
8d52f060ff4e0f29af012b7e97262db95239fded_5f04fe7261fa4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 310
Dot.: Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+

Wygląd również się liczy. Nie jest najważniejszy, ale jest potrzeby do namiętności, jak nie ma namiętności to i związek się sypie, także efekt domina. Nie zmuszaj się do bycia z kimś kto ci się nie podoba. Nie zwróciłaś uwagi na jedną rzecz, taki 20 latek (nie mówiąc o tym że nie jest dojrzały, i ma zupełnie inne oczekiwania od życia) na dodatek za te 10 lat może wyglądać zupełnie inaczej. Ludzie bardzo się zmieniają. Także 20 latek o piękniej buźce i zadbanym ciele za 10 lat może wyglądać zupełnie inaczej, a ty szukasz chyba poważnej relacji tak? Ja uważam, że powinnaś mieć kogoś w swoim wieku, na portalach randkowych jest wielu nieciekawych, sfrustrowanych facetów także może warto poszperać w innych msc? Jakieś łyżwy, tennis, siłownia, lekcje tańca?
8d52f060ff4e0f29af012b7e97262db95239fded_5f04fe7261fa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 00:27   #34
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+

Ja tez bym raczej szukała w realnym świecie faceta a nie w portalach internetowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:52   #35
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Czy podobają wam się wizualnie panowie w wieku 30+

[1=8d52f060ff4e0f29af012b7 e97262db95239fded_5f04fe7 261fa4;72919801] Ja uważam, że powinnaś mieć kogoś w swoim wieku, na portalach randkowych jest wielu nieciekawych, sfrustrowanych facetów także może warto poszperać w innych msc? Jakieś łyżwy, tennis, siłownia, lekcje tańca?[/QUOTE]

Powiem tak: w wielu miejscach czyli np. na kursie tańca czy randkach w ciemno też można spotkać sfrustowanych facetów co szukają lasek do wyrwania. Nie ma reguły. Wszystko zależy od Twojego podejścia. I tego potencjalnego.
Ja swojego obecnego znalazlam na badoo. Po prostu zaczęliśmy rozmawiać z czapy o bzdurach, z założeniem, że nie szukamy połówki, po prawie miesiącu pisania spotkaliśmy się i tak zostało. Jesteśmy parą.
Nie ma reguły. Wszystko jak się ma poukładane w głowie i wie czego się szuka...
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 14:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.