Pata Rezorcynowa na BLIZNY PO TRADZIKU pomozcie ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 18:03   #1
karolina_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20

Pata Rezorcynowa na BLIZNY PO TRADZIKU pomozcie ;(


witajcie
kiedys na kafeteri dziewczyna opisywala jak uzywala pasty zerorcynowej ktora przepisala jej pani dermatolog, mozecie przeczyytac watek wpisujac w googlach CZY KTOS UZYWAL PASTY REZORCYNOWEJ . Jest to 13 past , kazda jest coraz mocniejsza , jednej pasty uzywa sie 2 tygodnie na noc , wyrabiia sie ja w aptece na receppte kosztuje 5zl .Ja jestem na etapie 12stej pasty ,przyznaje ze te slabsze wogole na mnie nie dzialaly i zzaczelam stosowac odrazu te mocniejsze , moja skora zaczela sie wreszcie luszczyc najpierw z brodyy..no i wogole byla bardzoooooo sucha , zrobila sie ciemniejsza no i jak siie usmiechalam to takie zmarszczki mi sie robily ehhhhh no a teraz ta skora jest taka ze jjakby taka skorupa sie zrobila i przyciemnialam , ta skorupa to takkie male kwadraciki ...nie wiem czy tak ma byc , zaczynam siie martwic bo juz 3 dni mam tte skorupe no i nie schodzi.... ;( nie wiem czy tak ma byc , pomozcie mi , ktos jej uuzywal ? mial tak samo ? ja zaczynam sie bac ze taka juz zostane ;( dodam jeszcze ze rano tylko zmywam te masc nie stosuje zadnych peelingow podkladow pudrow itd nie chce nic na nia nakladac chcialam zeby sie mogla spokojnie luszczyyc no ale chyba jakos nie moze...doradzce mi prosze ;(
karolina_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:04   #2
karolina_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Pata Rezorcynowa na BLIZNY PO TRADZIKU pomozcie ;(

w tytule miala byc PASTA SORY :p
karolina_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.