Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 17:02   #1
PyzaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Dębicy
Wiadomości: 13
Wink

Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy


Mam nadzieję że może uda Wam się mi pomóc

Wyglądam jak wyglądam i chciałabym ładniej. Mam 16 lat i właśnie poszłam do technikum gdzie w ogóle z 90% uczniów to chłopaki, a ja jestem sama w klasie na ponad 20 panów więc jakoś wszyscy zwracają na mnie uwagę. I często słyszę że jestem brzydka itd. więc chcę poprawić swój wygląd.
Jedyne co ludzie u mnie chwalą to ręce i paznokcie

Mam nadwagę co nie pomaga ale na razie może zajmijmy się twarzą ;D
Nie mam piegów, opalam się na brązowo i utrzymuje się to nawet długo.
Mam niebieskie oczy. Noszę okulary (które chciałabym zmienić bo chyba mi nie pasują, i po 2. są już zniszczone dość), ale i tak chyba lepiej w nich wyglądam niż bez. Zamierzam kiedyś spróbować soczewek. Nie maluję się za często. Do szkoły tylko rzęsy, w wolnym czasie czarna kreska na górnej powiece i jakiś cień. Mam cienie pod oczami, które są dziedziczne, więc myślałam nad kupnem jakiegoś korektora. Wymyśliłam też, żeby się wybrać na regulację brwi, ale jak widać jeszcze nie byłam. Mam trądzik, który raz prawie zanika, raz się nasila. Cerę mam chyba tłustą bo czoło i nos mam większość czasu "tłuste".
Włosy mam brązowe, strasznie puszyste i plączące się. Łatwo się elektryzują. Nie prostuję ich ani nic. Większość życia chodzę w rozpuszczonych.

Macie jakieś propozycje co zmienić żeby wyglądać lepiej? Jakich kosmetyków używać? Jak się czesać? Jak malować do szkoły (i czy w ogóle)?

(jakoś nie mogę dodać zdjęć.. więc na razie linki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bce8a9c47.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9f9cf19f0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0868599d3.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...757f31a52.html)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1403157bce8a9c47gen.jpg (95,3 KB, 486 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg af0e8060868599d3gen.jpg (140,2 KB, 444 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-10-31 o 21:06 Powód: załączenie zdjeć - regulamin
PyzaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:10   #2
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Cytat:
Napisane przez PyzaP Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że może uda Wam się mi pomóc

Wyglądam jak wyglądam i chciałabym ładniej. Mam 16 lat i właśnie poszłam do technikum gdzie w ogóle z 90% uczniów to chłopaki, a ja jestem sama w klasie na ponad 20 panów więc jakoś wszyscy zwracają na mnie uwagę. I często słyszę że jestem brzydka itd. więc chcę poprawić swój wygląd.
Jedyne co ludzie u mnie chwalą to ręce i paznokcie

Mam nadwagę co nie pomaga ale na razie może zajmijmy się twarzą ;D
Nie mam piegów, opalam się na brązowo i utrzymuje się to nawet długo.
Mam niebieskie oczy. Noszę okulary (które chciałabym zmienić bo chyba mi nie pasują, i po 2. są już zniszczone dość), ale i tak chyba lepiej w nich wyglądam niż bez. Zamierzam kiedyś spróbować soczewek. Nie maluję się za często. Do szkoły tylko rzęsy, w wolnym czasie czarna kreska na górnej powiece i jakiś cień. Mam cienie pod oczami, które są dziedziczne, więc myślałam nad kupnem jakiegoś korektora. Wymyśliłam też, żeby się wybrać na regulację brwi, ale jak widać jeszcze nie byłam. Mam trądzik, który raz prawie zanika, raz się nasila. Cerę mam chyba tłustą bo czoło i nos mam większość czasu "tłuste".
Włosy mam brązowe, strasznie puszyste i plączące się. Łatwo się elektryzują. Nie prostuję ich ani nic. Większość życia chodzę w rozpuszczonych.

Macie jakieś propozycje co zmienić żeby wyglądać lepiej? Jakich kosmetyków używać? Jak się czesać? Jak malować do szkoły (i czy w ogóle)?

(jakoś nie mogę dodać zdjęć.. więc na razie linki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bce8a9c47.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9f9cf19f0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0868599d3.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...757f31a52.html)
Po 1. Regulacja brwi ! Udaj się do kosmetyczki, która nada im ładny kształt i usunie wloski .
Po 2. Z tego co widze to kąciki oczu ci opadają - poszukaj na necie jak malować taki rodzaj oczu
Po 3. Ja bym wycieniowała trochę włosy, aby nabrały objętości + zadbała o ich pielęgnacje (olejowanie, maski itd)
Po 4. Wypróbowałabym te soczewki
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:16   #3
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Po 1. Regulacja brwi ! Udaj się do kosmetyczki, która nada im ładny kształt i usunie wloski .
Po 2. Z tego co widze to kąciki oczu ci opadają - poszukaj na necie jak malować taki rodzaj oczu
Po 3. Ja bym wycieniowała trochę włosy, aby nabrały objętości + zadbała o ich pielęgnacje (olejowanie, maski itd)
Po 4. Wypróbowałabym te soczewki
ja jeszcze zadbałabym o skórę twarzy.
Ale brwi to pierwszorzędna sprawa

i wydaje mi się że grzywka bedzie tu ok.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:21   #4
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
ja jeszcze zadbałabym o skórę twarzy.
Ale brwi to pierwszorzędna sprawa

i wydaje mi się że grzywka bedzie tu ok.
Tak zgadzam się z grzywką, ale polecałabym taką bardziej na bok, wycieniowaną niż prostą .
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:56   #5
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Witaj Zacznę od tego , że nie jesteś - brzydką dziewczyną , po prostu JESZCZE nie wiesz jak podkreślić swoje piękno . Masz regularne rysy , żadnych defektów typu bulwa na brodzie . Dziewczyny bardzo dobrze radzą - musisz zająć się brwiami , są one baaardzo ważne i gdy już je wyregulujesz - będzie dużo lepiej .
Jesteś w technikum i możesz sobie już pozwolić na jakiś makijaż - wystarczy , że kupisz tusz i jakiś delikatny niedrogi podkład - wytuszuj rzęsy i zobaczysz jaka będzie różnica to może tylko tusz ale tak na prawdę daje bardzo dużo na plus .
Jeśli chodzi o włosy nie wiem ...może zle radzę , nie jestem jakimś ekspertem ale ja na Twoim miejscu próbowałabym je np troszkę pokręcić [ nadac objetości ] , kupić sobie jedwab i nadać im blasku .
Wiem , że bedąc w klasie z samymi facetami automatycznie nakładają na Ciebie wysokie wymagania - jedna dziewczyna , musi być ladna i tak dalej i ty na prawdę możesz stać się taka osobą - osobą o której będą mówić - oo ta laska , wystarczy po prostu , że dowiesz się , co Ci pasuje i ZMIENISZ swój wygląd adekwatnie do tej wiedzy . Pozdrawiam
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 19:29   #6
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

-brwi
-dermatolog (po 3 miesiącach miałam wyleczony trądzik, nie ma co czekać)
- grzywka na bok bardziej zakrywająca czoło
- make up dostosowany do opadających kącików (jakieś sztuczki z elinerem)
-dobrane okulary
-ja bym coś z kolorem pomajstrowała bo taki szary i bury, jakiś blond

Pokaż się w makijażu!
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 21:13   #7
Ladynancy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Zgadzam się z poprzedniczkami: regulacja brwi! Zainwestuj w dobry korektor, podkład, bronzer i róż do policzków (który może naprawdę wiele zdziałać i dodać "życia" zmęczonej twarzy) oraz szafirową kredke do oczu, która podkreśli ich kolor (oraz oczywiście soczewki). Nadwagą też bym się zajęła, im bardziej to odwlekasz tym później będzie ciężej. Na trądzik polecam tonik, żele, kremy, z czasem wszystko powinno się wygoić W twoim wypadku nie polecałabym też rozjaśniania wewnętrznych kącików oczu, czyli polecam: kreskę namalowaną zakrzywioną ku górze, wymodelowanie swojej twarzy bronzerem (na internetach jest tego mnóstwo, myślę, że twoja twarz jest podłużna ). A co do włosów czy ja wiem... nie masz specjalnie wysokiego czoła, zrobiłabym przedziałek na środku może nie równy tylko taki zyg-zag , no i dodałabym im objętości (weź włosy na piankę, przy nasadzie, i susz je głową do dołu ) Czekam na efekty twojej metamorfozy
Ladynancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 10:06   #8
PyzaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Dębicy
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dobrze radzą - musisz zająć się brwiami , są one baaardzo ważne i gdy już je wyregulujesz - będzie dużo lepiej .
Jesteś w technikum i możesz sobie już pozwolić na jakiś makijaż - wystarczy , że kupisz tusz i jakiś delikatny niedrogi podkład - wytuszuj rzęsy i zobaczysz jaka będzie różnica to może tylko tusz ale tak na prawdę daje bardzo dużo na plus .
Z brwiami zamierzam coś zrobić już w następnym tygodniu bo od jakiegoś czasu mnie już wkurzają. Rzęsy tuszuję do szkoły i wiem że różnicę widać (zdjęcia były chyba akurat bez).

Cytat:
Napisane przez Ladynancy Pokaż wiadomość
Nadwagą też bym się zajęła, im bardziej to odwlekasz tym później będzie ciężej.
Systematycznie nachodzi mnie taka myśl Właśnie od tego miesiąca zamierzam trochę zmienić swoją dietę (i kupowanie przez tatę samych niezbyt zdrowych produktów) i zacząć ćwiczyć. Myślę że dużo da mi sam WF, bo w gimnazjum nie robiliśmy nic, a tu mamy aerobik, nordic walking itp.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, teraz czas coś zrobić
PyzaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 10:50   #9
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Tak, dokładnie jak mówią dziewczyny, brwi, na 100% wizyta u dermatologa! Jeżeli chodzi o makijaż, to nie nakładaj zbyt dużo podkładu, gdyż przy trądziku strasznie widać miejsca " nierzosmarowane" i ciężko jest też ujednolicić cały makijaż, na prawdę Chodź na dłuugie spacery, biegaj! :p A co do włosów, no to uważam, że możesz sobie je troszkę pomodelować. Rano jak suszysz włosy to weź okrągłą szczotkę i nadaj trochę objętości ( u nasady oczywiście ). Ja bym się poważnie zastanawiała nad grzywką.. ale co najważniejsze... to się uśmiechaj! Nie ma nic leszego jak dobry humor i uśmiech Pozdrawiam
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 08:48   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

kochana, poprosze o jeszcze jedno zdjęcie twarzą nw wprost ze związanymi włosami tak zeby bylo widać całe brwi i to dość wyraźnie! może stań bliżej aparatu.
zrobie Ci linię łuku w PS.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 09:27   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

aha teraz zauważyłam te linki. no więc zacznij od regulacji brwi. nie wiem czy masz odwagę zrobić to sama czy wolisz iść do kosmetyczki, to nie jest duży wydatek a potem możesz sobie sama wyrywać tylko te odrastające włoski. trzeba to robić co kilka dni, zeby nie zgubić linii łuku, bardziej doświadczone dziewczyny robą to sobie same, bo umieją ocenić symetrię.

a więc tak jak na zdjęciu, nie przesadź z depilacją, nie mogą być też zbyt cienkie, brwi to oprawa oczu dodaje im urody, podkreśla, nadaje wyrazistości, można nimi korygować asymetrię twarzy. miejsca gdzie są prześwity, pomalujesz sobie kredką, polecam brązową albo grafitową.

oczy - masz trudne powieki do umalowania, ale da wprawnej ręki to taka sama czynność jak przy każdych innych.
po 1. koryguj sobie opadające kąciki - maluj kreskę na górnej powiece, ale przy zewnętrznych maluj grubszą, wyciągaj oko ku górze, nie maluj oka wraz z linią powieki, bo tylko podkreślisz jej opadanie jeszcze bardziej..
nigdy przenigdy nie maluj oczu na dolnej powiece, takiej kreski na linii wodnej oka. z wiadomych powodów opisanych wyzej.
polecam kredki albo eyeliner w pisaku, taki w pędzelku może być zbyt karkołomny dla początkującej. no i co wazne, kreski trzeba ćwiczyć, nie namalujesz idealnej w stresie z samego rana przed szkołą. najpierw pocwicz. maluj i zmazuj maluj aż nauczysz się robic kreske idealną.

włosy - one mi się akurat podobają, jesteś chyba typem urody Soft Summer i zanim nie zobaczę zdjęcia ukazującego kolor włosów i cery w dobrym oświetleniu to nie doradzę farbowania, zresztą temu typowi najlepiej jest zazwyczaj w naturalnym (mowa o słowiańskim typie Soft Summer)
jeśli już o tym myślisz to od razu zapomnij o rudych i czarnych, na pewno nie chcesz pogorszyć sprawy.

cera: u mnie sprawdziły się dopiero retinoidy, wyleczyły uporczywy trądzik na czole. nie ma się co bać retinoidów, aczkolwiek początkowe ich stosowanie może być upierdliwe, bo złuszczają mocno martwy naskórek -dzieki temu odblokowują zatkane pory, wygładzają skórę, likwidują blizny przebarwienia i właśnie bakterie trądzikowe. co do antybiotyków tak chętnie zapisywanych przez lekarzy to mam negatywne zdanie, bo nie robią wymazu na to jakie bakterie grasują na twarzy a potem to się uodparnia i problem mamy większy niż poprzednio. mi retinooidy wypisuje lekarz pierwszego kontaktu. wystarczy poprosić i tyle. płyn Atrederm np (tabletek nie bierz, nie masz aż tak poważnego problemu)
załączam zdjęcie jak widzę Twoje brwi i oczy po przemianie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi zrobione 1.jpg (76,0 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8184506757f31a52gen555.jpg (44,8 KB, 297 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 10:13   #12
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Chłopaki w wieku 16 lat potrafią być naprawdę nieprzyjemni, taki wiek. To nie z Tobą jest problem zobaczysz to po latach
Ja sama przechodziłam coś podobnego i wcale nie jestem brzydka. Tak jak dziewczyny wyżej Ci radziły: zadbaj bardziej o skórę i wyreguluj brwi, spróbuj tuszować rzęsy. Na pewno doda Ci to pewności siebie
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 13:47   #13
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

w tych kreskach super!!!! koniecznie naucz się tak malować ja może nie mam opadających kącików, ale też rysuję sobie wyciągnięte kreski, aby nadać oku ładny kształt polecam eliner we flamastrze, ja używam tego z Essence (dostepny w Naturze) i sobie go chwalę
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:57   #14
PyzaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Dębicy
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Holly 85 wielkie dzięki za przerobione zdjęcia
Ogólnie niedawno zakupiłam właśnie eyeliner w pisaku i zaczęłam robienie makijażu takimi podobnymi kreskami (na dole też i sama zauważyłam że lepiej bez nich). W ogóle przy mojej wadzie wzroku (-8!) jest to sztuka niezwykła, bo żeby dobrze widzieć co robię przybliżam się strasznie (czyli ze 4 cm od lustra), a to ogranicza pole manewru i widoczności ;D
PyzaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 19:14   #15
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

holly genialna przeróbeczka brwi i oko zmieniły Cię Autorko niedopoznania kolor wlosów poczytaj na fryzjerskim gdzie znajdziesz u siebie w mieście dobrego fryzjera i bardzo Wazna cera trzeba o nią zadbać na razie podkład mineralny i oko podkreśl
ciekawą masz twarz piękne oko do malowania, sliczne usta
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 21:08   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

ja bym tego nawet nie nazwała przeróbką, to po prostu Twoje brwi i oczy po depilacji po pomalowaniu. dokladnie tak będziesz wyglądać. to nie operacja plastyczna, tylko dokladnie to, co robi 99% kobiet w tym kraju

powiem Ci, że przy takiej wadzie soczewki ułatwiają życie własnie przy malowaniu się, współlokatorka ma podobną wadę i makijaż jest w stanie wykonać po założeniu soczewek. nie wiem jaki mają wpływ na oko, ale wygląda na to, że niewielki skoro miliony ludzi je noszą i jest ok. tylko niestety koszty ich używania są większe..
pokaż nam się w makijażu ! potrzebuję jeszcze jednego dobrego zdjęcia z kolorem włosów i cery, w dobrym świetle dziennym w pomieszczeniu, ale bez żarówki.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 08:18   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

i jak przemiana pokazesz się
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:26   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

witaj, pokażesz się nam?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:40   #19
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Dziewczyny dobrze radzą. Zadbaj również o kondycję włosów, bo nie mają obiętości. Nie obcinaj ich teraz, odradzam cieniowanie, bo będzie ich jeszcze mniej. Po prostu odżyw. Nastolatki potrafią być strasznie okrutne, więc komentarzami się nie przejmuj.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 23:08   #20
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Nowa szkoła, nowy wygląd - przemiana Pyzy

Brwi to na pewno tak juz poprzedniczki pisaly makijazyk korygujacy kształt oka.Jeżeli masz problem ze zrobieniem sobie makijazu to może wybierz sie do wizarzystki żeby zrobiła ci makijaz i może wytłumaczyła jak skorygowac kształt oka plus odpowiednie konturowanie twarzy.Co do włosow to góre bym podtapirowała i uzywała szmaponów i odzywek które nadaja objetości wlosom i używanie nabłyszczacza do włosów wtedy powinny prezentowac się korzystniej.Na jakies większe wyjścia widzialabym u ciebie loki.
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.