Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.10 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-28, 21:52   #2611
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Achna, to.nie ergonomik. Z tego co pamietam to.nosidlo nie dla takiego malucha, dla Mai raczej chusta.

A apropo nosidla, to powiem.Wam po tylu latach ze Tula to byl jeden z najlepszych moich zakupow dzieciowych ( w lozeczku Emila spala 3 razy, poszlo przed urlopem dalej, w l ezaczku cos tam.posiedziala ale jak.juz byla duzo, duzo starsza- tez wydane, o jeszcze mata sie przydalla), uzywam jej do dzis moze nie na codzien, ale jak mam daleka trase, lub jak.mega, mega sie spiesze... Bierzemy co roku na wakacje i powiem.Wam ze w szoku bylam jak Emila po trasie takiej 3-km mowila wsadz mnie do.nosidla i w ciagu 5 minut usypiala.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 05:35   #2612
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Nie wiem co to się porobiło ale maja od wczoraj gardzi prawym cyckiem Ściągałam mleko i dawałam z butli, teraz wieczorem pogardziła też lewym Jakoś mi w końcu usnęła więc stwierdziłam, ze ściągnę mleka trochę w razie gdyby była głodna i znów wzgardziła cyckami, i co się okazało? że w jednym cycku nie ma już czego ściągać i lipa, nie wiem c się dzieje ale nie podoba mi się to. Nic a nic,
Mikołaj jak miał pół roku też wzgardził najpierw jednym cyckiem potem drugim i przeszliśmy na mm ale ta mała Pyrtka ma dopiero 3 tygodnie :/

Na domiar złego Tż chory A le myślałam, że się posikam jak mi powiedział: mam temperaturę, pytam: ile, on: 36,8 ... no ale jak później podskoczyła do 39,4 to zawiozłam go na dyżur bo miał już śmierć w oczach Ma ostre zapalenie gardła znowu, średnio co 3-4 miesiące na to choruje.

Co tam jeszcze .... aha, znalazłam na alli takie coś.... wygląda na dobre?
https://pl.aliexpress.com/item/2016-...648191651.html


Marzy mi się Tula ale koszmarnie droga, a Maja jest niedokładalna więc może nosidło by jej podpasowało...
spokojnie, to, ze laktator nic nie sciaga, nie oznacza, ze mleka nie ma - ono tworzy sie na biezaco - stad tak wazne jest czeste przystawianie ssaka

http://www.hafija.pl/2011/11/problem...a-pokarmu.html
http://www.hafija.pl/2013/10/uniwers...-w-piersi.html

to nosidlo co wstawilas nie jest dobre, ale jak klikam na kolejne obrazki (4 ostatnie kolory), te ostatnie wygladaja jak Manduca ale ja bym nie zamowila, bo opis dotyczy innego nosidla

Moja znajoma na FB wstawia zdjecia z dzieckiem w wisiadle, ale uwazam, ze to nie w moim interesie sie wtracac - zreszta wydajac 3 czy 4 stowki na nosidlo, ma sie przekonanie, ze kupujemy cos dobrego - a tu klops (przykladowo babyBjörn bazuje na sile marki)
ergonomia to nie tylko ulozenie nog, ale i odpowiednie podparcie i ulozenie dla plecow.

sorry musialam, k.... 5 stow?? http://www.smyk.com/babybjorn-noside...ne-czarne.html

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2016-08-29 o 05:42
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 05:40   #2613
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Dawno mnie tutaj nie było, ciężko się wbić w rozmowę jak się długo nie pisze😞 ale ostatnio brakuje mi na wszystko czasu. Dawid zaczął wystawać przy wszystkim a nie ma jeszcze skończonych 6 miesięcy, jest nie stabilny i się przewraca. Nawet w łóżeczku nie jest bezpieczny, muszę cały czas być przy nim.

Życzę wszystkim przedszkolakom szybkiego zaklimatyzowania w przedszkolach. Filip zaczyna jutro, sa dni adaptacyjne z rodzicami przez 2 dni a od czwartku już sam zostaje a dzisiaj jeszcze zebranie rodziców.
Mam nadzieję, że Filip da rade bo codziennie pyta kiedy go zawioze do przedszkola.

Achna ja kupiłam nosidło z alli (tylko już z drugiej ręki) inne niż to co wkleiłaś tamto co mam jest na pewno ergonomiczne bo dopytywałam i jest niedrogie jak chcesz to jak będę na kompie to wrzuce link. Tyle że Maja za mała bo nosidło dla siedzących dzieci.
Tula mi się marzy ale właśnie cena trochę drogo jak dla mnie niestety.

Klementyna ogromne gratulacje dla Was 😃
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 06:42   #2614
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

Pochwalę się, że wczoraj (z)robiłam swoje pierwsze powidła miałam gotować 3 dni, ale wieczorem chłop stwierdził, że są już idealne
dwa małe słoiczki zrobiłam z kakao. miała być nutella no i sobie zmarnowałam dwa małe słoiczki
a ja w tym roku nie mam śliwek, chyba ze maż mi gdzieś na wsi kupi to zrobie

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
oszzzz... hardcore

)
nawet nie było tak żle chodź strasnie sie bałam tego, zaczynał paznokiec schodzić od strony palca palca i w to miejsce od razu szedł nowy więc miała tak jakby paznokcia przecietego na pół, pół nowego i pół starego.
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 07:18   #2615
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Hej!
Monicca, wbijaj wbijaj! Widzę, że i Ty masz torpedę rozwojową



Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Jedni wspolmieszkancy ( a wszyscy z dxiecmi) dzien zaczynali od 0,75 na plaze zabierali kolejne i wieczor konczyli nastepna,
przepraszam, ze się wtrącę, ale są butelki 0,7, a nie 0.75 (jeśli mówimy o wódce).
Będąc na wsi u teściów, leżąc nad zalewem widziałam babeczkę w zaawansowanej ciąży (ok 7-8mc) pijącą Harnasia
Ostatnio jedziemy autem, a koło zajezdni autobusowej jakieś łebki (ze 16 lat) coś krzyczeli i wyzywali starszego pana w samochodzie - zakłaam, że pewnie na przejściu chciał przejechać a oni szli (przejście jedno z ciulowszych w Krakowie - ni hu hu nie widać pieszych). My nadjezdzaliśmy z naprzeciwka i mówię tż (zwolnij, żeby łebki Tobie pod koła nie wlazły). I akurat jak przejezdzaliśmy jeden z nich uderzył w szybę kierowcy u tego Pana i ją rozbił. Zaczęli uciekać. Jechaliśmy za nimi póki daliśmu radę, zanim włączyłam tel żeby na policję dzwonić to już gdzieś umknęli w budynki. Powiem Wam, że straszne to dla mnie... taka gówniarzeria. Potem se myślę, że jakby to nam tak zrobili? A my z dwójką dzieciaków

A wczoraj w kościele pierwzy raz zwróciłam uwagę obcemu dziecku. Filip siedział sobie tyłem do ołtarza na ostatniej ławce i podszedł do niego chłopiec ok 2,5-3l i chwycił go za głowę oburącz i popchął do tyłu. Filip w szoku, a chłopiec powtórzył to samo. Podeszłam, odsunęłam go, pogroziłam palcem i powiedziałam, że tak nie wolno. Podszedł ojciec i go zabrał nic nie mówiąc.

Moderna
, z chorobami to jest baaaajka długa i wielowątkowa. Powiem Ci jedno, że jak pracujesz (szczególnie jak wracasz do pracy) to nie jest takie hop siup nagle zostać z dzieckiem bo zaczyna mieć katar. Nawet jak się go doleczy siedząc 2 tyg w domu to potem znowu łapie jakąś bestię... i co? po 2 dniach znów zwolnienie? Jak komuś na pracy nie zależy to OK, a co jeśli praca ($$$) są po prostu potrzebne? Teraz, kiedy od roku siedzę w domu widzę jak można łatwo z dzieckiem zostać tak ot. Boję się co będzie jak wrócę po nowym roku do pracy...
Filip pierwszy rok edukacji chorował non stop. Teraz od 1,5roku w ogóle... Liczę, że Zoś teraz jakieś bakcyle też od niego łapie.

Despa, Emi nadal w tuli? Tż zaczął się to naszego mei tai przekonywać
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 07:37   #2616
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Monika a Dominika z kim?

Moderna podziwiem, dla mnie te upaly sa wykanczajace.

Pani, a czemu.musisz szukac? Nie mozesz wrocic ?
Z nikim. Tzn ze mną i tz, będziemy na zmiany pracować... Mam nadzieję że się da bo ja grafik na stałe dopiero ok połowy września będę miała.

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór




Zawiesiłam teraz i jest zainteresowanie




Ja też nie





Zdrówka, dużo zdrówka







Nie wiem co to się porobiło ale maja od wczoraj gardzi prawym cyckiem Ściągałam mleko i dawałam z butli, teraz wieczorem pogardziła też lewym Jakoś mi w końcu usnęła więc stwierdziłam, ze ściągnę mleka trochę w razie gdyby była głodna i znów wzgardziła cyckami, i co się okazało? że w jednym cycku nie ma już czego ściągać i lipa, nie wiem c się dzieje ale nie podoba mi się to. Nic a nic,
Mikołaj jak miał pół roku też wzgardził najpierw jednym cyckiem potem drugim i przeszliśmy na mm ale ta mała Pyrtka ma dopiero 3 tygodnie :/

Na domiar złego Tż chory A le myślałam, że się posikam jak mi powiedział: mam temperaturę, pytam: ile, on: 36,8 ... no ale jak później podskoczyła do 39,4 to zawiozłam go na dyżur bo miał już śmierć w oczach Ma ostre zapalenie gardła znowu, średnio co 3-4 miesiące na to choruje.

Co tam jeszcze .... aha, znalazłam na alli takie coś.... wygląda na dobre?
https://pl.aliexpress.com/item/2016-...648191651.html


Marzy mi się Tula ale koszmarnie droga, a Maja jest niedokładalna więc może nosidło by jej podpasowało...
To nosidlo na pewno nie. Generalnie nosidlo jak dziecko zacznie siadać. Teraz tylko chusta, da dziecku odpowiednią pozycję, podparcie boczne, nogi nie będą tak odwiedzone jak w nosidle.

Tula jest fajna, ja bardzo lubię, ale to duże nosidlo, ma szeroki panel i raczej dobrze ponad pół roku zanim dziecko dorośnie, wkładki nie są polecane.

Moja D. w chuscie od kiedy 2,5 tyg miała. Przez wiele miesięcy dzień w dzień, po kilka razy dziennie. W gondoli jeździła średnio raz na 2 tyg, tzn i tak na rękach się kończyło.. Dalej rzadko się ruszam gdzieś bez chusty/nosidla, muszę mieć w razie czego, często jeszcze noszę, usypiam na drzemke..

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

A choroby... Już kilka razy było tak że Jakub miał katar czy coś, lekarka mówiła że nic nie widzi i może chodzić do przedszkola. Ja go 1-2 dni zostawiałam w domu żeby zobaczyć czy nic się nie wykluje, ale gdybym pracowała nie byłoby szans bo jak? Fajnie mieć taką możliwość ale większość jednak nie ma. Nawet mój tz, a to nie może wziąć wolnego bo akurat sam w pracy, a na ostatnia chwile nikt się nie zamieni, a to coś..

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 09:04   #2617
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Achna, a nie teraz jakoś "przebudowuje" się skład mleka?
Ja laktatorem w szczycie kp 20 ml odciągnęłam i opłaciłam to zakwasami prawie. Moje piersi nijak nie dają sobie wyssać na sztuczno mleka.
A próbowałaś sobie ręką psiknąć?
Jak mi Zosia sie krzywiła przy jednym cycu to mi się zatkał wtedy. Ani ręką, ani laktatorem, ani masaże, ciepłe okłady nic nie pomogło tylko mechaniczne odetkanie.

Czasami mi się wydaje, że już nie mam mleka (bo i pierś lichutka i Zoś je już mniej), a ostatnio karmiłam jedną, a z drugiej znów siknęło Ależ miałam radochę

Filip dzisiaj się popłakał bo chciał już do przedszkola... a tu ostatni dzień w żłobku. Wczoraj malowaliśmy drewniane serduszka farbami plus ozdabianie (hihihi widać, że dziecko je robiło - zakładam, że ciocie docenią ). Wsadzimy je we wrzosy w doniczce i po jednym dla ciociów No i do Pani dyrektor trzeba iść i usprawiedliwić w przód Zochę
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 10:22   #2618
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Dzieki dziewczyny za odp dotyczące tego nosidełka

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Achna, to.nie ergonomik. Z tego co pamietam to.nosidlo nie dla takiego malucha, dla Mai raczej chusta.

A apropo nosidla, to powiem.Wam po tylu latach ze Tula to byl jeden z najlepszych moich zakupow dzieciowych ( w lozeczku Emila spala 3 razy, poszlo przed urlopem dalej, w l ezaczku cos tam.posiedziala ale jak.juz byla duzo, duzo starsza- tez wydane, o jeszcze mata sie przydalla), uzywam jej do dzis moze nie na codzien, ale jak mam daleka trase, lub jak.mega, mega sie spiesze... Bierzemy co roku na wakacje i powiem.Wam ze w szoku bylam jak Emila po trasie takiej 3-km mowila wsadz mnie do.nosidla i w ciagu 5 minut usypiala.

Skoro tak uważasz to pozbieram sobie kaskę i jak przyjdzie czas to kupię Tulę a teraz tk jak mówicie będzie w chuście, muszę tylko zadzwonić po jedną laskę która uczy motać w te chusty .... oj będzie miała baaaardzo trudne zadanie ))


Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość

Achna ja kupiłam nosidło z alli (tylko już z drugiej ręki) inne niż to co wkleiłaś tamto co mam jest na pewno ergonomiczne bo dopytywałam i jest niedrogie jak chcesz to jak będę na kompie to wrzuce link. Tyle że Maja za mała bo nosidło dla siedzących dzieci.
Tula mi się marzy ale właśnie cena trochę drogo jak dla mnie niestety.

Jak możesz to wrzuć mi tego linka, chociaż chyba już padło na Tulę szczególnie że mam te parę miesięcy (i chrzciny po drodze ) na uzbieranie kasy


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
spokojnie, to, ze laktator nic nie sciaga, nie oznacza, ze mleka nie ma - ono tworzy sie na biezaco - stad tak wazne jest czeste przystawianie ssaka

http://www.hafija.pl/2011/11/problem...a-pokarmu.html
http://www.hafija.pl/2013/10/uniwers...-w-piersi.html

to nosidlo c'o wstawilas nie jest dobre, ale jak klikam na kolejne obrazki (4 ostatnie kolory), te ostatnie wygladaja jak Manduca ale ja bym nie zamowila, bo opis dotyczy innego nosidla

Moja znajoma na FB wstawia zdjecia z dzieckiem w wisiadle, ale uwazam, ze to nie w moim interesie sie wtracac - zreszta wydajac 3 czy 4 stowki na nosidlo, ma sie przekonanie, ze kupujemy cos dobrego - a tu klops (przykladowo babyBjörn bazuje na sile marki)
ergonomia to nie tylko ulozenie nog, ale i odpowiednie podparcie i ulozenie dla plecow.
Dzięki, ogólnie takie problemy to dla mnie nowość bo z Mikołajem takich problemów nie miałam, często miałam właśnie nadmiar, miałam dużo poodciąganego mleka, a tu mam wrażenie, że starcza tylko na bieżące zaspokojenie potrzeb no i zastanawia mnie dlaczego nie chce jednego cycka

Dzięki za linki zaraz poczytam


Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość

A wczoraj w kościele pierwzy raz zwróciłam uwagę obcemu dziecku. Filip siedział sobie tyłem do ołtarza na ostatniej ławce i podszedł do niego chłopiec ok 2,5-3l i chwycił go za głowę oburącz i popchął do tyłu. Filip w szoku, a chłopiec powtórzył to samo. Podeszłam, odsunęłam go, pogroziłam palcem i powiedziałam, że tak nie wolno. Podszedł ojciec i go zabrał nic nie mówiąc.
Przykre jest to, że rodzic tego chłopca w ogóle nie zareagował na to, nie wytłumaczył mu ani nic.


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Tula jest fajna, ja bardzo lubię, ale to duże nosidlo, ma szeroki panel i raczej dobrze ponad pół roku zanim dziecko dorośnie, wkładki nie są polecane.

Moja D. w chuscie od kiedy 2,5 tyg miała. Przez wiele miesięcy dzień w dzień, po kilka razy dziennie. W gondoli jeździła średnio raz na 2 tyg, tzn i tak na rękach się kończyło.. Dalej rzadko się ruszam gdzieś bez chusty/nosidla, muszę mieć w razie czego, często jeszcze noszę, usypiam na drzemke..



Dzięki, Twój post mi również dużo pomógł

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Achna, a nie teraz jakoś "przebudowuje" się skład mleka?
Ja laktatorem w szczycie kp 20 ml odciągnęłam i opłaciłam to zakwasami prawie. Moje piersi nijak nie dają sobie wyssać na sztuczno mleka.
A próbowałaś sobie ręką psiknąć?
Jak mi Zosia sie krzywiła przy jednym cycu to mi się zatkał wtedy. Ani ręką, ani laktatorem, ani masaże, ciepłe okłady nic nie pomogło tylko mechaniczne odetkanie.

Czasami mi się wydaje, że już nie mam mleka (bo i pierś lichutka i Zoś je już mniej), a ostatnio karmiłam jedną, a z drugiej znów siknęło Ależ miałam radochę

Filip dzisiaj się popłakał bo chciał już do przedszkola... a tu ostatni dzień w żłobku. Wczoraj malowaliśmy drewniane serduszka farbami plus ozdabianie (hihihi widać, że dziecko je robiło - zakładam, że ciocie docenią ). Wsadzimy je we wrzosy w doniczce i po jednym dla ciociów No i do Pani dyrektor trzeba iść i usprawiedliwić w przód Zochę

A nie wiem kiedy mleko się "zmienia"
Ja jak miałam teraz w szpitalu nawał to 80 ml w parę minut poleciało i jeszcze bym mogła ale kazali tylko minimalnie do odczucia ulgi. A wczoraj ledwo 40 wycisnęłam, a ta moja mała pijawka nosem to wciągnęła i chciała więcej.

Jak nacisnę to mleko się pokazuje, i całe szczęście bo Twoje określenie "mechaniczne odetkanie" zabrzmiało strasznie aż mnie sutki bolą ... na czym to polega??


Tak myślę, że ta chusta to będzie moje zbawienie, teraz Młoda śpi a ja leże przy niej i nie mogę wstać bo od razu oczy się otworzą i tak nic nie mogę w domu zrobić i tak
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:25   #2619
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Achna... mechaniczne odetkanie =igła +cyc
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:23   #2620
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

W gazecie bylo ogloszenie, ze szukaja pracownika do polskiego sklepu w naszym miescie.
Zadzwonilam dzisiaj, by zapytac o szczegoly, o czas pracy - ahh wszystko da sie zalatwic, trzeba uzgodnic itp. Wytlumaczylam, ze mam male dziecko, ktore zaczelo przedszkole i szukam pracy w godzinach przedpoludniowych. Zanim wspomnialam o dziecku to pan chcial sie umowic na osobiste omowienie szczegolow, pozniej, ze najlepiej jak napisze swoje CV i przyniose na miejsce (lub poczta) - na koniec pytanie: a planuje pani jeszcze dzieci? (w DE takie pytania sa prawnie niedopuszczalne!)
kurtyna!

CV wysle, ale nie wiem czy to dobry pomysl jednak pracowac u Polaka (nawet nie wiem, jaka stawka godzinowa )
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:50   #2621
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

hej!

dziewczyny dziekuje Wam za troske

Olaf juz lepiej.. wszystko mu wysycha,peka i powoli odpada.. paznokcie poki co na swoim miejscu..
ja nie psikam niczym w buzi.. do kapieli dodaje tabletke nadmanganianu potasu (kalium) dzis sprobuje dodac sody oczyszczonej..
despa tak to bostonka

Ewa goraczkowala 2 dni i miala straszny kaszel ale przywiozlam z Polski syrop ziolowy i po raz drugi nas nie zawiodl.. dalam i jest lepiej.. dzis tylko miod i lekko ochrypla..
zauwazylam ze od wczoraj ma tez krostki na nogach rekach i buzi ale takie malutkie wiec moze tez ja zlapalo tylko w wersji light..
zadzwonilam do przedskola ze tydzien zostaniemy w domu.. w sumie to moglaby juz w srode pojsc mysle ale mnie tez dopadlo i zdycham juz drugi dzien :/
robimy sobie wolne..



Klementyna- pakerek taki leciutki? moja Ewa ma 18kg a moj 16msczny syn 13

Malpka- mi o tych paznokciach po bostonce napisala dziewczyna na grupie atopikow.. tak bym nawet nie wiedziala..

Sorcerees tez sie boje takiego wykluczenia..
jak bylam w piatek po Ewe to wlasnie bylam swiadkiem jak chlopczyk podszedl z ciekawosci do dwoch starszych dziewczynek.. a te go za fraki i ze nie moze z nimi sie bawic..

a w tym kosciele to ja piernicze.. bym nie wytrzymala.. starych trzeba wtedy brac za fraki

Moderna moja tesciowa wlasnie oznajmila ze nie przyjedzie.. nie wiem czy sie cieszyc czy wkurzyc.. bo po cichu liczylam na to ze troche zajma sie dziecmi a ja z tzém odsapne.. no ale ona ma zawroty glowy a tesciu sie zapomina
ogolnie to smieszna jest bo ona nic nie moze zrobic bez swojej ukochanej coreczki.. papuzki nierozlaczki.. jak ona nie moze jechac to juz tesciowa ma zawroty i jeszcze tescia w to zamiesza..

panika mnie sie wydaje ze Olaf wlasnie przez azs przechodzi ta bostonke gorzej.. jestem ciekawa jak skora bedzie wygladac pozniej..


polecacie cos na odpornosc?
wiem wiem.. odpornosci nabiera sie przez chorowanie.. ale moze jednak cos podawac?
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 14:12   #2622
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Moderna powiem Ci że jako nastolatka pracowałam w sklepie polskim żeby sobie dorobić i nigdy więcej na to bym nie poszła.
Ostatnio u nas ogłoszenie też było do pl sklepu i zabójcza stawka 5.50 na godzinę (to już nawet nie legalne bo minimalne stawki są większe, smutne jest to że zawsze ktoś się znajdzie i będzie za tyle charowal &#128528
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 14:21   #2623
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Olaf juz lepiej.. wszystko mu wysycha,peka i powoli odpada.. paznokcie poki co na swoim miejscu..
ja nie psikam niczym w buzi.. do kapieli dodaje tabletke nadmanganianu potasu (kalium) dzis sprobuje dodac sody oczyszczonej..
despa tak to bostonka

Ewa goraczkowala 2 dni i miala straszny kaszel ale przywiozlam z Polski syrop ziolowy i po raz drugi nas nie zawiodl.. dalam i jest lepiej.. dzis tylko miod i lekko ochrypla..
zauwazylam ze od wczoraj ma tez krostki na nogach rekach i buzi ale takie malutkie wiec moze tez ja zlapalo tylko w wersji light..
zadzwonilam do przedskola ze tydzien zostaniemy w domu.. w sumie to moglaby juz w srode pojsc mysle ale mnie tez dopadlo i zdycham juz drugi dzien :/
robimy sobie wolne..

panika mnie sie wydaje ze Olaf wlasnie przez azs przechodzi ta bostonke gorzej.. jestem ciekawa jak skora bedzie wygladac pozniej..

polecacie cos na odpornosc?
wiem wiem.. odpornosci nabiera sie przez chorowanie.. ale moze jednak cos podawac?
oby juz bylo z gorki! biedni wy

ja niestety nic nie polece, bo nie stosuje - ale chyba witamina D jest glownym srodkiem dostarczajacym lepszej odpornosci?
Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Moderna powiem Ci że jako nastolatka pracowałam w sklepie polskim żeby sobie dorobić i nigdy więcej na to bym nie poszła.
Ostatnio u nas ogłoszenie też było do pl sklepu i zabójcza stawka 5.50 na godzinę (to już nawet nie legalne bo minimalne stawki są większe, smutne jest to że zawsze ktoś się znajdzie i będzie za tyle charowal ��)
no wlasnie nie wiem dlaczego, ale mnie brakuje zaufania do rodakow
Jestem zgloszona w urzedzie pracy i pobieram teraz zasilek, i musze wyrobic norme zgloszen do pracy - aspiruje troche wyzej i mnie najbardziej interesuje powrot do mojej branzy - turystycznej

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2016-08-29 o 14:24
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 18:16   #2624
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Jola, a bańki? Tylko nie wiem jak zareaguje skóra z azs
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:50   #2625
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Sorce, w tuli jak trzeba było całego Władka łącznie z portem ( po sałatki ) obejść, a była po plażowaniu do obiadu, wiec jak przy rogatce Chłapowa wsadziłam w tule, to juz przy parku linowym spała.

( ja nie wiem jakie są, bo nie spożywam, natomiast zaraz po tym haśle rano na stoliku lądowała flaszeczka, większa niż standardowa;-) )

Monicca - jakie to nosidło, nazwę podasz?
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:01   #2626
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Despa,3sezon się nosicie... pięknie!
Ludzie to mają wesołe życie myśmy za kawalerki na wsi tez tak dzień zaczynali-no, od piwka i rozłożenia planszówki.cudne czasy
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:31   #2627
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Sorcerres- oj watpię zeby Ewa dała sobie postawić banki.. A z Olafem to mogła by chata sie zajarac :P
Pamietam jak nasza sąsiadka do nas przychodziła stawiać.. Teraz to juz pewnie rzadkość..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 22:25   #2628
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Sorce. czwarty juz sezon
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 23:03   #2629
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
myśmy za kawalerki na wsi tez tak dzień zaczynali-no, od piwka i rozłożenia planszówki.cudne czasy
noooo my też. i mam nadzieję, że to vrati choćby i po 70tce ;P


Byłam dziś z Michałem na adapciaku. Dla mnie parodia prawie wszystkie mamuśki na podłodze (albo przy stolikach) ze swoimi skarbami. po prostu idealna adaptacja przedszkolaka z mamą Michał nie pocieszony, bo miał się zaprzyjaźniać, a tu nie bardzo było z kim.
chodził, zagajał, a koledzy się za nogę mamy chowali. i pod koniec siedzieliśmy i graliśmy w memory, bo cóż było robić
w sumie zintegrował się z jedną mamą i starszym bratem przedszkolaka (z przedszkolakiem w sumie też... choć się okazało, że on jest z innej grupy, więc kiepska przyjaźń

mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

jednak dużo sensu widzę we wrzuceniu dziecka na głęboką wodę
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 05:19   #2630
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jednak dużo sensu widzę we wrzuceniu dziecka na głęboką wodę
adaptacja powinna przebiegac przynajmniej w modelu berlinskim - to co ty opisujesz to nie jest adaptacja, a kolko zapoznawcze i z adaptacja ma tyle wspolnego co nic.

Gleboka woda to nic innego, jak kilka tygodni placzacych i teskniacych dzieci, odrywanie na sile dziecka od rodzica ( ).

Marcel, przylepa mamusi, jeszcze nie uronil jednej! lzy, nie widzialam tam do tej pory ani jednego placzacego dziecka, nie chcacego zostac w placowce - wiec dopowiednia adaptacja ma sens.

W Polsce rusza sie cos na tym polu, szkoda, ze jeszcze tak nieporadnie, ale moze za iles tam dziesiat lat bedzie dobrze. A na razie jest - gleboka woda.
Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Sorce, w tuli jak trzeba było całego Władka łącznie z portem ( po sałatki ) obejść, a była po plażowaniu do obiadu, wiec jak przy rogatce Chłapowa wsadziłam w tule, to juz przy parku linowym spała.
Ja nosilam tylko dwa sezony i wlasnie wczoraj mowilam mezowi, ze szkoda, ze sprzedalam nosidlo, bo moglibysmy pojechac w lekkie gory i pagorki pochodzic z dzieckiem.
Chociaz M. zasuwa i tak niezle na tych malych nozkach - wczoraj poszlismy na dzialke na piechote, w sumie prawie 6 km w obie strony - M. dotrzymywal kroku i moglby jeszcze dalej
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 06:24   #2631
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Gleboka woda to nic innego, jak kilka tygodni placzacych i teskniacych dzieci, odrywanie na sile dziecka od rodzica ( ).
heh. jeszcze wczoraj mówiłam chłopu, że nie wierzę w to, że 3 latkowi nie można wszystkiego wytłumaczyć. że nie wierzę w płacz 3 latka. wierzę w płacz mamuś :P

konkubent mnie jednakże - jak zawsze - zgasił tekstem: "wytłumacz Michałowi, że szpinak/burak/brokuł jest jadalny"

każde dziecko inne. FAKT.

głęboka woda czeka Olkę, która niewiele kuma. i tu trzeba oswoić dziecko nawet z przestrzenią.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2016-08-30 o 06:29
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:20   #2632
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Monicca - jakie to nosidło, nazwę podasz?
Nie mogę znaleźć dokładnej nazwy ale jest to podróbka ergobaby. Zdj z internetu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472538011262.jpg (7,3 KB, 3 załadowań)
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:25   #2633
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Ja też tłumaczę, a założę się że J. w nowym przedszkolu i tak będzie płakać... :-(

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:35   #2634
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hej!

dziewczyny dziekuje Wam za troske

Olaf juz lepiej.. wszystko mu wysycha,peka i powoli odpada.. paznokcie poki co na swoim miejscu..
ja nie psikam niczym w buzi.. do kapieli dodaje tabletke nadmanganianu potasu (kalium) dzis sprobuje dodac sody oczyszczonej..
despa tak to bostonka

Ewa goraczkowala 2 dni i miala straszny kaszel ale przywiozlam z Polski syrop ziolowy i po raz drugi nas nie zawiodl.. dalam i jest lepiej.. dzis tylko miod i lekko ochrypla..
zauwazylam ze od wczoraj ma tez krostki na nogach rekach i buzi ale takie malutkie wiec moze tez ja zlapalo tylko w wersji light..
zadzwonilam do przedskola ze tydzien zostaniemy w domu.. w sumie to moglaby juz w srode pojsc mysle ale mnie tez dopadlo i zdycham juz drugi dzien :/
robimy sobie wolne..


Malpka- mi o tych paznokciach po bostonce napisala dziewczyna na grupie atopikow.. tak bym nawet nie wiedziala..
zdrowiejcie u nas było tak ze tydzień te plamy/krosty, po tygodniu zaczeła schodzić skóra z palców i znów po tygodniu paznokcie jak zaczeły schodzić to byłam przerażona ale koleżanka mi powiedziałą ze to efekt tej choroby. szkoda ze lekarka nie powiedziała co może być jak byłam na początku chorowania

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Sorcerres- oj watpię zeby Ewa dała sobie postawić banki.. A z Olafem to mogła by chata sie zajarac :P
Pamietam jak nasza sąsiadka do nas przychodziła stawiać.. Teraz to juz pewnie rzadkość..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
teraz są takie bezogniowe ja mam i w okresie chorowania stawiam.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
konkubent mnie jednakże - jak zawsze - zgasił tekstem: "wytłumacz Michałowi, że szpinak/burak/brokuł jest jadalny"


głęboka woda czeka Olkę, która niewiele kuma. i tu trzeba oswoić dziecko nawet z przestrzenią.
hehe u nas dopóki Julka nie powie ze nie dobre to KArol zjada wszystko

A Olcia to chyba łatwiej będzie miałą bo ma starszego brata więc bardziej oswojona chyba? Ja widziałam różnice jak szła Julka do przedszkola, a jak KArol. Karol ani jednego dnia nie miał problemu zeby zostać, nie płakał, więc trzymam kciuki zeby było dobrze i u was



---
co na muszki owocówki żeby wybić ?
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 07:48   #2635
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
też tłumaczę, a założę się że J. w nowym przedszkolu i tak będzie płakać... :-(


Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
hehe u nas dopóki Julka nie powie ze nie dobre to KArol zjada wszystko
no właśnie Michał się w żłobie dowiedział, że nie dobre

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
A Olcia to chyba łatwiej będzie miałą bo ma starszego brata więc bardziej oswojona chyba?
żyję tą nadzieją... ona wszak tam codziennie była. ale jakoś tego nie widzę oby było OK.

Michał to cygańskie dziecko, Olka jest nieprzewidywalna
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:34   #2636
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Ah dziś M. zostaje aż 3 godziny - ciekawe czy dotrwa
A ja nie wiem co robić tu tyle czasu , raptem kilka sklepów w okolicy

Wszystkie przedszkolaki nasze ruszają 1 września ?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Nuuuda! A tu jeszcze godzina, przeleciałam fejsbuki, forum, instagramy wszerz i wzdłuż, aż bateria na wyczerpaniu - jutro zabieram książkę ze sobą
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 10:03   #2637
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Achna, a nie teraz jakoś "przebudowuje" się skład mleka?
Ja laktatorem w szczycie kp 20 ml odciągnęłam i opłaciłam to zakwasami prawie. Moje piersi nijak nie dają sobie wyssać na sztuczno mleka.
A próbowałaś sobie ręką psiknąć?
Jak mi Zosia sie krzywiła przy jednym cycu to mi się zatkał wtedy. Ani ręką, ani laktatorem, ani masaże, ciepłe okłady nic nie pomogło tylko mechaniczne odetkanie.

Czasami mi się wydaje, że już nie mam mleka (bo i pierś lichutka i Zoś je już mniej), a ostatnio karmiłam jedną, a z drugiej znów siknęło Ależ miałam radochę

Filip dzisiaj się popłakał bo chciał już do przedszkola... a tu ostatni dzień w żłobku. Wczoraj malowaliśmy drewniane serduszka farbami plus ozdabianie (hihihi widać, że dziecko je robiło - zakładam, że ciocie docenią ). Wsadzimy je we wrzosy w doniczce i po jednym dla ciociów No i do Pani dyrektor trzeba iść i usprawiedliwić w przód Zochę
O jaki piekne gest
Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
Sorcerres- oj watpię zeby Ewa dała sobie postawić banki.. A z Olafem to mogła by chata sie zajarac :P
Pamietam jak nasza sąsiadka do nas przychodziła stawiać.. Teraz to juz pewnie rzadkość..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bezogniowe nie bola. Historyjka o jezyku, biedroneczce, mama i tata z bankami i powinna na 5 minut leżenia z bańkami sie skusić
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Ah dziś M. zostaje aż 3 godziny - ciekawe czy dotrwa
A ja nie wiem co robić tu tyle czasu , raptem kilka sklepów w okolicy

Wszystkie przedszkolaki nasze ruszają 1 września ?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Nuuuda! A tu jeszcze godzina, przeleciałam fejsbuki, forum, instagramy wszerz i wzdłuż, aż bateria na wyczerpaniu - jutro zabieram książkę ze sobą
Jestes pierwsza matką, która znam, narzekająca na nudę podczas nieobecności dziecka
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 10:09   #2638
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Jestes pierwsza matką, która znam, narzekająca na nudę podczas nieobecności dziecka


W domu nie narzekałbym tu nie mam co robić, sklepy juz wszystkie znam, cały asortyment - co robić 3 godziny w jednym miejscu ? a jestem pod telefonem, i nie mogę się oddalić w inna cześć miasta
Jutro zabiorę ze sobą książkę to przynajmniej wykorzystam dobrze czas wolny
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:01   #2639
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Klementyna- Takie cuda :P musze poszukać moze warto kupic..

Chyba upieke dzis ciasto.. Pieke juz od 3 dni ale szkoda było piec jak przez chore gardło nic nie szło przełknąć i smaku nie czułam.. I w ogóle to polecam bardzo!
Delicja makowa. Niebo w gębie!




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:14   #2640
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.10

Kacper w czwartek był na sali zabaw, ześlizgnął sie z piankowych klocków i uderzył głowa w kant sciany. Skórkę trochę zdarł- zrobiłsię mini strupek (wielkości może 5mm) nawet bardzo nie płakał. Dziś zauwazyłam, ze ma w tym miejscu guza....dośc sporego. Czy to możliwe, ze wczesniej go nie zauważyłam?? Dzis dopiero zauważyłam, ze jogurtem głowe wyciapał i włosy się skeiły, że jesy guz spory- przestraszyłam się....Możliwe, ze guz teraz dopiero wylazł, czy co?? Poobserwuje i chyba jak się nie zmniejszy to pojade do lekarza.., guz na wysokosci czoła nad uchem...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 21:54:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.