Eko dom - w przyjaźni z naturą.:) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 11:07   #481
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak przypadkiem znalazłam to. Co o tym myślicie? używała któraś ?
coś jak pampersy wielorazowe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:22   #482
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Ankazar nic do zmywarek nie widziałam

Te wielorazówki to nie dla mnie, w tym wzgledzie jestem nieekologiczna niestety.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:54   #483
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ankazar nic do zmywarek nie widziałam

Te wielorazówki to nie dla mnie, w tym wzgledzie jestem nieekologiczna niestety.
też się raczej bym nie przemogłam, pranie jeszcze zniosłabym ale za dużo jestem poza domem, żeby ze sobą nosić taką używaną. choć dla niektórych to może być ciekawa alternatywa
tak w zasadzie ktoś wie ile rozkłada się nieekologiczna podpaska? bo nie mogę nigdzie znaleźć a ciekawi mnie czy to rzeczywiście jest jakiś problem. myślę, że gorzej jest z tymi foliami w które są pojedynczo zapakowane
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:16   #484
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

No dobrze, zakładając że nie chcemy używać takich wielorazówek, jakie inne podpaski wybrać? Które nie są bielone chlorem? Zaznaczam, że jestem zielona w tym temacie. Czy można tutaj wybrać jakieś mniejsze zło?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:35   #485
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
No dobrze, zakładając że nie chcemy używać takich wielorazówek, jakie inne podpaski wybrać? Które nie są bielone chlorem? Zaznaczam, że jestem zielona w tym temacie. Czy można tutaj wybrać jakieś mniejsze zło?
z jednorazówek eco znalazłam tylko Natracare ale chorobcia wychodzą przynajmniej 2 razy drożej od normalnych, zresztą czy w ogóle da się je kupić stacjonarnie, bo zamawianie podpasek przez internet to dla mnie małe przegięcie?

__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 23:39   #486
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Ankazar - są jedne ekologiczne tabletki do zmywarek w Rossmanie. Firma DOMOL wersja sensitiv (czy jakoś tak) bodajże bladozielone opakowanie
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
No dobrze, zakładając że nie chcemy używać takich wielorazówek, jakie inne podpaski wybrać? Które nie są bielone chlorem? Zaznaczam, że jestem zielona w tym temacie. Czy można tutaj wybrać jakieś mniejsze zło?
Obejrzałam wszystkie podpaski w Rossmanie - na żadnej nie ma takiej informacji
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 10:49   #487
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ankazar - są jedne ekologiczne tabletki do zmywarek w Rossmanie. Firma DOMOL wersja sensitiv (czy jakoś tak) bodajże bladozielone opakowanie

Obejrzałam wszystkie podpaski w Rossmanie - na żadnej nie ma takiej informacji
A ja wczoraj buszowałam w Rosie i w u mnie z prosuktów frosch był tylko płyn do mycia naczyńWzięłam go oczywiście,niech czeka na swoją kolej.Stoi cały jeszcze litrowy pura u mnie płyn schodzi tak wolno przez wzgląd na zmywarkę,że nie wiem czy ten eko płyn nie zdąży się przeterminować

Będę musiała w większym mieście za resztą froscha się rozejrzeć

Domola u mnie pełno na półkach,ale tabletek do zmywary nie widziałam-będę miała na względzie w innym"bogatszym"Rosie.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A dziewczyny napiszcie jeszcze proszę jak się nazywają te"dobre"waciki z Rosa?kupiłam wczoraj rosmanowskie jakieś,ale czy to te to nie wiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 07:11   #488
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Domola u mnie pełno na półkach,ale tabletek do zmywary nie widziałam-będę miała na względzie w innym"bogatszym"Rosie.

Akurat w moim rossie są te tabletki i ja ich używam-jestem bardzo zadowolona chociaż nie mam za bardzo porównania bo ja ich od początku używam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:37   #489
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja wczoraj buszowałam w Rosie i w u mnie z prosuktów frosch był tylko płyn do mycia naczyńWzięłam go oczywiście,niech czeka na swoją kolej.Stoi cały jeszcze litrowy pura u mnie płyn schodzi tak wolno przez wzgląd na zmywarkę,że nie wiem czy ten eko płyn nie zdąży się przeterminować

Będę musiała w większym mieście za resztą froscha się rozejrzeć

Domola u mnie pełno na półkach,ale tabletek do zmywary nie widziałam-będę miała na względzie w innym"bogatszym"Rosie.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A dziewczyny napiszcie jeszcze proszę jak się nazywają te"dobre"waciki z Rosa?kupiłam wczoraj rosmanowskie jakieś,ale czy to te to nie wiem
Te rossmannowskie waciki to Lilibe.

W Lidlu wprowadzili serię detergentów ECO: nazywa się to W5 ECO, mają certyfikaty. Póki co widziałam płyn do czyszczenia i chyba do zmywania naczyń -ceny baaardzo korzystne
Tu ulotka:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-....xsl/11258.htm
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:52   #490
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

W Lidlu wprowadzili serię detergentów ECO: nazywa się to W5 ECO, mają certyfikaty. Póki co widziałam płyn do czyszczenia i chyba do zmywania naczyń -ceny baaardzo korzystne
Tu ulotka:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-....xsl/11258.htm

Masz może skład tych detergentów?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:02   #491
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29837457]
Masz może skład tych detergentów?
[/QUOTE]
nie mam niestety
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 13:39   #492
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Akurat w moim rossie są te tabletki i ja ich używam-jestem bardzo zadowolona chociaż nie mam za bardzo porównania bo ja ich od początku używam
Muszę poszukać
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Te rossmannowskie waciki to Lilibe.

W Lidlu wprowadzili serię detergentów ECO: nazywa się to W5 ECO, mają certyfikaty. Póki co widziałam płyn do czyszczenia i chyba do zmywania naczyń -ceny baaardzo korzystne
Tu ulotka:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-....xsl/11258.htm
Czyli kupiłam dobre waciki.

Wow!W lidlu nawet się postarali o produkty eco.Jestem zaskoczona.Będę tam to muszę obadać sytuacje w moim lidlu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-10-09 o 13:41
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 21:03   #493
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wow!W lidlu nawet się postarali o produkty eco.Jestem zaskoczona.Będę tam to muszę obadać sytuacje w moim lidlu
Dzisiaj byłąm u siebie w lidlu i znalazłam tylko 2 produkty eco-uniwersalny płyn do mycia oraz łyn do wc. Myślałam że będzie więcej produktów
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:40   #494
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłąm u siebie w lidlu i znalazłam tylko 2 produkty eco-uniwersalny płyn do mycia oraz łyn do wc. Myślałam że będzie więcej produktów
U mnie identycznie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:19   #495
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Dzisiaj byłam w rossmannie i oblukałam serię Frosh wszystkie produkty wyglądają bardzo estetycznie i są niedrogie O wiele ładneij będą sę prezentować na półce niż seria W5 eco z lidla niech tylko wykończę stare zapasy to zabieram się za kompletowanie frosha
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-12 o 08:07
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 07:53   #496
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Dla Zai i innych poszukujących zdrowszych odpowiedników cukru - najzdrowsza jest stewia (klik!) - 0 kalorii, indeks glikemiczny 1 (czyli najniższy z możliwych- nie powoduje skoków insuliny), kilkaset razy bardziej słodka niż cukier. Do napojów można stosować w proszku, a do ciast wersja w płynie się nadaje. Do kupienia na allegro, w sklepach ze zdrową żywnością (ale rzadko) i na iHerbie. Nawet sadzonki sprzedają, ale czy to by u nas rosło (może w szklarniach?)

Na drugim miejscu, ale bardziej dostępna, jest agawa - syrop/sok z agawy właściwie.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:19   #497
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dla Zai i innych poszukujących zdrowszych odpowiedników cukru - najzdrowsza jest stewia (klik!) - 0 kalorii, indeks glikemiczny 1 (czyli najniższy z możliwych- nie powoduje skoków insuliny), kilkaset razy bardziej słodka niż cukier. Do napojów można stosować w proszku, a do ciast wersja w płynie się nadaje. Do kupienia na allegro, w sklepach ze zdrową żywnością (ale rzadko) i na iHerbie. Nawet sadzonki sprzedają, ale czy to by u nas rosło (może w szklarniach?)

Na drugim miejscu, ale bardziej dostępna, jest agawa - syrop/sok z agawy właściwie.
A czy już ktoś próbował tej stewi?czy ma smak słodziku>pytam bo chciałam dla Mamy ale Ona nie lubi smaku jaki pozostawia słodzik
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:54   #498
noahperle
Raczkowanie
 
Avatar noahperle
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 36
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No i tu tkwi ten mój problem-zdania są podzielone "smażyć na oliwie z oliwiek czy nie"?

No to tak jak warzywa gotowane,prawda?
Można smażyc na olejach, które mają wysoki punkt dymienia- np ryżowy i kokosowy.
noahperle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 10:55   #499
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Na drugim miejscu, ale bardziej dostępna, jest agawa - syrop/sok z agawy właściwie.
Ja również polecam wszystkim syrop z agawy.. Nazywany również nektarem z agawy jest dużo zdrowszy niż cukier i nieporównywanie zdrowszy i o niebo smaczniejszy niż słodziki, sweetexy itp. Jest około trzykrotnie słodszy od cukru, jednocześnie posiadając od czterech do pięciu razy niższy indeks glikemiczny od miodu. Poza tym to TYLKO 13 kalorii na łyżeczkę!

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez noahperle Pokaż wiadomość
Można smażyc na olejach, które mają wysoki punkt dymienia- np ryżowy i kokosowy.
ja nie jestem znawcą, ale słyszałam, że olej kokosowy bardzo dobry i nadaje się do smażenia., nie wiem niestety nic na temat ryżowego
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 12:15   #500
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
ja jestem na diecie Weight Watchers (dieta strażników wagi), ale wprowadzam do diety elementy surowej diety, diety wegańskiej i zasady zdrowego żywienia, w miarę możliwości gotuję sama, używam produktów organicznych.
dzięki za zaproszenie, idę zaglądać na wasz wątek
To znaczy, kupujesz gotowe dania Weight Watchers, tak? Kiedyś porównywałam kilka ich produktów z innymi podobnymi innych marek, i te Weight Watchers mają stosunkowo dużo kalorii, nie wiem zatem na czym polega ich skuteczność w odchudzaniu (jeżeli w ogóle jest).

A nie uważasz, że taka dieta jest trochę "syfiasta"? Broń boże nie krytykuję, tylko pytam po prostu, bo z tego co zauważyłam, starasz się odżywiać zdrowo.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 12:38   #501
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

no więc tak, po kolei.
głównym założeniem diety weight watchers jest liczenie punktów, które to sa niczym innym niż ułatwioną wersją kalorii. zamiast 635kca(za makaron z sosem)+123kcal(ja jabłko)+85ckal(za szklanke soku)+367ckal(za lody), dieta strażników wagi proponuje przeliczenia punktów np: 1pkt(za jabłko)+2pkt(za jajko)+5pkt(za pierś kurczaka).
do obliczenia punktów stosuje się specjalną formułę, która uwzględnia ilość tłuszczu nasyconego, wartość kaloryczną i błonnik w danym produkcie.
i takie są główne założenia tej diety. dziennie zliczamy zjedzone punkty a nie kalorie. takie ułątwienie.
dieta Weight Watchers NIC nie mówi o jedzeniu produktów gotowych, które można kupić w sklepach i które sa markowane przez tą firmę. oczywiście można kupić te produkty jesli ktoś ma ochotę, nie ma czasu gotować, jest leniwy, nie umie gotować itp.
ja kilka razy kupiłam "gotowce" na spróbowanie, ale po prostu mi nie smakują i się nimi nie najadam, bo porcje są dla mnie za małe, źle doprawione itp. dlatego obiady i główne posiłki gotuję sama trzymając się formuły obliczania punktów.

ja do wyjedzenia mam około 19 punktów, to jest około 1300 kalorii i teraz to co ja "włożę" w te punkty to moja sprawa. mam wybór i mogę albo zjeść schowego i kluski i popić cola i zagryź pączkiem i mieć z głowy 19 punktów, albo w ramy diety włożyć pożywne i zdrowe jedzenie. i ja tak właśnie robię. wybieram produkty zdrowe, dużo owoców, więcej warzyw, unikam węgli w miarę możliwości itp.

napisałam, że podpieram się innymi dietami, to może teraz wyjaśnię.
z diety surowej do mojej diety wprowadziłam zielone szejki, które piję codziennie, orzechy i ziarna, kiełki i sałatki, surówki ze świeżych warzyw i owoców.
jak mi brakuje pomysłu na obiad sięgam po przepisy na obiad z diety wegańskich , wegetariańskich, gdzie często nacisk kładziony jest na dostarczanie białka inaczej niż drogą odzwierzęcą, i stąd u mnie potrawy z soczewicy, warzyw strączkowych, soi. staram się kupować produkty organiczne.
staram sie również trzymać podstawowych zasad zdrowego żywienie, takie podstawy jak: małe posiłki, regularność, nie piję do jedzenia, nie zapominam o śniadaniu, dużo ruchu, dużo wody.

i według mnie moje wybory żywieniowe nie przeszkadzają w niczym aby tym produktom policzyć wartość punktową i trzymać się diety weight watchers.

czy teraz jest to jaśniejsze co napisałam wcześniej?
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę


Edytowane przez domciatko
Czas edycji: 2011-11-20 o 13:25
domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:25   #502
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość

czy teraz jest to jaśniejsze co napisałam wcześniej?

Jaśniejsze, jaśniejsze.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:43   #503
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A czy już ktoś próbował tej stewi?czy ma smak słodziku>pytam bo chciałam dla Mamy ale Ona nie lubi smaku jaki pozostawia słodzik
Doszła do mnie stewia - w ogóle nie czuję żadnego posmaku, napoje po posłodzeniu są takie same jak po użyciu cukru. Ja wzięłam taką w saszetkach i jedna saszetka to nawet za dużo na jedną szklankę, chyba że ktoś lubi naprawdę słodkie napoje.
Także polecam
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:50   #504
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Doszła do mnie stewia - w ogóle nie czuję żadnego posmaku, napoje po posłodzeniu są takie same jak po użyciu cukru. Ja wzięłam taką w saszetkach i jedna saszetka to nawet za dużo na jedną szklankę, chyba że ktoś lubi naprawdę słodkie napoje.
Także polecam
Bardzo Ci dziękuję, przekażę Mamie, moze się skusi
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:32   #505
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Się wkurzyłam. W tym mieście, żeby się zdrowo odżywiać, to trzeba mieć swój ogródek, szklarnię, własną przetwórnię i bóg wie, co jeszcze...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:36   #506
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

parajona ale wystarczy dużo pieniędzy w portfelu.
niestety zdrowa żywności jest bardzo droga. i jeśli człowiek chce nawet wybrać z tego co jest w sklepie dobre jakościowo rzeczy musi zapłacić.
za grosze kupi się kawałek kiełbasy śląskiej, hot doga, burgera, ale za dobrą rybe trzeba słono zapłacić, niestety.
juz nawet nie mówię o jakiś egzotycznych owocach i warzywach czy orzechach...
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:42   #507
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
parajona ale wystarczy dużo pieniędzy w portfelu.
niestety zdrowa żywności jest bardzo droga. i jeśli człowiek chce nawet wybrać z tego co jest w sklepie dobre jakościowo rzeczy musi zapłacić.
za grosze kupi się kawałek kiełbasy śląskiej, hot doga, burgera, ale za dobrą rybe trzeba słono zapłacić, niestety.
juz nawet nie mówię o jakiś egzotycznych owocach i warzywach czy orzechach...

Nie, mi chodzi o to, że po prostu nie ma. Bo do tego, że płacę czasami 4 razy więcej za dany produkt, to już się przyzwyczaiłam.
Szukałam szpinaku organicznego, nie ma, już nie przywożą; szukałam fig, nie ma, kapusty jarmuż szukałam, nie ma. O organicznych jagodach i pomarańczach nawet nie wspomnę, bo na oczy nie widziałam nigdy.


To jak ja mam sobie dostarczać zielonego?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:46   #508
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30661450]Się wkurzyłam. W tym mieście, żeby się zdrowo odżywiać, to trzeba mieć swój ogródek, szklarnię, własną przetwórnię i bóg wie, co jeszcze...[/QUOTE]
w którym?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

a tak na serio - znam ten ból
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:48   #509
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Płyn eco z lidla jest najlepszym jaki kiedykolwiek miałam.Śmierdzi octem,ale czyści rewelacyjnie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 17:25   #510
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Eko dom-w przyjazni z natura:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Płyn eco z lidla jest najlepszym jaki kiedykolwiek miałam.Śmierdzi octem,ale czyści rewelacyjnie.
O którym mówisz, o płynie do mycia naczyń czy tym uniwersalnym?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-23 17:07:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.