Czerwone policzki- wielki problem - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 19:35   #511
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

a poprawa jest bardzo widoczna? i jaki miałaś rumień przedtem? i gdzie robiłaś zabieg?

szczerze powiedziawszy boję się trochę laserów, bo PODOBNO jest po nich jeszcze gorzej (opieram się na zasłyszanych opiniach)
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:07   #512
rmf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witam. Radek z tej strony. Zabiegi robię u kosmetyczki. /Koszt 250zł w Płocku. Sam zabieg do przyjemnych nie należy ale można przywyknąć. Rumień po zabiegu utrzymuje się najwyżej kilka godzin . Gorzej niż przed zabiegiem być nie może bo laser sprawia że naczynko się zamyka w lekkich przypadkach wystarczają 1-2 zabiegi ja muszę pzrynajmniej 5-6. Pozdrawiam
rmf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:50   #513
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

ipl nie pogarsza absolutnie stanu skóry !! nie ma żadnych skutków ubocznych poza tym że można trafić na nieudoczonego wykonawcę lub wykonawczynię tegoż zabiegu
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:13   #514
imsonarked
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

to gdzie wy chodzicie, że musicie za każdym razem po 400zł płacić? Mi dermatolog zrobił zabieg laserem za 400zł, ale następny [poprawki] były już za darmo całkowicie.
imsonarked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 15:34   #515
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

gdzie tak masz? :P
piewsze słyszę
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:31   #516
gifted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez imsonarked Pokaż wiadomość
to gdzie wy chodzicie, że musicie za każdym razem po 400zł płacić? Mi dermatolog zrobił zabieg laserem za 400zł, ale następny [poprawki] były już za darmo całkowicie.

Moze dlatego, ze to nie sa 'poprawki' jak u Ciebie, tylko kontynuacja leczenia. Jestem po 4 zabiegach, pewnie czeka mnie jeszcze drugie tyle (mam nadzieje, ze nie wiecej)
gifted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 00:56   #517
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez imsonarked Pokaż wiadomość
to gdzie wy chodzicie, że musicie za każdym razem po 400zł płacić? Mi dermatolog zrobił zabieg laserem za 400zł, ale następny [poprawki] były już za darmo całkowicie.

lol Ty myślisz że będzie mi dr robiła serie kilku zabiegów za free? no tak cudownie to nie ma każdy zabieg jest to kontynuacja leczenia

a czy te poprawki Twoje były robione co miesiąc przez kilka miesięcy i z większoną siłą ipla? to też się tam wybiorę
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 14:18   #518
imsonarked
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

no to wpółczuję , bo mi doktor właśnie zrobiła następny zabieg za free. 2 zabieg był robiony 8 tygodni po 1 zabiegu, jak wszystko się dokładnie wygoiło i zeszły podrażnienia, zaczerwienienia itd.
dermatolog powiedział : "poprawki są całkowicie bezpłatne, bo już raz było zapłacone i to się tyczyło całości - nie ważne ile zabiegów"

Edytowane przez imsonarked
Czas edycji: 2010-02-20 o 14:20
imsonarked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:57   #519
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

takie rzeczy to tylko w erze
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:01   #520
soremi
Raczkowanie
 
Avatar soremi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 85
GG do soremi
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

hej mam rumien na jednym policzku i trochę popękanych naczynek. Dotąd uzywałam krem SVR z filtrem 50 i jasnego pudru zeby skóra sie nie błyszczała po kremie. Ostatnio dostałam próbkę kremu eucerin od dermatologa na zaczerwienienia. Jeste zielony i wymieszany z Svr daje skórze idealny koloryt jednak kosztuje 70zł. Szukam tanszego odpowiednika tego zielonego kremu. Wiem ze zielony kolor ma krem z bielendy do naczynek. Czy jest dobrą baza pod makijaż dającą efekt zielonego podkładu? Czy nie zapycha skóry?
soremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:54   #521
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez soremi Pokaż wiadomość
hej mam rumien na jednym policzku i trochę popękanych naczynek. Dotąd uzywałam krem SVR z filtrem 50 i jasnego pudru zeby skóra sie nie błyszczała po kremie. Ostatnio dostałam próbkę kremu eucerin od dermatologa na zaczerwienienia. Jeste zielony i wymieszany z Svr daje skórze idealny koloryt jednak kosztuje 70zł. Szukam tanszego odpowiednika tego zielonego kremu. Wiem ze zielony kolor ma krem z bielendy do naczynek. Czy jest dobrą baza pod makijaż dającą efekt zielonego podkładu? Czy nie zapycha skóry?
krem z bielendy w moim przypadku bardzo się rolował i wysuszał skórę, możesz spróbować Iwostin capillin też na zielonkawy kolor lub po prostu jakiś zielony korektor np. z Bell
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:58   #522
waldi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jedno Wam POwiem Nie chodzcie DO DErmatologóW !!!!!!!!!!!!! ja POSzedlem I PRzez ta szma...... mam zmarnowane cale zycie . Oczywiscie pRZepisala mi steryd 3 tygodnie smarowania WYstarczylo zeby utrwalic RUmien NIe nawidze JEJ lecze sie juz ponad rok i Szczerze Nie widze róznic JAk sie denerwuje zjem cos goracego JEStem jak burok leczcie sie na własna reke alBO czytajcie uwaznie ulotki lekow jakie dostajecie Ja sie przejechalem jak tu zyc
waldi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 07:25   #523
imsonarked
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

"Nie chodzcie DO DErmatologóW !!!!!!!!!!!!! "

absolutnie się z tym nie zgadzam, to jest właśnie lekarz od skóry i jak nie do niego to do kogo mamy chodzić? nie polecam leczenia na własną rękę bo później z niewiedzy może tragedia być. Oczywiście jeśli się trafi na dermatologa partacza to już inna sprawa... ale nie należy uogólniać, że wszyscy dermatolodzy są do d...y !
imsonarked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:31   #524
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

imsonarked jakim laserem miałaś robiony zabieg? możesz podać namiary na tego lekarza?
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:43   #525
waldi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hej diabolic jak chcesz podam ci namiary lekarza co robi te zabiegi za 200-250 zl zaleznosci czy z nosem czy bez u mnie w miescie ja do niego chodze jestem zadowolony
waldi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:29   #526
karwal87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

WItaj Diabolic. Mam pytanie jak po zabiegach ipl. ? wybieram sę do tej samej pani dermatolog i dlatego pytam
karwal87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 23:41   #527
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez waldi1990 Pokaż wiadomość
Hej diabolic jak chcesz podam ci namiary lekarza co robi te zabiegi za 200-250 zl zaleznosci czy z nosem czy bez u mnie w miescie ja do niego chodze jestem zadowolony
ja mam swoją dr pytałam gdyż imsonarked twierdziła że
Cytat:
"no to wpółczuję , bo mi doktor właśnie zrobiła następny zabieg za free. 2 zabieg był robiony 8 tygodni po 1 zabiegu, jak wszystko się dokładnie wygoiło i zeszły podrażnienia, zaczerwienienia itd.
dermatolog powiedział : "poprawki są całkowicie bezpłatne, bo już raz było zapłacone i to się tyczyło całości - nie ważne ile zabiegów"
ją pytałam co to za dr jest ale jak widać do tej pory nie chce się tym podzielić


---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Karwal u mnie buziak na plusik jak masz jakieś pytania pisz
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:39   #528
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja polecam emulsje Eucerin anti rose(antiredness). Poczytajcie o tym w internecie. Ciezko dostac w aptece ale zawsze mozna zamowic. Ja nie mam problemu z rumiencami ale mam widoczne lekko naczynka i zaczerwienienia przez tradzik. Uzywalam sporo kremow i zawse powodowaly uwidoczenienie zaczerwienienia a ten krem naprawde niezle to maskuje. Pozdrawiam
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:50   #529
karwal87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

To fajnie że to pomaga, a ile już maiałaś zabiegów?
karwal87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 21:59   #530
Asiulka268
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sztum - Malbork
Wiadomości: 49
GG do Asiulka268
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

http://www.ankietka.pl/ankieta/37363...aczyniowa.html
Hej pisze prace dotyczącą cery naczyniowej. Bardzo proszę wszystkie osoby które zmagają się z tym problemem o poświecenie chwilki czasu i wypełnienie ankiety ktora znajduje sie w linku powyzej! Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
__________________
12 sierpnia - 61 kg!!
Dieta proteinowa dr Dukana
Aaaa!!
Mój cel 55 kg
Asiulka268 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:34   #531
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

czy ta ankieta była spr już przez promotora? IMHO nie jest ona zbyt dobra ... można by było ją poprawić
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:39   #532
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Zastosowałam zachwalany krem do cery naczynkowej. Niestety efekt był odwrotny. Dostałam czerwonych plam z malutkimi pryszczykami( minęło po ok.2 dniach).
Mój pajączek, który był mało widoczny, na drugi dzień( a zastosowałam krem na noc) stał się większy i na pewnym jego odcinku zrobiła się czerwona plama;/ Na następny dzień zaczął się na tym miejscu robić pryszcz. Przez pierwsze 1,5 tyg. wyglądał baardziej na zaskórnika, potem zrobił się normalny pryszcz i siedział następne 2,5 tyg. Potem go lekko wycisnęłam. Było to ok. 3 tyg. temu, a teraz mam nadal na tym miejscu czerwoną plamę i powiększoną "nitkę" pajączka.

Mam baaaaardzo wrażliwą cerę i prawie na wszystkie kremy do cery naczynkowej czynią na mojej buzi pokaźne czerwone plamy

Mam pytanie- czy w miejscach pajączków stosujecie peeling enzymatyczny? Czy nie podrażnia tych miejsc? Ja kupiłam Ziaji Nuno aby pozbyć się tej czerwonej plamy na pajączku... Nie wiem jednak czy efekt nie będzie znowu odwrotny.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:45   #533
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

spróbujcie Rumianku... niektórym pomaga, wystarczy 2 saszetki zaparzyc w mniej niz pol szklanki wody pod przykryciem jak juz bedzie prawie zimne wymoczyc w tym duze platki kosmetyczne i trzymac na buzi z 20 min .
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:14   #534
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość

Mam baaaaardzo wrażliwą cerę i prawie na wszystkie kremy do cery naczynkowej czynią na mojej buzi pokaźne czerwone plamy

Mam pytanie- czy w miejscach pajączków stosujecie peeling enzymatyczny? Czy nie podrażnia tych miejsc? Ja kupiłam Ziaji Nuno aby pozbyć się tej czerwonej plamy na pajączku... Nie wiem jednak czy efekt nie będzie znowu odwrotny.
Trochę bym się bała stosować peeling na tą plamę, bo faktycznie może tylko pogorszyć. Może lepiej spróbuj, jak ktoś już tutaj wspomniał , położyć na to kompres z rumianku
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:19   #535
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Dziękuję Wam za rady
Spróbuję rumianku( po wcześniejszym wypróbowaniu go na innych częściach twarzy żeby zobaczyć czy nie dostanę żadnych plam, cerę mam baardzo wrażliwą).
Jak do tej pory to niestety nie ma żadnej poprawy i plama nadal jest intensywnie czerwona, a pajęczek też niczego sobie...
Myślę też o posmarowaniu tego miejsca maseczką Perfecty na rozszerzone naczynka. Stosowałam ją co jakiś czas od 2 lat, nie widziałam raczej reakcji uczuleniowej, chociaż na KWC widzę, że ma trochę opinii, że podrażnia...
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:48   #536
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Jeśli faktycznie masz wrażliwą skórę, nie polecałabym Ci przykładania rumianku. Chyba, że już kiedyś próbowałaś i wiesz, że nic się nie stanie. Wiele osób ma uczulenie na rumianek. Co do peelingu enzymatycznego to też raczej nie używaj w miejscu pajączków.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:59   #537
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Dzięki za radę.
No właśnie coś mi się wydawało, że kiedyś czytałam, że może uczulać.
Na razie się powstrzymam od stosowania go na to miejsce. Może spróbuję na inne, mniej problematyczne miejsca
Poszukam może jakiegoś naprawdę hypoalergicznego kremu na naczynka.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 11:35   #538
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

mnie akurat rumianek nie uczula a mam bardzo wrazliwa skore uczulaja mnie wszytskie kremy jakie sa tylko mozliwe, zamiast lepiej jest tylko gorzej szkoda, ze nie ma na to sposobu
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:15   #539
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Poszukam może jakiegoś naprawdę hypoalergicznego kremu na naczynka.
Jak znajdziesz to chętnie się dowiem jaki to krem Ja też mam wrażliwą skórę, do tego naczynkową i nie wszystko mogę stosować niestety. Pozdrawiam
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:32   #540
k90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Witam!
Niestety również mam problem z czerwonymi polikami. Stosowalam już kilka kremow. Obecnie jestem w trakcie testowania: Angiocold expert firmy Dermedic. Ładnie pachnie, przyjemnie chłodzi twarz, jednak moja twarz w róznych sytuacjach nadal robi się czerwona. Do niedawna stosowałam krem Iwostinu - zero rezultatów oraz chlodzący krem z Avonu, który nie chce sie wchłaniać i nic nie daje.

Mialam też dwa zabiegi laserowe, po których rownież nie zauważylam żadnych zmian. Wiem, że powinnam mieć ich znacznie więcej, ale jakoś się zniechęcilam po tych dwóch razach. Zostawiłam kupe kasy u dermatologa i nic z tego nie mam.

Najbardziej zasmuca mnie fakt, iż ostatnio w sytuacjach stresujących, gdy jest mi gorąco lub się zawstydze czerwone placki pojawiają mi się na rękach (od łokcia w góre) i dekoldzie! Czuje się już totalnie bezradna! nie wiem co mam robić.

Przeglądając internet widze, że dużo osób ma ten problem. Czy słyszeliście o czymś takim jak erytrofobia? Coraz bardziej jestem przekonana, że problem tkwi w naszej głowie. Najpierw się czerwienimy, potem zaczynamy wstydzić się czerwienienia, potem pojawia się lęk że znów się zaczerwienimy, aż w końcu czerwienimy się na samą myśl o czerwienieniu się.
k90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 17:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.