Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 17:20   #4651
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Wygląda to tak. Nie zniszczyły się , tylko mocno wysuszyły, ale da się z tym żyć. Kolor to mój naturalny, przybieram się do jakiejś farby bo mi siwizna wyłazi, ale coś się przybrać nie mogę.


Zarygluj drzwi i okna, bo inaczej wkradnę się w nocy, oskalpuję i zabiorę włosy ze sobą!

A propos biustu - no ja mam raczej mizerny. Do figury jest ok, ale chwalić się nie mam za bardzo czym W dodatku ma beznadziejny kształt tzn. "patrzy się" na boki i jest makabrycznie sztywny i sterczący, dosłownie jak z sylikonu czy z plastiku

A mężczyźni zapewne lubią taki lekko opadający i "falujący"...ech
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:22   #4652
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
najłatwiej to się uśmiechnąć i paciać pędzlem delikatnie tam, gdzie masz wypukłości



Wygląda to tak. Nie zniszczyły się , tylko mocno wysuszyły, ale da się z tym żyć. Kolor to mój naturalny, przybieram się do jakiejś farby bo mi siwizna wyłazi, ale coś się przybrać nie mogę.

ps. ja zawsze miałam spory biust i chyba coś w tym jest, że faceci lgną.. ale on zanika razem z reszta mojego ciała, więc niedługo kłopot biustu będzie rozwiązany. Mąż już płacze.
ale robić takie hmmm delikatne kółko w tych miejscach ?

ładnie masz pokręcone, też tak chciałabym, ale moje włosy tego nie wytrzymają
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:33   #4653
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ale robić takie hmmm delikatne kółko w tych miejscach ?

ładnie masz pokręcone, też tak chciałabym, ale moje włosy tego nie wytrzymają

ja tak maziam od środka na zewnątrz, takie delikatne muśnięcia. To naprawdę bardzo proste. Popróbuj sobie w domu, zanim będziesz musiała wyjść i dasz radę.

A co do włosków- dziękuję dziewczęta, moje włosy to moja duma i chluba
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:34   #4654
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakochałam się w różowej szmince. Nie jestem dobra w określaniu kolorów...chmmm...jest to dość ciemny róż, jakby lekko przybrudzony (czyt. nie oczo*ebny ). Bardzo ładnie podkreśla jasną cerę, ale niestety zęby nie wyglądają na tak białe, jak przy użyciu np. czerwonej szminki

http://www.marieclaire.com/cm/realbe...-3-0809-de.jpg
ten kolor jest niewiele ciemniejszy i mocniejszy od mojego naturalnego koloru ust czasem bladną, ale ogólnie są ciemne, od czasu do czasu ktoś sie mnie pyta, jakiej pomadki używam pod tym względem jestem szczęściarą

jak już jesteśmy w temacie szminek... do ust o ładnym kształcie, fiolet! testowałam taki ciemny, wpadający trochę w śliwkę, wyglądał pięknie że też firmy nie zapamiętałam ale widok mnie z takim mocnym ciemnym kolorem na ustach zapadł mi w pamieci jako wyjatkowo pozytywny, co prawda na wyjątkowe okazje, ale był zjawiskowy
ogólnie blade mam wrażenie, że jasna cera dobrze współgra ze zgaszonymi, ciemnymi fioletami

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja tak maziam od środka na zewnątrz, takie delikatne muśnięcia. To naprawdę bardzo proste. Popróbuj sobie w domu, zanim będziesz musiała wyjść i dasz radę.
ja tam robię laserunek, jak w akwareli, ze plama jest bardziej miękka, konturu nie ma żadnego

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-18 o 17:36
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:35   #4655
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam wąskie usta i w ciemnych kolorach nie wyglądam dobrze. Ta czerwień już taka sobie, na granicy mojej tolerancji, ale nie mogłam się oprzeć....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:51   #4656
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też się napalam na HM, deborah mi się już kończy. Jest całkiem niezły, ale kolor jednak nie ten... wiecie co? ja się nie mogę zdecydować czy mam cerę różową czy żółtą. Bo niby jest zaróżowiona, ale w żółtym pharmacerisie wygląda lepiej niż w neutralno-różowym deborah. No i sama nie wiem....

I zauważyłam ostatnio, że mam twarz ciemniejszą od reszty. Ciekawe jak to możliwe....
Też to mam. Twarz różowo-żółta, wyraźnie się odcina od dużo bielszej szyi, nawet gdy nie mam na sobie ani kropelki podkładu. Pytałam na Wizażu jak temu zaradzić, ale nie doczekałam się żadnej konstruktywnej rady, więc musze z tym żyć. A podkładami zakrywam w miare te różowości, bo mi brzydko kolidują z włosami.

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Karolanko- a ja Ci bardzo zazdroszczę takich nóg, właśnie taki efekt chciałabym osiągnąć (dlatego jestem na diecie przy niedowadze ), jasne, chude nóżki... marzenie : ) Na Twoim miejscu bym się nimi chwaliła i jeszcze podkreślała luźnymi tunikami, kolorowymi rajstopami i butami na obcasie : )
Nawet mi nie opowiadaj takich rzeczy! Wiesz ile moich znajomych popsuło sobie urodę nadmiernym odchudzaniem?! I ja też lepiej wyglądałam ważąc ciut więcej, a nie takie kości. Kurde wszystko robię, żeby coś przytyć. Blade-owszem, może być piękne, ale wychudzone-nie. Serio, zdrowe żywienie i właściwa waga, to najlepsze co może być i dodaje najwięcej urody

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
karolanka, co do koloru włosów, istotnie piękny masz naturalny, ale w ciemnych włosach Twoja uroda wygląda jakoś bardziej wyraziście więc ja bym ten Twój kolor podkreśliła jakąś farbą, ale trzymała się Twojej tonacji, tylko w ciemniejszy odcień poszła. Jak na mój gust to też nie powinien Ci się wypłukiwać do brązu tylko jaśnieć, skoro te same pigmenty będziesz miała pod farbą..?
A mogłabyś pokazać jakiś przykład, bo nie bardzo wiem co znaczy "w mojej tonacji, ale ciemniejszy"

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ktoś mądry powiedział niegdyś... "Piękne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni"

A co do biustu... większość znanych mi facetów zgodnie mówią, że wolą Panie w stylu "mały biust - duża pupa i wcięcie w talii"... ot taka Beyonce Poza tym moim zdaniem, gdyby nie cała era photoshopa, krzywych pisemek dla facetów i innych bzdetów sztucznie produkowanych, ideał kobiety byłby zupełnie inny... chyba bardziej naturalny, z 5 kg w nadwyżce i mniej opalony :P
No to mnie załamałaś... zero biustu, zero pupy, może tylko wcięcie w talii mam jakieś (opłacało się ćwiczyć skrętoskłony). Ja to się akurat załamuje, że szczupły "modelkowy ideał" odchodzi w niepamięć, bo kobiecych krągłości się u mnie nie uświadczy. Głupie XS ze mnie spada nawet
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:54   #4657
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja tak maziam od środka na zewnątrz, takie delikatne muśnięcia. To naprawdę bardzo proste. Popróbuj sobie w domu, zanim będziesz musiała wyjść i dasz radę.

A co do włosków- dziękuję dziewczęta, moje włosy to moja duma i chluba

dzięki spróbuję
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 18:13   #4658
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
I zauważyłam ostatnio, że mam twarz ciemniejszą od reszty. Ciekawe jak to możliwe....
Ja mam tak samo... No i właśnie też nie wiem ciągle czy jestem w końcu ciepła czy zimna, ech, powariować idzie

I CUDOWNE masz włosy, Elianko

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
w zeszłym tygodniu jak przechadzałam się po krakowskim Rynku i Plantach jednego dnia w kimonie, drugiego w yukacie (Festiwal Nauki), wyczerpałam pulę komplementów na temat swego wyglądu chyba na cały rok - ale to może kimono i look a'la geisha tak działa; zresztą muszę się przyznać, że fajnie odróżniałam się kolorem skóry od dziewczyn z arabistyki i indianistyki
Za mojej kadencji to ja byłam najjaśniejsza z całej orientalistyki

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
tylko raczej tak w stylu rock/ hippie etc. etc, a
ale mam kochanego TŻ
To też (w dużej mierze) mój styl

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Doskonale odpowiadam opisowi tego ideału 164cm i 52 kg z małym biustem i wypukłym tyłkiem. Niestety na nadmiar zainteresowania nie narzekam. Nawet ostatnio, gdy się przełamałam i zaprosiłam kolege ( któremu wyraźnie pokazywałam, że mi się podoba) na kawę, to mi się pytał po co chce tam iść, przecież zobaczymy się w szkole na maturach. No cóż jeśli faceci są z Marsa to niech tam wracają
Ło matko, to skumał koleżka o co Ci chodzi Chyba musisz walnąć prosto z mostu, nie ma rady Ten jest chyba wybitnie z Marsa!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:40   #4659
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do facetów trzeba prosto, bo inaczej nie zrozumieją
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:49   #4660
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Do facetów trzeba prosto, bo inaczej nie zrozumieją


Moim zdaniem co do zasady warto jak najbardziej uprościć przekaz Sama bardzo nie lubię wszelkich aluzji, owijania w bawełnę czy szukania drugiego dna. To tylko utrudnia życie i relacje międzyludzkie oraz prowadzi do bezsensownych nieporozumień czy nawet do niezrozumienia.

I podskakuje mi ciśnienie, gdy ktoś próbuje na mnie stosować takie gierki, po czym (jeżeli nie skojarzę co miał/a na myśli) raczy mnie komentarzem: "trzeba się było domyśleć".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-05-18 o 18:50
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:51   #4661
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
I podskakuje mi ciśnienie, gdy ktoś próbuje na mnie stosować takie gierki, po czym (jeżeli nie skojarzę co miał/a na myśli) raczy mnie komentarzem: "trzeba się było domyśleć".
Moja teściowa jest w tym mistrzynią
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:28   #4662
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Nawet ostatnio, gdy się przełamałam i zaprosiłam kolege ( któremu wyraźnie pokazywałam, że mi się podoba) na kawę, to mi się pytał po co chce tam iść, przecież zobaczymy się w szkole na maturach. No cóż jeśli faceci są z Marsa to niech tam wracają
dobre. to chyba jednak są mało inteligentne stworzenia
Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
chciałabym nie mieć takich problemów z makijażem ale maluję się tak od roku, więc w sumie od niedawna ( w tym roku kończę 20 lat )


moje nogi to masakra.... są białe- to jest fajne, ale i tak muszę je trochę opalić ;p bo teraz to wszystkie niedoskonałości widać mam białe nogi, lekko opalone stopy i białe palce

a Twoje włosy pamiętam, bo kiedyś udzielałam się w wątku o zapuszczaniu, ale pod innym nickiem

Dziewczyny, jak nauczyć się malować różem?
niestety blade nogi mają to do siebie, że widać na nich wszystkie mankamenty - np rozszerzone naczynka (jak u mnie)
a co do różu - to tak jak radziły dziewczyny - nałóż go na 'jabłuszka', czyli kości policzkowe.

natrix - a na jakim kierunku orientalistycznym byłaś?

ja też nie cierpię, gdy ktoś oczekuje ode mnie, że się czegoś domyślę - czy ja jestem wróżką?!
(a tak podobno robią kobiety względem facetów). może jestem wybitnie niedomyślna, ale wolę jasne sytuacje
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:20   #4663
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Też tego nie lubię.
Ale jestem tradycjonalistką i dość nieśmiała jeśli idzie o coś więcej z facetem niż przyjaźń, więc zdobycie się na zaproszenie na kawę dużo mnie kosztowało, a on mnie popisowo zgasił tym teksem.
Nie mam siły do facetów Znalazłby się taki staroświecki, co kwiaty przynosi, zaprasza na spacer, prawi komplementy, ale nie mnie otaczają same fajtułapy
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:08   #4664
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
(...) Nawet ostatnio, gdy się przełamałam i zaprosiłam kolege ( któremu wyraźnie pokazywałam, że mi się podoba) na kawę, to mi się pytał po co chce tam iść, przecież zobaczymy się w szkole na maturach. No cóż jeśli faceci są z Marsa to niech tam wracają
jaki niedomyślny
sama tego nie do końca rozumiem, ale jak już okazuję komuś zainteresowanie, on je odwzajemnia. to dziwne, biorąc pod uwagę, że jestem z natury bardzo nieśmiała (ale z tym walczę). dzisiaj na przykład siedziałam sobie sama pod ścianą w szkole i kończyłam prace domową. trójka kolegów z innej klasy po prostu do mnie podeszła, siedli koło mnie i zaczęli ze mną rozmawiać; a miałam wrażenie, że kumplują sie z moimi koleżankami i ja ich jakoś specjalnie nie obchodzę. myślę, że facetów przyciąga pewność siebie lubię patrzeć kolesiom w oczy i się do nich uśmiechać, oswajam ich i są dla mnie taaacy mili

ale fakt, i tak często mam wrażenie, że rozmawiam z przedstawicielami zupełnie innego gatunku
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:54   #4665
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość

natrix - a na jakim kierunku orientalistycznym byłaś?
skończyłam iranistykę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:20   #4666
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Moja teściowa jest w tym mistrzynią
Kochaana teściowa

Ja niedawno byłam u fryzjera zrobić coś z grzywką. Zdecydowałam się ją pocieniować i zrobić lekko na skos. A wczoraj mama TŻta do mnie: ojej, chyba sama sobie przycinałaś te grzywkę, przedtem wyglądałaś lepiej, jakaś postrzępiona ta grzywka

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
O maseczce z kurkumy ktoś pisał kilkadziesiąt stron temu Przypomniałam sobie o niej, gdy ostatnio przygotowywałam hinduskie jedzenie. Kilka postów temu Saya podała na moją prośbę 2 przepisy na tą maseczkę. Muszę wypróbować jeden z nich

Ja skorzystałam wcześniej z przepisu http://www.*************/domowe-spa/ tylko zamiast soku z limonki dodałam z cytryny. Raczej nie polecam tego przepisu. Jednak kurkuma ma właściwości silnie barwiące (podobnie jak szafran), więc podejrzewam, że po każdej maseczce z nią będę wyglądać jak Chińczyk z żółtaczką
Hmm, to może jednak nie będę próbować... ale w weekend chcę sobie tropem Kiry położyć na moje lico maseczkę truskawkową.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-05-18 o 22:23
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:24   #4667
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

I ja w koncu pokaze swoje blade lico Tak jak obiecalam, zdjecie slubne
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:35   #4668
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jaki niedomyślny
sama tego nie do końca rozumiem, ale jak już okazuję komuś zainteresowanie, on je odwzajemnia. to dziwne, biorąc pod uwagę, że jestem z natury bardzo nieśmiała (ale z tym walczę). dzisiaj na przykład siedziałam sobie sama pod ścianą w szkole i kończyłam prace domową. trójka kolegów z innej klasy po prostu do mnie podeszła, siedli koło mnie i zaczęli ze mną rozmawiać; a miałam wrażenie, że kumplują sie z moimi koleżankami i ja ich jakoś specjalnie nie obchodzę. myślę, że facetów przyciąga pewność siebie lubię patrzeć kolesiom w oczy i się do nich uśmiechać, oswajam ich i są dla mnie taaacy mili

ale fakt, i tak często mam wrażenie, że rozmawiam z przedstawicielami zupełnie innego gatunku
Patrzeć w oczy... to jest mój wielki problem przy pierwszych kontaktach i nie tylko. Mój kochany już nawet zauważył, że bardzo unikam wzroku inych ludzi. Naprawdę nie wiem, z czego to wynika... ponieważ nie jestem jakaś przesadnie nieśmiała.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
I ja w koncu pokaze swoje blade lico Tak jak obiecalam, zdjecie slubne
Ślicznie! Elegancko, skromnie i z klasą... Piękna suknia ślubna A z tyłu widzę jakąś panią, która jest chyba stałą klientką solarium
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:40   #4669
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

karolanka, taki miedziany blond bo z tego, co przynajmniej na moim monitorze widać (?) to Ty masz takiego przeplatańca pasm blond z pasmami w kolorze właśnie takiej rudości, a ja bym Ci wszystko strzeliła na kolor Tych Twoich rudych refleksów, może nieco ciemniejszy http://images44.fotosik.pl/198/eba5b780ec72d2cf.jpg ? ale nie mam pojęcia jakimi szamponetkami mogłabyś to osiągnąć... ich paleta jest raczej wąska i obejmuje tylko najbardziej standardowe odcienie... a nawet przy użyciu trwałych farb, to tylko ręką fryzjera i to 'podszepniętego' przez kogoś

natrix, iranistyka? o ile łatwiej byłoby nam wszystkim w kwefach zamiast filtrów

elianko, też bym chciała takie włosy ale pewnie i tak nie umiałabym docenić i zaraz ścięła, długie włosy na dłuższą metę mi jakoś przeszkadzają co nie zmienia faktu, że na innych fajnie się podziwia własnych i tak się nie widzi, tylko się człowiek skazuje na dyskomfort związany z pielęgnacją... same koszty bez pożytków
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 22:42   #4670
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
I ja w koncu pokaze swoje blade lico Tak jak obiecalam, zdjecie slubne
Ale pięknie wyglądałaś, cudownie No i zakochałam się w Twoim welonie, cudny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:44   #4671
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Ślicznie! Elegancko, skromnie i z klasą... Piękna suknia ślubna A z tyłu widzę jakąś panią, która jest chyba stałą klientką solarium
Pudło Ona nigdy w zyciu nie byla na solarium, to tylko samoopalacz, co prawda mysle, ze przesadza z nim, ale jestem jej to w stanie wybaczyc, bo przynajmniej dziewczyna nie niszczy sobie skory.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:40   #4672
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość

natrix, iranistyka? o ile łatwiej byłoby nam wszystkim w kwefach zamiast filtrów
Trafne spostrzeżenie, Denq
Chociaż w obecnych czasach większość Iranek nie zasłania już twarzy (owszem, są i takie, dla których kwef/hedżab/nikab/burka to nadal chleb powszedni), tylko rusari (zakrywające włosy) to wciąż obowiązek Więc twarz by i tak wypadało pofiltrować, ale reszta ciała faktycznie zabezpieczona przed słońcem na cacy


Woda, wyglądałaś tak przewspaniale, że trudno oczy oderwać! Suknia, i fason i kolor, Twoja blada cera, taki z lekka retro klimat dawnej damy... Przepięknie!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:56   #4673
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

woda sodowa - wyglądałaś obłędnie...! I skórę masz cudownie jasną... pięknie
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:13   #4674
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

woda łaaaaa jak nigdy nie zachwycam się pannami młodymi, to Ty sprawiłaś, że nie zamknęłam okienka po 5 sekundach Pięknie!!! Przede wszystkim klasa sama w sobie
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:32   #4675
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dla eksperymentu założyłam na siebie coś pomarańczowe a potem różowego. W obu kolorach jest mi dobrze, pod warunkiem, że to żywe kolory, intensywne, żadne tam pudry i pastele... Ze wszystkich kolorów świata najlepiej mi w niebieskim i w czerwonym

I bądź tu człowieku mądry- ciepły typ, czy zimny....?

EDIT: Ktoś kiedyś (chyba Kira) zastanawiał się jak wygląda niebieski makijaż do ciemnych oczu (konkretnie eyeliner). Zrobiłam zdjęcie swojego dzisiejszego korzystając z rewelacyjnego światła
Eyeliner niekoniecznie, tylko kredka, ale zasada ta sama

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:37
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:41   #4676
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka, jeśli muszą być żywe, a nie pastele, to imho zdecydowanie ciepły typ urody. bo już chciałam Ci proponować lila XD do upewnienia się, bo to kolor w którym 'najspecyficzniej' mojej bardzo ciepłej mamie, ale jej chyba właśnie ogólnie w pastelach średnio.

EDIT: śliczne masz rzęsy makijaż niebieski też bardzo dobrze wygląda i na zbliżeniu twarzy wyglądasz na chłodną, zresztą błękit Ci pasuje, i zgłupiałam dokumentnie
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:44
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:08   #4677
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

widzę,że poruszałyście temat figur, wierzcie mi, duży biust to przekleństwo. u mnie jest tak - sporo mniej niż 160, 40 parę kilo, ogromne biodra, wielki cyc, no talie mam ale dzięki powyższym wypukłościom. wyglądam idiotycznie, większość facetów woli mniejsze jędrne biusty, takie wielgachne traktują rubasznie, wulgarnie a ich posiadaczki bez szacunku. gdybym mogła zmniejszyć o 3 rozmiary to byłabym najszczęśliwsza na świecie, nawet nie chce wspominać wszystkich przykrych tekstów jakie zdarzyło mi się usłyszeć.
wracając do bledzizny, ech każde zaczerwienienie widać, każde naczynko, twarz mam żółto-brudną, dekolt biały, ręce żółte, brzuch zielony...
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:42   #4678
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Też tego nie lubię.
Ale jestem tradycjonalistką i dość nieśmiała jeśli idzie o coś więcej z facetem niż przyjaźń, więc zdobycie się na zaproszenie na kawę dużo mnie kosztowało, a on mnie popisowo zgasił tym teksem.
Nie mam siły do facetów Znalazłby się taki staroświecki, co kwiaty przynosi, zaprasza na spacer, prawi komplementy, ale nie mnie otaczają same fajtułapy
tacy już chyba wyginęli
ale ja muszę przyznać, że dziwnie się czuję gdy np ktoś całuje mnie w rękę.
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
skończyłam iranistykę
a więc koleżanka z IFO
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość

natrix, iranistyka? o ile łatwiej byłoby nam wszystkim w kwefach zamiast filtrów
oj, to prawda gdyby jeszcze były z nieprzepuszczającego promieni UV materiału...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:44   #4679
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

witam,wiatam
po dlugim ukrywaniu postanawiam się ujawnić ,gdyż też jestem bladolicą
przestalam się opalać dopiero w sierpniu a od tego czasu wysokie filtry i pielęgnowanie bladości
tak się zastanawiam co podkreśla bladość... hmm na pewno jasny podklad i do tego róż (aktualnie mineraly EDM) ,do tego ubrania czarne,kobaltowe,butelkow a zieleń . pomalowane paznokcie na czerwono,czarno,granatowo ,miętowo lub ten nowy kolor greige? (ten beżowo szary)
a wracając do sylwetki... nie jestem jakoś super gruba-choć mam zamiar 2 kg zrzucić mam duuuuży biust,kiedyś mnie denerwowal bo nie moglam sobie kupić np. stroju kąpielowego :/ teraz go polubilam (myśle że to jego udzialem jest spore zainteresowanie facetów:P) jedyne z czym mam problem to boczki... walcze z nimi jak mogę... macie jakieś pomysly?
pozdrawiam bladolice
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:54   #4680
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Krolowo zurawin witamy

Wydaje mi się, że fiolety ładnie podkreślają bledsze lico. Zarówno śliwka, oberżyna jak i burgund czy nawet biskupi kolor.

A na boczki ponoć niezłe są skrętoskłony i hula hop

Elianka wydaje mi się (patrząc na to zdjęcie), że masz chłodny typ urody. No i niebieski bardzo Ci pasuje Chyba też się skuszę

Woda sodowa- ech...aż zazdrość mnie zaczęła zżerać Ślicznie wyglądałaś. I widzę, że do bladej skóry taki kolor (kość słoniowa? Ecru?) pasuje idealnie Ja na swój ślub (o ile do niego dojdzie :p) zamierzam założyć garsonkę albo w kolorze fioletowym lub kobaltowym, albo właśnie w ecru.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.